Jak zwiększyć sprzedaż w sklepie internetowym wykorzystując content marketing?

jak zwiekszyc sprzedaz wykorzystujac content marketing
Spis treści

• Jak zwiększyć sprzedaż w sklepie internetowym? Najważniejsze elementy

• Jak wykorzystać content marketing do wsparcia pozycjonowania?

• Jak wykorzystać content marketing do wsparcia decyzji zakupowych klienta?

• Jak wykorzystać content marketing do budowy wizerunku sklepu internetowego?

• Podsumowanie

Marketing internetowy może zaoferować wiele narzędzi i metod zwiększania sprzedaży. Jednym z nich jest content marketing. Treść w e-sklepach przynosi efekty na wielu płaszczyznach: od pozycjonowania, po motywowanie do zakupu i edukację klienta. Jak wykorzystać marketing treści dla zwiększenia sprzedaży? Skorzystaj z naszego poradnika, który pomoże Ci stworzyć skuteczną strategię content marketingową.

Chcesz rozkręcić swoją stronę?

Skorzystaj z indywidualnych porad ekspertów

 

Chcesz zwiększyć wyniki swojej firmy? Skorzystaj ze wsparcia naszych ekspertów i poznaj pełnię możliwości Twojej strony. 

Poznaj bezpłatne wskazówki od Widocznych zakresu:

 • Pozycjonowania
 • Kampanii Google Ads
 • Optymalizacji UX
Umów się na darmowy audyt
widoczni 54


Jak zwiększyć sprzedaż w sklepie internetowym? Najważniejsze elementy

Proces prowadzący do decyzji o zakupie wybranego produktu składa się z kilku etapów, przez które przechodzi Twój odbiorca. Jednym ze sposobów, które mogą Ci pomóc dotrzeć do niego na każdym z tych etapów, jest właśnie content marketing. Zanim jednak przejdziemy do rozmowy o tym, jak zwiększyć sprzedaż w sklepie internetowym, wykorzystując działania content marketingowe, musisz zrozumieć ścieżkę zakupową klienta.
Można wyróżnić cztery kluczowe etapy ścieżki zakupowej, które dotyczą większości klientów. Są to:

 • szukanie rozwiązania,
 • rozważanie zakupu,
 • decyzja o zakupie,
 • ocena swojej decyzji zakupowej.

Pierwszy etap to moment, w którym użytkownik zdaje sobie sprawę z problemu i szuka rozwiązania. Twoim zadaniem jest w tym momencie dotarcie do niego i przedstawienie mu dostępnych rozwiązań. Musisz w związku z tym zadbać o widoczność swojego sklepu (np. poprzez pozycjonowanie) oraz zdobycie zaufania odbiorców.

Dwa kolejne etapy, rozważanie zakupu i decyzja o zakupie, to momenty, w których użytkownik porównuje różne rozwiązania i ostatecznie decyduje się na najkorzystniejszą ofertę. W tym momencie Twój sklep musi być nie tylko widoczny na konkretne frazy, ale również dostarczać odbiorcom najważniejsze informacje dotyczące produktu. Dzięki temu pomożesz użytkownikom podjąć decyzję o zakupie w Twoim sklepie internetowym.

Ostatni etap to moment, w którym klient ocenia, czy wybrany produkt i firma spełniły jego oczekiwania. Wnioski, które w tym momencie wyciągnie, wpływają na to, czy pozostanie lojalny marce, będzie ją polecał innym i czy wróci na kolejne zakupy. Jest to etap, który ma szczególne znaczenie dla wizerunku marki.

Tworząc skuteczną strategię content marketingową, możesz wpłynąć na każdy z tych etapów ścieżki zakupowej.

[section id="21706"]

O tym, jak dopasować swoje treści do klienta, by zwiększyć sprzedaż w sklepie internetowym, pisaliśmy w tym artykule:


Jak wykorzystać content marketing do wsparcia pozycjonowania?

Wysokiej jakości treści, zoptymalizowane pod kątem słów kluczowych odgrywają ważną rolę w pozycjonowaniu strony w Google. Jest to jeden z najważniejszych czynników rankingowych w SEO. Sklepy internetowe, które są obecne w TOP 10 na frazy powiązane ze swoją ofertą, mają większe szanse na pozyskanie ruchu niż strony, które trudno odnaleźć w Google. Im większy ruch na stronie, tym większe szanse na pozyskanie klientów. Poniżej opiszemy działania content marketingowe, na które należy zwrócić szczególną uwagę, by wesprzeć swoją strategię pozycjonowania, a tym samym wpłynąć na zwiększenie sprzedaży w sklepie internetowym.

Chcesz lepiej zrozumieć pozycjonowanie i korzyści tej strategii? Sprawdź te artykuły:


Słowa kluczowe dla sklepu internetowego

Skuteczne pozycjonowanie sklepu bez wykorzystania fraz jest niemożliwe, a content marketing da Ci możliwość umieszczenia w witrynie słów kluczowych. Właśnie dlatego tak istotne są rozbudowane treści: opisy produktów, kategorii produktowych, blogi, poradniki itp. W tych tekstach możesz umieścić frazy, na które ma być widoczny Twój sklep internetowy.

Przeczytaj nasz artykuł i przygotuj skuteczną strategię SEO dla swojego sklepu internetowego:


Regularna rozbudowa treści w sklepie internetowym

Regularne wzbogacanie treści sklepu internetowego również pozytywnie wpływa na pozycjonowanie. Google docenia strony, które dostarczają świeży content, dbają o aktualizacje treści i stawiają na rozwój. Dlatego nie warto ograniczać się tylko do rozbudowy opisów produktów – ich liczba jest ograniczona. Już na początku działalności sklepu internetowego pomyśl o blogu lub poradniku, który zainteresuje Twoich klientów, a jednocześnie będzie Cię motywować do regularnego tworzenia nowych treści na stronie.

Chcesz wiedzieć więcej w tym temacie? Sprawdź nasz artykuł:

Sprawdź, jak napisać tekst na Twoją stronę pod SEO


Pozyskiwanie silnych linków zwrotnych dla sklepu

Wartościowe treści poradnikowe odgrywają ważną rolę w pozyskiwaniu linków przychodzących, a to również jeden z czynników rankingowych Google. Największą wartość mają linki zamieszczone na powiązanych tematycznie stronach internetowych. Co prawda, platformy rzadko linkują do sklepów internetowych i do produktów, ale zupełnie inaczej postrzegają treści edukacyjne, a takie możesz tworzyć w ramach bloga na stronie sklepu.

Nie wiesz, jakie tworzyć treści w sklepie internetowym, żeby uzyskać linki zwrotne? Mamy dla Ciebie wskazówki!

Nie wiesz, jak skutecznie wypromować sklep w internecie? Wypróbuj pozycjonowanie dla e-commerce


Skuteczne opisy produktów w sklepie internetowym

Specjalista ds. content marketingu pomoże Ci stworzyć skuteczne opisy produktów, które będą wzbogacone o istotne słowa kluczowe i pozwolą Ci się wyróżnić na rynku. Częstym problemem sklepów internetowych jest duplikacja treści, która wynika z wykorzystywania na stronie opisów produktów od producenta. Niestety, bazowanie na treściach, które są powielane na wielu stronach, może wpływać na zmniejszenie widoczności sklepu w wynikach wyszukiwania Google.

Bogate opisy produktów pomagają w ich wypozycjonowaniu, ale stworzenie takich treści dla całej oferty wymaga dużego nakładu pracy. Jak poradzić sobie, gdy sklep ma w ofercie setki lub tysiące produktów? Na początek wytypuj kilka najważniejszych produktów, o których opisy chcesz zadbać. Mogą to być flagowe produkty Twojego sklepu, te najczęściej wyszukiwane w Google lub najbardziej dochodowe itp. O wiele łatwiej pracować nad stopniowym zwiększaniem sprzedaży dziesięciu produktów niż nad całym asortymentem. Warto rozbudować karty wybranych produktów w treści o objętości nawet 2000 znaków i więcej. Może to być opis produktu, specyfikacja, sposób użycia, pomysły na wykorzystanie, korzyści dla klienta i inne ciekawe informacje.

Gdy zobaczysz efekty w postaci zwiększonej sprzedaży w sklepie internetowym, z pewnością chętnie rozszerzysz listę produktów do rozbudowy treści.

Chcesz tworzyć skuteczne opisy produktów w swoim sklepie internetowym? Zobacz, na co zwrócić uwagę:

"Uważam, że tworzenie treści dla własnego sklepu to czysta przyjemność. W końcu kto, jak nie właściciel sklepu najlepiej zna swoją ofertę? Jednak przy dużej liczbie produktów takie rozwiązanie to czysta utopia. Teksty do sklepu internetowego można zlecić na zewnątrz lub zatrudnić do tego celu copywritera. Najważniejsze, aby taka osoba poznała cele tekstów, znała podstawy pozycjonowania (stosowanie fraz) i dobrze zaznajomiła się ofertą. Na zlecenie IAB Polska powstał raport na temat content marketingu w Polsce. Niestety, większość firm nie ma spisanej strategii aktywnej sprzedaży, a bez niej trudno oczekiwać od osoby z zewnątrz lub świeżo zatrudnionej, że stworzy rewelacyjny content, który sprzedaje. Uważam, że zaniedbanie tak istotnej sfery sklepu internetowego, jak dobre treści, prędzej czy później odbije się na poziomie sprzedaży"

Anna Zalewska, Widoczni.com


Jak wykorzystać content marketing do wsparcia decyzji zakupowych klienta?

Treści w sklepie internetowym zastępują klientowi sprzedawcę. Użytkownicy, którzy mają problemy z podjęciem decyzji zakupowej, mogą poszukiwać informacji, które pomogą im wybrać najlepszy produkt. Jeśli nie dostarczysz im takiej wiedzy na swojej stronie, jest ryzyko, że w poszukiwaniu informacji przeniosą się do innego sklepu internetowego i tam dokonają konwersji. Klient powinien móc pozyskać wszystkie informacje potrzebne do podjęcia decyzji zakupowej bez wychodzenia z Twojego sklepu.

Zadbaj o pozytywne doświadczenie klientów z Twoją stroną Poznaj naszą ofertę PRO SXO


Informacje praktyczne w sklepie internetowym

Poza standardowym opisem dodaj najważniejsze informacje dotyczące produktu. Możesz tam umieścić na przykład rodzaj i skład materiału, sposób prania, skład produktu, sposób przygotowania, sposób użycia, ewentualne przeciwwskazania itp. W ten sposób zadbasz o doświadczenia klienta - może mieć pewność, że w Twoim sklepie zawsze znajdzie szczegółowe informacje dotyczące oferty. Takie wzbogacenie treści pomoże Ci się również wyróżnić na tle konkurencji, jeśli bazujesz na opisach produktów od producenta.

Dokładne informacje o produkcie w sklepie internetowym

W swoim sklepie internetowym możesz również umieścić niestandardowe informacje dotyczące produktów. Zastanów się, co może dodatkowo pomóc klientowi w zakupie. Świetnym przykładem może być tutaj Zalando - przy każdy produkcie dodana jest informacja, czy rozmiar ubrania jest standardowy, czy lepiej zamówić rozmiar większy lub mniejszy niż zwykle. Dla wielu kupujących istotną informacją jest również to, kiedy mogą spodziewać się dostawy produktów, jakie są warunki zwrotu itp. Zadbaj o to, żeby takie treści były łatwo dostępne podczas zakupu.

Dodatkowe informacje o produkcie w sklepie internetowym

"Prowadząc e-commerce, warto w pierwszej kolejności skupić się na opisach produktów. Każdy produkt w e-sklepie powinien być opisany w sposób unikalny i wyczerpujący. Warto pamiętać o użyciu słów kluczowych, które poprawią pozycję sklepu w naturalnych wynikach wyszukiwania. Unikalna i wartościowa treść pozwoli dostarczyć potencjalnym klientom wszystkich niezbędnych informacji o produkcie. Warto pomyśleć także o prowadzeniu bloga i dostarczaniu wiedzy. Tym sposobem zbudujesz zaufanie i wzmocnisz świadomość swojej marki. A od tego tylko krok, aby pozyskać nowych klientów, którzy docenią Twoją pracę, odwdzięczając się zakupem w e-sklepie."

Marta Muszyńska, www.allincontent.pl


Porady i wskazówki eksperckie na blogu

Na stronie Twojego sklepu internetowego nie powinny znajdować się wyłącznie treści produktowe. Musisz zadbać także o stworzenie kontekstu dla nich. Załóżmy, że sprzedajesz kosmetyki, możesz wtedy pisać treści poradnikowe dedykowane konkretnym problemom pielęgnacyjnym, na przykład "jak pozbyć się zmarszczek", "jak zapobiegać powstawaniu trądziku", "jaki podkład wybrać na wesele" itp. Takie treści pozwolą zrozumieć klientowi, czy i dlaczego potrzebuje Twojego produktu. Artykuły poradnikowe możesz realizować na firmowym blogu, co pozwoli Ci budować społeczność czytelników, którzy z czasem mogą zostać klientami.

Sprawdź nasze wpisy, które pomogą Ci tworzyć świetne treści na blogu:

"W przeciwieństwie do tradycyjnej kampanii reklamowej, której efekty często kończą się zaraz po jej zakończeniu, raz stworzone treści pracują nieustannie, stale generując nowy ruch na stronie. Jest jeden warunek – muszą to być treści przydatne potencjalnym klientom. Tworząc content w sklepie internetowym musimy więc pamiętać o tym, że z jednej strony ma on dawać odpowiedź na podstawowe pytania, z którymi przychodzi klient (jak wybrać pralkę, jak dobrać rower do wieku dziecka itp. itd.), a z drugiej strony musi prowadzić go za rękę poprzez kolejne etapy ścieżki zakupowej, by finalnie dokonał transakcji."

Agnieszka Wojtas, www.liczysiecontent.pl

Chcesz poprawić widoczność swojej strony w Google? Postaw na pozycjonowanie


Pytania i odpowiedzi w sklepie internetowym

Umieszczenie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania pozwoli klientom pozyskać istotne informacje bez konieczności kontaktowania się z obsługą sklepu internetowego. FAQ może zachęcać do zakupów lub odstraszać, w zależności od tego, w jaki sposób udzielane są odpowiedzi. Warto pamiętać o uprzejmym tonie, który pomoże wzbudzić zaufanie u klientów, szczególnie, jeśli nie możesz dać im tego, czego oczekują. Formalny język w tym wypadku się nie sprawdzi, bo FAQ nie jest dokumentem prawnym czy regulaminem, a próbą wsparcia klienta przed dokonaniem zakupu.

Co warto zawrzeć w FAQ?

 • Odpowiedzi związane ze sposobem dokonywania zakupów,
 • informacje o możliwości uzyskania rabatu i jak go dodać do zakupów,
 • informacje o tym, jak dokonywać zwrotu w sklepie internetowym krok po kroku,
 • informacje o bezpieczeństwie zakupów, np. w przypadku delikatnych przedmiotów warto dodać opis sposobu pakowania produktu, aby zapewnić klienta, że produkt dotrze do niego w całości,
 • informacje o terminie realizacji nietypowych zamówień, np. jeśli sprzedajesz produkty hand made, opisz, ile czasu i dlaczego tyle zajmuje Ci realizacja zlecenia.


Jak wykorzystać content marketing do budowy wizerunku sklepu internetowego?

Content marketing, jak żadna inna forma marketingu, pozwala skutecznie budować wizerunek. Walka o klienta nie odbywa się tylko na poziomie ofertowym, produktowym, cenowym. O wyjątkowości Twojego sklepu internetowego nie decydują już takie aspekty jak szeroki wybór metod płatności – to jest standard. To, co Cię wyróżnia to wizerunek, czyli skojarzenia, jakie budzisz u klientów i to, czy są w stanie identyfikować się z Twoją ofertą, ufać jej i co najważniejsze, czy to właśnie u Ciebie chcą zostawić swoje pieniądze. Nawet luksusowe marki, które zdają sobie sprawę, że ich klient prawdopodobnie szybko nie powróci po kolejne BMW lub apartament, inwestują w budowę wizerunku i chcą wokół swojej oferty budować społeczność, bo wiedzą, że wpływają w ten sposób na wzrost sprzedaży.

"Dobrze stworzony content sam przyciąga do siebie odbiorców, buduje zainteresowanie marką i pomaga stworzyć wizerunek eksperta w dziedzinie, którą się zajmujemy. Wysoką skuteczność można zaobserwować w przypadku trzech rodzajów treści – poradników, treści graficznych i opowiadania historii związanych z marką. Najbardziej wyrazistym przykładem są działania Allegro. W ciągu trzech lat stworzyli 25 tys. artykułów o charakterze poradnikowym i lifestylowym, które w bieżącym roku przyniosły 15% konwersji. Sukces odniosły również Legendy Polskie i spoty telewizyjne, prezentując wysoką jakość treści i przekazu wizualnego. Allegro to bardzo duży gracz, ale jego wyniki, które można wymiernie zeskalować do mniejszego biznesu, dobrze oddają trendy contentowe w e-commerce."

Grzegorz Wiosna - Zieliński, www.netim.pl


Blog dla sklepu internetowego

Jak rozpocząć budowanie pozytywnego wizerunku sklepu internetowego? Sugerujemy skupienie się na tworzeniu bloga z poradami, ciekawostkami, rankingami, zestawieniami i recenzjami. Nie myśl o blogu jak o przestrzeni do nachalnej promocji produktów, ale jak o przestrzeni do pokazania stylu życia, który może być interesujący dla Twoich klientów, i luźnym nawiązaniu do produktów. Na przykład sklep odzieżowy może przygotować ranking blogerek modowych, które warto obserwować, sklep ze sprzętem AGD może poruszać tematy związane z gotowaniem lub z organizacją przestrzeni w kuchni, a sklep sportowy może zachęcać swoimi tekstami do aktywności fizycznej. Tego typu działania content marketingowe będą pozytywnie oddziaływać na zwiększenie zaufania odbiorców do Twojej marki.

"Blog firmowy to dobry sposób na zwiększenie sprzedaży. Jest co najmniej kilka powodów. Pierwszy, wizerunkowy: blog buduje zaufanie. Pokazuje, że znasz się na swoim fachu. Daje Ci platformę do pełniejszego zaprezentowania produktów. Po drugie jednak, ważniejsze: blog daje możliwość generowania wartościowego ruchu. W zależności od tematów wpisów, możemy przyciągać osoby zainteresowane konkretnymi kategoriami produktów, a następnie „dopaść” je w remarketingu z dedykowaną ofertą. A to dopiero wierzchołek góry lodowej możliwości!"

Artur Jabłoński, www.arturjablonski.com

Dowiedz się więcej o budowaniu zaufania w e-commerce:

Zależy Ci na zwiększenie sprzedaży w sklepie online? Postaw na Google Ads dla e-commerce


Dystrybucja przygotowanych treści

To nie koniec Twojej pracy - skuteczność tekstów na stronie internetowej zależy od tego, czy ktokolwiek je przeczyta. Nie możesz polegać wyłącznie na widoczności swoich treści w organicznych wynikach wyszukiwania, pomóż swoim odbiorcom dotrzeć do Twoich treści. Po publikacji warto udostępnić tekst w mediach społecznościowych, rozesłać w newsletterze, zaproponować zaprzyjaźnionym portalom i blogerom polecenie u siebie artykułu. W ten sposób zwiększysz widoczność swoich treści, a co za tym idzie - więcej osób może się zainteresować Twoją marką i ofertą.

"Eksperckie treści w sklepie internetowym mogą być prawdziwą wizytówką sklepu, ale muszą dotrzeć do użytkownika. Cykliczna publikacja nowych treści ma oczywiście sens, bo pozytywnie wpływa na pozycjonowanie. Gdy bierzemy pod uwagę budowę wizerunku eksperta, poza pisaniem niezbędne jest także wykonanie dużej pracy w zakresie dystrybucji treści. Zarezerwuj więc swój czas na tworzenie treści eksperckich nie tylko na swój blog, ale również na portale zewnętrzne. Nowe teksty blogowe promuj w mediach społecznościowych, newsletterze i pośród swoich klientów. Nigdy nie warto zakładać, że dobra treść sama się obroni. Jest jej zbyt dużo w sieci, aby liczyć na to, że sama się wypromuje."

Adrianna Nowak, Widoczni.com

Sprawdź nasze wskazówki i zaplanuj swoją strategię dystrybucji treści od A do Z:


User generated content w sklepie internetowym

Opinie klientów, szczególnie te podpisane imieniem i nazwiskiem, to najlepsza rekomendacja, jaką możesz pochwalić się przed przyszłymi użytkownikami. Zawsze zapraszaj zadowolonych klientów do dzielenia się swoimi doświadczeniami po zrealizowanych zakupach.

Opinie możesz otrzymywać na przykład na Facebooku, Google, Opineo lub na swojej stronie internetowej. Wyróżnij je w swoim sklepie - taka sekcja z pozytywnymi opiniami na stronie głównej lub stronie produktowej będzie pierwszym sygnałem dla nowych użytkowników, że trafili w dobre miejsce. Niekiedy w wyniku mailowej korespondencji z klientem możesz również otrzymać pochwałę lub podziękowania za sprawną obsługę. Wykorzystaj to! W przypadku opinii mailowych poproś klienta o zgodę na publikację treści na stronie sklepu lub w mediach społecznościowych.

Włączanie klientów w proces tworzenia treści na stronie to także skuteczna metoda budowania społeczności. Twój sklep staje się w ten sposób wspólnym miejscem, z którym warto się identyfikować. Możesz na przykład poprosić swoich odbiorców o pisanie recenzji produktów, które zakupili. Ciekawym sposobem jest również zachęcenie odbiorców do nadsyłania własnych treści, np. przepisów na ulubione danie, historię swojej metamorfozy, relację z remontu mieszkania itd. Dla Ciebie to nie tylko wartościowy content, ale również sposób na wzbudzenie zainteresowania w gronie znajomych klienta.


E-mail marketing dla sklepu internetowego

Twój kontakt mailowy z klientem to substytut ekspedienta. To, jakie wrażenie zrobią na klientach Twoje wiadomości, może decydować o tym, czy zechcą ponownie dokonać zakupu w Twoim sklepie.

Dużą wartość w e-mail marketingu stanowi personalizacja, a także nietuzinkowa forma. To kolejna szansa na wyróżnienie się na tle konkurencji i pokazanie charakteru swojej marki. Drugą kwestią jest ton wypowiedzi w mailach – musi być życzliwy, zapraszający, a nie stresujący. Dobrym pomysłem jest wysyłka treści, która będzie czymś więcej niż tylko: zamówienie nr x zostało nadane. Świetnie robi to na przykład firma InPost, zamieszczając w mailach zabawnie skonstruowane treści.


Przykład ciekawego kontaktu mailowego z klientem w wykonaniu firmy InPost

Kiedy wysyłać maile do klientów? Warto wysyłać powiadomienia na każdym etapie zakupu – po złożonym zamówieniu, po otrzymaniu wpłaty, po wysyłce paczki i po jej dotarciu do klienta z prośbą o opinię, aby w ten sposób umilić klientowi oczekiwanie. Nie zapominaj również o newsletterze - pomoże Ci on zbudować dobrą relację na linii sklep - klient. Możesz w ten sposób budować jego przywiązanie do marki i zachęcać do ponownego zakupu.


Jak zwiększyć sprzedaż w sklepie internetowym wykorzystując content marketing? Podsumowanie

Przygotowywanie wartościowej treści dla zwiększenia sprzedaży to świetne rozwiązanie dla każdego – zarówno dla osób, które jeszcze nie mają budżetu na płatne działania, jak i dla tych osób, które już działają w marketingu internetowym i chcą wzmocnić swoje wyniki. Możliwości rozbudowy treści są niemal nieograniczone, masz do dyspozycji m.in. takie obszary jak: opisy produktów, kategorie produktowe, e-maile do klientów, poradniki, blog ekspercki. Potrzebujesz tylko czasu i pomysłu, aby wypełnić swoją stronę materiałami, które zwiększą szansę na sprzedaż.

 

Poznaj historie sukcesu naszych klientów

widoczni 56
Clitch
4.9
Google
4.8
Corner

Clutch.co to jedna z najbardziej wiarygodnych platform z opiniami na świecie!

opinie

Ponad 500 pozytywnych opinii w Google i 70 opinii na Clutch.co

 

Jesteśmy jedną z najlepiej i najczęściej ocenianych agencji marketingu internetowego w Polsce na największych platformach do ocen: Google i Clutch.co. Zobacz, nasze oceny i przekonaj się, że warto z nami współpracować.

 

 

 

 

Bezpłatna konsultacja SEO/ADS
Wyślij zapytanie
Wyślij zapytanie
Aleksandra Boniecka
Aleksandra Boniecka

Specjalistka ds. marketingu internetowego. Ukończyła szereg szkoleń z zakresu SEO, copywritingu, Google Ads oraz content marketingu. Ma doświadczenie w pracy z marketingiem internetowym zarówno w agencji, jak i jako freelancerka. Jest absolwentką studiów na kierunku Komunikacja i Psychologia w Biznesie. Regularnie weryfikuje swoją wiedzę czytając polskie i zagraniczne blogi o marketingu internetowym, a także biorąc udział w kolejnych kursach. Treści, które publikuje, zawsze opiera o najnowsze informacje z branży. Do tworzenia artykułów wykorzystuje takie sprawdzone narzędzia marketingowe np. SENUTO, Ahrefs i SEMSTORM.

Przeczytaj o autorze
Oceń ten artykuł:
Jak zwiększyć sprzedaż w sklepie internetowym wykorzystując content marketing?

Średnia ocen użytkowników5.00 na podstawie 96 głosów

UDOSTĘPNIJ