SEO

Pozycjonowanie stron Konin

Jeśli szukasz agencji SEO z Konina, dobrze trafiłeś! Realizujemy skuteczne pozycjonowanie stron internetowych dla firm z całej Polski, a także pozycjonowanie lokalne dla firm działających na terenie Konina i w innych miastach.

Budujemy nie tylko wysokie pozycje i ruch na stronie WWW, ale przede wszystkim wspieramy sprzedaż.

Sprawdź, jakie informacje przygotowaliśmy o Koninie:

Agencje SEO z Konina

Naszą specjalnością jest marketing internetowy, w szczególności:

 • pozycjonowanie stron – dopasowane do Twoich potrzeb i zasięgu firmy, w tym lokalne skierowane na rynek Konina
 • pozycjonowanie sklepu internetowego – z nami podbijesz nie tylko Konin, ale całą Polskę,
 • kampanie reklamowe Adwords i Facebook Ads – opłacalne i skuteczne reklamy dla Twojej firmy,
 • content marketing – tworzymy wartościowe treści, które wspierają pozycjonowanie i sprzedaż,
 • optymalizacja konwersji – stale zwiększamy liczbę konwersji, dbamy też o jak najniższy koszt konwersji.

 

Wyślij zapytanie o cenę

Pozycjonowanie lokalne na Konin

Twoi potencjalni klienci szukają miejsc i usług w Google. Jednocześnie algorytm wyszukiwarki zaprojektowany jest tak, aby podpowiadać użytkownikom te miejsca i usługi, które znajdują się w najbliższej okolicy. Jednak to nie oznacza, że nie masz wpływu na to, kto zobaczy link do Twojej strony internetowej.

Pozycjonowanie w Koninie jest odpowiedzią na budowę widoczności Twojej strony pośród użytkowników z Konina, ale nie tylko. Usługa pozycjonowania lokalnego stron w Koninie pozwala tak zaplanować i wdrożyć optymalizację witryny, aby to właśnie Konin był rynkiem docelowym dla Twoich usług. Pozycjonowanie stron i sklepów może również obejmować optymalizację strony pod kątem odbiorców z całej Polski, a nawet z całego świata.

W przypadku pozycjonowania strony internetowej kluczowe jest więc sprecyzowanie:

 • gdzie są Twoi odbiorcy - w Koninie i okolicach czy też w całej Polsce
 • w jaki sposób i w jakich sytuacjach odbiorcy wyszukują Twojej firmy
 • w jaki sposób mają dokonać konwersji

Gdy usługi, jakie świadczysz charakteryzują się zasięgiem lokalnym i obejmują jedynie Konin, nie ma potrzeby inwestowania w pozycjonowanie strony w Google na całą Polskę. Skupiając się na pozycjonowaniu w Koninie, możesz spodziewać się szybciej efektów. Pomiędzy tymi usługami jest również różnica w cenie pozycjonowania.

 

Agencje SEO we Wrocławiu. Jaką agencję wybrać?

Najczęściej wyszukiwane frazy
Fraza Ilość wyszukiwań
pozycjonowanie Konin 70
pozycjonowanie stron Konin 30
seo Konin 10
strony internetowe konin 90

*Żródło:https://adwords.google.com/intl/pl_pl/home/tools/keyword-planner/

Rodzaje kampanii pozycjonowania

Efekt

Koszty pozycjonowania w Koninie

Trudno w sieci o cennik pozycjonowania lokalnego. Koszt pozycjonowania strony lub sklepu internetowego w Google zależy od wielu czynników, m.in. od:

 • zakresu działań - czyli wybranego pakietu usług SEO
 • celów - czy strona ma dotrzeć do mieszkańców Konina, czy do wszystkich użytkowników
 • branży - im bardziej konkurencyjna, tym więcej pracy wymaga pozycjonowanie strony czy sklepu
 • dotychczasowych efektów - inaczej wyceniane będą prace dla strony, która już jest dobrze zoptymalizowana, a inaczej dla strony, która zaczyna od zera lub została ukarana przez Google

Planują budżet na pozycjonowanie swojej firmy w Google warto więc mieć na uwadze, że nie ma jednej ceny pozycjonowania sklepu lub pozycjonowania lokalnego w Koninie. A nawet w trakcie współpracy z agencją SEO, może być potrzeba modyfikowania zakresu usług w odpowiedzi na bieżące potrzeby.

Inwestycja tej samej kwoty
w Pozycjonowanie i Adwords

Agencja SEO Konin

Jak wybrać pozycjonowanie dla firmy z Konina?

Marketing internetowy jest usługą, która nie wymaga spotkań i działań stacjonarnych. Tym samym dobrym pomysłem jest wybór polecanej firmy w branży SEO, a niekoniecznie tej najbliżej zlokalizowanej. W tym celu warto sprawdzić opinie na temat agencji w Google lub na Facebooku. Kolejnym krokiem jest także przeanalizowanie oferty - jaki typ pozycjonowania oferuje agencja, jak wiele stron dotychczas obsługiwała i jak będzie przebiegać współpraca.

Agencja widoczni zawsze zaczyna współpracę od briefu i zbadania klienta online. Dzięki temu niezależnie od tego, czy akurat przebywasz w Koninie, Poznaniu czy nawet poza Polską, możesz liczyć na to, że profesjonalnie obsłużymy Twoja firmę. Wystarczy dostęp do internetu.

Pozycjonowanie stron Konin

Lokalne SEO

Sprawdź też pozycjonowanie lokalne w innych miastach

SEO
Specjaliści pozycjonowania

Co warto zobaczyć w Koninie? Atrakcje miasta

Konin to jedno z największych miast województwa wielkopolskiego i jednocześnie jedno z najstarszych. Dziś jest to miejsce, które warto odwiedzić zarówno dla zabytków, jak i okolicznych terenów zielonych. Sprawdź, jak ciekawie spędzić czas w Koninie i okolicach!

TURYSTYKA W KONINIE
Konin to również zróżnicowana i atrakcyjna okolica. Interesująca jest lokalizacja nad Wartą, ale w pobliżu kanału łączącego ją z Wisłą. Dzięki takiej lokalizacji z Konina można dopłynąć nad Bałtyk. Konin leży także nad jeziorem, jest to Jezioro Gosławskie. Miejsce lubią wędkarze i turyści. Na brzegu natomiast zlokalizowana jest Elektrownia Pątnów. Ciekawostką jest jeziorko turkusowe, które znajduje się niedaleko Konina. Na pierwszy rzut oka przypomina morską lagunę, jednak zupełnie nie nadaje się do kąpieli. Swoją niecodzienną jak na Polskę barwę jezioro posiada w wyniku zanieczyszczenia pochodzącego z kopalni odkrywkowej oraz elektrowni.

HISTORIA I ZABYTKI KONINA
Historia Konina sięga początków XIII wieku, chociaż ślady bytowania człowieka na tych obszarach mają nawet 9 tys. lat. Ten historyczny gród powstał z osady u wybrzeży Warty, która stanowiła później starówkę Konina. Mimo burzliwej historii i wielu zniszczeń wojennych, Konin stanowi ciekawe miejsce dla miłośników historii i zabytków. Na co powinni zwrócić uwagę?

 • Rynek i ratusz

Wojny i grabieże nie ominęły Konina. Tym samym budynek ratusza, który można dziś podziwiać nie pamięta niestety najstarszych dziejów miasta i jest...trzecim ratuszem w historii Konina. Budowla została wzniesiona w stylu klasycystycznym na przełomie XVIII i XIX wieku. Posiada charakterystyczne dla tego stylu cechy takie jak: kolumny nawiązujące do antyku i trapezowy plan budowy. Ratusz posiada wieżę zegarową, jednak zegar oryginalnie wisiał w klasztorze cystersów i został tu przeniesiony.

 • Słup drogowy

Konin był niegdyś ważnym miastem na szlaku kupieckim. Świadectwem tego jest zabytkowy słup drogowy wyznaczający trasę na szlaku bursztynowym. Stoi w połowie drogi między Kaliszem a Kruszwicą i jest prawdopodobnie najstarszym drogowym znakiem w Europie. Jego historia nie jest potwierdzona, ale niektóre źródła sugerują pogańskie pochodzenie słupa.

 • Obiekty sakralne

W Koninie nie brakuje także zabytków architektury sakralnej. Warto zwrócić uwagę na kościół pw. Św. Bartłomieja, który pełni funkcję konińskiej fary. Łączy on w sobie elementy gotyckie i renesansowe. Interesującym miejscem w Koninie jest Kościół ewangelicko - augsburski pw. św. Ducha. Luteranizm należy do mniejszości religijnych w Polsce, dlatego własna świątynia w tak okazałym stylu również należy do rzadkości w Polsce.

FP Konin Ratusz 4
Konin Powodz 2010
Rynek w Koninie
 • FP Konin Ratusz 4
 • Konin Powodz 2010
 • Rynek w Koninie
Współpraca
Skontaktuj się z nami
Zadzwoń do nas
Napisz do nas
Blog
Ostatnio na blogu
Zobacz listę błędów w sklepach PrestaShop, które mogą utrudniać pozycjonowanie.
więcej
Co zrobić, aby wypromować swój blog i swoje wpisy? Prezentujemy podstawowe działania
więcej
Jak zmotywować użytkowników, aby korzystali z zapytań przez formularz online?
więcej
Oceń ten artykuł
Pozycjonowanie stron Konin
Średnia ocen użytkowników 4.93 na podstawie 88 głosów
Wyślij Zapytanie
Bezpłatna konsultacja SEO

Chcesz zwiększyć sprzedaż? Szukasz skutecznej agencji?
Wyślij zapytanie - umówimy się na BEZPŁATNĄ konsultacje SEO i prześlemy DOBRĄ ofertę


10% zniżki na umowę SEO/SEM

Skorzystaj z okazji! Tylko do 27.11

Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych, w tym badania Twoich zainteresowań.
Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej

Czy wiesz ile tracisz ruchu bez optymalizacji
strony pod kątem pozycjonowania?  

Dowiedz się jakie błędy zawiera Twoja strona oraz jak wygląda jej widoczność w Google na tle konkurencji.
 

Zamów Bezpłatny Audyt SEO