Twoja sprzedaż nie zachwyca? Zamów skuteczną strategię digital i nabierz rozpędu w biznesie!
Close
688CE84A-69B3-4183-AAEF-288688AF4E6E Widoczni zespół crop
Pozycjonowanie Poznań - skuteczne SEO dla firm z Poznania Sprawdź, jak w Super Cenie Dostarczamy Wysokie Pozycje, Wartościowy Ruch i Większą Sprzedaż.

Pozycjonowanie stron Poznań

Pozycjonowanie lokalne strony internetowej pozwala skutecznie dotrzeć do klientów znajdujących się w okolicy, np. tylko na terenie Poznania. To usługa stworzona z myślą o lokalnych firmach, które nie mają potrzeby promowania swoich usług w całym kraju. Takie pozycjonowanie dzięki mniejszej konkurencji na frazy lokalne przynosi efekty znacznie szybciej niż pozycjonowanie szerokie. Kluczem do sukcesu jest praca nad rozbudową treści strony oraz ujednoliceniem danych teleadresowych zarówno na stronie, jak i na portalach zewnętrznych i w katalogach branżowych.

Na potrzeby pozycjonowania stron tworzymy i optymalizujemy konto Google Moja Firma, a także umożliwiajmy użytkownikom pozostawienie opinii na temat firmy. Dzięki temu Twój biznes jest nie tylko widoczny w sieci, ale również polecany. Co ciekawe, poszukujący Ciebie użytkownicy wcale nie muszą wpisywać w wyszukiwarkę frazy z nazwą miasta. Jeśli znajdują się w Poznaniu, po wpisaniu fraz typu: restauracja chińska, kino, fryzjer damski itp. otrzymają z dużym prawdopodobieństwem tylko strony lokalnych firm z Poznania, a także opinie na ich temat oraz wskazówki dojazdu.

Innym typem usługi jest pozycjonowanie sklepów internetowych, które ma za zadanie dotrzeć do użytkowników z całej Polski i całego świata. Usługa pozycjonowania sklepu internetowego jest więc bardziej złożona i tym samym wiąże się z wyższym kosztem pozycjonowania.

skuteczna agencja SEO / Google ADS

Dlaczego agencja widoczni?

Zoom
Ponad 560 pozytywnych opinii

Jesteśmy jedną z najlepiej i najczęściej ocenianych agencji marketingu internetowego w Polsce

Zoom
Działamy w branży od 1999 roku

Wystartowaliśmy w 1999 roku! Wykorzystujemy technologię, wiedzę i doświadczenie, aby zapewnić jak największe zyski naszym Klientom.

Zoom
Skutecznie wspieramy sprzedaż

Nasze kampanie finansują się same! Budujemy nie tylko wysokie pozycje i ruch w Twojej stronie, ale przede wszystkim wspieramy sprzedaż.

Zoom
100% polski kapitał

Jesteśmy w 100% polską firmą i uważamy, że to powód do dumy.

Szukasz sprawdzonej agencji SEO z dobrą opinią?Postaw na widocznych!

Person
Pozycjonowanie Poznań - wybór agencji

Szukasz agencji SEO w Poznaniu?

Zajrzyj do rankingu!

Co roku przygotowujemy ranking największych agencji SEO z całej Polski. Pod uwagę bierzemy wielkość zespołu oraz odsetek specjalistów ds. pozycjonowania. Dane pochodzą z LinkedIna. Dodatkowo największe agencje oceniamy pod względem widoczności w Google na frazy, liczby opinii i średniej ocen w Google i wielu innych czynników. Jeśli szukasz firmy pozycjonującej z Poznania, zapoznaj się z naszym rankingiem.

Marketing internetowy to nowoczesna usługa, która odbywa się w całości zdalnie. Nie musisz wcale ograniczać się do agencji z Poznania. Zamiast wybierać agencję po lokalizacji, wybierz na podstawie oferty i skuteczności danej agencji SEO.

Zobacz ranking
widoczni 114

Popularność fraz

Najczęściej wyszukiwane frazy
Fraza
Liczba wyszukiwań
pozycjonowanie Poznań
1900
pozycjonowanie strony Poznań
20
pozycjonowanie stron internetowych Poznań
320
pozycjonowanie stron Poznań
880

*Źródło: https://adwords.google.com/intl/pl_pl/home/tools/keyword-planner

widoczni 56
Clitch
4.9
Google
4.8
Corner

Clutch.co to jedna z najbardziej wiarygodnych platform z opiniami na świecie!

opinie

Ponad 550 pozytywnych opinii w Google i 80 opinii na Clutch.co

 

Jesteśmy jedną z najlepiej i najczęściej ocenianych agencji marketingu internetowego w Polsce na największych platformach do ocen: Google i Clutch.co. Zobacz, nasze oceny i przekonaj się, że warto z nami współpracować.

 

 

 

Koszty pozycjonowania w Poznaniu

Polecane firmy zwykle nie oferują jednego cennika pozycjonowania. Cena SEO zależy od zakresu prac niezbędnych dla budowy pozycji strony. W efekcie audytu agencja ocenia bieżącą pozycję strony i określa zakres usługi. Koszty pozycjonowania różnią się więc także w zależności od wybranego typu pozycjonowania. Do najpopularniejszych typów usługi SEO należą:

  • pozycjonowanie lokalne – polecane firmom promujących swoje usługi na określonym obszarze, np. w Poznaniu
  • pozycjonowanie szerokie – budujące pozycję strony na dziesiątki fraz powiązanych z ofertą
  • pozycjonowanie mobilne – koncentrujące się na pozycji strony w mobilnych wynikach wyszukiwania
  • pozycjonowanie sklepów internetowych – usługa optymalizująca witryny z setkami podstron
Artboard
Agencja SEO Poznań

Pozycjonowanie stron WWW Poznań

Jesteśmy agencją z Poznania, ale by działać skutecznie w marketingu internetowym wystarczy nam internet i nasza ekspercka wiedza, więc obsługujemy firmy z całej Polski. Zaangażowanie naszego działu obsługi klienta sprawi, że będziesz z nami w stałym kontakcie z każdego miejsca w Polsce i na świecie. Realizujemy pozycjonowanie dla firm z całej Polski i świetnie nam to wychodzi!

Naszą specjalnością jest marketing internetowy, w szczególności:

  • pozycjonowanie stron – dopasowane do Twoich potrzeb i zasięgu firmy, w tym lokalne skierowane na rynek Poznania
  • pozycjonowanie sklepu internetowego – z nami podbijesz nie tylko Poznań, ale całą Polskę,
  • kampanie reklamowe Google Ads (Adwords) i Facebook Ads – opłacalne i skuteczne reklamy dla Twojej firmy,
  • optymalizacja współczynnika konwersji – stale zwiększamy liczbę konwersji, dbamy też o jak najniższy koszt konwersji.

 

widoczni 105
widoczni 130 widoczni 12
SEO Poznań

Skuteczne pozycjonowanie stron Poznań

Lokalne SEO

Sprawdź też pozycjonowanie lokalne w innych miastach:

Co warto zobaczyć w Poznaniu? Atrakcje miasta

Poznań to stolica Wielkopolski, pod względem liczby ludności piątek miasto w Polsce. To miejsce dynamicznego rozwoju wielu biznesów, ale również ośrodek akademicki, kulturalny i sportowy. Poznań można śmiało nazwać zielonym miastem - otula go Wielkopolski Park Narodowy i Puszcza Zielonka, a w centrum miasta nie brakuje przestronnych parków. Co warto zobaczyć w Poznaniu i jakie atrakcje warto znać?

 

Atrakcje w centrum Poznania

Stary Rynek

Na Starym Rynku znajdują się charakterystyczne budowle: ratusz z koziołkami, kolorowe kamienice i domki budnicze. W każdym rogu rynku znajdują się przepięknie rzeźbione fontanny. Znajdziemy tu również Muzeum Powstania Wielkopolskiego, Muzeum Instrumentów Muzycznych czy też Muzeum Literackie Henryka Sienkiewicza. Odwiedzając Stary Rynek w Poznaniu nie sposób pominąć odchodzące od niego uliczki, w których ulokowane są liczne restauracje, kawiarnie, puby i kluby.

 

Poznańskie parki

Tym, którzy wolą spędzać czas w otoczeniu przyrody Poznań również ma wiele do zaoferowania. Warto zaplanować sobie czas na odwiedzenie Parku Cytadela, który będzie ciekawostką również dla miłośników historii. Słynący z romantycznych plenerów ślubnych Park Sołacz to również obowiązkowy element zwiedzania Poznania. Spacer po Sołaczu można połączyć z pieszą wycieczką wokół Jeziora Rusałka, gdzie na chwilę zapominamy, że jesteśmy w dużym mieście.

 

Malta

W centrum Poznania ulokowane jest sztuczne jezioro na rzece Cybina - Malta. Słynie z międzynarodowych zawodów wioślarskich, ale dla mieszkańców to przede wszystkim urokliwy teren spacerowy - jezioro otacza ścieżka rowerowa i piesza. Nad Maltą można wypić kawę, zjeść obiad, a latem wziąć udział w koncercie. Jeśli komuś mało, zaraz za Maltą można wydłużyć spacer nad Staw Olszak i Staw Browarny. To prawdziwa mekka rowerzystów, biegaczy i rodzin. Nad Malta znajduje się również ogród zoologiczny.

 

Targi Poznańskie

Odwiedziny w Poznaniu warto zaplanować w terminie Targów. Szczególnie ciekawe są targi motoryzacyjne, hobby czy targi dla hodowców psów. Warto zajrzeć do harmonogramu wystaw i przy okazji zwiedzania miasta, skorzystać z ciekawych targów.

 

Zamek Cesarski

Obecnie w Zamku Cesarskim mieści się Centrum Kultury Zamek, ale również Kino Pałacowe, kawiarnia, odbywają się koncerty, wystawy i spotkania. Warto jednak zajrzeć tu dla samej architektury.

Konkurencja depcze Ci po piętach?

Umów bezpłatne konsultacje z ekspertem digital i wrzuć piąty bieg w biznesie.