688CE84A-69B3-4183-AAEF-288688AF4E6E prelekcja poznan biznes partner widoczni
Otwarte szkolenia i prelekcje - #AkademiaWidoczni Szkolimy blogerów, przedsiębiorców i początkujących

Szkolenia otwarte z marketingu internetowego

 

Angażujemy się w edukację podczas wydarzeń branżowych. Zapraszamy wtedy wszystkich zainteresowanych naszymi prelekcjami. O tym, jak duże jest zapotrzebowanie na tego typu przedsięwzięcia, świadczy wysoka frekwencja na naszych wykładach. Najczęściej spotkacie nas w Poznaniu, gdzie cyklicznie współpracujemy z kobiecymi spotkaniami networkingowymi oraz miejskim coworkingiem Plus Jeden. Jesteśmy również gościem na branżowych eventach, m.in. na Auli Polskiej i pierwszym w Polsce Social Media Weeku.

Ucz się marketingu internetowego od nas

Coraz więcej osób prowadzi własne strony internetowe, ale powszechna znajomość podstaw marketingu internetowego nie nadąża za tym trendem. Wychodzimy więc z inicjatywą edukacyjną, która z założenia ma wspierać przede wszystkim początkujących. Analityka, pozycjonowanie, content marketing? Te wszystkie zagadnienia będą dla Ciebie banalnie proste, dzięki naszych wykładom i warsztatom. Zobacz, gdzie do tej pory dzieliliśmy się wiedzą!

Zobacz relacje:

Social Media Week Warsaw

Na tegorocznym Social Media Week Warsaw - największej konferencję o mediach społecznościowych w Polsce, mieliśmy przyjemność wygłosić prelekcję pt. "Dobry post zaczyna nie w życiu, nie na Facebooku".

widoczni social media week 017
widoczni social media week 02 logosmw 1
Warszawa

PrestaShop Day Warsaw

Event dla branży e-commerce organizowany przez lidera w branży platform sklepowych - PrestaShop gromadzi dużą publiczność. To polska edycja, eventu, który odbywa się w różnych miastach Europy. Przemysław Michałek podzielił się swoją wiedzą podczas wydarzenia, jako prelegent. 

konferencja PrestaShop Day 2019 widoczni1
konferencja PrestaShop Day 2019 widoczni2 konferencja PrestaShop Day 2019 widoczni3

Aula Polska Poznań

Aula Polska Poznań Jesteśmy ekspertem Auli Polskiej Poznań – cyklu spotkań branżowych, których celem jest dzielenie się wiedzą w gronie ekspertów. Nasze wystąpienie dotyczyło Google Analytics i odbyło się w ramach spotkania na temat analityki internetowej. Wydarzenie cieszyło się tak dużym zainteresowaniem, że bilety na nie rozeszły się w ciągu kilku godzin! 

aula logo widoczni
AULA- Ania widoczni-na-aula-poznan.jpg
Katowice

Festiwal SEO

Największa scena, na której stanęli Widoczni! Festiwal SEO co roku przyciąga pozycjonerów z całej Polski i nie tylko. Czarek i Artur mieli okazję podzielić się wiedzą z analityki w SEO właśnie przed publiką Festiwalu. 

festiwal seo 2019 widoczni9
festiwal seo 2019 widoczni3 festiwal seo 2019 widoczni5

Startup Poznań

Zostaliśmy zaproszeni do wygłoszenia prelekcji na evencie skierowanym do startupów i wszystkich osób zainteresowanych przedsiębiorczością. Na Międzynarodowych Targach Poznańskich odwiedziły nas dziesiątki osób, a po zakończeniu imprezy dostaliśmy jedną z najlepszych ocen od uczestników.

startup widoczni
DSC 0291 DSC 0302
Poznań

Influencer Live Poznań

Na co dzień sami piszemy branżowego bloga, a tym razem stanęliśmy po drugiej stronie. Podzieliliśmy się wiedzą z najlepszymi blogerami z całej Polski o tym, jak optymalizować blog pod pozycjonowanie, czego się wystrzegać i jak analizować efekty. Wspaniała publiczność.

20190511 152256
20190511 151641 20190511 152300

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości

W ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości zorganizowaliśmy całodniowe szkolenia z ekspertami z zakresu marketingu internetowego.  Oko w Oko z marketingiem internetowym to 5 spotkań z ekspertami #akademiaWidoczni oraz naszymi partnerami: LH.pl oraz Grupą Tense. 

stp widoczni
adrianna nowak widoczni inkubatory aip stp stp widoczni w inkubatorach

Szkolenia dla blogerów

Nasza akcja #promujemyblogosferę to wyraz wsparcia dla wszystkich blogerów. Sami chętnie czytamy blogi, dlatego wiem, jak dużą stanowią wartość. Chociaż blogerzy świetnie radzą sobie z tworzeniem interesujących treści, często tracą szanse na sukces z powodu braku wiedzy technicznej. Podczas naszych szkoleń uczymy jak zoptymalizować blog pod pozycjonowanie, jak dotrzeć do czytelników i z jakich narzędzi korzystać dla większej efektywności działań.

Specjalnie dla blogerów realizujemy:

  1. zamknięte szkolenia w naszej firmie
  2. szkolenia online
  3. webinary

Zobacz relacje z naszych szkoleń:

szkolenie blogerow 3
akademia widoczni szkolenie blogerow analityk dla blogerow

Dni Przedsiębiorczości Poznań

Wydarzenie Dni Przedsiębiorczości było dla nas wyjątkowo intensywne i owocne. Ramach tego eventu prowadziliśmy szkolenie z content marketingu, braliśmy udział w panelu dyskusyjnym, braliśmy udział jako prelegenci Sceny głównej Poznań Biznes Partner, a także prowadziliśmy stoisko.

Gala Lidera Przedsiebiorczosci1
panel dyskusyjny startup poznan widoczni widoczni na startup poznan

Kobieta w roli głównej

Dzielimy się swoją wiedzą w czasie otwartych spotkań z przedsiębiorczymi paniami, które chcą rozwijać swoje biznesy online

kobieta w roli glownej
kobieta w roli glownej widoczni 1 kobieta w roli glownej widoczni 4

Rozwijalnia Kobiet Biznesu

Kobiecie networkingi to świetne miejsce na wymianę kontaktów biznesowych oraz podzielenie się swoim doświadczeniem zawodowym. Takim spotkaniom zawsze mówimy TAK! 

Widoczni w Rozwijalni kobiet
Widoczni w Rozwijalni kobiet 3 images

Plus Jeden Poznan

Ściśle współpracujemy z Urzędem Miasta Poznań, prowadząc szkolenia branżowe z marketingu internetowego, zarówno dla zaawansowanych, jak i początkujących. 

Zobacz relacje: 

szkolenie plus jeden
akademia widoczni w plus jeden warsztaty dla copywritera pobrane
9 szkolenie plsu jeden adrianna nowak szkolenie podwale widoczni2 podwale szkolenie ania zalewska
Widoczni w WSB - szkolenie dla studentów
11 szkolenie plus 1

Widoczni szkolą z marketingu internetowego

Zaproś nas na szkolenie lub konferencję

 

Szukasz prelegentów na swoją konferencję? Organizujesz wydarzenie edukacyjne na uczelni lub w swojej instytucji? Zaproś nas do współpracy. Nasze prezentacje są w 100% skupione wokół wybranego tematu, wzbogacone o ciekawe przykłady i studia przypadku. Nie traktujemy naszych wystąpień jako okazji do bezpośredniej reklamy. Szanujemy czas Twoich gości – nie opisujemy swojej oferty, historii firmy i naszych zalet. Zamiast tego dostarczamy wysokiej jakości szkolenie na jeden z poniższych tematów:

  • Narzędzia w marketingu internetowym
  • Pozycjonowanie dla początkujących
  • Content marketing i blogowanie – zarabiaj na swoich tekstach
  • Optymalizacja wpisów na blogu
  • Analityka internetowa dla blogerów
  • Jak zwiększyć sprzedaż w sklepie internetowym – marketing dla początkujących

Tematy zawsze są uzgadniane indywidualnie w zależności od tego, kto będzie uczestnikiem szkolenia oraz ile potrwają zajęcia.

100% Wiedza i doświadczenie
Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych, w tym badania Twoich zainteresowań. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej