Uwaga, oszuści podszywają się pod agencje na platformach społecznościowych!
Close
688CE84A-69B3-4183-AAEF-288688AF4E6E elmark-wynajem-2.jpg
Historia sukcesu Elmark - Wynajem

Elmark - Wynajem - Wynajem namiotów i hal namiotowych

7-krotny wzrost ruchu z pozycjonowania

Artboard Artboard
8

O firmie

Kompleksowy wynajem hal namiotowych wraz z wyposażeniem w całej Polsce. Firma oferuje m.in. wynajem hal imprezowych, targowych, sportowych i wszelkiego rodzaju namiotów.

Wyzwania

Firma działa na konkurencyjnym rynku i obsługuje klientów z całej Polski. Celem i wyzwaniem współpracy było pozyskanie klientów, wygenerowanie sprzedaży i zbudowanie silnej pozycji firmy na rynku wynajmu hal namiotowych.

4

Proces- etapy działań

Działania SEO

Pozycjonowanie
  • Profilowanie lingwistyczne.
  • Optymalizacja strony.
  • Pozycjonowanie na dziesiątki fraz związanych z branżą.
  • Rozbudowa treści strony w teksty ofertowe.
  • Tworzenie treści eksperckich na blog.
  • Optymalizacja tekstów zgodnie ze strategią pozycjonowania.

Kampanie płatne

Googe Ads (Adwords)

Realizacja skutecznych kampanii Adwords w sieci wyszukiwania, sieci reklamowej i w remarketingu.

Zwiększanie sprzedaży

Optymalizacja współczynnika konwersji
  • Budowa funkcjonalnego serwisu www dostosowanego do urządzeń mobilnych.
  • Dodanie przycisków CTA i skrócenie drogi do formularza kontaktowego.
  • Testy A/B.
Rezultaty

Co osiągnęliśmy?

Zoom
7-krotny wzrost

ruchu z pozycjonowania

Zoom
150% więcej

zapytań z formularza na stronie

Zoom
5-krotny wzrost

liczby konwersji z Adwords

Ty też możesz odnieść taki sukces
quote
Wyniki tych działań były imponujące - udało się osiągnąć znakomity efekt synergii, dzięki czemu nasze strony pojawiają się w Google zarówno w wynikach wyszukiwania jak i w reklamach linków sponsorowanych na wszystkie kluczowe dla nas słowa! Na miarodajne rezultaty nie trzeba było długo czekać - liczba zapytań z kilku miesięcznie niegdyś, dzięki firmie Widoczni w ekspresowym tempie wzrosła do kilku... dziennie!
Dzięki współpracy z firmą Widoczni zrozumieliśmy, co to znaczy naprawdę zaistnieć w sieci i móc czerpać z tego wymierne korzyści.
Elmark wynajem
Elmark-Wynajem
Magdalena Zielińska, członek zarządu

Firma Elmark-Wynajem, oferująca wynajem hal namiotowych oraz namiotów, wywodzi się z firmy Elmark-Hale, która jest jednym z największych producentów i dostawców hal namiotowych w Polsce.


Naszą ofertą zawsze optymalnie dopasowujemy do potrzeb Klientów, starając się sprostać najtrudniejszym wymaganiom. Jak się okazało, nie tylko my kierujemy się tą zasadą. Od początku współpracy z firmą Widoczni, nasze oczekiwania i wymogi stanowiły najważniejszy punkt działań i były realizowane krok po kroku z pełnym profesjonalizmem.
Firma Widoczni zbadała zachowania i oczekiwania naszych potencjalnych Klientów i w oparciu o nie zbudowała nowy, użyteczny serwis WWW, z prostą nawigacją i ułatwioną możliwością kontaktu.


Drogą starannej selekcji, badając rynek oraz naszą konkurencję, firma Widoczni wybrała najbardziej trafne słowa kluczowe (które oprócz ruchu na stronie spowodują faktyczne zapytania ofertowe) i rozpoczęła pozycjonowanie wsparte kampanią linków sponsorowanych. Wyniki tych działań były imponujące - udało się osiągnąć znakomity efekt synergii, dzięki czemu nasze strony pojawiają się w Google zarówno w wynikach wyszukiwania jak i w reklamach linków sponsorowanych na wszystkie kluczowe dla nas słowa!


Na miarodajne rezultaty nie trzeba było długo czekać - liczba zapytań z kilku miesięcznie niegdyś, dzięki firmie Widoczni w ekspresowym tempie wzrosła do kilku... dziennie!
Dzięki współpracy z firmą Widoczni zrozumieliśmy, co to znaczy naprawdę zaistnieć w sieci i móc czerpać z tego wymierne korzyści.