Nie masz ruchu z Google? Oto 10 prawdziwych powodów
• Dlaczego inwestowanie w promocję w internecie się opłaca?
• 10 powodów, dlaczego nie masz ruchu z Google
• Nie masz zaplanowanej długofalowej strategii SEO
• Nie wykorzystujesz w pełni potencjału SEO
• Przekaz dotyczący Twojej marki nie jest spójny
• Twoja strona jest trudna do odnalezienia
• Tworzysz treści niskiej jakości
• Wpadasz w pułapkę duplikacji treści
• Nie prowadzisz profilu firmy w Google
• Nie optymalizujesz procesu sprzedaży
• Nie podejmujesz działań promocyjnych na innych platformach
• Nie śledzisz wyników swoich i konkurencji
• Podsumowanie
Do początku XXI w. prowadzenie marketingu firmy polegało na tworzeniu ulotek promocyjnych, chwytliwych haseł reklamowych czy banerów. Dziś najwięcej klientów pozyskuje się za pośrednictwem internetu. Obecność w sieci to podstawa sukcesu przedsiębiorstwa, niezależnie od branży, jaką reprezentuje. Dlatego wiele firm inwestuje środki w promowanie marki w Google. Niestety spora część z nich wciąż zmaga się z brakiem ruchu na stronie. Powodów może być wiele - od niewłaściwego doboru środków przekazu, przez błędy techniczne, po brak analizowania działań. Chcesz wiedzieć, dlaczego nie przyciągasz klientów za pośrednictwem Google i jak możesz zwiększyć ruch na stronie internetowej? Sprawdź 10 możliwych powodów i rozwiązań Twojego problemu.
Z artykułu dowiesz się:
- dlaczego warto inwestować w promocję biznesu w sieci.
- jak wykorzystać potencjał SEO w promocji własnej firmy.
- jakie działania szkodzą widoczności strony w wyszukiwarce.
Dlaczego inwestowanie w promocję w internecie się opłaca?
Każdego dnia miliony osób wpisują w wyszukiwarkę hasła, które ich interesują. Google stał się podstawowym źródłem informacji na każdy możliwy temat, z jakim spotyka się przeciętny użytkownik. Przepisy kulinarne, wskazówki dotyczące zdrowia, porady na temat pracy czy nauki - wszystko to można odnaleźć w wyszukiwarce za sprawą jednego kliknięcia. Jednak najwięcej przestrzeni internetowej zajmuje obecnie handel i sprzedaż. Jeśli posiadasz firmę, która sprzedaje produkty lub usługi, Twoja obecność w sieci jest konieczna, by zwiększyć zysk ze sprzedaży. Dlaczego? Ponieważ inwestycja w promocję marki online przynosi wielowymiarowe korzyści, przede wszystkim:
- pomaga zwiększyć ruch na stronie internetowej - dzięki temu Twoje usługi poznaje dużo więcej osób. Zwiększenie ruchu na stronie to realna możliwość zwiększenia wskaźnika konwersji, który informuje o tym, ilu potencjalnych klientów podjęło pożądane działanie (najczęściej zakup),
- ogranicza budżet na reklamy - w porównaniu z tradycyjnymi formami reklam, koszty promowania marki w sieci są zdecydowanie niższe, dzięki czemu zaoszczędzisz większą sumę pieniędzy,
- zwiększa precyzję w dotarciu do zainteresowanych odbiorców - dzięki inwestowaniu w reklamę w internecie, będziesz docierał przede wszystkim do osób, które w danym momencie są realnie zainteresowane Twoimi usługami i gotowe na zakup,
- jest szansą na rozwój małych firm - w internecie większe znaczenie ma jakość i umiejętność promocji, niż to, jak duża jest Twoja firma. Jeśli właściwie sprzedasz swój produkt czy usługi, masz ogromną szansę na rozwój biznesu i jego rozbudowanie,
- zwiększa świadomość marki wśród klientów - wszelkie działania promocyjne w sieci umożliwiają klientom dokładniejsze zapoznanie się z Twoją ofertą. Internet to miejsce, gdzie jesteś w stanie zbudować długofalowe relacje z użytkownikami, którzy staną się częścią Twojej markowej społeczności.
- umożliwia dotarcie do informacji w szybszy i łatwiejszy sposób - banery reklamowe czy ulotki są dostępne tylko w określonym miejscu. Reklama w internecie, np. za pośrednictwem narzędzia Google Ads, to zdecydowanie prostszy sposób, by klient zapoznał się z ofertą Twojej firmy.
10 powodów, dlaczego nie masz ruchu z Google
Jak widać, inwestowanie w reklamę marki w Google może zdecydowanie zwiększyć szansę na wybicie się na rynku usługowym. Niestety nie wszyscy umiejętnie potrafią korzystać z możliwości promocji online. Do tego potrzebna jest odpowiednia wiedza z zakresu pozycjonowania stron internetowych i analizy danych marketingowych. Poznaj 10 powodów, które mogą ograniczać widoczność Twojej firmy w wyszukiwarce.
1. Nie masz zaplanowanej długofalowej strategii SEO
Brak długofalowej strategii SEO jest jednym z najczęstszych powodów, dla których Twoja strona nie generuje ruchu z Google. Optymalizacja pod kątem wyszukiwarek to proces, który wymaga czasu, konsekwencji i precyzyjnego planowania. Nie wystarczy wprowadzić kilku zmian w treściach czy metadanych i liczyć na trwałe efekty. SEO to maraton, nie sprint.
Co oznacza długofalowa strategia SEO? To kompleksowy plan działań, który obejmuje:
- Regularną optymalizację treści – aktualizacja istniejących artykułów, tworzenie nowych wpisów i opisy produktów zgodne z bieżącymi trendami i potrzebami użytkowników.
- Budowanie wartościowego profilu linków – zdobywanie linków zwrotnych z wiarygodnych źródeł, takich jak portale branżowe czy media.
- Analizę konkurencji – monitorowanie, jak działa Twoja konkurencja i jakie słowa kluczowe przynoszą jej największy ruch.
- Ciągłą optymalizację techniczną – szybkie ładowanie strony, poprawna indeksacja, brak błędów 404, wdrożenie schema.org.
- Mierzenie efektów – korzystanie z narzędzi takich jak Google Analytics 4 czy Search Console, aby na bieżąco śledzić, co działa, a co wymaga poprawy.
Co zrobić, by taką strategię SEO stworzyć i budować długoterminowy ruch z wyszukiwarki?
- Najpierw określ cele biznesowe, czyli co chcesz osiągnąć dzięki SEO i w jakim czasie. Czy jest to zdobycie określonej liczby nowych klientów, czy zbudowanie świadomości Twojego produktu?
- Przeprowadź badanie słów kluczowych, skupiając się na frazach, które odpowiadają intencjom Twojej grupy docelowej. Upewnij się, że uwzględniasz zarówno popularne frazy ogólne, jak i bardziej szczegółowe (long-tail), które generują bardziej wartościowy ruch.
- Zadbaj o treści przydatne dla użytkowników. Regularnie twórz artykuły, poradniki, case studies czy materiały wideo, które odpowiadają na pytania Twoich potencjalnych klientów.
- Upewnij się, że Twoja strona pracuje bez zarzutu. To oznacza szybkie ładowanie, atrakcyjną wersję mobilną, działający SSL (certyfikat bezpieczeństwa), przyjazne adresy URL i odpowiednio zoptymalizowane pliki multimedialne.
Propozycje fraz kluczowych dla sklepu z herbatami
2. Nie wykorzystujesz w pełni potencjału SEO
Stosujesz zasady SEO na swojej stronie internetowej? Świetnie! Ale wciąż nie widzisz żadnych efektów optymalizacji? Prawdopodobnie nie wykorzystujesz w pełni potencjału, jaki daje optymalizacja pod kątem wyszukiwarek.
SEO to nie tylko dopasowanie odpowiednich fraz kluczowych i zastosowanie ich w tekście na stronie. To cała strategia działań, które pomagają zwiększać Twoją widoczność i ruch w witrynie. Cały proces pozycjonowania powinien obejmować następujące elementy:
- analizę strony internetowej - dzięki dostępnym narzędziom, takim jak Google Analytics 4, Google Search Console czy Ahrefs jesteś w stanie dokonać przeglądu Twojej strony internetowej oraz porównać ją ze stronami konkurencji. Zobaczysz kwestie związane z odbiorcami, generowanym ruchem oraz jego wartością w postaci wskaźnika konwersji i odrzuceń,
- optymalizację techniczną strony - czyli poprawę czasu ładowania witryny, dostosowanie do urządzeń mobilnych, poprawę struktury adresów URL, zastosowanie mapy pomagającej w szybkim indeksowaniu, eliminacja błędów i niedziałających linków,
- optymalizację treści - aby poprawić pozycje w wyszukiwarce, ważne też są wszelkie działania związane z content marketingiem, np. dobór odpowiednich słów kluczowych, dodanie meta tagów, ustrukturyzowanie treści,
- optymalizację profilu linkowego - samo dodawanie linków wewnętrznych na stronie to stanowczo za mało, żeby zwiększyć ruch. Należy pozyskiwać wartościowe odnośniki z innych witryn oraz usunąć linki, które negatywnie wpływają na odbiór strony przez roboty Google,
- działania z zakresu SXO - połączenie elementów pozycjonowania i UX (doświadczeń użytkownika) w skuteczny sposób poprawi wrażenia odbiorcy Twojej strony, który skupi się w pełni na jej ofercie.
Działania dotyczące pozycjonowania stron można prowadzić we własnym zakresie. Jednak jest to proces czasochłonny, który warto oddać w ręce profesjonalistów. Nasi specjaliści od pozycjonowania przeprowadzą wnikliwy audyt Twojej strony oraz pomogą w dopasowaniu odpowiedniej strategii SEO dla Twojej firmy.
3. Przekaz dotyczący Twojej marki nie jest spójny
W marketingu internetowym komunikacja jest niezwykle istotna. Klienci chętniej identyfikują się z markami, które prezentują jasny i spójny przekaz - od warstwy treściowej po warstwę wizualną. Na każdym kanale nadawczym, jaki obsługujesz, powinny pojawiać się te same komunikaty zachęcające do interakcji z marką. Niespójność na tym tle może prowadzić do dezorientacji i zniechęcenia. Klient, który widzi zróżnicowane treści, może zacząć wątpić w profesjonalizm i autentyczność Twojej firmy.
Aby utrzymać jednolitą komunikację marki, zadbaj o:
- spójną identyfikację wizualną - stosuj swoje logo w różnych kanałach nadawczych (strona internetowa, social media), używaj tych samych barw i czcionek w poszczególnych materiałach wizualnych, zachowaj spójność reklam w Google z Twoją stroną docelową,
- spójny styl językowy - wypowiedzi muszą być formułowane w tym samym tonie na różnych kanałach. Zwróć uwagę, do kogo kierujesz swoje treści, aby dopasować styl językowy także do swojej grupy docelowej,
- aktualność informacji dotyczących firmy - wszystkie dane firmy oraz pozostałe informacje o niej powinny być takie same, niezależnie od tego, gdzie się znajdują. Ich aktualizacja ułatwia klientowi dotarcie do Ciebie,
Spójność biznesu pokazuje klientowi, jaka jest Twoja firma, jakie są jej wartości oraz w jaki sposób dba o zaangażowanie konsumenta. Tym samym zachęca go, aby dołączył do społeczności klientów, którzy regularnie korzystają z Twoich usług, ponieważ czują się integralną częścią marki.
4. Twoja strona jest trudna do odnalezienia
Najczęściej na problem z ruchem na stronie wpływają jej techniczne aspekty. Nie każda osoba jest świadoma, że to, co widzi użytkownik to zaledwie część elementów, jakie witryna rzeczywiście zawiera. Do czynników, które mogą znacząco obniżać widoczność strony, należy:
- długi czas ładowania strony,
- błędy w indeksowaniu strony (np. błędy w strukturze URL, błędy w kodzie HTML, błędy w pliku robots.txt, błędy w mapie witryny)
- niedostosowanie do urządzeń mobilnych,
- brak lub nieprawidłowa konfiguracja certyfikatu SSL,
- brak opisów alt text,
- błędy strony (404 - nie znaleziono, 500 - wewnętrzny błąd serwera, 403 - brak dostępu, 302 - tymczasowe przekierowanie).
Google kładzie obecnie ogromny nacisk także na kwestie związane z UX, czyli doświadczeniem użytkownika. Jeśli nie łapiesz się na najwyższe pozycje wyświetlania w wyszukiwarce, może to oznaczać, że nie dostosowałeś strony pod wymagania i preferencje odbiorców. Jak więc zwiększyć ruch na stronie dzięki UX? Przede wszystkim ważna jest:
- intuicyjna nawigacja po stronie - pasek menu musi być zawsze widoczny i dostępny. Warto też dodać menu okruszkowe (breadcrumbs), które pomaga odnaleźć się w podstronach,
- oryginalne i widoczne CTA - przyciski nawołujące do działania to podstawa UX, ponieważ dzięki nim, klient może przejść do pożądanej przez nas akcji, np. bezpośrednio do strony zakupu,
- estetyka strony - zwróć uwagę, czy strona jest przyjemna w odbiorze. Być może używasz ostrej kolorystyki i małoczytelnych czcionek. Poprawienie wizualnych elementów witryny pośrednio wpłynie również na poprawę ruchu na niej.
Przykład błędu 404 na stronie sklepu odzieżowego
5. Tworzysz treści niskiej jakości
Być może zdarzyło Ci się użyć ChataGPT lub innego narzędzia AI do tworzenia treści. To popularne i przydatne systemy ułatwiające pracę nad treścią na stronie. Niestety wielu właścicieli stron w niewłaściwy sposób podchodzi do pracy z asystentami sztucznej inteligencji. Najpopularniejszy obecnie błąd, który źle wpływa na widoczność, to kopiowanie długich treści wygenerowanych przez AI i wklejanie ich na stronę. Roboty Google podczas skanowania strony, wychwytują treści stworzone przez sztuczną inteligencję i przez to kwalifikują witrynę do mało wiarygodnych źródeł informacji.
Tak samo dzieje się, gdy treści w witrynie prezentują niską jakość. Może to wynikać z błędów merytorycznych, językowych, ale też braku profesjonalnych form treściowych, takich jak artykuły blogowe wysokiej jakości, poradniki czy inne teksty angażujące uwagę użytkownika.
Aby poprawić swoją pozycję w Google i przyciągnąć użytkowników, warto inwestować w treści wysokiej jakości, które:
- odpowiadają na konkretne potrzeby użytkowników - dowiesz się o nich, np. z analizy popularnych zapytań w wyszukiwarce i obszarów zainteresowań Twojej grupy docelowej,
- są unikalne i oryginalne - nie kopiuj ich z innych źródeł, ale twórz własne wartościowe treści, w których wyrażasz swoją opinie na dany temat,
- są czytelne i przejrzyste - treści powinny mieć jasny układ i odpowiednią strukturę od nagłówków od H1 po H4,
- budują zaufanie i pokazują Cię w roli eksperta - korzystanie z rzetelnych badań i wartościowych źródeł konsekwentnie pokazuje, że znasz się na branży, w której działasz,
- zachęcają do interakcji - angażujące treści zwiększają szansę na trwałą relację z klientem, który będzie wracał do Ciebie i Twojej firmy.
6. Wpadasz w pułapkę duplikacji treści
Na pierwszy rzut oka kopiowanie wartościowych tekstów z innych stron i umieszczanie ich na własnej witrynie może wydawać się prostym i szybkim rozwiązaniem na wzbogacenie treści. Jednak takie podejście to duży błąd. Po pierwsze, jest to plagiat. Kradzież czyjejś pracy i przedstawianie jej jako własnej jest nie tylko nieetyczne, ale i niesprawiedliwe wobec autorów, którzy poświęcili czas i wysiłek na stworzenie oryginalnych materiałów. Co więcej, takie działanie może przyczynić się do generowania zysku, co czyni je po prostu oszustwem.
Po drugie - i być może ważniejsze z punktu widzenia Twojej strony - zduplikowane treści są szybko wykrywane przez algorytmy Google. Wyszukiwarka kładzie ogromny nacisk na oryginalność i wartość publikowanych materiałów. Jeśli roboty Google uznają, że Twoja strona zawiera kopie treści z innych źródeł, może zostać oznaczona jako niewiarygodna. W najgorszym przypadku grozi Ci nawet całkowite usunięcie z wyników wyszukiwania, co jest prawdziwą katastrofą dla każdego biznesu online.
Czy warto więc podejmować takie ryzyko? Zdecydowanie nie. Lepiej zainwestować czas i wysiłek w tworzenie unikalnych i wartościowych treści, które będą nie tylko przyciągać użytkowników, ale także budować wiarygodność Twojej marki w oczach Google i klientów. Stawiając na oryginalność, nie będziesz narażony na niepotrzebne problemy związane z duplikacją treści.
7. Nie prowadzisz profilu firmy w Google
Nie masz założonej wizytówki w Google? To wielki błąd! Nic tak nie ułatwia odszukania przedsiębiorstwa w wyszukiwarce, jak profil firmy w Google (dawniej Google Moja Firma). To narzędzie daje wiele możliwości, dzięki którym informacje na temat Twojej działalności będą łatwo dostępne. Po wpisaniu w wyszukiwarkę hasła związanego z Twoją firmą klient zobaczy od razu:
- nazwę i dane kontaktowe firmy,
- godziny otwarcia,
- numer telefonu kontaktowego i adres e-mail,
- lokalizację firmy,
- bezpośredni link do strony internetowej firmy,
- zdjęcia związane z Twoją firmą.
Profil w Google zawiera także opinie o Twojej firmie. Dbając o klienta, zapewniasz sobie szansę na lepsze wyniki wyszukiwania. Użytkownicy wystawiający pozytywne recenzje przyczyniają się do wzrostu popularności marki, co pomoże Ci zwiększyć ruch na stronie.
Taki sposób promocji jest doskonałym rozwiązaniem dla lokalnych przedsiębiorstw poszukujących klientów w najbliższej okolicy. Profil firmy w Google można zintegrować z Mapami Google, co wpłynie na zwiększenie liczby potencjalnych konsumentów, którzy będą chcieli skorzystać z Twojej oferty.
Profil hurtowni medycznej w Google
8. Nie optymalizujesz procesu sprzedaży
Ruch na stronie internetowej nie opiera się tylko o użytkowników, którzy szukają informacji o Twojej marce i usługach. Wiele osób wchodzi na nią, by dokonać zakupu. Być może spotkałeś się w swojej firmie z pojęciem “porzuconego koszyka”, czyli sytuacji, kiedy klient dodaje produkty do koszyka online, ale nie kończy procesu zakupowego. Dlaczego tak się dzieje? Powody są najczęściej dwa: świadoma rezygnacja użytkownika z zakupu lub problemy, jakie napotyka podczas jego finalizacji.
Ten drugi aspekt wiąże się z brakiem optymalizacji procesu sprzedaży w Twoim sklepie online. Zastanów się, z jakimi problemami może spotkać się Twój klient podczas całego procesu zakupowego. Sprawdź, czy:
- utworzyłeś ścieżkę nawigacyjną zakupu - jest to ogromne ułatwienie dla użytkownika, który jasno widzi poszczególne kroki zakupu,
- dodałeś różne metody płatności i wysyłki - każdy klient jest inny i woli inne rozwiązania. Powinieneś wziąć pod uwagę możliwość płatności zarówno kartą, jak i gotówką przy odbiorze. To samo tyczy się kwestii dostarczenia wysyłki. Dostawa przez kuriera, samodzielny odbiór w punkcie - możliwości powinno być wiele,
- wprowadziłeś opcję zakupu bez rejestracji - wiele osób korzysta z tej możliwości, ponieważ nie chcą tracić czasu na logowanie do serwisu i przypominanie sobie hasła,
- zoptymalizowałeś czas procesu zakupowego - dzięki umieszczeniu koszyka w widocznym miejscu, możliwość jego edycji i zapamiętanie zawartości zdecydowanie skraca czas zakupów,
- dodałeś krok “podsumowanie” - umieszczenie na końcu procesu kroku z podsumowaniem zapewnia klientowi bezpieczeństwo i pewność zakupu. Jeszcze raz może zweryfikować wybrane opcje i poprawność zamówienia.
Przykład zróżnicowanych metod dostawy w sklepie e-commerce
9. Nie podejmujesz działań promocyjnych na innych platformach
Jeśli w trakcie działań promocyjnych w sieci stawiasz tylko na optymalizację strony internetowej, to taki zabieg może okazać się niewystarczający. Wspieranie widoczności strony odbywa się także na innych kanałach, takich jak media społecznościowe, fora branżowe czy kampanie mailingowe. Wprowadzenie multichannelingu do promowania firmy może znacząco zwiększyć szansę na dotarcie do szerszego grona odbiorców. Ignorowanie tej możliwości oznacza rezygnację z potencjału rozwoju Twojego biznesu w internecie. Dlaczego warto inwestować w promocję na innych platformach?
- Dywersyfikacja źródeł ruchu - poleganie wyłącznie na Google jako głównym źródle ruchu może być ryzykowne, zwłaszcza w sytuacji, gdy zmiana algorytmów wyszukiwarki negatywnie wpłynie na pozycjonowanie Twojej strony. Korzystając z różnych kanałów promocji, minimalizujesz ryzyko utraty widoczności w przypadku takich zmian.
- Docieranie do różnych grup odbiorców - różne platformy przyciągają różnych użytkowników. Młodsza grupa docelowa jest bardziej aktywna na TikToku czy Instagramie, natomiast przedsiębiorcy i profesjonaliści często korzystają z platformy LinkedIn.
- Budowanie zaufania do marki - obecność na wielu platformach zwiększa widoczność Twojej marki, co z kolei buduje zaufanie wśród potencjalnych klientów. Regularne publikowanie treści na blogu, angażujące posty w mediach społecznościowych czy newslettery pełne wartościowych informacji sprawiają, że Twoja marka staje się bardziej rozpoznawalna i wiarygodna.
10. Nie śledzisz wyników swoich i konkurencji
Posiadasz dobrze zoptymalizowaną stronę internetową, działasz na różnych platformach, tworzysz interesujący i wartościowy content. Uważasz, że nic więcej nie możesz już zrobić? Błąd! Działania marketingowe nie kończą się na realizacji wyznaczonych celów. Aby utrzymać osiągniętą widoczność i stale zwiększać ruch na stronie potrzebne jest regularne monitorowanie swoich wyników oraz wyników konkurencji.
Bez analizy wyników trudno jest ocenić, czy wprowadzone zmiany mają sens i potencjał rozwoju. Dzięki regularnemu przeglądowi wskaźników marketingowych będziesz mógł modyfikować swoje działania i ulepszać procesy zakupowe w Twoim sklepie internetowym. Zwróć uwagę na następujące wskaźniki:
- liczbę odwiedzin na stronie (Traffic),
- źródła odwiedzin (Traffic Source),
- odrzucenia (Bounce Rate),
- czas spędzony na stronie (Dwell Time),
- współczynnik konwersji,
- liczbę nowych i powracających użytkowników,
- współczynnik kliknięć (CTR),
- koszt na konwersję (CPC),
- średnia wartość zamówienia (AOV).
Do analizy powyższych wskaźników wykorzystaj poniższe platformy:
- Google Analytics 4,
- Google Search Console,
- Meta Business Suite,
- Google Ads,
- Mailchimp,
- Ahrefs,
- Semrush.
Wyniki tygodniowego ruchu na stronie w narzędziu Google Analytics
Nie masz ruchu z Google? Oto 10 prawdziwych powodów. Podsumowanie
Osiągnięcie pożądanego ruchu na stronie i widoczności jest skutkiem holistycznego podejścia do problemu. Wybiórcze i niedokładne działania nie poprawią wyników wyszukiwania Twojej strony, a wręcz mogą przysporzyć Twojemu biznesowi wiele problemów. SEO to kompleksowy proces, który łączy techniczne działania z tworzeniem wartościowych treści i budowaniem autorytetu w sieci. Dołączenie do niego działań z zakresu multichannel marketingu, analityki i innych zabiegów marketingowych wzmocni pozycję Twojej strony w sieci i zdecydowanie zwiększy liczbę klientów, gotowych dokonać zakupu.
FAQ — pytania i odpowiedzi
Istnieje wiele powodów, dla których Twoja strona może nie być widoczna w Google, w tym brak indeksowania przez roboty wyszukiwarki, błędy w pliku robots.txt, niskiej jakości treści lub problemy z techniczną optymalizacją strony. Upewnij się, że Twoja strona jest prawidłowo zaindeksowana i zoptymalizowana pod kątem SEO.
Brak ruchu z Google może wynikać z wielu czynników, a nie tylko z problemów z optymalizacją. Może to być również wynik zbyt dużej konkurencji w branży, niewłaściwego targetowania słów kluczowych, błędów w strategii linkowania wewnętrznego lub braku odpowiednich sygnałów społecznych.
Skup się na poprawie SEO technicznego, optymalizacji treści pod kątem słów kluczowych, poprawie struktury linków wewnętrznych oraz zwiększaniu jakości i liczby zewnętrznych linków. Dodatkowo warto zadbać o mobilność strony i szybkość ładowania, które mają kluczowe znaczenie dla rankingu w Google.
Poznaj historie sukcesów naszych klientów
Clutch.co to jedna z najbardziej wiarygodnych platform z opiniami na świecie!
Ponad 600 pozytywnych opinii w Google i 90 opinii na Clutch.co
Jesteśmy jedną z najlepiej i najczęściej ocenianych agencji marketingu internetowego w Polsce na największych platformach do ocen: Google i Clutch.co. Zobacz, nasze oceny i przekonaj się, że warto z nami współpracować.