Rekrutujemy - zostań jednym z widocznych.
688CE84A-69B3-4183-AAEF-288688AF4E6E bezpiecznie zapakowane 1 zdj
Historia współpracy - Bezpiecznie Zapakowane

BezpiecznieZapakowane.pl  - sklep z materiałami  do pakowania przesyłek 

2-krotny wzrost wartości konwersji

O firmie

BezpiecznieZapakowane.pl to sklep internetowy, w którym znajdziemy materiały służące do bezpiecznego pakowania i transportowania przesyłek m.in.: koperty bezpieczne, plomby a także taśmy pakowe, wypełniacze, kartony, woreczki strunowe, oraz bardzo przydatne noże bezpieczne. BezpiecznieZapakowane.pl ofertuje także usługi dodatkowe, takie jak nadruk na  taśmy pakowe oraz na koperty. 


Do grona klientów Widoczni firma dołączyła w sierpniu w 2019 roku. Jedną z usług, na które zdecydowali się właściciele sklepu były płatne kampanie Google Ads. Sprawdźcie, jakie efekty udało się nam osiągnąć, dzięki tym działaniom.

 

bezpiecznie zapakowane 2 zdj

Wyzwania

Produkty sklepu bezpieczniezapakowane.pl są kierowane głównie do klientów biznesowych. W trakcie ustawiania kampanii konieczne jest dodanie sporej ilości wykluczeń produktów o zbliżonej nazwie lecz o innym zastosowaniu np. plomby ołowiane/plastikowe, noże bezpieczne itp.

Proces SEM

Proces SEM

Kampanie produktowe PLA

jeden z najlepszych kanałów promocji dla sklepów internetowych

Wprowadzanie zmian w strategii

 w konsultacji z klientem stwierdziliśmy, że najlepiej zachowują się kampanie w ręcznych ustawieniach i tej strategii trzymamy się do dzisiaj.

Wprowadzenie dużej ilości

wykluczeń w kampanii

Wyselekcjonowanie

najbardziej opłacalnych produktów

Dostosowanie stawek

na urządzeniach i pod konkretne produkty

Zwiększenie osiąganych wartości konwersji i ROAS
brek dawid widoczni
opiekun Ads
Dawid Bręk

Klientowi zależało na usystematyzowaniu kampani, tak aby w każdym miesiącu wydawana była podobna kwota dla swoich własnych obliczeń opłacalności oraz oczywiście zwiększenie osiąganych wartości konwersji i ROAS

Jakie efekty udało się wypracować?

Podczas trwania kampanii udało nam się dojść do ROASu na poziomie 600% w ostatnim miesiącu. Przy zwiększeniu budżetu na poziomie 80% zanotowaliśmy wzrost wartości konwersji o ok. 200% w porównaniu do miesiąca w którym rozpoczęliśmy współpracę

Wykres wartości konwersji

Wykres liczby konwersji

 

Efekty było widać już po 2 miesiącach działań gdzie ROAS był na poziomie 550% ale najlepsze wyniki osiągamy po pół roku, gdzie przy zwiększeniu budżetu na działania mamy nie tylko wzrost wartości konwersji ale też ROASu.

 

Ty także możesz odnieść taki sukces!
Rezultaty

Co osiągnęliśmy?

2-krotny wzrost

wartości konwersji

Współczynnik ROAS

na poziomie 600%

Nasi opiekunowie bardzo chętnie podejmują nowe wyzwania które przed nimi stawiamy
Mateusz Małolepszy
Bezpiecznie Zapakowane

Współpracę z firmą Widoczni cenimy głównie za pełne zaangażowania, profesjonalne podejście do każdego zadania, które regularnie przed sobą stawiamy. Podczas częstych rozmów bardzo wnikliwie analizujemy aktualne postępy prac, a nasi opiekunowie bardzo chętnie podejmują nowe wyzwania które przed nimi stawiamy, a dzięki wnikliwym analizom każdego pomysłu, są w stanie tak prowadzić kampanię, aby uzyskiwać najlepsze możliwe wyniki z których jesteśmy bardzo zadowoleni.

Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych, w tym badania Twoich zainteresowań. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej