Nasze Pozycjonowanie
generuje zyski
Sprawdź jak w Super Cenie Dostarczamy Wysokie Pozycje, Wartościowy Ruch i Większą Sprzedaż.
SEO

Pozycjonowanie stron - Agencja SEO Warszawa

Pozycjonowanie stron internetowych to rozwiązanie sprzyjające rozwojowi Twojej firmy. Może być realizowane globalnie z myślą o użytkownikach z całej Polski lub lokalnie, np. dla internautów z Warszawy. Najważniejszy cel realizowanego przez nas pozycjonowania stron to pozyskać klientów z wyszukiwarki Google. Jakie jeszcze korzyści niesie za sobą pozycjonowanie w Google?

 

Pozycjonowanie na Warszawę czy całą Polskę?

Zanim rozpoczniemy działania w zakresie pozycjonowania Twojej strony, przeprowadzimy research zarówno pod kątem jakości samej strony internetowej, jak także oferty, grupy docelowej oraz zasięgu działania firmy. Ma to znaczenie między innymi dla wyboru fraz, na które strona ma wyświetlać się na pierwszej stronie wyników wyszukiwania. Firma, która chce dotrzeć przede wszystkim do klientów w obrębie jednego miasta, np. Warszawy, będzie pozycjonowana na frazy lokalne. Pozycjonowanie firmy o ogólnopolskim zasięgu będzie wymagało większej pracy i optymalizacji na frazy ogólne. Szczegółowy audyt wykonany przez naszą Agencję SEO przed rozpoczęciem działań pozwoli opracować skuteczną strategię dotarcia strony do top 10 Google.

Jak ocenić jakość pozycjonowania?

Obecność firmy w wyszukiwarce stanowi obecnie istotną rekomendację dla użytkowników. Top 10 Google podpowiada, jaką firmę wybrać do współpracy, która oferta jest wartościowa, a także który biznes znajduje się w pobliżu. Realizację celów pozycjonowania można jednak podzielić na kilka etapów:

 • widoczność strony na wybrane frazy w top 10 Google, np. na frazę pozycjonowanie Warszawa
 • wzrost liczby odwiedzin strony
 • wzrost trafności pozyskiwanych odwiedzin
 • wzrost liczby zapytań lub zakupów
 • wzrost przychodów firmy i dodatni ROI

Sama obecność firmy w wyszukiwarce nie świadczy więc o skutecznym pozycjonowaniu. Dobra firma zajmująca się SEO osiągnie efekt w postaci realnych zysków dla swoich klientów. Zadba więc zarówno o optymalizację i widoczność strony, jak także o jej obecność w wartościowych katalogach firm i o dobre opinie w Google.

Rodzaje kampanii pozycjonowania

Efekt

Wybór agencji SEO

Na wybór dobrej agencji SEO często ma wpływ cennik usług. Niska cena pozycjonowania stron może jednak oznaczać małą efektywność lub wiązać się z ukrytymi kosztami. Wyboru lepiej dokonać sprawdzając opinie w sieci lub prosząc o referencje od obecnych klientów. Warto również sprawdzić, jaki model rozliczeń oferuje dana firma – za frazy w top 10 czy też w formie abonamentu miesięcznego za kompleksową obsługę SEO. W zależności od potrzeb dobrze jest rozważyć agencje, które prowadzą działania na szeroką skalę, oferując:

 • pozycjonowanie szerokie
 • pozycjonowanie lokalne
 • pozycjonowanie mobilne
 • optymalizację konwersji
 • realizację kampanii Adwords
 • działania reklamowe na Facebooku i wiele innych.

Dzięki temu będziesz mieć pewność, że agencja nadąży za dynamicznym rozwojem Twojej firmy i będzie miała do zaoferowania kolejne skuteczne działania online.

SEO
Specjaliści pozycjonowania
Współpraca
Skontaktuj się z nami
Zadzwoń do nas
Napisz do nas
Newsletter
Blog
Ostatnio na blogu
05-06-2017
Przygotowaliśmy listę błędów w sklepach PrestaShop, które mogą utrudniać pozycjonowanie lub wręcz obniżać pozycję sklepu w wynikach wyszukiwania.
więcej
23-05-2017
Co zrobić, aby wypromować swój blog i swoje wpisy? Prezentujemy podstawowe działania, od których może rozpocząć każdy bloger.
więcej
16-05-2017
Jak zmotywować użytkowników, aby korzystali z zapytań przez formularz online i tym samym generowali sprzedaż za pośrednictwem strony internetowej? Odpowiedzią j...
więcej
Zadaj nam pytanie