SEO Warszawa

Realizujemy pozycjonowanie dla firm z Warszawy

Szukasz agencji SEO z Warszawy? Od ponad 20-lat budujemy sprzedaż dla naszych klientów poprzez efektywne pozycjonowanie stron i sklepów dla firm nie tylko z Warszawy, ale i z całej Polski. Mamy doświadczenie w optymalizacji stron o różnym zasięgu i wielkości. Jeśli prowadzisz firmę w Warszawie i potrzebujesz promocji w Google, dobrze trafiłeś. Zapytaj o naszą ofertę pozycjonowania stron i sklepów. Dlaczego warto działać właśnie z nami?

 

Indywidualne podejście - nie tylko na papierze. U nas współpracujesz ze stałym zespołem specjalistów: pozycjonerami, copywriterami, a także z swoim opiekunem. Nie jesteśmy korporacją, w której nikt nic nie wie. Zawsze kontaktujesz się z tymi samymi osobami, które doskonale znają Twoją stronę. A pozycjonerzy mają tylko tylu klientów, dla ilu mogą efektywnie prowadzić działania. Nie ma mowy o setkach klientów na jednego specjalistę! Efekt? Ty działasz w Warszawie, my pozycjonujemy Cię w naszej siedzibie w Poznaniu, ale masz wrażenie, że jesteśmy obok :)

 

Dostęp do najlepszej wiedzy - wybierając pracę z nami, wybierasz wsparcie doświadczonych specjalistów, z dostępem do najlepszych narzędzi SEO, takich jak Senuto, Surfer, SEMSTORM, Ahrefs i wiele innych. W naszym zespole pracują osoby z kilkunastoletnim doświadczeniem w branży SEO, mające na koncie skuteczne realizacje dla najróżniejszych firm z Warszawy i całej Polski.

 

Skuteczna strategia - oferujemy pozycjonowanie szerokie, które zapewni Twojej firmie z Warszawy zasięgi ogólnopolskie. Zamiast optymalizować kilka podstron Twojej witryny na wybrane frazy, prowadzimy kompleksowe pozycjonowanie całej strony. W efekcie jest ona widoczna na kilkadziesiąt, a nawet kilkaset fraz w Google. A wszystko w ramach stałego comiesięcznego abonamentu, który w przeciwieństwie do Twoich efektów z pozycjonowania, nie rośnie z czasem.

 

Kompleksowe pozycjonowanie stron - współpracując z nami, otrzymujesz złożoną usługę: optymalizację techniczną, pozycjonowanie on-site i off-site i content marketing. Nie ograniczamy się do wybranych działań, ale robimy wszystko, aby Twoja strona nie tylko miała dużo odwiedzin, ale przede wszystkim generowała dla Ciebie sprzedaż. Przy tym nasza praca nie zależy od lokalizacji, dlatego wcale nie musisz szukać agencji SEO w Warszawie, lecz z powodzeniem podjąć współpracę właśnie z nami.

 

Optymalizacja konwersji - zamiast skalować ruch na stronie, wolimy skupić się na pozyskaniu trafnych odwiedzin, a następnie przeprowadzeniu użytkownika wprost do sprzedaży lub wysyłki zapytania. Dzięki usłudze optymalizacji konwersji ułatwiamy Twoim potencjalnym klientom dotarcie do celu, a Tobie pomagamy zwiększyć sprzedaż online.

 

Dodatkowe korzyści - poza skutecznym pozycjonowaniem stron, zapewnimy także dodatkowe korzyści - szkolenia z marketingu internetowego. W wybranych pakietach SEO za symboliczną złotówkę zyskasz dostęp do szkoleń w naszej siedzibie z: analityki internetowej, podstaw Google Ads, LinkedIna i wielu innych. Dziesiątki klientów z całej Polski, w tym wielu z Warszawy, wysoko oceniają jakość naszych szkoleń

 

Wyślij zapytanie o cenę

   

p1.jpg
p2.jpg
  • p1.jpg
  • p2.jpg

Szukasz agencji SEO z Warszawy? Zobacz, jak my pozycjonujemy strony.

Pozycjonowanie stron i sklepów może różnić się pomiędzy agencjami i specjalistami. Nie jest łatwo znaleźć ofertę, która spełni wszystkie oczekiwania. Jeśli zależy Ci na skuteczności, kompleksowych działaniach i obsłudze, która gra z Tobą w jednej drużynie - skontaktuj się z nami. W pozycjonowaniu wszystkie działania realizowane są zdalnie. Nie ma znaczenia, czy agencja SEO jest z Warszawy, ale to jak przeprowadzi dla Ciebie pozycjonowanie. Dla nas SEO to przede wszystkim długoterminowy proces, złożony z konkretnych etapów - jednorazowych i cyklicznych. Nie działamy wybiórczo, lecz łączymy siły wszystkich obszarów SEO. To możliwe dzięki doświadczonemu zespołowi specjalistów. Poznaj kroki naszego procesu pozycjonowania:

 

Audyt

Pierwszym krokiem współpracy jest audyt Twojej strony lub sklepu. Dzięki niemu poznajemy stan wyjściowy, a także wykrywamy wszelkie błędy czy też funkcje strony, które uniemożliwiałyby indeksowanie i pozycjonowanie w Google Twojej firmy z Warszawy. 

 

Optymalizacja techniczna

Techniczne SEO to praca jednorazowa, która ma m.in. zapobiegać powstawaniu duplikacji, ułatwiać robotom indeksowanie i ocenę strony. Na tym etapie pracujemy także nad takimi aspektami jak szybkość ładowania się strony czy przekierowania. To, jakie działania obejmuje ten etap zależy od wyjściowej sytuacji Twojej strony lub sklepu. 

 

Optymalizacja on-site

Jest to jedno z cyklicznych zadań w ramach pozycjonowania. To na tym etapie realizujemy np. rozbudowę treści i wzbogacamy stronę w strategiczne dla Ciebie frazy. Dbamy o przejrzystą strukturę i wewnętrzne linkowanie. Konkretne działania zależą od celów Twojej firmy z Warszawy.

 

Optymalizacja off-site

Sygnały do strony z innych witryn to jeden z najważniejszych czynników decydujących o pozycji strony w Google. W naszej agencji tym etape zjamuje się zespół Off-site SEO, m.in. budując naturalny i mocny profil linków przychodzących. To działanie powtarzalne, które wykonujemy przez cały okres współpracy, z wykorzystaniem różnych metod i narzędzi.

 

Optymalizacja konwersji

Duży ruch to jeszcze nie sukces. Dlatego nie ograniczamy się do pozyskiwania odwiedzin, my chcemy, aby odwiedziny kończyły się konwersją. Na tym etapie analizujemy zachowania użytkowników i wdrażamy rozwiązania, które ułatwiają im dokonanie zakupu lub wysyłkę formularza z zapytaniem. 

 

Analityka

Nie ma skutecznego pozycjonowania bez analityki. Podstawą dla nas jest bieżąca analiza efektów i konkurencji. Wykorzystujemy najlepsze narzędzia SEO: Surfer, Senuto, SEMSTORM i Ahrefs. Efektywna analityka pozwala na ciągłą optymalizację strategii SEO i utrzymanie rosnących efektów na Twojej stronie.

 

Najczęściej wyszukiwane frazy
Fraza Ilość wyszukiwań
pozycjonowanie warszawa 1300
pozycjonowanie strony warszawa 210
pozycjonowanie stron internetowych warszawa 110
pozycjonowanie stron warszawa 210

*Żródło:https://adwords.google.com/intl/pl_pl/home/tools/keyword-planner/

Rodzaje kampanii pozycjonowania

Jakie pozycjonowanie wybrać?

Pozycjonowanie może mieć różny zakres. W zależności od zasięgu, typu strony czy też celów, wybierz odpowiedni typ pozycjonowania. Firma lokalna z Warszawy potrzebuje innych działań niż duży sklep internetowy docierający do klientów z całej Polski. Która usługa pozycjonowania będzie odpowiednia dla Ciebie?

Pozycjonowanie sklepów - to specjalna usługa dla sklepów internetowych, które docierają nie tylko do klientów z Warszawy, lecz także do osób z całej Polski. Sklepy internetowe zwykle są znacznie bardziej rozbudowanymi stronami, z dużą liczbą produktów i treści. Wymagają też innych zmian technicznych, z uwagi na typowe dla sklepów funkcje. Wreszcie ten typ firm musi mierzyć się z większą konkurencją. Aby zapewnić efektywność, niezbędne są intensywne działania, specjalnie dla sklepu. 

Pozycjonowanie szerokie - budowa widoczności strony na kilkadziesiąt fraz związanych z biznesem. Prowadzisz firmę w Warszawie? Dzięki pozycjonowaniu szerokiemu będziesz docierać do klientów z całej Polski lub stron kierowanych na wybrane lokalizacje, ale przy tym rozbudowanych. 

Pozycjonowanie lokalne - to idealna usługa dla firm, które chcą dotrzeć do klientów z Warszawy. Dzięki mniejsze konkurencji i dobrze dobranym działaniom, w pozycjonowaniu lokalnym osiągamy efekty szybciej, a koszt takiej usługi jest niższy.

 

.

Agencja SEO Warszawa

Pozycjonowanie stron Warszawa

FAQ - Pytania i odpowiedzi

Co to jest pozycjonowanie lokalne?

Ten typ pozycjonowania zapewni Ci dotarcie do użytkowników zlokalizowanych na danym obszarze. Optymalizacja lokalnego SEO opiera się o adres fizyczny firmy, a także lokalne słowa kluczowe. W porównaniu do pozycjonowania szerokiego pozycjonowanie lokalne przynosi szybsze efekty i jest tańsze.

 

Co to jest pozycjonowanie w Google Maps?

Pozycjonowanie w Mapach Google skupia się na zwiększeniu widoczności strony w wynikach wyszukiwania, a konkretniej w sekcji local pack.  Są to 3 wyróżnione wyniki, do których dołączona jest mapa. Na wyniki wyszukiwania w mapach Google w dużej mierze ma wpływ fizyczna lokalizacja odbiorców. 

 

Czy warto założyć wizytówkę Google Moja Firma?

Wizytówka w Google Moja Firma przynosi szereg korzyści. Najważniejsze to wpływ na pozycjonowanie strony oraz ułatwienie użytkownikom znalezienie firmy w sieci. Stworzenie i optymalizacja wizytówki Google Moja Firma odbywa się w ramach działań lokalnego SEO. 

 

Ile kosztuje wizytówka Google Moja Firma?

Założenie wizytówki firmowej w Google nic nie kosztuje. Jednak samo założenie to za mało. Ważna jest optymalizacja wizytówki w taki sposób, aby wspierała pozycjonowanie strony. Tymi działaniami powinni zająć się doświadczeni specjaliści SEO, którzy często realizują optymalizację w ramach pakietu lokalnego pozycjonowania

 

Ile kosztuje lokalne pozycjonowanie stron?

Koszty działań w ramach lokalnego SEO są dużo niższe niż w przypadku pozycjonowania szerokiego. W agencji widoczni podstawowy pakiet rozpoczyna się od kwoty 1300 zł za miesiąc. Na efekty można liczyć już po kilku miesiącach. 

SEO
Specjaliści pozycjonowania
Lokalne SEO

Sprawdź też pozycjonowanie lokalne w innych miastach:

Co warto zobaczyć w Warszawie? Atrakcje miasta

Warszawa to jedno z najlepiej rozpoznawalnych miast polskich na świecie obok Krakowa. Nic dziwnego, jest stolicą Polski, a przy tym miastem kontrastów, które zostało całkowicie odbudowane po II wojnie światowej, a jednocześnie swoją architekturą wciąż przypomina o niedawnych wpływach sowieckich na życie całego Państwa.

Celem wielu wycieczek jest nowoczesne Centrum Nauki Kopernik w Warszawie. To atrakcja zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Miejsce popularyzuje naukę. Nie jest muzeum, w którym niczego nie można dotykać, a wręcz przeciwnie stawia na interakcje i doświadczenia.

 

Flagowe miejsca w Warszawie 

  • PAŁAC KULTURY I NAUKI

Pałac Kultury niewątpliwie należy do najnowszych pomników historycznych Warszawy. Określany jest mianem daru od ZSRR, wyrażającego przyjaźń polsko-radziecką. Dziś budzi żywe emocje, dla jednych jest niepotrzebną spuścizną po socjalizmie, dla innych ciekawym przykładem architektury socrealistycznej.

  • ŁAZIENKI KRÓLEWSKIE

W Warszawie warto odwiedzić Łazienki Królewskie. Rozległy kompleks parkowy, w którym znajduje się Pałac na Wyspie, Stara i Nowa Pomarańczarnia, pomnik Chopina, amfiteatr i cała sieć alejek spacerowych.

  • KRAKOWSKIE PRZEDMIEŚCIE

Na Krakowskim Przedmieściu znajduje się Pałac Namiestnikowski, pełniący funkcję Pałacu Prezydenta RP. Krakowskie Przedmieście w Warszawie to także interesująca ulica wypełniona pomnikami i architekturą. To tu znajduje się pomnik Adama Mickiewicza i ks. kardynała Stefana Wyszyńskiego.

14623120570 c7a8007a9e b
6788198507 d14f135437 b
9107577859 dc81d1be50 b
  • 14623120570 c7a8007a9e b
  • 6788198507 d14f135437 b
  • 9107577859 dc81d1be50 b
Współpraca
Skontaktuj się z nami
Zadzwoń do nas
Napisz do nas
Blog
Ostatnio na blogu
Zbadaliśmy 102 agencje SEO obecne na LinkedInie. Ranking wg liczby opinii, liczby pracowników + widoczności w Google.
więcej
2 edycja rankingu największych agencji SEO w Polsce! Kto jest w czołówce, w konkretnych kategoriach - sprawdźcie!
więcej
Chcesz pozycjonować swój sklep bez żadnych trudności technicznych?
więcej
Oceń ten artykuł
Pozycjonowanie Warszawa
Średnia ocen użytkowników 4.04 na podstawie 93 głosów
Wyślij Zapytanie
Bezpłatna konsultacja SEO

Chcesz zwiększyć sprzedaż? Szukasz skutecznej agencji?
Wyślij zapytanie - umówimy się na BEZPŁATNĄ konsultacje SEO i prześlemy DOBRĄ ofertę


Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych, w tym badania Twoich zainteresowań.
Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej

Czy wiesz ile tracisz ruchu bez optymalizacji
strony pod kątem pozycjonowania?  

Dowiedz się jakie błędy zawiera Twoja strona oraz jak wygląda jej widoczność w Google na tle konkurencji.
 

Zamów Bezpłatny Audyt SEO