Od 22.01 do 31.01 skorzystaj z 20% zniżki na SEO!
688CE84A-69B3-4183-AAEF-288688AF4E6E nowy strzeszyn
Historia współpracy Nowy Strzeszyn

Nowy Strzeszyn -  nowoczesne osiedle mieszkaniowe w Poznaniu 

Skuteczne połączenie kampanii Google Ads i Facebook Ads

NowyStrzeszyn.pl - o firmie

NowyStrzeszyn.pl to kolejna inwestycja naszego klienta - Area Development, poznańskiego dewelopera, który działa na rynku od 1997 roku. Planując nowe projekty firma stawia na jakość zarówno na etapie projektowania, współpracując z dobrą i cenioną pracownią architektoniczną, jak również realizacji, wykorzystując materiały najwyższej jakości.


NowyStrzeszyn.pl to strona ofertowa nowego osiedla w Poznaniu, gdzie wygoda życia w mieszkaniu łączy się ze swobodą mieszkania we własnym domu. Klientowi zależało na intensywnej promocji inwestycji zarówno w bezpłatnych, jak i płatnych wynikach wyszukiwania. Jednym z działań, jakie zaproponowaliśmy były kampanie PPC.

Wyzwania

W przypadku branży deweloperskiej jest spora konkurencja (szczególnie w dużych miastach, takich jak Poznań), co powoduje, że stawki za kliknięcia są wyższe. Konieczna jest odpowiednia optymalizacja kampanii, tak aby nie “przepalać” budżetu i dobrać odpowiednie frazy kluczowe.

Współpraca rozpoczęła się od dokładnego zapoznania się „Widocznych” z naszym produktem. Zaproponowane działania przynoszą oczekiwane rezultaty.
Karolina Chmielewska

NowyStrzeszyn.pl

Proces SEM

1

Dobór słów kluczowych

które najlepiej określają rodzaje mieszkań oraz ich lokalizację

2

Uruchomienie kampanii remarketingowej Google Ads,

która wyświetlała się użytkownikom, którzy odwiedzili wcześniej stronę nowystrzeszyn.pl

3

Uruchomienie kampanii Facebook Ads,

dzięki której dotarliśmy do nowych odbiorców

Ty także możesz odnieść taki sukces!

Jakie efekty udało się osiągnąć?

Już na początku trwania kampania przynosiła bardzo dobre rezultaty. Ich rozłożenie w czasie było różne, ponieważ zależało też w dużej mierze od aktualnej oferty mieszkań czy wprowadzenia do sprzedaży kolejnego etapu mieszkań.

strzeszyn wykres

Konwersją na stronie były wysłane formularze, ale także kliknięcia w telefon oraz w adres email. W sumie udało nam się pozyskać konwersje, których średni koszt pozyskania wyniósł tylko 22 zł. Jeszcze lepszy wynik uzyskaliśmy dzięki kampaniom na Facebooku, gdzie średni koszt pozyskania był o połowę mniejszy.

Zmieniane były wizualizacje osiedla na grafikach oraz indywidualne komunikaty
agata tuszynska.jpg
opiekun Ads nowystrzeszyn.pl
Agata Tuszyńska,

W trakcie trwania kampanii zmieniane były wizualizacje osiedla na grafikach oraz indywidualne komunikaty kierowane do różnych grup odbiorców. Dzięki temu kampania była różnorodna i dynamiczna, co zachęcało nowych użytkowników do zapoznania się z ofertą dewelopera.

Dzięki jakim działaniom było to możliwe?

Stała optymalizacja reklam
Stała optymalizacja reklam
Zmiany komunikatów i używanych wizualizacji
Zmiany komunikatów i używanych wizualizacji
Wysokie pozycje na najważniejsze frazy
Wysokie pozycje na najważniejsze frazy
Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych, w tym badania Twoich zainteresowań. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej