Historia sukcesu
Fundacja Św. Mikołaja
Sukces
Fundacja Św. Mikołaja - Organizacja charytatywna
3 razy więcej wpłat z kampanii Google Grants
Wyzwania

Kampania Google Grants – wsparcie dla Fundacji Św. Mikołaja

Google Adwords poza komercyjnymi usługami wspiera również działalność charytatywną fundacji i stowarzyszeń. W ramach tej oferty klient otrzymuje stały comiesięczny budżet na kliknięcia, a jedynym kosztem jest opłacenie agencji, która taką kampanię poprowadzi. Nasza agencja zdecydowała się na bezpłatne wsparcie w formie poprowadzenia kampanii dla Fundacji Św. Mikołaja.

Cel i wyzwanie

Celem kampanii było pozyskanie jak największej liczby osób, które zdecydują się oddać swój 1% podatku w ramach rocznego rozliczenia na cele Fundacji.

Konkurencja z innymi organizacjami pozarządowymi od początku była bardzo duża, dlatego największym wyzwaniem dla nas było utrzymanie wysokiej liczby kliknięć i wyświetleń reklamy w top 3 płatnych wyników wyszukiwania. Utrudnieniem jest fakt, że w ramach Google Grants możliwości konkurowania stawkami są bardzo ograniczone. Nasza praca była więc skoncentrowana na budowie wysokiej jakości kampanii, ciągłej analizie i optymalizacji reklam, a także na stałej selekcji słów kluczowych.

Jak zbieraliśmy na Fundację?

Jednym ze sposobów, aby zmotywować użytkowników do oddania 1% na Fundację było oferowanie bezpłatnego programu do rozliczania PIT. W zamian za taką możliwość, 1% automatycznie był przeznaczany na Fundację Św. Mikołaja. Aby zwiększyć szanse na zebranie jak najwyższej kwoty na cele Fundacji, kampania skierowana była do wszystkich podatników.

Co osiągneliśmy?
3 RAZY WIĘKSZA
kwota z 1% z PIT
70% WIĘCEJ
odwiedzin na stronie
Referencje
Referencje

Fundacje także potrzebują reklamy, ale zwykle nie mogą sobie pozwolić na zbyt wysokie koszty. Jesteśmy wdzięczni, że dzięki pomocy agencji Widoczni możemy zaistnieć w Google i promować swoją działalność za pomocą reklam online.
Samodzielne prowadzenie kampanii jest nie tylko czasochłonne, ale często również nieefektywne. Zależało nam na pozyskaniu jak największej liczby osób, które oddadzą nam swój 1%. Tylko dzięki współpracy z certyfikowanymi specjalistami Adwords z agencji Widoczni udało nam się zrealizować nasze cele. Od kiedy kampanię prowadzi agencja widoczni, pozyskaliśmy 3 razy większą kwotę z kampanii w Google. Różnica w efektach mówi sama za siebie. Oni są mistrzami świata! Ta pomoc jest dla nas bardzo cenna, szczególnie, że agencja sama zaproponowała, że wesprze nas nieodpłatnie. Otrzymaliśmy profesjonalną usługę, taką jak każdy ich klient: rzetelne informacje o wprowadzanych zmianach w kampanii, regularne raporty, a także odpowiedzi na wszystkie nasze pytania związane z kampanią.

Już planujemy dalsze wspólne działania, bo ostatnie miesiące utwierdziły nas w przekonaniu, że Widoczni to skuteczna i profesjonalna agencja. Nawet, jeśli pracuje charytatywnie.

Joanna Paciorek, Fundacja Św. Mikołaja

 

 

Współpraca
Zróbmy Razem Kolejną
Skuteczną Kampanię!
Zadzwoń do nas
Wyślij zapytanie
Wyślij Zapytanie
Bezpłatna konsultacja SEO

Chcesz zwiększyć sprzedaż? Szukasz skutecznej agencji?
Wyślij zapytanie - umówimy się na BEZPŁATNĄ konsultacje SEO i prześlemy DOBRĄ ofertę


Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych, w tym badania Twoich zainteresowań.
Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej

Czy wiesz ile tracisz ruchu bez optymalizacji
strony pod kątem pozycjonowania?  

Dowiedz się jakie błędy zawiera Twoja strona oraz jak wygląda jej widoczność w Google na tle konkurencji.
 

Zamów Bezpłatny Audyt SEO