Historia sukcesu Karlik
Sukces
Karlik - Dealer samochodowy
Wzrost sprzedaży i liczby klientów
Wyzwania
Co osiągneliśmy?
270% WZROST
współczynnika konwersji (zgłoszenia serwisowe i jazdy próbnej)
WZROST SPRZEDAŻY
oraz liczby Klientów
Proces
Serwis wyznaczający standardy
  • Jeden z pierwszych serwisów www wśród polskich dealerów samochodowych
Budowa popularności
  • Kampanie adwords oraz remarketing
  • Kampanie facebook
Promocja
  • Pozycjonowanie szerokie
  • Optymalizacja konwersji
Referencje
Referencje

Firma Karlik jest jednym z największych i najbardziej dynamicznie rozwijających się dealerów samochodowych w Polsce spełniającym najwyższe standardy wyznaczone przez producentów.
Każdy nasz Klient traktowany jest indywidualnie. Jego potrzeby rozpatrujemy pod wieloma aspektami, dopasowując oferty do personalnych preferencji oraz potrzeb. W ten sam sposób jesteśmy traktowani i my, jako klienci firmy Widoczni.

Współpracę rozpoczęliśmy jeszcze w 1999 roku zlecając realizację naszego pierwszego serwisu WWW. Efektem byliśmy bardzo pozytywnie zaskoczeni. Jako jedni z pierwszych dealerów w Polsce staliśmy się właścicielami serwisu WWW, który wyznaczał standardy innym.Na przestrzeni lat zwiększaliśmy nasze zaangażowanie w budowie internetowego wizerunku.

Cel był jasno sprecyzowany: stałe zwiększanie liczby odwiedzin serwisu WWW z jednoczesnym wzrostem liczby Klientów naszego salonu (zgłoszenie jazdy próbnej) oraz serwisu (zgłoszenie wizyty serwisowej).

Dzięki wyborze najbardziej trafnych słów i ich pozycjonowaniu przez firmę Widoczni pozycja naszej strony w Google rosła, a założony cel był realizowany. Istotnym przełomem naszej współpracy, było rozpoczęcie kampanii linków sponsorowanych. Efekt synergii jaki uzyskaliśmy łącząc kampanię linków sponsorowanych z pozycjonowaniem, przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania. W ciągu 10 miesięcy współczynnik konwersji, którego miarą była wysyłka ze strony zgłoszenia serwisowego oraz zgłoszenia jazdy próbnej, wzrósł o 270%. Efektem współpracy z firmą Widoczni stało się zatem nie tylko wzmocnienie wizerunku naszej firmy w sieci, ale przede wszystkim wzrost sprzedaży oraz liczby Klientów. Jesteśmy w pełni usatysfakcjonowani korzyściami jakie przyniosło nam partnerstwo z firmą Widoczni, a także uważamy, iż firma ta jest godnym naśladowania wzorem profesjonalizmu w swojej branży.

 

 

Ty również możesz odnieść taki sukces!

 

 

Współpraca
Zróbmy Razem Kolejną
Skuteczną Kampanię!
Zadzwoń do nas
Wyślij zapytanie
Wyślij Zapytanie
Bezpłatna konsultacja SEO

Chcesz zwiększyć sprzedaż? Szukasz skutecznej agencji?
Wyślij zapytanie - umówimy się na BEZPŁATNĄ konsultacje SEO i prześlemy DOBRĄ ofertę


10% zniżki na umowę SEO/SEM

Skorzystaj z okazji! Tylko do 27.11

Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych, w tym badania Twoich zainteresowań.
Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej

Czy wiesz ile tracisz ruchu bez optymalizacji
strony pod kątem pozycjonowania?  

Dowiedz się jakie błędy zawiera Twoja strona oraz jak wygląda jej widoczność w Google na tle konkurencji.
 

Zamów Bezpłatny Audyt SEO