Twoja sprzedaż nie zachwyca? Zamów skuteczną strategię digital i nabierz rozpędu w biznesie!
Close
688CE84A-69B3-4183-AAEF-288688AF4E6E widoczni 221
Pozycjonowanie Niemcy - skuteczne SEO dla firm W Super Cenie Dostarczamy Wysokie Pozycje, Wartościowy Ruch i Większą Sprzedaż dla firm na Niemcy
AGENCJA SEO / ADS na Niemcy - KIM JESTEŚMY?

Pozycjonowanie stron i reklama Google Ads Niemcy

Realizujemy skuteczne pozycjonowanie w Niemczech, jak również kampanie Gogole Ads na rynek niemiecki. To usługi przeznaczone dla właścicieli stron i sklepów, którzy chcą sprzedawać w Niemczech. Dzięki pozycjonowaniu stron w Niemczech dotrzesz do użytkowników niemieckiego Google, zwiększysz ruch na stronie i pozyskasz sprzedaż na rynku niemieckim. Skuteczne kampanie Google Ads w Niemczech są kolejnym kanałem, z którego pozyskasz klientów. Zobacz, dlaczego warto zlecić nam pozycjonowanie na Niemcy lub kampanie Google Ads w Niemczech.

 

POZYCJONOWANIE Niemcy - ZAKRES DZIAŁAŃ

Pozycjonowanie strony w Niemczech - dlaczego warto?

Prowadzisz eksport towarów lub usług do Niemiec? Pozycjonowanie ułatwi Ci ekspansję na rynku niemieckim i dotarcie do wybranej grupy docelowej. Pozycjonowanie jest jedną z najbardziej opłacalnych form marketingu internetowego w zakresie budowania sprzedaży. Stanowi kompleksowe podejście do Twojej strony internetowej lub sklepu i pozwala wypracować takie korzyści jak:

 • większa widoczność w wynikach wyszukiwania niemieckiego Google
 • większy ruch na stronę potencjalnych klientów z Niemiec
 • większy współczynnik konwersji i sprzedaż w Niemczech
 • stały wzrost sprzedaży, przy malejących kosztach pozyskania konwersji

Pozycjonowanie stron w Niemczech to Twój krok w kierunku rozwoju biznesu online i jednocześnie działanie, które z powodzeniem przeprowadzisz z naszą agencją. Nie musisz szukać agencji SEO z Niemiec. Mamy doświadczenie w pozycjonowaniu na rynkach zagranicznych, w tym w pozycjonowaniu stron na Niemcy.

skuteczna agencja SEO / Google ADS

Dlaczego agencja widoczni?

Zoom
Ponad 560 pozytywnych opinii

Jesteśmy jedną z najlepiej i najczęściej ocenianych agencji marketingu internetowego w Polsce

Zoom
Działamy w branży od 1999 roku

Wystartowaliśmy w 1999 roku! Wykorzystujemy technologię, wiedzę i doświadczenie, aby zapewnić jak największe zyski naszym Klientom.

Zoom
Skutecznie wspieramy sprzedaż

Nasze kampanie finansują się same! Budujemy nie tylko wysokie pozycje i ruch w Twojej stronie, ale przede wszystkim wspieramy sprzedaż.

Zoom
100% polski kapitał

Jesteśmy w 100% polską firmą i uważamy, że to powód do dumy.

Szukasz sprawdzonej agencji SEO z dobrą opinią?
Postaw na widocznych!

Person
widoczni 56
Clitch
4.9
Google
4.8
Corner

Clutch.co to jedna z najbardziej wiarygodnych platform z opiniami na świecie!

opinie

Ponad 500 pozytywnych opinii w Google i 70 opinii na Clutch.co

 

Jesteśmy jedną z najlepiej i najczęściej ocenianych agencji marketingu internetowego w Polsce na największych platformach do ocen: Google i Clutch.co. Zobacz, nasze oceny i przekonaj się, że warto z nami współpracować.

 

 

 

Artboard
AGENCJA SEO Niemcy - JAKĄ WYBRAĆ

Co robimy w ramach pozycjonowania stron w Niemczech?

Pozycjonowanie stron i sklepów w Niemczech przebiega podobnie jak pozycjonowanie na rodzimym rynku. SEO składa się z pewnych stałych elementów, bez których trudno byłoby realizować skuteczne pozycjonowanie, również w Niemczech. Przeprowadzimy dla Ciebie takie działania jak:

 • analityka i audyt SEO strony
 • optymalizacja techniczna strony
 • optymalizacja on-site i rozbudowa treści strony
 • optymalizacja off-site
 • optymalizacja współczynnika konwersji

Na każdym etapie pozycjonowania na Niemcy przeprowadzamy szereg działań optymalizacyjnych. Niektóre etapy obejmują jednorazowe wdrożenia, a niektóre składają się z cyklicznych prac, np. rozbudowa treści czy budowa profilu linków przychodzących. Ważnym elementem jest również przygotowanie strategii pozycjonowania strony w Niemczech i wybór słów kluczowych.

widoczni54
widoczni 136 widoczni 127

Co warto wiedzieć o SEO w Niemczech?

Dodatkowym aspektem pozycjonowania w Niemczech jest kwestia tłumaczenia. Można dostarczyć agencji tłumaczenia tekstów, słów kluczowych i innych treści. Można również skorzystać z dodatkowej usługi tłumaczenia. Agencja współpracuje z doświadczonymi biurami tłumaczeń i zapewnia najwyższą jakość przekładów na język niemiecki. Poza samym tłumaczeniem niezwykle ważny w tym wypadku jest kontekst kulturowy i znajomość realiów rynku niemieckiego. W tym obszarze korzystamy z własnych doświadczeń oraz doświadczeń i wiedzy specjalistów. Włączymy Cię w proces budowania strategii pozycjonowania strony w Niemczech, więc masz możliwość przedstawienia również swoich doświadczeń w handlu z Niemcami.

Jesteśmy ekspertem SEO, a naszą specjalnością jest marketing internetowy, w szczególności:

Agencja SEO Niemcy

Jak wybrać agencję optymalizacji i pozycjonowania stron www w Niemczech?

Na co zwrócić uwagę, wybierając dobrą agencję pozycjonującą w Niemczech? Pozycjonowanie stron to właściwie działanie międzynarodowe, a specjaliści ds. pozycjonowania czerpią zwykle wiedzę od ekspertów z całego świata. Dobry specjalista ds. pozycjonowania poradzi sobie z pozycjonowaniem w każdym kraju. Zanim jednak podejmiesz decyzję, kto będzie realizował dla Ciebie SEO na Niemcy, zwróć uwagę na ważne kwestie:

 • doświadczenie na rynku w zakresie pozycjonowania, analityki i marketingu internetowego
 • doświadczenie z konkretnymi branżami poparte opisanymi historiami współpracy
 • zakres działań w ramach ustalonego budżetu - czy agencja zrealizuje kompleksową usługę, która sięga dalej niż budowanie pozycji w niemieckim Google?
 • okres wypowiedzenia - upewnij się, że umowa na pozycjonowanie w Niemczech nie wiąże Cię z agencją na lata bez możliwości rezygnacji; szukaj agencji SEO z kilkumiesięcznym okresem wypowiedzenia
 • jakość obsługi klienta - sprawdź, kto i jak często będzie się z Tobą kontaktował, a także do kogo Ty możesz zadzwonić lub napisać, jeśli będziesz mieć pytania lub dodatkowe pomysły na działania.

Czy warto wybrać rodzimą agencję do pozycjonowania w Niemczech? Z pewnością taka współpraca będzie szczególnie atrakcyjna dla firm, które preferują komunikację w języku polskim. W zakresie samej usługi - ważne jest, aby agencja znała realia biznesowe w Niemczech, ale równie istotne jest dogłębne zrozumienie swojego klienta. Praca z naszą agencją da Ci pewność skutecznych działań SEO w Niemczech, komunikacji na najwyższym poziomie i partnerskich relacji.

Artboard
Reklamy PPC

A może kampanie Google Ads na Niemcy?

Google Ads to opłacalna i skuteczna forma reklamy, dzięki której dotrzesz do użytkowników niemieckiego Google, niemieckich portali, aplikacji, a także do użytkowników, którzy już widzieli Twoją stronę. Agencja widoczni ma doświadczenie w realizacji zagranicznych kampanii Google Ads w Niemczech i na całym świecie. Jakie korzyści mogą wygenerować kampanie Google Ads dla Twojego biznesu, jeśli skierujesz je do klientów z Niemiec?

 • Dotarcie do sprecyzowanej grupy odbiorców - dzięki geolokalizacji i zawężeniu słów kluczowych w Google Ads, dotrzesz do osób przebywających w Niemczech lub interesujących się tą lokalizacją
 • Możliwość personalizacji treści reklamowej - możesz przygotować teksty reklam Google Ads, które są przeznaczone wyłącznie dla Twoich odbiorców z Niemiec
 • Efektywne zarządzanie budżetem - wybierając Google Ads dla Niemiec masz pewność, że budżet jest przeznaczony właśnie na tę lokalizację i możesz analizować wydatki reklamowe na niemieckim rynku, porównując je z wydatkami na inne lokalizacje.
widoczni 118
widoczni 135 widoczni 138

Co robimy w ramach Google Ads na Niemcy

Wybierając usługę Google Ads z celem dotarcia do Niemiec, decydujesz się na kompleksowe wsparcie i obsługę naszych specjalistów. Mamy wieloletnie doświadczenie w realizacji kampanii zagranicznych na rynkach na całym świecie. Prowadzimy konfigurację, optymalizację i analitykę kampanii reklamowych Google Ads w Niemczech. Z reguły sugerujemy treści reklam, jednak ostateczny tekst zlecamy do przygotowania tłumaczowi, aby mieć pewność, że nasze treści są poprawne. Podobnie w kwestii słów kluczowych. Jednak skuteczne kampanie Google Ads skierowane do Niemiec to nie tylko treści reklam, ale również poprawna konfiguracja konta, zarządzanie kampaniami, bieżąca optymalizacja i regularna analityka, także z wykorzystaniem Google Analytics.

 

Co zrealizujemy dla Ciebie w ramach Google Ads na Niemcy:

 • Analiza konkurencji i branży
 • Analiza potrzeb i celów firmy
 • Research słów kluczowych
 • Analiza i optymalizacja strony docelowej
 • Opracowanie strategii Google Ads
 • Określenie celów kampanii
 • Tworzenie skutecznych reklam do przetłumaczenia na wybrany język
 • Budowa kampanii zgodnie z wytycznymi reklam Google Ads (Adwords)
 • Ręczne konfigurowanie i optymalizacja reklam
 • Codzienna opieka nad kampanią
 • Konsultacje w zakresie bieżących potrzeb
 • Testowanie skuteczności reklam
 • Optymalizacja reklam i stawek
 • Analiza konwersji i zysków z reklam
 • Regularne raportowanie działań
 • Cykliczne ulepszanie kampanii i szukanie nowych możliwości

Popularność fraz

Najczęściej wyszukiwane frazy
Fraza
Liczba wyszukiwań
pozycjonowanie stron Niemcy
1000
pozycjonowanie seo Niemcy
100
pozycjonowanie strony w Niemczech
1000
pozycjonowanie stron na Niemcy
100

*Żródło: https://adwords.google.com/intl/pl_pl/home/tools/keyword-planner/

Pozycjonowanie Niemcy

Co warto wiedzieć o marketingu internetowym w Niemczech?

Niemcy stanowią ważny rynek eksportowy dla rodzimych firm. Szczególnie biznes e-commerce powinien rozważyć ekspansję do Niemiec - Niemcy należą do 3 największych rynków e-commerce w Europie. W Niemczech jest również najwięcej użytkowników sklepów internetowych w całej Europie (ponad 50 milionów). Wciąż jednak rozwija się rynek e-commerce dla artykułów z branży spożywczej. To ciekawy rynek również dla reklam internetowych - od lat obserwuje się stały spadek użytkowników systemów blokujących reklamy. Podobnie jak w innych krajach Europy w Niemczech rośnie liczba użytkowników, którzy korzystają z urządzeń mobilnych do przeglądania internetu oraz dokonywania zakupów.

Gdzie jest najwięcej mieszkańców w Niemczech, do których chcesz dotrzeć dzięki pozycjonowaniu stron?

 • Berlin - 3 669 491
 • Hamburg - 1 847 253
 • Monachium (München) - 1 484 226
 • Kolonia (Köln) - 1 087 863

 

Co Niemcy najchętniej kupują w internecie?

Niemcy korzystają z internetu najczęściej do zakupu produktów z kategorii:

 • moda
 • media (książki, gry, filmy, muzyka)
 • elektronika i komputery

Niemcy płacą najchętniej za pomocą tradycyjnych przelewów i cyfrowego portfela, ale coraz chętniej sięgają również po płatności kartą.

W 2020 rynek e-commerce w Niemczech był wart ponad 103 miliardy euro.

Najważniejsze fakty:

 • Liczba mieszkańców - 81 milionów
 • Odsetek użytkowników internetu - 85%
 • Sprzedaż online - 83 miliony euro (2020 r.)
SEO Niemcy - mapa

 Pozycjonowanie stron Niemcy

Lokalne SEO

Sprawdź też pozycjonowanie lokalne w innych miastach:

Artboard
eksperci agencji seo Niemcy

Specjaliści pozycjonowania stron w Niemczech

widoczni 40
widoczni 51 widoczni 3
Współpraca

Skontaktuj się z nami

Oceń ten artykuł:
Pozycjonowanie Niemcy

Średnia ocen użytkowników4.75 na podstawie 95 głosów

Homepage