SEM

Reklama na LinkedIn

LinkedIn to największy na świecie serwis społecznościowy, dla profesjonalistów - specjalizujący się w kontaktach zawodowo-biznesowych. Reklama na LinkedIn pozwoli Ci na dotarcie do ściśle określonej grupy profesjonalistów. Metody wyświetlania reklam oraz możliwość personalizacji grupy docelowej sprawia, że kampanie reklamowe na LinkedIn to skuteczny sposób na zwiększenie sprzedaży wsród Twoich potencjalnych klientów. Dotrzyj do nich za pomocą kampanii reklamowych, postów sponsorowanych i remarketingu.

Wykorzystując precyzyjne dane o użytkownikach takich jak: płeć, wiek, lokalizacja, firma, branża, stanowisko, wykształcenie, zainteresowania czy umiejętności, precyzyjnie dotrzemy do Twoich potencjalnych klientów.

 

 

Facebook Ads

Zalety reklamy na LinkedIn

  • formy reklamowe stworzone tak, aby Twój komunikat miał największe szanse być zauważony
  • unikalne na rynku możliwości marketingowe i reklamowe
  • precyzyjne targetowanie po miastach, branżach, wieku, pozycji zawodowej
widoczni-zespol2.jpg
Rekrutacja na LinkedIn

Reklamy na LinkedIn nie muszą wiązać się z celami sprzedażowymi, mogą być skuteczną metodą rekrutacji pracowników. Dzięki zaawansowanym ustawieniom reklamy mogą pojawiać się tylko u osób z określonym wykształceniem, zainteresowaniami czy umiejętnościami.

Współpraca
Skontaktuj się z nami
Zadzwoń do nas
Napisz do nas
Newsletter
Blog
Ostatnio na blogu
25-04-2017
Producent hal namiotowych zdecydował się na poszerzenie działań w Algierii. Czego nas nauczyło to doświadczenie?
więcej
09-04-2017
Poniżej przedstawiamy zbiór najważniejszych wydarzeń światowych 2017 roku. Zobacz, jakie imprezy w zakresie marketingu internetowego są organizowane poza grani...
więcej
03-04-2017
Prezentujemy poniżej kalendarium 2017 imprez w Polsce w zakresie tematyki marketingu internetowego: SEO, SEM, Content Marketing oraz Social Media.
więcej
Zadaj nam pytanie