Od 22.01 do 31.01 skorzystaj z 20% zniżki na SEO!
688CE84A-69B3-4183-AAEF-288688AF4E6E widy schodowe 6
Historia Współpracy z Windy Schodowe

Windy-schodowe.pl - firma oferująca sprzedaż wind, platform i krzeseł schodowych

16-krotny wzrost zapytań poprzez formularze kontaktowe

O firmie

Windy-schodowe.pl to firma oferująca pomoc klientom w znalezieniu i dostarczaniu optymalnego rozwiązania do zniwelowania bariery architektonicznej. Od 12 lat prężnie działa w segmencie urządzeń dźwigowych. Wszystkie urządzenia znajdujące się w naszej ofercie posiadają odpowiednie certyfikaty, atesty oraz dokumenty potwierdzające zgodność z odpowiednimi normami i dyrektywami UE

Do grona klientów Widoczni firma dołączyła w czerwcu 2020 roku decydując się na współpracę w ramach kampanii Google Ads. Wcześniej klient strona windy-schodowe.pl miała prowadzone kampanie przez inną agencję, aczkolwiek już na samym początku kampanie wymagały wielu zabiegów optymalizacyjnych m.in. doprecyzowania zdarzeń konwersji, nowych tekstów reklam i nagłówków, podziału na grupy reklam oraz rozszerzenia słów kluczowych w kampaniach.

widy schodowe 7

Wyzwania

Branża,w której działa klient jest dość wąska i mocno sprecyzowana, a więc konkurencja jest bardzo silna. Sezonowość występuje na koniec roku - zazwyczaj jest większy ruch z powodu dofinansowań i wydawania budżetów rocznych.

Proces SEM

Proces SEM

Przeprowadzenie audytu:

wcześniej prowadzonych działań
konkurencji
specyfiki rynku

Etap 1
Utworzenie nowej kampanii w Sieci Wyszukiwania

Pan Rafał, jako ekspert w swojej dziedzinie wspierał nas w pracy nad tekstami reklamy oraz doborze słów kluczowych. Aby mieć większą kontrolę nad budżetem kampanii postanowiliśmy ustawić stawki na ręczne CPC.

Etap 2
Cykliczna optymalizacja kampanii

Wycinanie słów kluczowych z kilku kampanii, aż do utworzenia skonsolidowanej kampanii zawierającej tylko frazy wysoko konwertujące

Etap 3
Stopniowe zwiększanie budżetów na kampanię

Proces podnoszenia budżetu na PPC szedł w parze z dobrymi wynikami i analizą możliwości dalszego rozwoju kampanii

Etap 4
Ty także możesz odnieść taki sukces!
Co jakiś czas testujemy także nowe rozwiązania
Bartek Suwiczak strona
Opiekun Ads Windy-schodowe.pl
Bartosz Suwiczak

Stawialiśmy na mocną optymalizację w ramach ustalonych strategii. Co jakiś czas testujemy także nowe rozwiązania np. dobór innych słów kluczowych, czy czasowe wprowadzenie grup reklam dotyczących dofinansowań Pfron na koniec roku.

Jakie efekty udało się wypracować?

Kampanie są prowadzone przez nas od czerwca 2020 roku. Po niecałych 2 miesiącach działań przy tym samym budżecie, który klient miał wcześniej wygenerowaliśmy 2 razy więcej kliknięć kierując bardziej wartościowy ruch na stronę przy niższych kosztach.

Google Analytics - użytkownicy

Ruch na stronie generowany przez kampanie Google Ads

Google Analytics - Realizacja celu

Realizacja połączeń telefonicznych do firmy - wzrost do ~200+ na miesiąc

Rezultaty

16-krotny wzrost

zapytań poprzez formularze kontaktowe

Ponad 3-krotny wzrost

odwiedzin na stronie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych, w tym badania Twoich zainteresowań. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej