Jak pokonać konkurencję w reklamie na Facebooku? 7 strategii

Jak pokonac konkurencje w reklamie na Facebooku 7 strategii
Spis treści

• Zacznij od podstaw i zrozum swoją grupę docelową

• Dopasuj reklamy retargetujące do faz podróży kupującego

• Efektywnie wykorzystaj kierowanie w reklamie na Facebooku

• Popracuj nad trafnością, by obniżyć koszty reklamy

• Stosuj różnorodne typy reklam

• Stwórz wrażenie pilności

• Optymalizuj strony docelowe

• Podsumowanie

Coraz trudniej wyprzedzić konkurencję na Facebooku i stworzyć “najlepszą” reklamę, zwłaszcza że wszyscy chcą takie tworzyć i stosują w teorii najlepsze strategie. Jak zatem wyróżnić się na tle konkurencji i maksymalnie wykorzystać budżet reklamowy na Facebooku? Aby przechytrzyć konkurencję, musisz wziąć pod uwagę szerszy kontekst – promowanie trafnych i spersonalizowanych treści, które zapewniają użytkownikom wygodę wykraczającą poza pojedyncze kreacje reklamowe. Jeśli utknąłeś w miejscu i zastanawiasz się, co możesz zrobić dalej, mamy dla Ciebie kilka wskazówek, które pomogą Ci wyprzedzić konkurencję.

Chcesz rozkręcić swoją stronę?

Skorzystaj z indywidualnych porad ekspertów

 

Chcesz zwiększyć wyniki swojej firmy? Skorzystaj ze wsparcia naszych ekspertów i poznaj pełnię możliwości Twojej strony. 

Poznaj bezpłatne wskazówki od Widocznych zakresu:

 • Pozycjonowania
 • Kampanii Google Ads
 • Optymalizacji UX
Umów się na darmowy audyt
widoczni 54

 


1. Zacznij od podstaw i zrozum swoją grupę docelową

Zrozumienie grupy docelowej oraz jej potrzeb to podstawa w działaniach pozwalających wyprzedzić konkurencję. Poznanie grupy docelowej umożliwia stworzenie silnej struktury reklam. Jak poznać grupę docelową w Facebook Ads?

 • Rozpocznij od podstawowych danych demograficznych, takich jak wiek, płeć, lokalizacja. Te informacje pomogą Ci zrozumieć ogólny profil Twoich potencjalnych klientów.
 • Wykorzystaj narzędzia Facebook Insights i Audience Insights, aby poznać zachowania online swojej grupy docelowej. Możesz dowiedzieć się, jakie strony lubią, jakie treści konsumują i jakie aktywności podejmują na platformie.
 • Stwórz szczegółowy profil swojego klienta idealnego. Określ ich cele, wyzwania, zainteresowania, hobby, a także to, co jest dla nich ważne. Persona pomoże Ci lepiej zrozumieć, jakie są ich motywacje i potrzeby.
  Jeśli masz już istniejących klientów, przeprowadź wywiady lub ankiety, aby poznać ich opinie na temat Twojego produktu lub usługi. To cenne źródło informacji na temat tego, co działa i co można poprawić.
 • Zbadaj, jakie rodzaje treści i reklam są skierowane do Twojej grupy docelowej przez konkurencyjne firmy. To może dostarczyć wskazówek dotyczących preferencji i oczekiwań Twoich potencjalnych klientów.
 • Analizuj, jakie treści i posty na Twojej stronie lub w grupach tematycznych generują największe zaangażowanie i reakcje. To może wskazać na tematy lub problemy, które są dla Twojej grupy docelowej istotne.
 • Wykorzystaj narzędzia do śledzenia, takie jak Facebook Pixel, aby monitorować zachowanie odwiedzających. Dowiesz się, które treści przyciągają, ile czasu spędzają na stronie i czy dochodzi do konwersji.
 • Możesz uruchomić kampanie testowe, w których targetujesz różne grupy odbiorców z różnymi treściami. Analizuj wyniki, aby dowiedzieć się, która grupa reaguje najlepiej.

Sprawdź także:

 

2. Dopasuj reklamy retargetujące do faz podróży kupującego

Retargeting jest niezwykle potężnym narzędziem w kampaniach reklamowych na Facebooku, pozwalającym dotrzeć do osób, które już miały kontakt z Twoją firmą. Jednak kluczem do skuteczności retargetingu jest dopasowanie treści reklam do różnych faz podróży kupującego. Jak to zrobić?

 • Świadomość:

W fazie świadomości użytkownicy poznają Twoją markę. Reklamy retargetujące w tej fazie powinny kontynuować budowanie marki i przypominać o Twoim istnieniu. Skup się na kreatywnych i przyciągających uwagę treściach, które zachęcą użytkowników do ponownego zwrócenia uwagi na Twoją firmę.

 • Rozważanie:

W tej fazie użytkownicy są już zainteresowani Twoim produktem lub usługą, ale wciąż porównują opcje. Reklamy retargetujące powinny skupić się na wyjątkowych cechach i korzyściach Twojego produktu, które wyróżniają go spośród konkurencji. To także dobry moment na prezentację recenzji klientów.

 • Rozważanie zakupu:

W fazie decyzji użytkownicy są gotowi do zakupu. Reklamy retargetujące powinny skupić się na ofertach specjalnych, rabatach lub promocjach, które mogą przekonać ich do finalizacji zakupu. Wykorzystaj elementy naglące, takie jak ograniczony czas trwania promocji.

 • Zakup:

To fazie użytkownicy już dokonali zakupu lub podjęli inną pożądaną akcję, na przykład zapisali się do newslettera. Reklamy retargetujące w tej fazie mogą skupiać się na oferowaniu dodatkowych produktów lub usług, które mogą uzupełnić ich wcześniejsze zakupy.

 • Lojalność

W tej fazie celem jest zacieśnienie relacji z klientem i zachęcenie do powrotu. Reklamy retargetujące mogą skupić się na programach lojalnościowych, powitalnych rabatach dla powracających klientów oraz promowaniu innych form interakcji, na przykład obserwowania mediów społecznościowych.

Zobacz również:


3. Efektywnie wykorzystaj kierowanie w reklamie na Facebooku

Narzędzie Facebook Audience Insights zawiera wiele danych i statystyk na temat Twoich odbiorców, które możesz wykorzystać do efektywnego kierowania reklam na użytkowników., Znajdziesz w nim m.in. informacje na temat płci, wieku, lokalizacji użytkowników, a także ich zainteresowań i powiązań z aktualnymi obserwującymi i fanami. Możesz wykorzystać te dane do efektywnego kierowania reklamy na Facebooku do właściwych osób. Jakie metody kierowania wybrać i wdrożyć w życie?


Kieruj na wydarzenia z życia

Istnieje wiele opcji kierowania na wydarzenia z życia, uwzględniających m.in. zaręczyny, zawarcie związku małżeńskiego, narodziny dzieci, zmianę pracę, ukończenie szkoły, ostatnią przeprowadzkę, emeryturę, rocznicę, utratę bliskiej osoby i wiele innych. Weź pod uwagę konteksty, w których Twoje produkty są używane, i pomyśl o wydarzeniach z życia, które mogą odpowiadać takim zastosowaniom. Przykład? Jeśli prowadzisz sklep z meblami, z pewnością powinieneś kierować swój przekaz reklamowy do osób, które właśnie się przeprowadziły lub kupiły dom lub mieszkanie. Masz firmę z dekoracjami? Nie zapomnij kierować swojego przekazu do świeżo upieczonych narzeczonych, którzy planują ślub i wesele.


Kieruj reklamy według zainteresowań

Kierowanie przekazu reklamowego na użytkowników o określonych zainteresowaniach to oczywista strategia w płatnej promocji na Facebooku. Możesz ją jednak wykorzystać w mniej oczywisty sposób. Załóżmy, że oferujesz przenośne lodówki kempingowe. Kieruj reklamy nie tylko na odbiorców zainteresowanych sprzętem AGD, ale przede wszystkim na miłośników wędkowania, trekkingu, kierowców TIRów czy fanów nocowania caravaningu i spania pod namiotem. Jak możesz wyszukiwać zainteresowania? Przejrzyj:

 • strony na Facebooku konkurencyjnych firm,
 • strony influencerów z Twojej branży,
 • powiązane strony na Facebooku - wpisz w wyszukiwarkę odpowiednie słowo kluczowe i wybierz wyniki Strony. Przejdź na każdą ze stron i przejrzyj sekcję Strony polubione przez tę stronę oraz sekcję Strony pokrewne,
 • polubienia najbardziej aktywnych fanów konkurencyjnych stron.


Kieruj reklamy na niestandardowych odbiorców

Kierowanie reklam do niestandardowych grup odbiorców pozwala skutecznie docierać do grup użytkowników, które samodzielnie zdefiniowałeś na podstawie określonych zachowań cech czy interakcji. Facebook wyróżnia cztery różne grupy niestandardowych odbiorców - są to:

 • Grupa niestandardowych odbiorców z witryny internetowej - grupa użytkowników, która odwiedziła Twoją stronę internetową;
 • Grupa niestandardowych odbiorców z aplikacji - segment ten składa się z użytkowników, którzy weszli w interakcję z Twoją aplikacją mobilną, np. pobrali ją, wykonali w niej jakieś działanie;
 • Grupy niestandardowych odbiorców z listy klientów - aby zbudować tę grupę odbiorców, musisz utworzyć arkusz kalkulacyjny z identyfikatorami klientów (np. adresy e-mail), a Facebook na tej podstawie dopasuje przekaz reklamowy do ich potrzeb;
 • Grupy niestandardowych zaangażowanych odbiorców - są to grupy osób, które w przeszłości weszły w interakcję z Twoimi reklamami lub teściami, włączając w to obejrzenie filmu, przesłanie formularza kontaktowego lub przeglądanie Twojej strony na Facebooku. Możesz kierować przekaz także do osób, które polubiły, skomentowały czy udostępniły Twoją treść czy kliknęły reklamę.

Chcesz poprawić widoczność swojej strony w Google? Postaw na pozycjonowanie


Kieruj reklamy na podobnych odbiorców

Kierowanie reklam na podobnych odbiorców (Lookalike Audiences), to zaawansowana strategia w reklamach na Facebooku, która opiera się na tworzeniu grup docelowych opartych na podobieństwie do istniejących użytkowników lub klientów. To skuteczny sposób na dotarcie do nowych użytkowników, którzy prawdopodobnie są zainteresowani Twoją ofertą. Jak efektywnie kierować przekaz reklamowy na Facebooku do podobnych odbiorców?

 • Wybierz źródło danych - zdecyduj, jakie źródło danych chcesz wykorzystać do stworzenia grupy podobnych odbiorców. Może to być lista mailingowa, istniejące grupy docelowe, fani Twojej strony lub dane z interakcji na stronie.
 • Określ rozmiar grupy - wybierz, ile procent lub jaką liczbę użytkowników chciałbyś uwzględnić w grupie podobnych odbiorców. Zazwyczaj większe grupy mogą generować większy zasięg, ale mniejsze grupy mogą być bardziej precyzyjne.
 • Wybierz kraj docelowy - określ kraj lub region, w którym chciałbyś docierać do podobnych odbiorców. To pomoże skoncentrować się na rynkach, które są dla Ciebie najważniejsze.
 • Optymalizuj kampanię - po utworzeniu grupy podobnych odbiorców przetestuj różne rodzaje treści reklamowej i formatów, aby dowiedzieć się, które najlepiej przyciągają i angażują nowych użytkowników.
 • Analizuj wyniki - regularnie analizuj wyniki kampanii i porównuj je do swojego istniejącego grona docelowego. To pozwoli Ci ocenić skuteczność strategii kierowania na podobnych odbiorców.

Możesz skalować stopień podobieństwa Twojej grupy podobnych odbiorców do pierwotnej grupy odbiorców źródłowych. Jeśli zachowasz bardzo podobne podejście, będziesz kierować reklamy na mniejszą, ale bardziej szczegółową grupę. Jeśli dopuścisz większe różnice między odbiorcami, dotrzesz do większej, ale szerszej grupy odbiorców. Facebook pozwala na utworzenie maksymalnie 500 grup podobnych odbiorców, dzięki czemu masz mnóstwo miejsca na kreatywność i testy A/B.


4. Popracuj nad trafnością, by obniżyć koszty reklamy

Zamiast przeznaczać swój budżet reklamowy na liczne kampanie na Facebooku, zrób krok w tył i zastanów się, jak zmaksymalizować zwrot z inwestycji w kampaniach, które już realizujesz. W tym celu zadbaj o trafność przekazu reklamowego. Jeśli algorytmy Facebooka dostrzegą, że Twoje treści są dobrze dopasowane do odbiorców, nada im priorytet, co może obniżyć koszty reklamy i zwiększyć jej efektywność. Facebook ocenia trafność na podstawie prawdopodobieństwa, że Twoja reklama otrzyma pozytywną lub negatywną opinię od docelowych odbiorców. Im więcej spodziewanych pozytywnych interakcji, tym wyższy wskaźnik trafności. Jak zwiększyć trafność przekazu reklamowego na Facebooku?

 • Zrozum grupę docelową - poczynając od badania grupy docelowej, zrozum, kim są, jakie są ich potrzeby, zainteresowania i bariery. To pomoże Ci dostosować treść reklamy do ich rzeczywistych oczekiwań.
 • Dopasuj treść do etapu zakupowego - rozważ etap, w którym użytkownicy mogą się znajdować w procesie zakupowym. Dostarcz im treści, które będą odpowiadały ich obecnej sytuacji i potrzebom.
 • Zwróć uwagę na wartość dodaną - wyraźnie komunikuj, jaką wartość przynosi Twoja oferta. Skup się na korzyściach dla użytkownika, rozwiązaniu ich problemów lub spełnieniu ich pragnień.
 • Personalizuj treść - wykorzystaj dostępne dane, takie jak imię użytkownika lub wcześniejsze interakcje, do personalizacji treści reklamy. To sprawia, że reklama jest bardziej indywidualna i przyjazna.
 • Testuj różne treści reklamowe - przeprowadzaj testy A/B, porównując różne wersje reklam pod względem treści, grafiki, nagłówków i CTA. To pomoże zidentyfikować, co działa najlepiej.
 • Optymalizuj landing page - upewnij się, że treść reklamy jest spójna z treścią na docelowej stronie, na którą prowadzi link. To zapewni spójne doświadczenie użytkownika.
 • Monitoruj reakcje i analizuj dane - regularnie monitoruj reakcje użytkowników na reklamę oraz analizuj dane dotyczące wskaźników konwersji, czasu spędzonego na stronie itp. To pozwoli na dostosowanie strategii w czasie rzeczywistym.


5. Stosuj różnorodne typy reklam

Jak wyróżnić się spośród konkurencji reklamowej na Facebooku i dotrzeć do grupy docelowej? Stosuj różnorodne typy reklam. W tym celu:

 • Wykorzystaj różnorodność dostępnych formatów, takich jak obrazy, wideo, karuzele, prezentacje, kolekcje, reklamy dynamiczne, a także reklamy generowane przez użytkowników (UGC). Dzięki temu tworzysz atrakcyjne kampanie, które dostosowują się do preferencji różnych grup.
 • Optymalizuj typy reklam na podstawie celów - wybierając typy reklam, skup się na celach kampanii. Na przykład, wykorzystaj reklamy wideo do budowania świadomości marki, a reklamy ofertowe do generowania konwersji.
 • Personalizuj treści - dostosuj treści reklam do konkretnych formatów. Na przykład, wykorzystaj karuzele, aby zaprezentować różne produkty, a wideo do opowiedzenia historii marki.
 • Testuj i optymalizuj - przeprowadzaj testy A/B, aby sprawdzić, które typy reklam generują najlepsze wyniki. Optymalizuj kampanie na podstawie zebranych danych.
 • Monitoruj konkurencję - obserwuj, jakie typy reklam wykorzystuje konkurencja. Staraj się tworzyć reklamy, które wyróżniają się i oferują coś nowego na tle tego, co oferują inni.
 • Kontynuuj eksperymenty - świat reklam się zmienia, więc bądź gotów do eksperymentowania z nowymi typami reklam, które pojawiają się na platformie

Zobacz również, jak wybrać cel reklamowy na Facebooku.


6. Stwórz wrażenie pilności

Twoja reklama konkuruje nie tylko z reklamami konkurencji, ale także z wszystkimi innymi wiadomościami i aktualizacjami, które pojawiają się w kanałach informacyjnych Twoich odbiorców. W każdej minucie użytkownicy mediów społecznościowych są dosłownie zalewani informacjami. Większości z nich z pewnością nie zapamiętają. Co możesz zrobić, by to zmienić i zachęcić ich do skorzystania z Twojej oferty? Stwórz wrażenie pilności w przekazie reklamowym na Facebooku. W ten sposób tworzysz powód, dla którego użytkownik powinien od razu kliknąć Twoją reklamę. Jakie hasła i taktyki możesz zastosować?

 • Komunikuj, że oferta jest dostępna tylko przez określony czas. Użyj wyrazów takich jak "ostatnia szansa", "tylko dziś", "wyprzedane wkrótce", aby zwiększyć presję czasową.
 • Poinformuj, że zapasy są ograniczone, np. „dostępnych jest tylko 100 sztuk”.
 • Podkreśl unikalność, np. „Skorzystaj z przedsprzedaży!”.
 • Stwórz ofertę, której nie będzie można się oprzeć, np. „kup 3 butelki wina i bezpłatną wysyłkę za jedyne 100 złotych”.
 • Promuj ofertę jako dostępną „Wyłącznie na Facebooku.
 • Wykorzystaj wyraziste Call-to-Action (CTA), które akcentuje natychmiastową potrzebę działania, takie jak "Kup teraz", "Skorzystaj dziś", "Nie przegap”.
 • Wykorzystaj dynamiczne reklamy, aby automatycznie aktualizować treści, takie jak liczba pozostałych produktów w magazynie.

Szukasz szybkiej i skutecznej reklamy online? Przetestuj Google Ads


7. Optymalizuj strony docelowe

Odsyłane odbiorców na stronę główną i brak dedykowanej strony docelowej dla reklamy to jeden z najczęstszych błędów popełnianych w reklamach n Facebooku. Jeśli chcesz go uniknąć, zadbaj, by dla każdej reklamy stworzyć indywidualny landing page, który będzie zawierać wszystkie istotne informacje i przekona użytkownika do skorzystania z oferty. Kluczem do sukcesu jest także właściwa optymalizacja strony docelowej pod kątem pozyskiwania klientów obejmująca:

 • Spójność treści - strona docelowa powinna odzwierciedlać obietnice zawarte w reklamie. Użytkownicy muszą łatwo zidentyfikować, że trafili na właściwą stronę, która oferuje obiecaną wartość. Spójność treści buduje zaufanie i zwiększa konwersje.
 • Jasne wezwanie do działania - wyraźne i widoczne CTA jpowinno jednoznacznie wskazywać, jaką akcję użytkownik powinien podjąć na stronie. Chwytliwe hasło to np. "Kup teraz", "Zarejestruj się", "Pobierz e-book" itp.
 • Minimalistyczny design - unikaj zbyt skomplikowanych i zatłoczonych układów. Prosty, minimalistyczny design ułatwia użytkownikom nawigację i skupienie się na głównym celu.
 • Szybkość ładowania - strona docelowa powinna się szybko ładować na różnych urządzeniach. Długi czas ładowania może zniechęcić użytkowników i wpłynąć negatywnie na wyniki kampanii.
 • Optymalizacja mobilna - upewnij się, że strona jest responsywna i dostosowuje się do różnych rozmiarów ekranów, w tym urządzeń mobilnych. Wyeliminuj wszelkie błędy w tym zakresie, sprawdź, jak strona docelowa działa w różnych przegląðatkach i na urządzeniach różnych marek.
 • Czytelność treści - teksty na stronie docelowej powinny być czytelne i zrozumiałe. By zrealizować ten cel, dostarczaj informacje w przystępny sposób, używając nagłówków, akapitów i podpunktów.
 • Wartościową i dopasowaną do odbiorców zawartość - dostarczaj użytkownikom treści, które są zgodne z ich oczekiwaniami. To, co obiecałeś w reklamie, powinno być jasno podkreślone na stronie docelowej. Zadbaj także o wartościową i przyciągającą zawartość, która przekonuje do podjęcia akcji.

Sprawdź koniecznie:


Jak pokonać konkurencję w reklamie na Facebooku? 7 strategii. Podsumowanie

Zastosowanie odpowiednich strategii jest kluczem do przewyższenia konkurencji w reklamie na Facebooku. Świadome stosowanie tych kroków pozwoli na zwiększenie efektywności kampanii, osiągnięcie lepszych wyników konwersji i umocnienie pozycji marki na konkurencyjnym rynku reklamowym. Pamiętaj, że stały monitoring, eksperymenty i dostosowanie do zmieniających się trendów są kluczowe dla utrzymania przewagi nad konkurencją w dynamicznym środowisku reklamowym na Facebooku.

Jakie są podstawowe kroki do skutecznego konkurowania w reklamie na Facebooku?
Down arrow

Skuteczne konkurowanie w reklamie na Facebooku wymaga przemyślanej strategii. Pierwszym krokiem jest dokładna analiza konkurencji, aby zrozumieć ich sposoby działania. Następnie, stwórz unikalną wartość swoich produktów lub usług i skoncentruj się na jej wyeksponowaniu. Ważne jest także precyzyjne określenie grupy docelowej oraz dostosowanie treści reklam do ich potrzeb. Śledź wyniki kampanii i dokonuj regularnych dostosowań, aby utrzymać przewagę nad konkurentami.

Jakie są zalety korzystania z niestandardowych grup docelowych w reklamach na Facebooku w kontekście rywalizacji z konkurencją?
Down arrow

Wykorzystanie niestandardowych grup docelowych to kluczowa strategia w pokonywaniu konkurencji. Pozwala ona skupić się na bardziej precyzyjnym segmencie odbiorców, którzy są naprawdę zainteresowani twoimi produktami lub usługami. Dzięki temu unikasz marnowania budżetu na niewłaściwych odbiorcach i zwiększasz efektywność kampanii. Tworząc niestandardowe grupy docelowe, możesz dostosować treści reklam do konkretnych potrzeb i preferencji, co pozwoli ci wyróżnić się na tle konkurencji.

Jakie nowatorskie podejścia możesz zastosować, aby zdobyć przewagę nad konkurentami w reklamach na Facebooku?
Down arrow

Aby zdobyć przewagę nad konkurencją, warto rozważyć nowatorskie podejścia. Jednym z nich jest wykorzystanie interaktywnych treści, takich jak gry, quizy lub konkursy, które angażują użytkowników i zwiększają zaangażowanie. Możesz także eksperymentować z formatami reklam, takimi jak live streaming czy reklamy w formacie story. Ważne jest także śledzenie trendów i innowacji w reklamach online oraz regularne testowanie różnych strategii, aby dostosować się do zmieniających się preferencji odbiorców i zachować przewagę konkurencyjną


Poznaj historie sukcesu naszych klientów

widoczni 56
Clitch
4.9
Google
4.8
Corner

Clutch.co to jedna z najbardziej wiarygodnych platform z opiniami na świecie!

opinie

Ponad 550 pozytywnych opinii w Google i 80 opinii na Clutch.co

 

Jesteśmy jedną z najlepiej i najczęściej ocenianych agencji marketingu internetowego w Polsce na największych platformach do ocen: Google i Clutch.co. Zobacz, nasze oceny i przekonaj się, że warto z nami współpracować.

 

 

 

 

Bezpłatna konsultacja SEO/ADS
Wyślij zapytanie
Wyślij zapytanie
Katarzyna Kapelczak
Katarzyna Kapelczak

Zawodową karierę zaczynała od dziennikarstwa sportowego, by następnie trafić do agencji widoczni i tworzyć treści dla klientów. Od 2018 roku przeszła drogą od juniora do stanowiska Content Managerki. Obecnie planuje i koordynuje proces tworzenia merytorycznych treści o digital marketingu na blogu widoczni, szuka nowych pomysłów na treści i usprawnienia. Tworzy artykuły blogowe dotyczące różnych aspektów marketingu internetowego – m.in. pozycjonowania, content marketingu, płatnych kampanii Google Ads, optymalizacji konwersji oraz UX. Regularnie poszerza swoją wiedzę, czytając zagraniczne blogi o pozycjonowaniu i promowaniu biznesu w internecie (m.in. Search Engine Journal, Search Engine Land, MOZ, Content Marketing Institute, blog Neil'a Patela). W swojej pracy wykorzystuje szereg narzędzi marketingowych, takich jak: Planer słów kluczowych, Ahrefs, Surfer, Senuto, Semstorm, a ChatGPT powoli przestaje mieć przed nią tajemnice. Swoje treści publikuje nie tylko na blogu widocznych, ale także w branżowych magazynach, np. Nowa Sprzedaż, E-commerce & Digital Marketing, Online Marketing.

Jest trenerką Akademii Widoczni, w ramach której realizuje szkolenia z zakresu zastosowania sztucznej inteligencji w content marketingu. Uczy, jak z powodzeniem wykorzystywać ChatGPT i inne narzędzia AI do tworzenia treści, by zwiększyć wydajność content marketingu bez utraty jakości i zaufania klientów.

Przeczytaj o autorze
Oceń ten artykuł:
Jak pokonać konkurencję w reklamie na Facebooku? 7 strategii

Średnia ocen użytkowników4.96 na podstawie 134 głosów

UDOSTĘPNIJ