Nasze Pozycjonowanie
generuje zyski
Sprawdź jak w Super Cenie Dostarczamy Wysokie Pozycje, Wartościowy Ruch i Większą Sprzedaż.
SEO

Pozycjonowanie stron - Agencja SEO Gdańsk

Pozycjonowanie stron internetowych to skuteczne narzędzie budowy sprzedaży i pozyskiwania nowych klientów. Dzięki elastycznie ustalanym pakietom cen za pozycjonowanie, usługa jest przystępna zarówno dla firm działających w całej Polsce, jak i dla tych, których rynkiem jest Gdańsk lub inne miasto. Skuteczne pozycjonowanie stron wiąże się z długotrwałą pracą nad optymalizacją strony, zarówno w kwestiach technicznych, jak także w zakresie wartościowej treści i funkcjonalności strony dla użytkownika. W zależności od wybranego pakietu, realizujemy m.in.:

  • optymalizację współczynnika konwersji
  • content marketing
  • inbound marketing
  • budowę profilów społecznościowych

Naszym celem nie jest jedynie dotarcie do top 10 wyników wyszukiwania. Pozyskanie ruchu na stronę to nie wszystko. Dzięki kompleksowym działaniom pozyskujemy trafny ruch użytkowników potencjalnie zainteresowanych Twoją ofertą i zamieniamy ich w Twoich klientów. Dobra Agencja SEO dostarcza wymierne efekty w postaci wzrostu sprzedaży i dodatniego ROI.

Czy firmę z Gdańska stać na pozycjonowanie?

Koszty pozycjonowania pomiędzy różnymi agencjami mogą się znacząco różnić. Cena pozycjonowania nie powinna jednak być czynnikiem decydującym o wyborze agencji. Warto sprawdzić, jakie działania składają się na miesięczne koszty usługi i przedstawić swoje możliwości finansowe. Sprawdź również opinie o agencji SEO pośród obecnych i byłych klientów. Dobrze przeprowadzone pozycjonowanie przynosi zyski, które z nawiązką pokrywają koszty usługi.

Cennik pozycjonowania kształtuje się także różnie w zależności od zakresu pozycjonowania. Taniej jest pozycjonować firmę na frazy z nazwą miasta, np. restauracja Gdańsk niż na te same frazy bez zawężenia lokalizacyjnego. Im trafniej dobrane frazy, tym szybciej zobaczysz efekt. Realizując pozycjonowanie lokalne w Gdańsku, dbamy o to, aby dotrzeć tylko do ścisłej grupy docelowej. Natomiast przy pozycjonowaniu szerokim skupiamy się na jak największym gronie użytkowników.

Rodzaje kampanii pozycjonowania

Etapy SEO
Jak wygląda współpraca z agencją?

Gdy zdecydujesz się na pozycjonowanie lokalne, skierowane na pozyskanie klientów z Gdańska, agencja rozpocznie od dokładnej analizy Twojej firmy. Istotne jest rozpoznanie konkurencji i jej działań w zakresie marketingu internetowego. W kolejnych etapach możesz spodziewać się takich działań jak:

  • budowa macierzy fraz
  • rozbudowa treści strony
  • techniczna optymalizacja strony
  • budowa profilu linków przychodzących
  • budowa wizerunku firmy w mediach społecznościowych
  • optymalizacja konwersji

Dobra agencja marketingowa rozumie potrzebę nieustannego testowania i analizowania efektów. Tylko w ten sposób możliwe jest ulepszanie strategii pozycjonowania i stałe zwiększanie zysków dla Twojej firmy.

SEO
Specjaliści pozycjonowania
Współpraca
Skontaktuj się z nami
Zadzwoń do nas
Napisz do nas
Newsletter
Blog
Ostatnio na blogu
05-06-2017
Przygotowaliśmy listę błędów w sklepach PrestaShop, które mogą utrudniać pozycjonowanie lub wręcz obniżać pozycję sklepu w wynikach wyszukiwania.
więcej
23-05-2017
Co zrobić, aby wypromować swój blog i swoje wpisy? Prezentujemy podstawowe działania, od których może rozpocząć każdy bloger.
więcej
16-05-2017
Jak zmotywować użytkowników, aby korzystali z zapytań przez formularz online i tym samym generowali sprzedaż za pośrednictwem strony internetowej? Odpowiedzią j...
więcej
Zadaj nam pytanie