Twoja sprzedaż nie zachwyca? Zamów skuteczną strategię digital i nabierz rozpędu w biznesie!
Close
688CE84A-69B3-4183-AAEF-288688AF4E6E balticprint 1
Historia współpracy Balticprint

Balticprint - Firma wykonująca nadruki na ubraniach i akcesoriach

Wzrost konwersji o 270%!

Artboard Artboard
balticprint 5

O firmie

 

Firma Balticprint oferuje zajmuje się wykonywaniem nadruków na odzieży i gadżetach, zwłaszcza na koszulkach, bluzach, kurtkach i czapkach. Specjalizują się w zleceniach nietypowych i niskonakładowych. Do wyboru jest haft komputerowy, termotransfer, sublimację, sitodruk lub DTG. Firma realizuje zamówienia zarówno dla klientów indywidualnych, jak i większe zlecenia.

Do grona klientów agencji Widoczni firma dołączyła w październiku 2022 roku. Naszemu klientowi zależało, aby poprawić widoczność strony oraz zwiększyć liczbę wejść na stronę.

 

Wyzwania i wdrożenie pierwszych działań

Wyzwaniem dla nas była budowa strony na początku naszej współpracy. Na stronie było kilka kategorii do wyboru, jednak były to jedynie filtry, a nie osobne podstrony, co zabierało nam możliwość wdrożenia optymalizacji. Nie było także możliwości prostego utworzenia osobnej podstrony bloga. Oba te problemy zostały rozwiązane dla klienta bezpłatnie przy pomocy działu technical SEO.

balticprint 2
Zakres działań

Proces SEO

Zoom
Rozbudowa strony

wprowadziliśmy nowe podstrony kategorii, dzięki którym usprawniliśmy pozycjonowanie na konkretne frazy kluczowe. Dodaliśmy podstronę FAQ, by ułatwić komunikację z klientem.

Zoom
Optymalizacja treści na stronie

zweryfikowaliśmy i rozbudowaliśmy treść na stronie zgodnie z wymaganiami SEO. Rozbudowana została również podstrona bloga, na której regularnie publikujemy nowe artykuły.

Zoom
Wdrożenie linkowania wewnętrznego

zadbaliśmy o poprawne linkowanie wewnętrzne całej strony.

Zoom
Systematyczna optymalizacja

regularnie weryfikujemy i poprawiamy aspekty techniczne.

quote
Współpraca z klientem opierała się na skutecznej, ale przede wszystkim przyjaznej komunikacji
wojtek szmyt
Wojciech Szmyt
opiekun SEO balticprint.pl

Współpraca z klientem opierała się na skutecznej, ale przede wszystkim przyjaznej komunikacji z Panem Damianem. Mieliśmy okazję rozwinąć stronę pod różnymi aspektami technicznymi. Efekty optymalizacji SEO wymagają czasu, nasz klient w pełni to rozumie, a teraz jego cierpliwość zaowocowała.

Rezultaty

Co osiągnęliśmy?

Zoom
Wzrost o 270%

konwersji

Zoom
2-krotny wzrost

użytkowników

Zoom
Wzrost o 250%

fraz w Top10

Zoom
14-krotny wzrost

fraz w Top3

Ty także możesz odnieść taki sukces!

Jakie efekty wypracowaliśmy?

Google Analytics - konwersja

 

Senuto - frazy w TOP10

 

quote
Dzięki sukcesywnym działaniom oraz sugestią udało się poprawić widoczność, ale również czytelność i przystępność strony dla klientów...
balticprint mini
Damian Kuziemski
Balticprint

Od początku naszej współpracy udało nam się wypracować wspólna wizję rozwoju oraz tego co należy poprawić, żeby widoczność naszej firmy była coraz lepsza.

Nasza strona wymagała wielu poprawek pod kątem pozycjonowania, które udało się poprawić dzięki zespołowi Widoczni. Dzięki sukcesywnym działaniom oraz sugestią udało się poprawić widoczność, ale również czytelność i przystępność strony dla klientów, a to dopiero pierwszy rok współpracy. Gorąco polecam!

CaseStudyPage