Otwarte szkolenia i prelekcje - #AkademiaWidoczni
Szkolimy blogerów, przedsiębiorców i początkujących

Szkolenia otwarte z marketingu internetowego

Angażujemy się w edukację podczas wydarzeń branżowych. Zapraszamy wtedy wszystkich zainteresowanych naszymi prelekcjami. O tym, jak duże jest zapotrzebowanie na tego typu przedsięwzięcia, świadczy wysoka frekwencja na naszych wykładach. Najczęściej spotkacie nas w Poznaniu, gdzie cyklicznie współpracujemy z kobiecymi spotkaniami networkingowymi oraz miejskim coworkingiem Plus Jeden. Jesteśmy również gościem na branżowych eventach, m.in. na Auli Polskiej i pierwszym w Polsce Social Media Weeku.

Relacje

Ucz się marketingu internetowego od nas

Coraz więcej osób prowadzi własne strony internetowe, ale powszechna znajomość podstaw marketingu internetowego nie nadąża za tym trendem. Wychodzimy więc z inicjatywą edukacyjną, która z założenia ma wspierać przede wszystkim początkujących. Analityka, pozycjonowanie, content marketing? Te wszystkie zagadnienia będą dla Ciebie banalnie proste, dzięki naszych wykładom i warsztatom. Zobacz, gdzie do tej pory dzieliliśmy się wiedzą!

Zobacz relacje:

 

Social Media Week Warsaw

Na tegorocznym Social Media Week Warsaw - największej konferencję o mediach społecznościowych w Polsce, mieliśmy przyjemność wygłosić prelekcję pt. "Dobry post zaczyna nie w życiu, nie na Facebooku".  Zobacz relację

logosmw 1
aula logo widoczni

Aula Polska Poznań

Aula Polska Poznań Jesteśmy ekspertem Auli Polskiej Poznań – cyklu spotkań branżowych, których celem jest dzielenie się wiedzą w gronie ekspertów. Nasze wystąpienie dotyczyło Google Analytics i odbyło się w ramach spotkania na temat analityki internetowej. Wydarzenie cieszyło się tak dużym zainteresowaniem, że bilety na nie rozeszły się w ciągu kilku godzin! Zobacz relację

 

Startup Poznań 2015

W 2015 roku zostaliśmy zaproszeni do wygłoszenia prelekcji na evencie skierowanym do startupów i wszystkich osób zainteresowanych przedsiębiorczością. Na Międzynarodowych Targach Poznańskich odwiedziły nas dziesiątki osób, a po zakończeniu imprezy dostaliśmy jedną z najlepszych ocen od uczestników. Zobacz relację

startup poznan beztla
stp widoczni

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości

W ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości przygotowaliśmy bezpłatny wykład z optymalizacji treści na stronie. W wydarzeniu mógł wziąć udział każdy zainteresowany. W efekcie nasza sala konferencyjna zapełniła się młodymi przedsiębiorcami i freelancerami. Zobacz relację

stp widoczni

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości 2018

W 2018 roku w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości zorganizowaliśmy całodniowe szkolenia z ekspertami z zakresu marketingu internetowego.  Oko w Oko z marketingiem internetowym to 5 spotkań z ekspertami #akademiaWidoczni oraz naszymi partnerami: LH.pl oraz Grupą Tense.  Zobacz relację

Szkolenia dla blogerów

Nasza akcja #promujemyblogosferę to wyraz wsparcia dla wszystkich blogerów. Sami chętnie czytamy blogi, dlatego wiem, jak dużą stanowią wartość. Chociaż blogerzy świetnie radzą sobie z tworzeniem interesujących treści, często tracą szanse na sukces z powodu braku wiedzy technicznej. Podczas naszych szkoleń uczymy jak zoptymalizować blog pod pozycjonowanie, jak dotrzeć do czytelników i z jakich narzędzi korzystać dla większej efektywności działań.

Specjalnie dla blogerów realizujemy:

 • zamknięte szkolenia w naszej firmie
 • szkolenia online
 • webinary

Zobacz relacje z naszych szkoleń:

 

Pobierz prezentację "Optymalizacja wpisu na blogu"

pdp przylacz sie2767

Dni Przedsiębiorczości Poznań 2018

Tegoroczne Dni Przedsiębiorczości było dla nas wyjątkowo intensywne i owocne. Ramach tego eventu prowadziliśmy szkolenie z content marketingu, braliśmy udział w panelu dyskusyjnym, braliśmy udział jako prelegenci Sceny głównej Poznań Biznes Partner, a także prowadziliśmy stoisko.  Zobacz relację

Kobieta w roli głównej

Dzielimy się swoją wiedzą w czasie otwartych spotkań z przedsiębiorczymi paniami, które chcą rozwijać swoje biznesy online.   Zobacz relację

apic1101775421136120show2

Rozwijalnia Kobiet Biznesu

Kobiecie networkingi to świetne miejsce na wymianę kontaktów biznesowych oraz podzielenie się swoim doświadczeniem zawodowym. Takim spotkaniom zawsze mówimy TAK! Zobacz relację

images

Plus Jeden Poznan

Ściśle współpracujemy z Urzędem Miasta Poznań, prowadząc szkolenia branżowe z marketingu internetowego, zarówno dla zaawansowanych, jak i początkujących. 

Zobacz relacje: 

 

pobrane
Widoczni szkolą z marketingu internetowego
Blog
Ostatnio na blogu
Zbadaliśmy 102 agencje SEO obecne na LinkedInie. Ranking wg liczby opinii, liczby pracowników + widoczności w Google.
więcej
3 edycja rankingu największych agencji SEO w Polsce! Kto jest w czołówce, w konkretnych kategoriach - sprawdźcie!
więcej
Zbadaliśmy 102 agencje SEO obecne na LinkedInie. Ranking wg liczby opinii, liczby pracowników + widoczności w Google.
więcej
Akademia widoczni w mediach

Wiedzę na temat marketingu internetowego popularyzujemy także za pośrednictwem prasy. Tworzymy treści eksperckie do magazynów takich jak: Nowy Marketing, Marketer+, Magazyn Online Marketing, Marketing w Praktyce i wiele innych. Akademia widoczni dociera w ten sposób także do tych, którzy nie mogą uczestniczyć w naszych eventach. 

 

Zobacz, gdzie przeczytasz nasze artykuły

logotypy2
współpraca
Zaproś nas na szkolenie lub konferencję

Szukasz prelegentów na swoją konferencję? Organizujesz wydarzenie edukacyjne na uczelni lub w swojej instytucji? Zaproś nas do współpracy. Nasze prezentacje są w 100% skupione wokół wybranego tematu, wzbogacone o ciekawe przykłady i studia przypadku. Nie traktujemy naszych wystąpień jako okazji do bezpośredniej reklamy. Szanujemy czas Twoich gości – nie opisujemy swojej oferty, historii firmy i naszych zalet. Zamiast tego dostarczamy wysokiej jakości szkolenie na jeden z poniższych tematów:

 • Narzędzia w marketingu internetowym
 • Pozycjonowanie dla początkujących
 • Content marketing i blogowanie – zarabiaj na swoich tekstach
 • Optymalizacja wpisów na blogu
 • Analityka internetowa dla blogerów
 • Jak zwiększyć sprzedaż w sklepie internetowym – marketing dla początkujących

Tematy zawsze są uzgadniane indywidualnie w zależności od tego, kto będzie uczestnikiem szkolenia oraz ile potrwają zajęcia.

Współpraca
Skontaktuj się z nami
Zadzwoń do nas
Napisz do nas
Zalety
Dlaczego My?
iconAdvantages3.png
Wspieramy sprzedaż
Budujemy nie tylko wysokie pozycje i ruch na stronie, ale przede wszystkim wspieramy sprzedaż.
iconAdvantages1.png
20 lat doświadczenia
Wystartowaliśmy w 1999 roku! Wykorzystujemy technologię, wiedzę i doświadczenie, aby zapewnić jak największe zyski naszym Klientom.
iconAdvantages2.png
Optymalizacja konwersji
Skupiamy się na optymalizacji konwersji zwiększając zyski z prowadzonych kampanii w ramach tego samego budżetu.
iconAdvantages4.png
1-miesięczne wypowiedzenie
Jesteśmy przekonani o skuteczności naszych działań - nie wymagamy umów długoterminowych. Nasi Klienci są z nami dlatego, że chcą - nie dlatego, że muszą.
 • iconAdvantages3.png
  Wspieramy sprzedaż
  Budujemy nie tylko wysokie pozycje i ruch na stronie, ale przede wszystkim wspieramy sprzedaż.
 • iconAdvantages1.png
  20 lat doświadczenia
  Wystartowaliśmy w 1999 roku! Wykorzystujemy technologię, wiedzę i doświadczenie, aby zapewnić jak największe zyski naszym Klientom.
 • iconAdvantages2.png
  Optymalizacja konwersji
  Skupiamy się na optymalizacji konwersji zwiększając zyski z prowadzonych kampanii w ramach tego samego budżetu.
 • iconAdvantages4.png
  1-miesięczne wypowiedzenie
  Jesteśmy przekonani o skuteczności naszych działań - nie wymagamy umów długoterminowych. Nasi Klienci są z nami dlatego, że chcą - nie dlatego, że muszą.
Wyślij zapytanie

W ciągu max 2 godzin skontaktujemy się z Tobą.

Nie lubisz formularzy? Zadzwoń do nas: 61 224 83 26 lub wyślij e-mail na: zawsze@widoczni.pl
Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych, w tym badania Twoich zainteresowań.
Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej

Czy wiesz ile tracisz ruchu bez optymalizacji
strony pod kątem pozycjonowania?  

Dowiedz się jakie błędy zawiera Twoja strona oraz jak wygląda jej widoczność w Google na tle konkurencji.
 

Zamów Bezpłatny Audyt SEO