SEM

Kampanie produktowe GMC
Zakupy Google (Google Shopping)

Zakupy Google (Google Shopping) to kampanie produktowe Google Ads dla sklepów internetowych. Twoje produkty wraz z ceną, opisem i zdjęciem mogą wyświetlać się w wyszukiwarce Google. Dzięki temu kierujemy Twoich klientów bezpośrednio na kartę produktową i skupiamy się na pozyskaniu sprzedaży. Dzięki rozbudowanej formie prezentacji oferty w wyszukiwarce rośnie również trafność odwiedzin.

Wybierz kampanię w Google Shopping i zyskaj zdecydowanych na zakup użytkowników. To działa!

Jak pomożemy promować Twoje produkty w Google Zakupy (Kampanie produktowe)?

  • Przeprowadzimy audyt Twojego e-sklepu pod kątem wymagań Google Shopping
  • Zarejestrujemy Twój sklep w Google Merchant Center
  • Założymy dla Ciebie konto Adwords i połączymy je z Google Merchant Center
  • Przygotujemy kampanię PLA na podstawie wygenerowanego przez Ciebie pliku produktowego
  • Wygenerujemy reklamy z listą produktów

Wyślij zapytanie 

Certyfikowani eksperci Google Zakupy

Nad przebiegiem całej kampanii będą czuwać certyfikowani eksperci Google Adwords. To oni będą dostarczać Tobie niezbędnej wiedzy na temat prowadzonych działań, przesyłać raporty, analizować wpływ kampanii na Twój biznes i wspólnie z Tobą określać kolejne cele.

Kampanie Produktowe GMC (Google Zakupy) z widoczni to:
01
Skuteczna prezentacja produktu

Twój klient ceni czas, dlatego zamiast szukać produktów w przypadkowych sklepach, wybierze ofertę, która zapewnia mu dokładnie to, czego potrzebuje. Zdjęcie produktu i cena pozwalają na zwiększenie CTR, ponieważ dostarczają klientowi wszystkich niezbędnych informacji o ofercie.

 

02
Więcej niż słowo kluczowe

Google Zakupy nie bazuje na ściśle określonych słowach kluczowych. Podstawą trafnych wyświetleń reklamy jest przygotowanie grup produktów zgodnie z ich typem, rozmiarem, kolorem, marką, a nawet stanem magazynowym. Dzięki temu Twoja reklama może wyświetlić się większej grupie odbiorców.

03
Promuj swój sklep

Dzięki wyświetlaniu produktów na podstawie dopasowań, a nie słów kluczowych istnieje duża szansa, że w wynikach Google Zakupy wyświetli się więcej niż jeden produkt z Twojej oferty. Tym samym masz możliwość promocji całego sklepu, a użytkownik niezależnie od podjętej decyzji odnośnie produktu, trafi właśnie do Ciebie.

 

04
Krótsza droga do kasy

Zakupy internetowe bazują na porównaniach. Klient szuka najlepszej oferty, a w tym celu odwiedza wiele sklepów. Google Zakupy daje mu możliwość porównania ofert cenowych już na poziomie wyników wyszukiwania. To tu podejmuje decyzję o zakupie i przechodzi do Twojej witryny, by sfinalizować transakcję.

05
Wygraj specjalną ofertę

Google Zakupy to nie tylko cena i nazwa produktu. Masz możliwość dołączenia do każdej reklamy tekstu o specjalnej ofercie lub dodatkowych korzyściach dla klienta. Wyprzedź konkurencję, informując o darmowej dostawie lub realizacji przesyłki w 24h!

 

06
Wsparcie dla kampanii linków sponsorowanych

Możesz równocześnie prowadzić kampanię linków sponsorowanych w wyszukiwarce Google  i Google Zakupy. Dzięki temu zdominujesz płatne wyniki wyszukiwania i zwiększysz swoje szanse na konwersje.

 

 

Konwersja
Optymalizacja konwersji

Koncentrujemy się na optymalizacji konwersji i sukcesywnym zwiększaniu współczynnika Zwrotu z Inwestycji (ROI).  Naszym celem jest wygenerowanie jak największej sprzedaży w ramach budżetu prowadzonych kampanii.

Nasze kampanie nie są więc szablonowym działaniem – wszystko, co robimy jest dostosowane do Twojej firmy i Twoich klientów. Inaczej pracujemy ze sklepem internetowym, inaczej z deweloperem czy firmą przemysłową.

Skutecznie budujemy sprzedaż. Nasze kampanie finansuje się same

Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu w zakresie optymalizacji współczynnika konwersji, nie tylko pozyskujemy ruch na Twoją stronę internetową, ale przede wszystkim kierujemy nim w taki sposób, aby jak najefektywniej go wykorzystać.

Wszystko w jednym celu - zwiększenia zysku dla Twojej firmy. 

 

Współpraca
Skontaktuj się z nami
Zadzwoń do nas
Napisz do nas
Wyślij Zapytanie
Bezpłatna konsultacja SEO

Chcesz zwiększyć sprzedaż? Szukasz skutecznej agencji?
Wyślij zapytanie - umówimy się na BEZPŁATNĄ konsultacje SEO i prześlemy DOBRĄ ofertę


Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych, w tym badania Twoich zainteresowań.
Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej

Czy wiesz ile tracisz ruchu bez optymalizacji
strony pod kątem pozycjonowania?  

Dowiedz się jakie błędy zawiera Twoja strona oraz jak wygląda jej widoczność w Google na tle konkurencji.
 

Zamów Bezpłatny Audyt SEO