SEO

Pozycjonowanie stron Wrocław

Agencja SEO Wrocław - Skuteczne pozycjonowanie stron dla firm z Wrocławia,  a także pozycjonowanie dla firm działających na terenie całej Polski.

Budujemy nie tylko wysokie pozycje i ruch na stronie WWW, ale przede wszystkim wspieramy sprzedaż.


Sprawdź jakie informacje o Wrocławiu przygotowaliśmy:

Agencje SEO z Wrocławia

Jesteśmy ekspertem SEO we Wrocławiu a naszą specjalnością jest marketing internetowy, w szczególności:

 • pozycjonowanie stron – dopasowane do Twoich potrzeb i zasięgu firmy, w tym lokalne skierowane na rynek Wrocławia
 • pozycjonowanie sklepu internetowego – z nami podbijesz nie tylko Wrocław, ale całą Polskę,
 • kampanie reklamowe Adwords i Facebook Ads – opłacalne i skuteczne reklamy dla Twojej firmy,
 • content marketing – tworzymy wartościowe treści, które wspierają pozycjonowanie i sprzedaż,
 • optymalizacja konwersji – stale zwiększamy liczbę konwersji, dbamy też o jak najniższy koszt konwersji.

 

Wyślij zapytanie o cenę

Pozycjonowanie lokalne na Wrocław

Nasze działania w ramach lokalnego pozycjonowania stron we Wrocławiu składa się podobny zakres prac, jak w przypadku szerokiego pozycjonowania stron www. Szczególny nacisk kładziemy na naprowadzenie Google na adres Twojego biznesu, dlatego tak istotne jest:

 • podanie na stronie aktualnych danych teleadresowych
 • stosowanie fraz z nazwą miasta, np. "pozycjonowanie stron Wrocław", "pozycjonowanie Wrocław", "agencja marketingu internetowego Wrocław", "agencja seo wrocław" itp.
 • posiadanie profilu Google Moja Firma i Google plus
 • posiadanie wpisów w renomowanych katalogach teleadresowych

Jeśli Twoja firma z Wrocławia czeka na skuteczne pozycjonowanie strony w Google, świetnie trafiłeś. Jako agencja SEO, wiemy jakie działania podjąć, aby Twoja strona www była widoczna w sieci. Jeśli dostarczasz produkty i usługi tylko osobom z Wrocławia i okolic, należy podkreślać to zarówno w tekstach na stronie, jak i poprzez uwypuklenie adresu firmy. Dobrą praktyką w ramach pozycjonowania stron internetowych we Wrocławiu i innych miastach jest zamieszczenie wskazówek dojazdu, wraz z mapką z Google.

 

Agencje SEO we Wrocławiu. Jaką agencję wybrać?

Najczęściej wyszukiwane frazy
Fraza Ilość wyszukiwań
pozycjonowanie Wrocław 880
pozycjonowanie strony Wrocław 110
pozycjonowanie stron internetowych Wrocław 210
pozycjonowanie stron Wrocław 590

*Żródło:https://adwords.google.com/intl/pl_pl/home/tools/keyword-planner/

Rodzaje kampanii pozycjonowania

Agencja SEO Wrocław

Wrocław - pozycjonowanie stron www

Mapki Google – lokalne SEO dla firm?

Lokalni odbiorcy to z założenia mocno zawężona grupa użytkowników. Z tego względu warto w ramach pozycjonowania stron internetowych we Wrocławiu podjąć działania, które zwiększają Twoje szanse na bycie odnalezionym w Google. Obok bezpłatnych wyników wyszukiwania, w przypadku fraz lokalnych otrzymujemy także wyniki wyszukiwania z Google Maps, związane z pozycjonowaniem lokalnym dla Wrocławia.  Podpowiadają one użytkownikom, jaką firmę wybrać pod względem lokalizacji, informując na przykład o odległości od firmy względem bieżącego położenia.

Lokalne pozycjonowanie stron www dla Wrocławia obejmuje

 • naniesienie Twojej firmę na mapę Wrocławia.
 • rozbudowa profilu Twojej firmy o wszelkie informacje, np. kategoria biznesu, polecana oferta, godziny otwarcia czy też zdjęcia, w cenie pozycjonowania strony.

 

Efekty pozycjonowania stron lokalnych - Wrocław

Pozycjonowanie lokalne dla firm z Wrocławia zakłada wykorzystanie fraz z nazwą miasta (np. "Pozycjonowanie Wrocław, Pozycjonowanie stron Wrocław"), a więc konkurowanie tylko w lokalnymi przedsiębiorcami. Co istotne jednak, sprecyzowanie odbiorcy zwiększa trafność pozyskanego ruchu na stronę. Takie działanie przynosi efekty znacznie szybciej niż pozycjonowanie na ogólną frazę na całą Polskę, dostępne jest również w niższej cenie. Podobnie jak w przypadku pozycjonowania szerokiego, dla utrzymania efektu skutecznego pozycjonowania stron we Wrocławiu niezbędne jest stałe prowadzenie działań optymalizacyjnych, a także regularna rozbudowa treści strony.

Inwestycja tej samej kwoty
w Pozycjonowanie i Adwords

Agencja SEO Wrocław

Optymalizacja konwersji i skuteczne pozycjonowanie we Wrocławiu

Aby co miesięczne stałe koszty pozycjonowania strony internetowej we Wrocławiu generowały coraz większy przychód dla Twojej firmy, niezbędne jest prowadzenie równolegle działań z zakresu optymalizacji konwersji. Konwersja w przypadku pozycjonowania stron www we Wrocławiu często oznacza działanie klienta offline – skorzystanie z usług w stacjonarnej siedzibie i zakupy w stacjonarnym sklepie we Wrocławiu lub w okolicach. Tym samym działania z zakresu optymalizacji współczynnika konwersji mają na celu ułatwienie klientom dotarcia do firmy. Na urządzeniach mobilnych istotny jest łatwy dostęp do klikalnego numeru telefonu, np. na potrzeby rezerwacji stolika w pubie lub umówienia wizyty u fryzjera.

Dla wielu użytkowników dobra firma to ta, która widoczna jest w top 10 Google, dzięki skutecznemu pozycjonowaniu wrocławskich biznesów w Internecie. Skorzystaj z pozycjonowania stron na Wrocław i obserwuj stały wzrost liczby klientów.

SEO
Specjaliści pozycjonowania
Agencja SEO Wrocław

Skuteczne pozycjonowanie stron Wrocław

Lokalne SEO

Sprawdź też pozycjonowanie lokalne w innych miastach

Co warto zobaczyć we Wrocławiu?

Atrakcje miasta

Wrocław to już drugie po Krakowie polskie miasto noszące miano ESK. Jak uzasadniają inicjatorzy przystąpienia Wrocławia do projektu – jest to miasto o burzliwej i tragicznej historii, które jednak dumnie podniosło się z powojennych zniszczeń, przeistaczając się w nowoczesne, przyjazne i dynamiczne miasto z bogatym życiem kulturalnym i społecznym.

Wrocław ulokowany jest na wyspach, dlatego jest tu tak wiele większych i mniejszych mostów. Warto przespacerować się na Ostrów Tumski, gdzie najlepiej odczuwa się atmosferę wysp wrocławskich i przy okazji można podziwiać architekturę sakralną, z katedrą na czele.

 

Flagowe atrakcje Wrocławia

 • RATUSZ

Odwiedzając Wrocław z zamiarem poznania jego atrakcji obowiązkowo trzeba zajrzeć na rynek. Na rynku znajduje się odrestaurowany ratusz. Zachwycają piękne kamienice, ale przede wszystkim klimat, jaki tworzą mieszkańcy. Na rynku wrocławskim toczy się życie nocne, a w ciągu dnia nie brakuje tu spontanicznych happeningów.

 • PANORAMA RACŁAWICKA

Interesującym obiektem jest również Panorama Racławicka, która po II wojnie światowej została przywieziona do Wrocławia ze Lwowa. Ogromne malowidło umiejscowiono w rotundzie, gdzie dodatkowo zaaranżowano dekoracje w taki sposób, aby zwiedzający mieli poczucie, że znajdują się na polu bitwy pod Racławicami.

 • ZOO WROCŁAWSKIE

Zoo Wrocławskie jest najstarszym ogrodem zoologicznym w Polsce, otwartym już w 1865 r. Mimo długiej historii stale się rozwija i ma do zaoferowania odwiedzającym nowe atrakcje. Jednym z najnowszych obiektów jest Afrykarium, czy afrykańskie akwarium pokazujące życie podwodne Afryki. Daje niesamowite doznania dzięki spacerowi pod powierzchnią akwarium.

5902350568 b388be0eb5 b
7232458062 861b20d86c b
Wroclaw Rynek 7.2005
 • 5902350568 b388be0eb5 b
 • 7232458062 861b20d86c b
 • Wroclaw Rynek 7.2005
Współpraca
Skontaktuj się z nami
Zadzwoń do nas
Napisz do nas
Blog
Ostatnio na blogu
Zbadaliśmy 102 agencje SEO obecne na LinkedInie. Ranking wg liczby opinii, liczby pracowników + widoczności w Google.
więcej
2 edycja rankingu największych agencji SEO w Polsce! Kto jest w czołówce, w konkretnych kategoriach - sprawdźcie!
więcej
Chcesz pozycjonować swój sklep bez żadnych trudności technicznych?
więcej
Oceń ten artykuł
Pozycjonowanie Wrocław - agencja SEO
Średnia ocen użytkowników 4.90 na podstawie 95 głosów
Bezpłatna 45min.
konsultacja + audyt

Chcesz zwiększyć sprzedaż? Jesteś niezadowolony z prowadzonych kampanii?

Zamów BEZPŁATNĄ telekonferencję z naszym ekspertem, który przeanalizuje Twój serwis i jego pozycję na tle konkurencji, a na koniec przedstawi możliwości ZWIĘKSZENIA SPRZEDAŻY.

Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych, w tym badania Twoich zainteresowań.
Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej

Czy wiesz ile tracisz ruchu bez optymalizacji
strony pod kątem pozycjonowania?  

Dowiedz się jakie błędy zawiera Twoja strona oraz jak wygląda jej widoczność w Google na tle konkurencji.
 

Zamów Bezpłatny Audyt SEO