Twoja sprzedaż nie zachwyca? Zamów skuteczną strategię digital i nabierz rozpędu w biznesie!
Close
688CE84A-69B3-4183-AAEF-288688AF4E6E carnetzestawienie
Historia sukcesu Carnet

Carnet - Sieć wypożyczalni samochodów

3-krotny wzrost liczby rezerwacji

Wyzwania

  1. zwiększenie liczby rezerwacji na wynajem samochodów w 9 oddziałach w Polsce (Warszawa, Kraków, Poznań, Gdańsk, Wrocław, Katowice, Kalisz, Kielce i Ostrów Wielkopolski),
  2. zwiększenie liczby odwiedzin na stronie,
  3. obecność w czołówce wyników pozycjonowania w google na frazy tematycznie powiązane z wynajmem samochodów.
carnet
Rezultaty

Co osiągnęliśmy?

Zoom
3 razy więcej

więcej rezerwacji wynajmu samochodów

Zoom
3 razy więcej

odwiedzających na stronie

Zoom
Ponad 9500

fraz w czołówce wyników Google

Ty też możesz odnieść taki sukces!

Proces - etapy działań

I

Pomysł i kreacja
  • Profilowanie lingwistyczne przygotowanie charakterystyki ujmującej najważniejsze frazy i zwroty wpisywane do wyszukiwarki przez użytkowników poszukujących oferowanych przez firmę produktów

II

Promocja
  • Pozycjonowanie szerokie - kilku tysięcy fraz
  • Linki sponsorowane - kampanie Google Adwords w Polsce i zagranicą; monitorowanie i licytacje stawek za kliknięcie (CPC) w czasie rzeczywistym.
  • Remarketing

III

Pomiar i optymalizacja
  • wyznaczenie celów konwersji, oraz analiza źródeł i ścieżek ich realizacji
quote
Dzięki współpracy z widoczni, zanotowaliśmy niemal 3-krotny wzrost ilości rezerwacji aut we wszystkich naszych oddziałach, przy jednoczesnym znacznym obniżeniu kosztów za kliknięcie w nasze reklamy. W czołówce wyników pozycjonowania pojawiliśmy się na niemal 10 tysięcy słów kluczowych, przy jednoczesnym 3krotnym zwiększeniu liczby odwiedzin. Dobrze jest pracować ze specjalistami.
Carnet
Rafał Pietrzak - prezes zarządu

Wypożyczalnia samochodów Car Net Sp. z o.o. działa na rynku polskim od ponad 14 lat i posiada oddziały w 9 miastach Polski Warszawa, Kraków, Poznań, Gdańsk, Wrocław, Katowice, Kalisz, Kielce i Ostrów Wielkopolski.
Przed rozpoczęciem współpracy z widoczni, działania naszej firmy w zakresie promocji w sieci polegały na pozyskiwaniu rezerwacji aut ze strony poprzez samodzielne prowadzenie kampanii Adwords.

Niestety koszty kampanii niebezpiecznie rosły, przy niezmiennej, niestety niskiej liczbie rezerwacji wynajmu ze strony.

Przed rozpoczęciem współpracy zdefiniowaliśmy sobie najważniejsze cele, które chcemy osiągnąć. Oczekiwaliśmy wzrostu liczby odwiedzin oraz przede wszystkim zwiększenia liczby rezerwacji.

Zależało nam również na dominacji w wynikach wyszukiwania na jak największą ilość fraz powiązanych tematycznie z usługami wynajmu samochodów.

Zdecydowaliśmy się na współpracę z agencją widoczni przede wszystkim ze względu na ich skuteczność potwierdzoną referencjami wiarygodnych firm. Dodatkowym argumentem był bardzo dobry wynik przeprowadzonej dla nas testowej kampanii Adwords.

Dzięki współpracy z widoczni, zanotowaliśmy niemal 3-krotny wzrost ilości rezerwacji aut we wszystkich naszych oddziałach, przy jednoczesnym znacznym obniżeniu kosztów za kliknięcie w nasze reklamy.

W czołówce wyników pozycjonowania pojawiliśmy się na niemal 10 tysięcy słów kluczowych, przy jednoczesnym 3krotnym zwiększeniu liczby odwiedzin.

Dobrze jest pracować ze specjalistami.

CaseStudyPage