Jak reklamować gabinet stomatologiczny w internecie?

Jak reklamowac gabinet stomatologiczny w internecie
Spis treści

• Korzyści płynące ze skutecznego promowania gabinetu stomatologicznego w sieci

• Zakaz reklamy usług medycznych - czego dokładnie dotyczy?

• Jakie elementy może obejmować promocja gabinetu stomatologicznego?

• Jak reklamować gabinet stomatologiczny za pomocą pozycjonowania?

• Pozycjonowanie lokalne dla gabinetu stomatologicznego

• W jaki sposób promować usługi gabinetu stomatologicznego za pomocą reklamy Google Ads?

• Podsumowanie

Reklama online stanowi nieodłączny element skutecznej promocji każdej działalności gospodarczej. Nie jest inaczej w przypadku gabinetów stomatologicznych, gdzie konkurencja jest coraz większa, a pacjenci coraz bardziej wymagający. Jak więc wyróżnić swój gabinet w sieci i dotrzeć do potencjalnych klientów? Sprawdź skuteczne strategie reklamowe, które pomogą zwiększyć widoczność i popularność Twojego gabinetu stomatologicznego w internecie. Od optymalizacji strony internetowej po wykorzystanie mediów społecznościowych, zobacz, jak efektywnie promować swoją praktykę stomatologiczną online i przyciągać nowych pacjentów. 

Chcesz rozkręcić swoją stronę?

Skorzystaj z indywidualnych porad ekspertów

 

Chcesz zwiększyć wyniki swojej firmy? Skorzystaj ze wsparcia naszych ekspertów i poznaj pełnię możliwości Twojej strony. 

Poznaj bezpłatne wskazówki od Widocznych zakresu:

 • Pozycjonowania
 • Kampanii Google Ads
 • Optymalizacji UX
Umów się na darmowy audyt
widoczni 54


Korzyści płynące ze skutecznego promowania gabinetu stomatologicznego w sieci

Reklama gabinetu stomatologicznego w internecie to kluczowy element skutecznej promocji praktyki medycznej. Korzyści płynące z tego podejścia są liczne i warto je rozważyć:

 • Zwiększona rozpoznawalność marki i pozyskiwanie nowych pacjentów - poprzez odpowiednie strategie SEO, aktywność na platformach społecznościowych oraz dostarczanie wartościowych treści Twój gabinet stomatologiczny może zyskać znaczną widoczność w sieci. Dzięki temu większa liczba osób poszukujących usług stomatologicznych w danym regionie będzie miała szansę dowiedzieć się o Twojej firmie.
 • Zwiększenie zaangażowania klientów - gabinety stomatologiczne mogą budować zaangażowanie pacjentów i tworzyć lojalną społeczność poprzez aktywność w mediach społecznościowych, tworzenie treści związanych ze zdrowiem jamy ustnej, udzielanie porad dotyczących higieny oraz publikowanie artykułów edukacyjnych.
 • Łatwiejszy proces umawiania wizyt - dzięki wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi online, takich jak kalendarze rezerwacji wizyt czy formularze kontaktowe, pacjenci mogą bezproblemowo i szybko umawiać się na wizyty. Taka innowacyjna usługa spotyka się z uznaniem pacjentów, którzy doceniają komfort i oszczędność czasu, co w konsekwencji wpływa na ich decyzję o wyborze gabinetu.
 • Edukacja użytkowników na tematy związane ze stomatologią - dzięki regularnej publikacji jakościowych treści dotyczących zdrowia, Twój gabinet może stać się dla użytkowników bardzo cennym źródłem wiedzy. Pacjenci bardzo chętnie korzystają z wiarygodnych źródeł i dzięki takim treściom zwiększa się ich zaufanie do danej firmy. 


Zakaz reklamy usług medycznych - czego dokładnie dotyczy?

Istnieją pewne rodzaje działań marketingowych w zakresie usług medycznych, które nie podlegają zakazowi reklamy. Ważne jest jednak przeprowadzenie dokładnej analizy przepisów prawnych, aby stosować je zgodnie z obowiązującymi regulacjami. Pierwszą regulacją prawną, którą warto przeanalizować, jest artykuł 14 Ustawy z dnia 15 kwietnia 2011 roku o działalności leczniczej (Dz. U. nr 112, poz. 654 z późn. zm.), który brzmi tak:

”Podmiot wykonujący działalność leczniczą podaje do wiadomości publicznej informacje o zakresie i rodzajach udzielanych świadczeń zdrowotnych. Treść i forma tych informacji nie mogą mieć cech reklamy.”

Zgodnie z zawartymi przepisami, istnieją wytyczne dotyczące sposobu promowania usług medycznych. Nie ma jednak bezpośredniego zakazu reklamowania placówek medycznych, lecz zakazuje się prezentacji oferty w sposób, który może być uznany za reklamę. Niestety, w samej ustawie brakuje definicji cech charakterystycznych dla reklamy. Aby uzyskać tę informację, można odwołać się do Uchwały Naczelnej Rady Lekarskiej z 2011 roku (Nr 29/11/VI). Zgodnie z tą uchwałą, przekazywanie informacji o usługach medycznych do publicznej wiadomości powinno się odbywać w konkretny sposób:

 • w treści nie może być zachęty, czy też próby skłaniania do skorzystania z usług,
 • przekaz nie powinien obejmować informacji na temat cen usług oraz sposobów płatności,
 • treść nie może informować o jakości sprzętu medycznego.

Podejmując się reklamy gabinetu stomatologicznego, warto też dowiedzieć się, co mówi o tym Kodeks Etyki Lekarskiej. Artykułu 63 z tego kodeksu przekazuje następujące informacje:

“1. Lekarz tworzy swoją zawodową opinię jedynie w oparciu o wyniki swojej pracy, dlatego wszelkie reklamowanie się jest zabronione.
2. Lekarz nie powinien wyrażać zgody na używanie swego nazwiska i wizerunku dla celów komercyjnych”.

Biorąc pod uwagę powyższe ustalenia, można zauważyć, że lekarze nie mają możliwości promowania usług medycznych. Należy jednak pamiętać, że Kodeks Etyki Lekarskiej nie ma statusu prawnego, chociaż może być uwzględniany w procesach dotyczących odpowiedzialności cywilnej. Podsumowując, istnieją pewne ograniczenia dotyczące reklamy usług gabientu stomatologicznego, chociaż są one dozwolone w pewnym zakresie.


Jakie elementy może obejmować promocja gabinetu stomatologicznego?

W przypadku chęci promowania usług medycznych świadczonych przez gabinet stomatologiczny wiele przedsiębiorców obawia się naruszenia prawa. Jednak zgodnie z Uchwałą Naczelnej Rady Lekarskiej z 2011 roku (Nr 29/11/VI), istnieją wytyczne dotyczące informacji, jakie lekarze i placówki medyczne mogą udostępniać publicznie. Poniżej przedstawiamy te wytyczne:

 • tytuł zawodowy;
 • imię i nazwisko;
 • stopień naukowy;
 • tytuł naukowy;
 • specjalizacje;
 • umiejętności z obszaru węższych dziedzin medycyny bądź udzielania określonych świadczeń
 • zdrowotnych;
 • szczególne uprawnienia;
 • miejsce, dni oraz godziny przyjęć pacjentów;
 • typ realizowanej praktyki zawodowej;
 • numer telefonu;
 • określenie cen i metod płatności w sytuacji przekazywania tych informacji poprzez umieszczenie ich na stronie www praktyki zawodowej albo przez specjalne telefony informacyjne.

Przedstawione powyżej informacje nie spełniają kryteriów reklamy i mogą być udostępniane publicznie. Dzięki temu mamy szerokie możliwości promowania usług gabinetu stomatologicznego w środowisku online. W naszym artykule przedstawiamy skuteczne strategie marketingowe dla stomatologów w internecie.


Jak reklamować gabinet stomatologiczny za pomocą pozycjonowania?

Jeśli prowadzisz gabinet stomatologiczny, najlepszym sposobem na promocję Twojej działalności będzie pozycjonowanie strony internetowej. Dzięki optymalizacji SEO, czyli dostosowaniu witryny do wymagań wyszukiwarek, masz możliwość zapewnić sobie wysoki ruch i stały przypływ nowych klientów. Specjaliści w agencji Widoczni mają długoletnie doświadczenie w tworzeniu skutecznych strategii SEO dla różnego rodzaju biznesów, w tym gabinetów stomatologicznych. Oddaj swoją stronę w nasze ręce i rozwijaj biznes na nowym poziomie!

Chcesz poprawić widoczność swojej strony w Google? Postaw na pozycjonowanie


Audyt SEO i analiza konkurencji w branży stomatologicznej

Pierwszym etapem pozycjonowania Twojego gabinetu stomatologicznego jest gruntowna analiza konkurencji oraz szczegółowy audyt SEO. Te działania pozwalają nam znaleźć wady i zalety Twojej witryny oraz zaplanować strategię, która pozwoli prześcignąć Twoją najbliższą konkurencję. W ramach tego procesu wykonujemy kilka następujących kroków:

 • Analizujemy poziom widoczności Twojej strony w sieci oraz sprawdzamy, jak dużo ruchu i konwersji generuje, by ocenić przygotowanie witryny pod kątem SEO.
 • Sprawdzamy Twoją witrynę pod kątem technicznym - jeśli zauważymy elementy wymagające optymalizacji pod SEO, zaplanujemy zmiany i przedstawimy Ci sposoby ich wdrożenia.
 • Weryfikujemy jakie działania SEO podejmuje Twoja konkurencja - w ramach tego procesu analizujemy ich profil linków przychodzących, jakość tworzonych treści oraz poziom optymalizacji konwersji.

Dzięki pozyskanym informacjom możemy przygotować dla Ciebie indywidualną strategię pozycjonowania. Wybierzemy najlepsze metody i sprawdzone taktyki, które pozwolą osiągnąć oczekiwane efekty dla Twojego gabinetu stomatologicznego. Dodatkowo przedstawimy Ci szacunkowy czas, który będzie nam potrzebny na pozyskanie pierwszych rezultatów.


Wybór słów kluczowych z branży stomatologicznej

Odpowiednia strategia słów kluczowych odgrywa bardzo ważną rolę w pozycjonowaniu stron internetowych. Jako agencja Widoczni jesteśmy tego świadomi i zawsze przywiązujemy dużo uwagi do procesu analizy słów kluczowych dla gabinetów stomatologicznych. W trakcie tego procesu wykonujemy różnorodne działania:

 • Do analizy rynku i wyszukania jakościowych słów kluczowych używamy profesjonalnych narzędzi takich jak Google Keyword Planner, Senuto i Surfer.
 • Skupiamy się na frazach kluczowych o niskiej lub średniej konkurencyjności.
 • Szukamy również fraz długiego ogona, które są bardziej rozbudowane i dzięki temu lepiej oddają intencję użytkownika.
 • Poszukujemy słów kluczowych o bardziej ogólnym przekazie, które sprawdzają się na stronie głównej oraz precyzyjnych fraz, które opisują usługi stomatologiczne, by umieścić je w ofercie.
 • Proponujemy też frazy edukacyjne i poradnikowe do bloga, które pozwalają budować wizerunek eksperta i zwiększać zasięgi.

Gdy już stworzymy kompletną listę słów kluczowych, przesyłamy ją klientowi w celu akceptacji. Zazwyczaj proponujemy też przebudowę struktury witryny, ale móc skuteczniej wykorzystać słowa kluczowe i dotrzeć do większego grona potencjalnych pacjentów.

Analiza fraz kluczowych w narzędziu Senuto dla gabinetu stomatologicznego.


Tworzenie treści w reklamowaniu gabinetu stomatologicznego

W agencji Widoczni jesteśmy mocno zaangażowani w opracowywanie strategii content marketingu, ponieważ wierzymy, że dostarczanie naszym klientom wartościowych i użytecznych informacji jest kluczowe dla sukcesu gabinetu stomatologicznego. W ramach tej strategii wykonujemy szereg różnych działań:

 • Opracowujemy strategię i na jej podstawie kreujemy treści, które są odpowiedzią na potrzeby Twoich klientów, w tym opisy usług i poradniki.
 • Wprowadzamy słowa kluczowe w sposób subtelny, aby nie odciągały one uwagi użytkowników.
 • Korzystamy z języka korzyści, który podkreśla atuty Twoich usług stomatologicznych i pozytywnie oddziałuje na potencjalnych pacjentów.
 • Tworzymy treści dla różnorodnych sekcji Twojej strony internetowej, włączając w to strony ofertowe, sekcję „O nas” i blog.
 • Adaptujemy styl i ton treści do preferencji grupy docelowej Twojego gabinetu, przykładając wagę do czytelności tekstu przez użycie nagłówków, punktów i boldowania.
 • Podstawą naszych treści są ważne i praktyczne informacje, które mogą wesprzeć pacjentów w procesie podejmowania decyzji o wyborze usługi.

Gdy proces tworzenia treści dobiegnie końca, dostarczamy finalne wersje tekstów klientowi do zatwierdzenia. Po uzyskaniu akceptacji publikujemy je na stronie internetowej, po czym regularnie monitorujemy ich efektywność. Takie podejście gwarantuje, że nasze treści są nie tylko aktualne, ale przede wszystkim efektywne.


Optymalizacja techniczna dla gabinetu stomatologicznego

Do skutecznego wypromowania Twojego gabinetu stomatologicznego w sieci niezbędne jest nie tylko tworzenie treści o wysokiej jakości, ale również troska o techniczną optymalizację strony internetowej. W agencji Widoczni, w ramach naszych działań związanych z technicznym SEO, koncentrujemy się na różnych kluczowych aspektach:

 • Realizujemy wdrożenie mapy strony i pliku robots.txt, aby ułatwić Google przeszukiwanie Twojej strony internetowej.
 • Przykładamy wagę do optymalizacji adresów URL, by były zrozumiałe zarówno dla użytkowników, jak i robotów Google.
 • Wyłączamy z indeksowania te adresy URL, które nie są przeznaczone do pozycjonowania, co pomaga zwiększyć efektywność działań SEO.
 • Wdrażamy certyfikat SSL, który zwiększa bezpieczeństwo Twojej strony internetowej.
 • Staramy się unikać duplikacji treści, aby zminimalizować problemy z indeksacją przez Google.
 • Tworzymy unikalne title i description dla każdej podstrony, co sprzyja lepszym wynikom w SEO.
 • Dążymy do poprawy szybkości ładowania strony, co przekłada się na lepsze pozycje w wynikach wyszukiwania i poprawia doświadczenie użytkowników.
 • Przystosowujemy stronę do urządzeń mobilnych, aby użytkownicy korzystający z telefonów i tabletów mieli łatwy dostęp do Twojej oferty.
 • Optymalizujemy linki wewnętrzne na stronie, co ułatwia nawigację zarówno dla użytkowników, jak i robotów Google.

Naszym celem jest zapewnienie Twojej stronie internetowej idealnej struktury i funkcjonalności, co przełoży się na poprawę jej pozycji w wynikach wyszukiwania, a tym samym na efektywniejsze promowanie Twojego gabinetu stomatologicznego.

Szukasz szybkiej i skutecznej reklamy online? Przetestuj Google Ads


Profil linków przychodzących dla SEO w branży stomatologicznej

Kluczowym elementem skutecznego pozycjonowania Twojego gabinetu stomatologicznego jest tworzenie solidnego i jakościowego profilu linków przychodzących. Poniżej przedstawiamy kilka zasadniczych działań, które stanowią nasze priorytety:

 • Dokonujemy szczegółowych analiz, aby odkryć strony o dużej popularności i znacznym ruchu organicznym, które mogą zapewnić nowe możliwości pozyskiwania linków.
 • Pozyskujemy też linki z witryn powiązanych z branżą stomatologiczną i tematami pokrewnymi.
 • Promujemy Twój gabinet stomatologiczny na lokalnych portalach i w bazach firm.
 • Naszym priorytetem jest jakość, dlatego rozwijamy profil linków stopniowo i naturalnie.
 • Regularnie sprawdzamy Twój profil linków i śledzimy wyniki naszych działań marketingowych.

Analiza linków w narzędziu Ahrefs.

Dowiedz się więcej o link buildingu:


Pozycjonowanie lokalne dla gabinetu stomatologicznego

W dzisiejszej wirtualnym świecie skuteczne reklamowanie praktyki stomatologicznej online wymaga unikalnego podejścia. Lokalne SEO jest jednym z najbardziej efektywnych metod dotarcia do potencjalnych pacjentów. Dzięki naszej usłudze lokalnego pozycjonowania jesteśmy w stanie podnieść twoją widoczność w organicznych wynikach Google dla konkretnego obszaru, docierając do tych, którzy właśnie szukają usług stomatologicznych w twoim rejonie. Nasza wszechstronna strategia zawiera szereg różnorodnych kroków, takich jak:

 • Stworzenie i dostosowanie profilu firmy w Google, co umożliwi Ci wyróżnienie się w lokalnych wynikach wyszukiwania.
 • Pozycjonowanie Twojego gabinetu w mapach Google, co pozwoli klientom na bezproblemowe znalezienie Twojej siedziby i danych kontaktowych.
 • Zdobywanie wartościowych linków z lokalnych witryn internetowych i katalogów firm, co zwiększy wiarygodność Twojego gabinetu i poprawi pozycję w wynikach wyszukiwania.

Co więcej, częścią naszej usługi jest też optymalizacja treści na Twojej stronie internetowej, skupiając się na słowach kluczowych istotnych dla określonego regionu. Nieustannie śledzimy skuteczność naszych działań i regularnie modyfikujemy naszą strategię, aby zapewnić jej efektywność i utrzymanie konkurencyjności na lokalnym rynku. W agencji Widoczni dysponujemy specjalistyczną wiedzą i długoletnim doświadczeniem w dziedzinie lokalnego SEO, które pozwolą wypracować solidną pozycję Twojego gabinetu stomatologicznego w sieci.

Wyniki wyszukiwania dla gabinetu stomatologicznego.

Profil gabinetu stomatologicznego w Google.


W jaki sposób promować usługi gabinetu stomatologicznego za pomocą reklamy Google Ads?

Zalecamy ostrożność w prowadzeniu kampanii Google Ads dla placówek medycznych, ze względu na specyfikę systemu reklamowego. W większości przypadków odradza się korzystania z tej strategii dla gabinetów stomatologicznych, chyba że treść reklamy jest zgodna z przepisami prawa. Dozwolone jest udostępnianie informacji dotyczących lokalizacji oraz godzin otwarcia placówki medycznej. Ważne jest jednak unikanie tworzenia ofert, które sugerują wysoką jakość obsługi lub gwarantują szybkie efekty. Należy pamiętać, że samo Google również nakłada pewne ograniczenia na reklamowanie usług medycznych, które muszą być przestrzegane. W przypadku prowadzenia kampanii Google Ads dla gabinetu stomatologicznego zalecamy staranność i zapoznanie się z regulaminami oraz wytycznymi Google w celu zachowania zgodności z ich polityką reklamową.


Usługi SXO dla gabinetu stomatologicznego

Jeśli chcesz jeszcze bardziej zwiększyć skuteczność swoich działań marketingowych, zdecyduj się na usługę PRO SXO, która łączy SEO, optymalizację konwersji oraz User Experience. Dzięki tej usłudze możesz nie tylko zbudować widoczność swojej strony, ale także poprawić doświadczenie użytkowników oraz zwiększyć swoje zyski. W agencji Widoczni wykonujemy działania SXO z największą starannością. W ramach tej usługi podejmujemy się następujących kroków:

 • Przeprowadzamy analizę strony internetowej pod względem konwersji i doświadczenia użytkowników.
 • Zwiększamy prędkość ładowania strony, aby zapewnić szybkie i bezproblemowe doświadczenia przeglądania.
 • Przystosowujemy Twoją stronę do urządzeń mobilnych, tak aby użytkownicy mogli z łatwością korzystać z niej na swoich smartfonach i tabletach.
 • Wdrażamy menu breadcrumb, które ułatwi poruszanie się po stronie.
 • Umieszczamy informacje kontaktowe na każdej podstronie, aby umożliwić użytkownikom łatwe nawiązanie kontaktu z Tobą.
 • Dbamy o to, aby treści na stronie były czytelne i łatwo dostępne.
  Wprowadzamy funkcję rezerwacji wizyt u konkretnego stomatologa za pośrednictwem formularza na stronie internetowej.

Zadbaj o pozytywne doświadczenie klientów z Twoją stroną Poznaj naszą ofertę PRO SXO


Reklama gabinetu stomatologicznego w social mediach

Placówki medyczne, takie jak gabinety stomatologiczne, mają pełne prawo prowadzić media społecznościowe, co jest doskonałym sposobem dotarcia do nowych pacjentów. Jednak istnieje kilka istotnych aspektów, o których warto pamiętać. W przypadku reklam usług medycznych musisz uwzględnić nie tylko przepisy prawne, ale także zasady korzystania z platformy Facebook Ads czy Instagram Ads. Zgodnie z tymi zasadami istnieją ograniczenia dotyczące treści reklamowych związanych ze zdrowiem osobistym:

Zasady zamieszczania reklam firmy Meta dotyczące zdrowia osobistego i wyglądu zewnętrznego.

Pomimo tych ograniczeń, istnieje możliwość promowania treści o charakterze poradnikowym, zamiast bezpośrednio reklamować produkty lub usługi gabinetu stomatologicznego. Często zdarza się, że Facebook Ads odrzuca kampanie, które są zgodne z powyższymi zasadami. Dlatego lepiej skupić się na budowaniu wizerunku eksperta w mediach społecznościowych i dostarczaniu przydatnych informacji użytkownikom, zamiast skupiać się na bezpośredniej sprzedaży usług. W ten sposób budujesz świadomość marki w internecie, choć nie reklamujesz bezpośrednio oferty.


Jak reklamować gabinet stomatologiczny w internecie? Podsumowanie

Pomimo przepisów prawnych, które w pewien sposób ograniczają możliwość reklamowania gabinetów stomatologicznych, nadal możesz skutecznie wypromować swój biznes. Skorzystaj z pozycjonowania, mediów społecznościowych czy usługi SXO, a z pewnością zauważysz zadowalające efekty. Możesz dzięki nim zwiększyć swoją obecność w sieci, zbudować pozytywny wizerunek marki i dotrzeć do potencjalnych pacjentów. Zdecyduj się na reklamę online dla gabinetów stomatologicznych i ciesz się rozwojem swojej firmy! 

 

Jak reklamować gabinet stomatologiczny w internecie?
Down arrow

Najlepszym sposobem na skuteczną promocję gabinetu stomatologicznego jest pozycjonowanie strony internetowej oraz usługa SXO. Te dwie metody są bezpieczne dla gabinetu ze względu na ograniczenia prawne, a generują bardzo korzystne efekty. Gabinet stomatologiczny może też aktywnie działać w mediach społecznościowych.

Jakie efekty daje SEO dla gabinetu stomatologicznego?
Down arrow

Dzięki pozycjonowaniu Twoja strona internetowa może osiągnąć wysoką pozycję w wynikach wyszukiwania, co zwiększa widoczność gabinetu, pozwala zbudować duży ruch na stronie i stały przypływ nowych pacjentów.

Jak mogę używać mediów społecznościowych do promowania mojego gabinetu?
Down arrow

Możesz udostępniać posty edukacyjne i poradnikowe, pokazywać kulisy gabinetu, czy dodawać recenzje klientów, pod warunkiem że treści te nie będą miały charakteru reklamowego. Media społecznościowe to też doskonałe miejsce do interakcji z pacjentami i budowania relacji.


Zobacz historie sukcesu naszych klientów

widoczni 56
Clitch
4.9
Google
5
Corner

Clutch.co to jedna z najbardziej wiarygodnych platform z opiniami na świecie!

opinie

Ponad 600 pozytywnych opinii w Google i 70 opinii na Clutch.co

 

Jesteśmy jedną z najlepiej i najczęściej ocenianych agencji marketingu internetowego w Polsce na największych platformach do ocen: w Google i na Clutch.co. Zobacz, nasze oceny i przekonaj się, że warto z nami współpracować.

 

 

 

 

Bezpłatna konsultacja SEO/ADS
Wyślij zapytanie
Wyślij zapytanie
Milena Masłowska
Milena Masłowska

Milena swoje doświadczenie w marketingu internetowym zdobywała, pracując na stanowisku copywriterki w agencji oraz jako freelancerka. Regularnie pogłębia wiedzę z zakresu content marketingu, SEO, czy Google Ads studiując na kierunku Copywriting jako narzędzie reklamy.

Jest absolwentką studiów na kierunku Filologia rosyjska, ze specjalizacją literaturoznawstwo. Ukończyła kursy marketingu internetowego, a na co dzień doszkala się, czytając blogi o promowaniu biznesu i poznaje nowe zagadnienia związane z Google Ads. Swoje treści opiera na najświeższych informacjach branżowych i danych pozyskanych z narzędzi takich jak Senuto, Semstorm i Ahrefs.

Przeczytaj o autorze
Oceń ten artykuł:
Jak reklamować gabinet stomatologiczny w internecie?

Średnia ocen użytkowników4.43 na podstawie 148 głosów

UDOSTĘPNIJ