Rekrutujemy - zostań jednym z widocznych.
688CE84A-69B3-4183-AAEF-288688AF4E6E pomyslowa lazienka
Historia sukcesu Pomysłowa Łazienka

Pomysłowa Łazienka - Sklep internetowy z wyposażeniem i akcesoriami łazienkowymi

3-krotny wzrost współczynnika konwersji celu

O firmie

Sklep internetowy z kompleksowym wyposażeniem łazienek i akcesoriami łazienkowymi. Oferta skierowana jest do klientów indywidualnych, ale również do sklepów i salonów łazienkowych. Pomysłowa Łazienka oferuje wysokiej jakości produkty uznanych marek.

POMYSLOWA LAZIENKA
sanpol zdjecie v2 pomyslowa lazienka 3

Wyzwania

Sklep Pomysłowa Łazienka pozyskiwał sprzedaż internetową głównie za pośrednictwem porównywarki cenowej. Właściciele postawili sobie za cel dywersyfikację źródeł sprzedaży. Przede wszystkim zależało im na pozyskiwaniu klientów bezpośrednio z wyszukiwarki Google. Naturalnym rozwiązaniem było rozpoczęcie pozycjonowania sklepu. To wyzwanie podjęła nasza agencja.

Rezultaty

Co osiągnęliśmy?

3-krotny wzrost

współczynnika konwersji celu

wzrost sprzedaży

z pozycjonowania

wzrost liczby odwiedzin

w sklepie z pozycjonowania

pomyslowa wykres koszyk
Ty też możesz osiągnąć taki sukces!

Wdrożone działania

1

Optymalizacja techniczna strony

2

Optymalizacja współczynnika konwersji

3

Rozbudowa treści strony – content marketing

Zaledwie w kilka miesięcy uzyskaliśmy o wiele lepsze wyniki sprzedażowe w stosunku do okresu, w którym strona nie była pozycjonowana.
Pomyslowalazienka
pomyslowalazienka.pl
Michał Jaskółka

Rozpoczęliśmy współpracę z agencją widoczni, aby móc rozwijać nasz sklep internetowy. Pomysłowa Łazienka wymagała optymalizacji i działań, które zwiększą sprzedaż, a nie tylko pozyskają ruch z Google. Pozycjonowanie szerokie, jakie realizuje dla nas agencja widoczni, przyczyniło się do niespodziewanie dużego wzrostu sprzedaży. Zaledwie w kilka miesięcy uzyskaliśmy o wiele lepsze wyniki sprzedażowe w stosunku do okresu, w którym strona nie była pozycjonowana. Taka skala wzrostów pokazuje nam, że na efekty pozycjonowania warto czekać, bo tak jak w naszym przypadku, zwykle przerastają oczekiwania.

Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych, w tym badania Twoich zainteresowań. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej