Do końca maja zniżka 20% na pozycjonowanie
688CE84A-69B3-4183-AAEF-288688AF4E6E lis plus okladka
Historia współpracy Lis-Plus

Lis-Plus -  dystrybutor części do samochodów ciężarowych

115-krotny wzrost konwersji z kampanii Google Ads

Lis-Plus - o firmie

Lis-Plus to firma zajmująca się dystrybucją oryginalnych używanych części do samochodów ciężarowych Volvo i Renault. W sprzedaży znajdziemy także nowe zamienniki elementów nadwozia. Atutami firmy są fachowość, konkurencyjne ceny oraz ekspresowa dostawa towaru w 24h.

 
Lis-Plus to klient, który jest z nami od 2016 roku. Na sukces Lis-Plus przez lata pracowało wielu specjalistów Widocznych. Firma przez ten czas zmieniała także wygląd strony www, dostosowując ją do współczesnych trendów

Wyzwania

Branża, w której działa ten klient jest dość specyficzna, ponieważ prowadzi on sprzedaż używanych oryginalnych części do TIRów. Witryna internetowa jest więc “hybrydą” strony usługowej z e-commerce. W przypadku Lis-Plus nie możemy prowadzić kampanii produktowej, ponieważ klient indywidualnie wycenia produkty. Głównym celem sprzedażowym jest zdobycie telefonu od klienta, których niestety nie widać na wykresach w narzędziach analitycznych.

Długotrwałe działania zapewniły na rynku mocną pozycję firmie Lis-Plus
Katarzyna Sworek widoczni v2
Katarzyna Sworek
opiekun Ads Lis-Plus

Długotrwałe działania zapewniły na rynku mocną pozycję firmie Lis-Plus, do tego stopnia, że inne firmy próbują się wyświetlać na nazwę naszego klienta - oczywiście bezskutecznie - prowadzimy silną kampanię brandingową. Oczywiście regularnie przeprowadzamy badania konkurencji i trzymamy rękę na pulsie.

Cele i założenia kampanii Google Ads dla Lis-Plus

1
Generowanie ruchu
2
Budowanie zaangażowania na stronie
3
Wprowadzenie dopasowanej strategii
4
Pracowanie nad pozycją w wyszukiwarce
5
Optymalizacja i rozwój kampanii
6
Wprowadzanie nowoczesnych rozwiązań

Proces SEM

Kampanie tekstowe Google Ads

Na rynek polski

dla marek samochodów Renault i Volvo; grupy reklam dedykowane konkretnej części samochodu

Analiza danych

Monitoring efektów

w przypadku tego klienta jest ona bardzo złożona, ponieważ aktywnych jednocześnie mamy kilka kampanii. Każda z nich jest dopracowana i podąża swoją ścieżką rozwoju. Stały monitoring jest potrzebny, aby nie przeoczyć choćby najmniejszego dysonansu w wynikach.

Kampanie tekstowe Google Ads

Na rynek zagraniczny

w obcych językach dedykowane dla kierowców, którzy mają trasy przez Polskę np. w języku rosyjskim i angielskim.

Rezultaty

Co osiągnęliśmy?

115-krotny wzrost

konwersji z Google Ads

82-krotny spadek

kosztów konwersji

46-krotny wzrost

wejść na stronę

Ty także możesz odnieść taki sukces!

Jakie efekty udało się osiągnąć?

kwiecien czerwiec kampania lis plus

Kampania kwiecień-czerwiec 2021

kampania lipiec lis plus

Kampania lipiec 2021

Pierwszą najbardziej istotną sprawą było stworzenie całkowicie nowej strony www, która funkcjonuje z powodzeniem do dziś.
Kierownik Handlowy Lis-Plus
Piotr Zakrzewski

Współpracę z Agencją Widoczni rozpocząłem w 2011 roku, pracując w poprzedniej firmie. Kilka lat później, nawiązaliśmy współpracę ponownie z ramienia LIS-PLUS. Rozpoczęliśmy szeroko zakrojone działania mające na celu poprawę wizerunku i widoczności firmy w sieci. Pierwszą najbardziej istotną sprawą było stworzenie całkowicie nowej strony www, która funkcjonuje z powodzeniem do dziś. Od tamtego czasu regularnie współpracujemy w zakresie pozycjonowania i reklamy naszej firmy w Intrenecie.

Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych, w tym badania Twoich zainteresowań. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej