Promocja na Black Friday! 25% zniżki na pierwszą fakturę SEO/Google Ads!
688CE84A-69B3-4183-AAEF-288688AF4E6E widoczni 133

Reklama LinkedIn

SEM

Reklama na LinkedIn

LinkedIn to największy na świecie serwis społecznościowy, dla profesjonalistów - specjalizujący się w kontaktach zawodowo-biznesowych. Reklama na LinkedIn pozwoli Ci na dotarcie do ściśle określonej grupy profesjonalistów. Metody wyświetlania reklam oraz możliwość personalizacji grupy docelowej sprawia, że kampanie reklamowe na LinkedIn to skuteczny sposób na zwiększenie sprzedaży wsród Twoich potencjalnych klientów. Dotrzyj do nich za pomocą kampanii reklamowych, postów sponsorowanych i remarketingu.

Wykorzystując precyzyjne dane o użytkownikach takich jak: płeć, wiek, lokalizacja, firma, branża, stanowisko, wykształcenie, zainteresowania czy umiejętności, precyzyjnie dotrzemy do Twoich potencjalnych klientów.

Facebook Ads

Zalety reklamy na LinkedIn

  • formy reklamowe stworzone tak, aby Twój komunikat miał największe szanse być zauważony
  • unikalne na rynku możliwości marketingowe i reklamowe
  • precyzyjne targetowanie po miastach, branżach, wieku, pozycji zawodowej
widoczni 130
Nasze kampanie finansują się same

Bez długoterminowych umów

Jesteśmy przekonani o skuteczności naszej usługi. Dlatego nasza oferta pozycjonowania stron nie wymaga umowy długoterminowej.

Nasi Klienci są z nami, dlatego że chcą, nie - dlatego że muszą.

Wyślij zapytanie
Skala

Widoczni w liczbach

470+

pozytywnych opinii w Google

1100+

obsługiwanych klientów

100+

specjalistów marketingu
internetowego

20+
lat na rynku

Rekrutacja na LinkedIn

Reklamy na LinkedIn nie muszą wiązać się z celami sprzedażowymi, mogą być skuteczną metodą rekrutacji pracowników. Dzięki zaawansowanym ustawieniom reklamy mogą pojawiać się tylko u osób z określonym wykształceniem, zainteresowaniami czy umiejętnościami.

widoczni 182
widoczni 56
4.9
5

Clutch.co to jedna z najbardziej wiarygodnych platform z opiniami na świecie!

opinie

Ponad 480 pozytywnych opinii w Google i 50 opinii na Clutch.co

 

Jesteśmy jedną z najlepiej i najczęściej ocenianych agencji marketingu internetowego w Polsce na największych platformach do ocen: w Google i na Clutch.co. Zobacz, nasze oceny i przekonaj się, że warto z nami współpracować.

 

 

 

Szukasz skutecznej agencji SEO / ADS?

Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych, w tym badania Twoich zainteresowań. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej