Twoja sprzedaż nie zachwyca? Zamów skuteczną strategię digital i nabierz rozpędu w biznesie!
Close
688CE84A-69B3-4183-AAEF-288688AF4E6E kpz
Historia sukcesu KPZ Waagen

KPZ Waagen - Producent wag przemysłowych

Wzrost ilości zapytań w Polsce, Niemczech, Czechach i na Węgrzech

Wyzwania

Zapewnić czołowe pozycje w wyszukiwarkach: Google Polska, Niemcy, Czechy, Węgry

kpz waagen zdjecie

Proces - etapy działań

I

Pomysł i kreacja
  • przygotowanie planu i strategii budowy wizerunku w sieci

II

Promocja
  • Kampanie Google Adwords w Polsce i zagranicą (Niemcy, Czechy)
  • Kampanie kontekstowe w czeskiej wyszukiwarce Seznam
  • Pozycjonowanie szerokie na kilka tysięcy fraz

III

Kreacja
  • projekt i realizacja serwisów kilku wersji językowych serwisu WWW w oparciu o przeprowadzone badania użyteczności
Rezultaty

Co osiągnęliśmy?

Zoom
Kilkukrotny wzrost

ilości zapytań ofertowych (Polska, Niemcy, Czechy, Węgry)

Zoom
Czołowe pozycje

w wynikach wyszukiwania Google Polska, Niemcy, Czechy, Węgry

Ty również możesz odnieść taki sukces!
quote
Firma Widoczni okazała się rzetelnym i bardzo kreatywnym partnerem, w szybkim czasie zrealizowała dla nas niezależne, lecz spójne wizerunkowo, międzynarodowe serwisy WWW: w Polsce, Niemczech, Czechach oraz na Węgrzech. Efekty współpracy pojawiły się bardzo szybko i rosną z roku na rok. W przeciągu pierwszych 8 tygodni pozycjonowania naszych serwisów WWW, ruch na nich zwiększył się kilkukrotnie.

KPZ Waagen
KPZ Waagen
Krzysztof Wiśniewski Prokurent

Szczególnie doceniamy wysiłek firmy Widoczni na rynku niemieckim, gdzie musieli zmierzyć się z dużą i agresywną konkurencją, która od lat zajmowała czołowe pozycje w Google.de, oraz w Czechach, gdzie czołowe pozycje zdobyte zostały w popularniejszej na lokalnym rynku wyszukiwarce seznam.cz.
Klaus-Peter Zander sp. z o.o. jest przedstawicielem uznanego niemieckiego producenta wag oraz technik ważenia - firmy Klaus Peter Zander GmbH.

Współpracę z firmą Widoczni rozpoczęliśmy w celu zmodernizowania naszego wizerunku w sieci i udostępnienia naszej oferty szerszej gamie odbiorców.

Firma Widoczni okazała się rzetelnym i bardzo kreatywnym partnerem, w szybkim czasie zrealizowała dla nas niezależne, lecz spójne wizerunkowo, międzynarodowe serwisy WWW: w Polsce, Niemczech, Czechach oraz na Węgrzech.

Dodatkowo skorzystaliśmy z oferty tzw. "szerokiego" pozycjonowania, dzięki czemu wszystkie słowa powiązane z hasłami "wagi" zostały usytuowane na czołowych pozycjach w czterech wersjach językowych wyszukiwarki Google: polskiej, niemieckiej, czeskiej i węgierskiej.

Szczególnie doceniamy wysiłek firmy Widoczni na rynku niemieckim, gdzie musieli zmierzyć się z dużą i agresywną konkurencją, która od lat zajmowała czołowe pozycje w Google.de, oraz w Czechach, gdzie czołowe pozycje zdobyte zostały w popularniejszej na lokalnym rynku wyszukiwarce seznam.cz.

Efekty współpracy pojawiły się bardzo szybko i rosną z roku na rok. W przeciągu pierwszych 8 tygodni pozycjonowania naszych serwisów WWW, ruch na nich zwiększył się kilkukrotnie. Klienci zaczęli wysyłać kilka razy więcej zapytań ofertowych, znacząco zwiększyła się również liczba telefonów do naszych biur sprzedaży we wszystkich międzynarodowych placówkach.

Dziś, ciesząc się pozycją międzynarodowego lidera na rynku w swojej branży, jesteśmy świadomi, że dużą część sukcesu jaki odnieśliśmy w sieci, zawdzięczamy firmie Widoczni. Będąc ekspertem w dziedzinie wag, możemy z pełnym przekonaniem stwierdzić, iż współpraca z firmą Widoczni to wybór na wagę złota.

Konkurencja depcze Ci po piętach?

Umów bezpłatne konsultacje z ekspertem digital i wrzuć piąty bieg w biznesie.