SEO

Realizujemy pozycjonowanie dla firm z Wrocławia

Prowadzisz firmę we Wrocławiu i szukasz najlepszej oferty pozycjonowania? Nie musisz szukać dalej. Mamy ponad 20-letnie doświadczenie w pozycjonowaniu stron i sklepów internetowych i najlepsze opinie w Google. Obsługujemy firmy z Wrocławia, ale również innych miejscowości na Dolnym Śląsku i w całej Polsce, dzięki temu, że nasze usługi są niezależne od lokalizacji. Dlaczego warto wybrać współpracę z nami? Zobacz, co oferujemy naszym klientom i rozwijaj dzięki pozycjonowaniu swoją firmę z Wrocławia.

 

Wyślij zapytanie o cenę

Pozycjonowanie w agencji widoczni to:

 

 • dedykowany zespół - każdemu klientowi przydzielamy zespół: pozycjonerów on-site i off-site, specjalistów ds. content marketingu, a także opiekuna, który czuwa nad przebiegiem i realizacją umowy; dzięki temu kontaktujesz się z osobami, które dobrze znają Twoją firmę i cały projekt, a nie z przypadkowymi osobami z call center.
 • intensywne działania - gdy pozycjonujemy strony dla firm z Wrocławia czy jakiejkolwiek innej lokalizacji liczy się dla nas efekt, a ten jest ściśle związany z regularną pracą i zaangażowaniem. U nas pozycjoner nie obsługuje jednocześnie setek klientów, dzięki czemu może poświęcić Ci znacznie więcej czasu.
 • kompleksowa strategia SEO - chcesz pozycjonować stronę na lokalnym rynku we Wrocławiu i okolicach? A może docierasz do odbiorców z całego Dolnego Śląska? Zbudujemy dla Ciebie strategię pozycjonowania, która obejmuje kompleksowe działania: optymalizację on-site, off-site, optymalizację techniczną, content marketing, a także optymalizację współczynnika konwersji.
 • pozycjonowanie szerokie - podczas, gdy inne agencje z Wrocławia mogą proponować Ci pozycjonowanie na kilka fraz, my działamy szeroko. W efekcie Twoja witryna widoczna jest w Google na dziesiątki fraz powiązanych z ofertą. 
 • dostęp do najlepszych narzędzi - profesjonalne narzędzia SEO to spory wydatek, dzięki współpracy z nami jeśli tylko zechcesz, otrzymasz dane analityczne z takich narzędzi jak: Ahrefs, Senuto, SEMSTORM czy Surfer. Ale najważniejsze dla Ciebie jest to, że nasi specjaliści bazują właśnie na takich źródłach, tworząc strategię i prowadząc działania dla Twojej firmy z Wrocławia.
 • szkolenia z marketingu internetowego - w wybranych pakietach pozycjonowania otrzymasz od nas za 1 zł szkolenie, za które we Wrocławiu zapłaciłbyś 1000 zł; dzięki szkoleniu poznasz podstawy SEO, Google Ads i analitykę internetową.

Rodzaje kampanii pozycjonowania

Najczęściej wyszukiwane frazy
Fraza Ilość wyszukiwań
pozycjonowanie Wrocław 880
pozycjonowanie strony Wrocław 110
pozycjonowanie stron internetowych Wrocław 210
pozycjonowanie stron Wrocław 590

*Żródło:https://adwords.google.com/intl/pl_pl/home/tools/keyword-planner/

Co zrobimy dla Twojej firmy z Wrocławia? Poznaj nasz proces pozycjonowania.

Czy wiesz, że skuteczne pozycjonowanie nie wymaga spotkań w biurze? Dzięki temu możemy realizować pozycjonowanie dla firm z Wrocławia i całej Polski. Nasz adres nie ma znaczenia, szczególnie, że o sprawny kontakt troszczą się nasi opiekunowie klienta. Cykliczne rozmowy, videokonferencje i regularne raportowanie sprawiają, że czujesz jakbyśmy byli w pokoju obok ;) A co tam robimy? Zobacz, jakie działania prowadzi dla Ciebie nasz zespół SEO od startu współpracy po optymalizację konwersji:

Audyt

Zanim rozpoczniemy działania, przeprowadzimy audyt Twojej strony, który pozwoli ocenić, jakość Twojej strony. Pozycjoner rozpocznie od przygotowania zaleceń optymalizacyjnych, które mogą dotyczyć np. usunięcia błędów wpływających negatywnie na pozycjonowanie. Założymy i zoptymalizujemy dla Ciebie wizytówkę w Google Maps. Dzięki niej nie tylko użytkownicy z Wrocławia z łatwością do Ciebie trafią, ale również roboty Google.

 

Optymalizacja techniczna

To etap, na którym wdrażamy techniczne zmiany na Twojej stronie. Są to np. przekierowania, niwelowanie duplikacji treści, przebudowa struktury linkowania wewnętrznego, wdrożenie menu typu breadcrumb i wiele innych działań w obszarze kodu i działania strony. Co najważniejsze, optymalizację techniczną realizuje się raz, ale warto zrobić to na początku, aby ewentualne kwestie techniczne nie były przeszkodą na drodze Twojej firmy z Wrocławia do top 10 Google.

 

Optymalizacja on-site

Na tym etapie prowadzimy optymalizację strony w kodzie i tekstach na stronie. Ważnym elementem jest etap wyboru słów kluczowych, a następnie rozbudowy treści strony. Dzięki bogatym treściom nie tylko Twoja strona jest lepiej oceniana przez Google, ale również bardziej wartościowa dla Twoich klientów z Wrocławia czy innego obszaru, do którego chcesz dotrzeć. Są to cykliczne działania.

 

Optymalizacja off-site

Obejmuje pracę nad wszelkimi sygnałami spoza strony, jak np. linkami przychodzącymi. Dzięki naturalnemu profilowi linków przychodzących, z dużą, ale pozyskiwaną stopniowo liczbą linków, Twoja strona zyskuje w ocenie algorytmów Google.

 

Optymalizacja konwersji

Gdy Twoja firma z Wrocławia jest już wypozycjonowana i cieszy się dużym ruchem, istotny jest etap optymalizacji konwersji. W ramach tych działań ułatwiamy klientom dokonanie zakupu, złożenie zapytania czy odnalezienie danych kontaktowych na stronie. Słowem usuwamy wszelkie przeszkody, które mogłyby sprawić, że użytkownicy Twojej strony nie konwertują. To sposób na efektywne przekierowania Twojego ruchu na stronie na drogę do sprzedaży.

 

Analityka

Skuteczne pozycjonowanie stron dla firm z Wrocławia nie byłoby możliwe bez cyklicznej i zaawansowanej analityki. Korzystamy zarówno z bezpłatnych narzędzi Google, jak i płatnych specjalistycznych narzędzi do analizy widoczności czy też profilu linków przychodzących.

 

Jakie pozycjonowanie wybrać?

Przeglądając oferty agencji SEO z Wrocławia, z pewnością spotykasz takie pojęcia jak pozycjonowanie szerokie, pozycjonowanie lokalne czy też pozycjonowanie sklepów. Która z tych usług będzie odpowiednia dla Twojej firmy? Zobacz, który opis pasuje najlepiej do Twojej strony internetowej:

 • Lokalna strona - świadczysz usługi wyłącznie we Wrocławiu i okolicach, ewentualnie na całym Dolnym Śląsku; zależy Ci na klientach z tej okolicy lub na klientach, którzy odwiedzą wkrótce Twoją okolicę. W takim wypadku zalecamy wybór usługi pozycjonowania lokalnego dla firm we Wrocławiu. Ceny pakietu lokalnego zaczynają się już o 1300 zł netto.
 • Strona ogólnopolska - Twoja firma ma siedzibę we Wrocławiu, ale prowadzisz sprzedaż lub świadczysz usługi także na inne rejony Polski? Usługą SEO dopasowaną do Twoich potrzeb będzie pozycjonowanie szerokie.
 • Sklep internetowy - prowadzisz sklep online i docierasz nie tylko do klientów z Wrocławia, ale również do osób z najdalszych zakątków Polski? Specjalnie dla firm e-commerce przygotowaliśmy ofertę pozycjonowania sklepów. Uwzględnia obszary specyficzne dla sklepów, jak ich budowę, związane z tym kwestie techniczne, ale również większą liczbę treści i potrzebę intensywnej optymalizacji konwersji. 

Inwestycja tej samej kwoty
w Pozycjonowanie i Adwords

SEO
Specjaliści pozycjonowania
Agencja SEO Wrocław

Skuteczne pozycjonowanie stron Wrocław

FAQ - Pytania i odpowiedzi

Co to jest pozycjonowanie lokalne?

Pozycjonowanie lokalne to usługa dla firm, które chcą docierać do odbiorców danego obszaru. Polega na optymalizacji stron z dużym naciskiem na jej adres fizyczny i frazy lokalne. Zwykle daje szybsze efekty niż pozycjonowanie na całą Polskę.

 

Co to jest pozycjonowanie w Google Maps?

Pozycjonowanie w Google Maps wpływa na widoczność firmy w tzw. local pack. Są to 3 firmy widoczne w wynikach wyszukiwania wraz z dołączoną mapką. Na widoczność w Google Maps oprócz pozycjonowania ma wpływ fizyczna lokalizacja użytkownika względem firmy oraz inne niezależne czynniki.

 

Czy warto założyć wizytówkę Google Moja Firma?

Tak, warto. Jednym z ważniejszych działań w ramach lokalnego pozycjonowania stron jest stworzenie i optymalizacja wizytówki Google Moja Firma. Ma ona wpływ na pozycjonowanie, a także ułatwia użytkownikom odnalezienie informacji o firmie.

 

Ile kosztuje wizytówka Google Moja Firma?

Samo założenie wizytówki Google Moja Firma jest bezpłatne. Z kosztami wiąże się jednak zlecenie na zewnątrz optymalizacji wizytówki, aby spełniała swoją rolę w pozycjonowaniu strony. Koszt optymalizacji wizytówki Google Moja Firma nie jest duży, a często wliczony jest w pakiet SEO lokalnego.

 

Ile kosztuje lokalne pozycjonowanie stron?

Lokalne pozycjonowanie stron wiąże się zwykle z mniejszym nakładem prac, potrzebnych do osiągnięcia efektu. Dzięki temu jest tańsze niż pozycjonowanie szerokie. Cena pozycjonowania lokalnego w agencji widoczni zaczyna się od 1300 zł netto miesięcznie.

 

Lokalne SEO

Sprawdź też pozycjonowanie lokalne w innych miastach

Co warto zobaczyć we Wrocławiu?

Atrakcje miasta

Wrocław to już drugie po Krakowie polskie miasto noszące miano ESK. Jak uzasadniają inicjatorzy przystąpienia Wrocławia do projektu – jest to miasto o burzliwej i tragicznej historii, które jednak dumnie podniosło się z powojennych zniszczeń, przeistaczając się w nowoczesne, przyjazne i dynamiczne miasto z bogatym życiem kulturalnym i społecznym.

Wrocław ulokowany jest na wyspach, dlatego jest tu tak wiele większych i mniejszych mostów. Warto przespacerować się na Ostrów Tumski, gdzie najlepiej odczuwa się atmosferę wysp wrocławskich i przy okazji można podziwiać architekturę sakralną, z katedrą na czele.

 

Flagowe atrakcje Wrocławia

 • RATUSZ

Odwiedzając Wrocław z zamiarem poznania jego atrakcji obowiązkowo trzeba zajrzeć na rynek. Na rynku znajduje się odrestaurowany ratusz. Zachwycają piękne kamienice, ale przede wszystkim klimat, jaki tworzą mieszkańcy. Na rynku wrocławskim toczy się życie nocne, a w ciągu dnia nie brakuje tu spontanicznych happeningów.

 • PANORAMA RACŁAWICKA

Interesującym obiektem jest również Panorama Racławicka, która po II wojnie światowej została przywieziona do Wrocławia ze Lwowa. Ogromne malowidło umiejscowiono w rotundzie, gdzie dodatkowo zaaranżowano dekoracje w taki sposób, aby zwiedzający mieli poczucie, że znajdują się na polu bitwy pod Racławicami.

 • ZOO WROCŁAWSKIE

Zoo Wrocławskie jest najstarszym ogrodem zoologicznym w Polsce, otwartym już w 1865 r. Mimo długiej historii stale się rozwija i ma do zaoferowania odwiedzającym nowe atrakcje. Jednym z najnowszych obiektów jest Afrykarium, czy afrykańskie akwarium pokazujące życie podwodne Afryki. Daje niesamowite doznania dzięki spacerowi pod powierzchnią akwarium.

5902350568 b388be0eb5 b
7232458062 861b20d86c b
Wroclaw Rynek 7.2005
 • 5902350568 b388be0eb5 b
 • 7232458062 861b20d86c b
 • Wroclaw Rynek 7.2005
Współpraca
Skontaktuj się z nami
Zadzwoń do nas
Napisz do nas
Blog
Ostatnio na blogu
Zbadaliśmy 102 agencje SEO obecne na LinkedInie. Ranking wg liczby opinii, liczby pracowników + widoczności w Google.
więcej
2 edycja rankingu największych agencji SEO w Polsce! Kto jest w czołówce, w konkretnych kategoriach - sprawdźcie!
więcej
Chcesz pozycjonować swój sklep bez żadnych trudności technicznych?
więcej
Oceń ten artykuł
Pozycjonowanie Wrocław - agencja SEO
Średnia ocen użytkowników 3.90 na podstawie 96 głosów
Wyślij Zapytanie
Bezpłatna konsultacja SEO

Chcesz zwiększyć sprzedaż? Szukasz skutecznej agencji?
Wyślij zapytanie - umówimy się na BEZPŁATNĄ konsultacje SEO i prześlemy DOBRĄ ofertę


Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych, w tym badania Twoich zainteresowań.
Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej

Czy wiesz ile tracisz ruchu bez optymalizacji
strony pod kątem pozycjonowania?  

Dowiedz się jakie błędy zawiera Twoja strona oraz jak wygląda jej widoczność w Google na tle konkurencji.
 

Zamów Bezpłatny Audyt SEO