Twoja sprzedaż nie zachwyca? Zamów skuteczną strategię digital i nabierz rozpędu w biznesie!
Close
688CE84A-69B3-4183-AAEF-288688AF4E6E widoczni 45

Adrianna Nowak

Social media

Adrianna Nowak

Social media

Starsza specjalistka ds. marketingu internetowego i Trenerka Akademii widoczni.

Z wykształcenia jest dziennikarką ze specjalnością reklama i promocja. Doświadczenie zdobyte podczas pracy dziennikarki i copywriterki pozwala mi szerzej widzieć tworzony content i lepiej dostosować go pod wymogi użytkowników, jak i Google.

Od 6 lat pracuje w branży marketingu internetowego. Równolegle zajmuje się szkoleniem klientów Agencji z zakresu prowadzenia profili na LinkedIn w ramach cyklu “Oko w Oko z Marketingiem Internetowym”, dbaniem o obecność widocznych w socialmediach (spod jej rąk tygodniowo wychodzi około 50 postów) oraz wygłaszaniem prelekcji na eventach branżowych. W skrócie - zajmuje się prowadzeniem kanałów społecznościowych, a także promocją treści w sieci oraz kontaktem z mediami i blogosferą.

widoczni 95
Artboard
Gdzie mogliście zobaczyć Adriannę Nowak?

Jej publikacje na temat budowy wizerunku w social mediach można znaleźć w prasie branżowej, m.in w magazynach Social Media Manager czy Marketing w Praktyce.

W temacie social mediów miała już okazję wystepować dwukrotnie przed ponad setką uczestników na Targach Poznańskich w ramach konferencji Poznań Business Partner, a także w ramach Poznańskiego Tygodnia Przedsiębiorczości w Akumulatorach AIP. 2022 roku podczas konferencji Golden Marketing Conference przeprowadziła dla uczestników warsztaty z LinkedIna, a także była prowadzącą serię wywiadów z prelegentami konferencji

Dla Ady codziennością są wystąpienia publiczne. Miała już okazję występować na między innymi:

oko w oko dla klientow ada
ADRIANNA NOWAK SZKOLENIE WIDOCZNI podwale szkoleni mba uep ada

Nie wiesz jak być widocznym w social mediach? Zaproś Adriannę Nowak na swój event.

Ada jako doświadczona specjalistka podpowie Ci co zrobić, aby Twój profil na LinkedIn był inspirujący i profesjonalny, a Twoja obecność w social mediach dostrzegalna.

Konkurencja depcze Ci po piętach?

Umów bezpłatne konsultacje z ekspertem digital i wrzuć piąty bieg w biznesie.