Historia sukcesu
KPZ Waagen
Sukces
KPZ Waagen - Producent wag przemysłowych
Wzrost ilości zapytań w Polsce, Niemczech, Czechach i na Węgrzech
Wyzwania
Co osiągneliśmy?
KILKUKROTNY WZROST
ilości zapytań ofertowych (Polska, Niemcy, Czechy, Węgry)
CZOŁOWE POZYCJE
w wynikach wyszukiwania Google Polska, Niemcy, Czechy, Węgry
Proces
Pomysł i kreacja
  • przygotowanie planu i strategii budowy wizerunku w sieci
Promocja
  • Kampanie Google Adwords w Polsce i zagranicą (Niemcy, Czechy)
  • Kampanie kontekstowe w czeskiej wyszukiwarce Seznam
  • Pozycjonowanie szerokie na kilka tysięcy fraz
Kreacja
  • projekt i realizacja serwisów kilku wersji językowych serwisu WWW w oparciu o przeprowadzone badania użyteczności
Referencje
Referencje

Szczególnie doceniamy wysiłek firmy Widoczni na rynku niemieckim, gdzie musieli zmierzyć się z dużą i agresywną konkurencją, która od lat zajmowała czołowe pozycje w Google.de, oraz w Czechach, gdzie czołowe pozycje zdobyte zostały w popularniejszej na lokalnym rynku wyszukiwarce seznam.cz.
Klaus-Peter Zander sp. z o.o. jest przedstawicielem uznanego niemieckiego producenta wag oraz technik ważenia - firmy Klaus Peter Zander GmbH.

Współpracę z firmą Widoczni rozpoczęliśmy w celu zmodernizowania naszego wizerunku w sieci i udostępnienia naszej oferty szerszej gamie odbiorców.

Firma Widoczni okazała się rzetelnym i bardzo kreatywnym partnerem, w szybkim czasie zrealizowała dla nas niezależne, lecz spójne wizerunkowo, międzynarodowe serwisy WWW: w Polsce, Niemczech, Czechach oraz na Węgrzech.

Dodatkowo skorzystaliśmy z oferty tzw. "szerokiego" pozycjonowania, dzięki czemu wszystkie słowa powiązane z hasłami "wagi" zostały usytuowane na czołowych pozycjach w czterech wersjach językowych wyszukiwarki Google: polskiej, niemieckiej, czeskiej i węgierskiej.

Szczególnie doceniamy wysiłek firmy Widoczni na rynku niemieckim, gdzie musieli zmierzyć się z dużą i agresywną konkurencją, która od lat zajmowała czołowe pozycje w Google.de, oraz w Czechach, gdzie czołowe pozycje zdobyte zostały w popularniejszej na lokalnym rynku wyszukiwarce seznam.cz.

Efekty współpracy pojawiły się bardzo szybko i rosną z roku na rok. W przeciągu pierwszych 8 tygodni pozycjonowania naszych serwisów WWW, ruch na nich zwiększył się kilkukrotnie. Klienci zaczęli wysyłać kilka razy więcej zapytań ofertowych, znacząco zwiększyła się również liczba telefonów do naszych biur sprzedaży we wszystkich międzynarodowych placówkach.

Dziś, ciesząc się pozycją międzynarodowego lidera na rynku w swojej branży, jesteśmy świadomi, że dużą część sukcesu jaki odnieśliśmy w sieci, zawdzięczamy firmie Widoczni. Będąc ekspertem w dziedzinie wag, możemy z pełnym przekonaniem stwierdzić, iż współpraca z firmą Widoczni to wybór na wagę złota.

Krzysztof Wiśniewski
Prokurent

 

 

Współpraca
Zróbmy Razem Kolejną
Skuteczną Kampanię!
Zadzwoń do nas
Wyślij zapytanie
Wyślij Zapytanie
Bezpłatna konsultacja SEO

Chcesz zwiększyć sprzedaż? Szukasz skutecznej agencji?
Wyślij zapytanie - umówimy się na BEZPŁATNĄ konsultacje SEO i prześlemy DOBRĄ ofertę


Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych, w tym badania Twoich zainteresowań.
Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej

Czy wiesz ile tracisz ruchu bez optymalizacji
strony pod kątem pozycjonowania?  

Dowiedz się jakie błędy zawiera Twoja strona oraz jak wygląda jej widoczność w Google na tle konkurencji.
 

Zamów Bezpłatny Audyt SEO