Twoja sprzedaż nie zachwyca? Zamów skuteczną strategię digital i nabierz rozpędu w biznesie!
Close
688CE84A-69B3-4183-AAEF-288688AF4E6E widoczni 17

Pozycjonowanie Holandia

Skuteczne SEO dla stron i sklepów w Holandii

Pozycjonowanie stron i sklepów w Holandii - korzyści

Dlaczego pozycjonowanie strony lub strony holenderskiej firmy to droga prowadząca prosto do sukcesu w marketingu internetowym? Sprawdźmy korzyści z pozycjonowania w Holandii. Dzięki strategii SEO:

 • poprawisz widoczność swojej strony w wyszukiwarce Google i dotrzesz do osób, które aktywnie szukają Twoich usług lub produktów,
 • poprawisz ruch na stronie internetowej,
 • uzyskasz więcej konwersji w ramach tego samego ruchu,
 • zbudujesz długofalowy plan marketingowy dla swojej firmy w Holandii i będziesz pozyskiwać klientów przez długi czas,
 • pozyskanie każdego kolejnego klienta będzie tańsze,
 • uzyskasz stronę internetową, która jest przyjazna dla użytkowników i robotów Google,
 • zyskasz strategię marketingową dopasowaną do potrzeb grupy docelowej w Holandii.
skuteczna agencja SEO / Google ADS

Dlaczego agencja widoczni?

Zoom
Ponad 560 pozytywnych opinii

Jesteśmy jedną z najlepiej i najczęściej ocenianych agencji marketingu internetowego w Polsce

Zoom
Działamy w branży od 1999 roku

Wystartowaliśmy w 1999 roku! Wykorzystujemy technologię, wiedzę i doświadczenie, aby zapewnić jak największe zyski naszym Klientom.

Zoom
Skutecznie wspieramy sprzedaż

Nasze kampanie finansują się same! Budujemy nie tylko wysokie pozycje i ruch w Twojej stronie, ale przede wszystkim wspieramy sprzedaż.

Zoom
100% polski kapitał

Jesteśmy w 100% polską firmą i uważamy, że to powód do dumy.

Zobacz, jak pracujemy na Twój sukces

Pozycjonowanie na rynku holenderskim z agencją widoczni

Szukasz sprawdzonej agencji SEO, która ma doświadczenie na wielu rynkach europejskich i z sukcesem realizuje pozycjonowanie dla firm z różnych branż? Świetnie trafiłeś. Zobacz, jak pracujemy w agencji widoczni i czego możesz się spodziewać w trakcie współpracy. Przekonaj się, że z nami wyruszysz w podróż do sukcesu w SEO.

W ramach współpracy oferujemy:

1

Indywidualny zespół projektowy

dla każdego klienta tworzymy złożony z kilku specjalistów z zakresu marketingu internetowego. Na Twój sukces będą pracować:

 • specjalista ds. pozycjonowania,
 • specjalista Customer Success,
 • specjalista ds. optymalizacji konwersji,
 • specjalista ds. content marketingu,
 • specjalista ds. pozycjonowania off-site.

Każda z osób odpowiada za część strategii pozycjonowania dla Twojej firmy z Holandii. Jednocześnie specjaliści współpracują ze sobą i wymieniają się informacjami.

2

Dostęp do specjalistycznych narzędzi

pozycjonowanie w naszej agencji realizujemy za pomocą specjalistycznych narzędzi, które efektywnie analizują Twoją stronę oraz strony konkurencji w danej branży. Nie działamy po omacku - decyzje podejmujemy na podstawie twardych danych. Narzędzia wykorzystujemy do analizy widoczności, słów kluczowych, profilu linków przychodzących czy treści czy zachowań użytkowników na stronie. To pozwala nam wybierać trafne rozwiązania i efektywnie optymalizować witrynę.

3

Regularny kontakt

dbamy o partnerskie relacje biznesowe z naszymi klientami z Holandii, dlatego nasi specjaliści aktywnie kontaktują się z klientami. W trakcie rozmów relacjonują wykonane prace i uzyskane efekty. W razie wątpliwości lub pytań możesz także sam zgłosić się do specjalisty Customer Success z prośbą o wyjaśnienie. Każdy ze specjalistów odpowiada na maile w ciągu 24 godzin oraz oddzwania do klientów.

4

Ponad 20-letnie doświadczenie

pozycjonowaniem stron oraz marketingiem internetowym zajmujemy się już od ponad 20 lat. Rozwijamy się wraz z wyszukiwarką Google i jak mało kto rozumiemy potrzeby współczesnych biznesów. Sami przetrwaliśmy wiele kryzysów i wiemy, że pozycjonowanie stron holenderskich firm to jedna ze skutecznych odpowiedzi na kryzys. Współpracujemy z firmami z różnych branż i różnych krajów, co pozwala nam skutecznie dostosowywać strategię do potrzeb konkretnej marki.

5

Edukacja w cenie usługi

szerzymy wiedzę o marketingu internetowym nie tylko wśród specjalistów. Chcemy rozwijać biznes oraz wiedzę naszych klientów, dlatego w cenie usługi oferujemy cykliczne szkolenia z zakresu pozycjonowania, Google Ads, budowy marki w sieci czy wizerunku eksperta. Szkolenia odbywają się stacjonarnie lub online, co sprawia, że mogą w nich aktywnie uczestniczyć nawet klienci z Holandii.

6

Zaawansowana analityka internetowa

nie pozostawiamy naszych klientów bez odpowiedzi. jeśli zdecydujesz się na pozycjonowanie strony swojej firmy działającej w Holandii właśnie w agencji widoczni, co miesiąc otrzymasz raport o działaniach. Dowiesz się z niego, jakie prace zostały wykonane oraz jakie efekty udało się uzyskać. W razie potrzeby specjalista może omówić z Tobą raport, by wyjaśnić wątpliwości.

Szukasz sprawdzonej agencji SEO z dobrą opinią?
Postaw na widocznych!

Person
widoczni 56
Clitch
4.9
Google
4.8
Corner

Clutch.co to jedna z najbardziej wiarygodnych platform z opiniami na świecie!

opinie

Ponad 500 pozytywnych opinii w Google i 70 opinii na Clutch.co

 

Jesteśmy jedną z najlepiej i najczęściej ocenianych agencji marketingu internetowego w Polsce na największych platformach do ocen: Google i Clutch.co. Zobacz, nasze oceny i przekonaj się, że warto z nami współpracować.

 

 

 

Proces SEO

Pozycjonowanie z agencją Widoczni

Prowadzisz biznes w Holandii i chcesz dotrzeć do nowych klientów oraz zbudować długofalową i skuteczną strategię marketingową? Skorzystaj z usług SEO agencji widoczni. Przekonaj się, że nasze kampanie finansują się same. Bądź w dobrym towarzystwie i sprawdź, jak realizujemy skuteczne pozycjonowanie strony lub sklepu dla Twojej firmy z Holandii.

widoczni 82
Agencja SEO - zakres działań

Strategia pozycjonowania na rynku holendeskim


Poznaj SEO do podszewki

W jaki sposób budujemy sukces holenderskich firm w pozycjonowaniu? Zobacz naszą strategię SEO.


Audyt i analiza konkurencji dla firm z Holandii

Początek współpracy obejmują audyt SEO strony klienta oraz analiza konkurencji. Te działania pozwalają nam ocenić, jakie efekty generuje strona na obecnym etapie, w jaki sposób jest zoptymalizowana i jaki jest zakres działań. Analiza konkurencji umożliwia zapoznanie się z sytuacją na rynku oraz pracami wykonywanymi przez inne firmy inwestujące w SEO w Holandii. W ramach działań określamy najważniejszych konkurentów, analizujemy stronę za pomocą specjalistycznych narzędzi i dzięki temu jesteśmy w stanie ocenić, ile czasu potrzeba na uzyskanie pierwszych efektów SEO.


Analiza słów kluczowych dla SEO w Holandii

Wybór słów kluczowych na potrzeby pozycjonowania w Holandii to jeden z najważniejszych etapów budowania skutecznej strategii SEO. Jak wygląda analiza słów kluczowych dla holenderskich firm w agencji widoczni?

 • Do poszukiwania fraz wykorzystujemy narzędzia, takie jak Google Keyword Planner, Surfer czy Senuto.
 • Szukamy słów kluczowych o niskiej lub średniej konkurencji.
 • Skupiamy się na frazach z długim ogonem, które pozwalają konkurować nawet z dużymi i znanymi markami i skutecznie zwiększają liczbę konwersji, docierając do klientów zorientowanych na zakup.
 • Szukamy fraz poradnikowych i edukacyjnych, także w formie pytań, na potrzeby bloga.
 • Szukamy fraz ofertowych, kategorii produktowych oraz produktowych, które umieszczamy w treściach na odpowiednich podstronach holenderskich stron i sklepów.

Gotową listę fraz wysyłamy do akceptacji klienta. Po akceptacji przyporządkowujemy fraz do poszczególnych podstron w taki sposób, by uniknąć kanibalizacji, czyli pozycjonowania dwóch lub więcej adresów URL na tę samą frazę.


Jak tworzymy treści dla holenderskich firm?

Treści na potrzeby Twojej firmy działającej w Holandii przygotowuje specjalista z zakresu content marketingu. W treściach uwzględnia zarówno informacje istotne dla użytkowników, które mogą skłonić ich do konwersji, jak i słowa kluczowe ważne dla strategii SEO. Frazy wykorzystuje w sposób naturalny, by nie zaburzać odbioru tekstu. Stosuje język korzyści, by pokazać użytkownikom, w jaki sposób” produkt lub usługa mogą im pomóc. Dopasowujemy treści oraz język do potrzeb użytkowników z Holandii. W zakresie tłumaczenia treści masz kilka opcji do wyboru:

 • możesz samodzielnie przetłumaczyć treści,
 • możesz skorzystać z usług tłumacza, z którym współpracujesz,
 • możemy zlecić tłumaczenie za dodatkową opłatą - współpracujemy z doświadczonymi tłumaczami, którzy
 • specjalizują się w konkretnych branżach.


Techniczne SEO na potrzeby stron w Holandii

Jak przebiega optymalizacja techniczna stron na potrzeby SEO w Holandii? Nasz specjalista wskaże obszary optymalizacji oraz proponowane zmiany. Obejmują one:

 • optymalizację title i description,
 • optymalizację adresów URL,
 • wdrożenie tagów hreflang,
 • wdrożenie certyfikatu SSL,
 • wdrożenie mapy strony oraz pliku robots.txt,
 • optymalizację linków wewnętrznych,
 • poprawę działania strony na urządzeniach mobilnych,
 • optymalizację czasu ładowania witryny,
 • optymalizację strony 404,
 • eliminację duplikacji treści,
 • wdrożenie danych strukturalnych.

Dzięki tym działaniom lepiej wykorzystasz crawl budget (budżet na indeksowanie strony), a roboty Google lepiej zrozumieją zawartość Twojej witryny, co pozwoli im dopasować treść do zapytań użytkowników. Zyskasz także stronę przyjazną dla odbiorców, co może zwiększyć zaangażowanie - czas przebywania na stronie, głębokość przewijania itp


Budowa profilu linków przychodzących w SEO w Holandii

W ramach działań SEO rozbudowujemy profil linków przychodzących do Twojej holenderskiej witryny. pozyskujemy linki w sposób stopniowy, ze stron powiązanych tematycznie, które mają wysoki ruch oraz dobrą widoczność w wyszukiwarce Google. W razie potrzeby zrzekamy się w imieniu klientów szkodliwych linków. Stale analizujemy skuteczność profilu linków, korzystając z narzędzia Ahrefs.


Analiza konwersji i SXO na potrzeby holenderskich firm

W SEO nie poprzestajemy na budowie ruchu. W ramach usługi PRO SXO opracowujemy strategię pozyskiwania konwersji oraz optymalizacji doświadczeń użytkowników. W ramach współpracy badamy zachowania odbiorców na stronie i na tej podstawie przygotowujemy działania optymalizacyjne. Wdrażamy zmiany w nawigacji i menu strony, optymalizujemy czas ładowania witryny, dbamy o wygląd strony i sugerujemy zmiany, które zachęcą użytkowników do skorzystania z oferty - wysłania zapytania ofertowego czy dokonania zakupu.

Popularność fraz

Najczęściej wyszukiwane frazy
Fraza
Liczba wyszukiwań
pozycjonowanie Holandia
20
pozycjonowanie strony Holandia
10
pozycjonowanie stron Holandia
10

*Żródło:https://adwords.google.com/intl/pl_pl/home/tools/keyword-planner/

Usługa SEO na miarę potrzeb holenderskich firm

W agencji widoczni szyjemy usługi SEO na miarę potrzeb naszych klientów z Holandii. Nie tylko uwzględniamy specyfikę holenderskiego rynku, ale także zapewniamy różne usługi pozycjonowania dostosowane do wielkości firmy oraz sposobu działania. U nas możesz zdecydować się na:

 • Pozycjonowanie lokalne - to świetne rozwiązanie, jeśli działasz na ograniczonym rynku w Holandii, np. w konkretnym regionie czy mieście. Dzięki lokalnemu SEO wydasz mniej środków, a efekty przyjdą szybciej ze względu na mniejszą konkurencję. To skuteczne rozwiązanie dla takich działalności, jak restauracja, hydraulik, usługi stolarskie itp.
 • Pozycjonowanie szerokie - to usługa skierowana do firm, które działają na całym obszarze Holandii i chcą zbudować widoczność na wiele fraz powiązanych z ofertą. Pozycjonowanie szerokie skupia się na wielu frazach long tail (z długim ogonem), co pozwala skutecznie konkurować nawet z dużymi markami i pozyskiwać nie tylko ruch, ale i konwersje.
 • Pozycjonowanie sklepów - usługa SEO skierowana do biznesów e-commerce w Holandii. Pozwala skutecznie promować sklepy internetowe wśród docelowych odbiorców, zwiększać widoczność, ruch i sprzedaż. Skupia się na kompleksowym promowaniu oferty sklepu w wyszukiwarce Google.
Agencja SEO Holandia

Pozycjonowanie stron - Holandia

SEO szerokie

Sprawdź też pozycjonowanie w innych krajach:

Pozycjonowanie Irlandia
Pozycjonowanie Belgia
Pozycjonowanie Portugalia
Pozycjonowanie Węgry
Pozycjonowanie Austria
Pozycjonowanie Słowacja
Pozycjonowanie Ukraina
Pozycjonowanie Litwa
Pozycjonowanie Szwajcaria
Pozycjonowanie Chorwacja
Pozycjonowanie Bułgaria
Pozycjonowanie Rumunia
Pozycjonowanie Norwegia
Pozycjonowanie Finlandia
Pozycjonowanie Kanada
Pozycjonowanie Brazylia
Pozycjonowanie Japonia
Pozycjonowanie Chiny
Pozycjonowanie Korea Południowa
Pozycjonowanie Indie
Pozycjonowanie Turcja
Pozycjonowanie Zjednoczone Emiraty Arabskie
Pozycjonowanie Tajlandia
Pozycjonowanie Katar
Pozycjonowanie Australia
Pozycjonowanie Egipt

Współpraca

Skontaktuj się z nami

Oceń ten artykuł:
Pozycjonowanie Holandia

Średnia ocen użytkowników4.90 na podstawie 74 głosów

Wizard