Do końca maja zniżka 20% na pozycjonowanie
688CE84A-69B3-4183-AAEF-288688AF4E6E widoczni 2022

Skuteczna agencja SEO / ADS

Ponad 100 specjalistów - 23 lata na rynku.

Google

Nasze kampanie finansują się same

Jesteśmy jedną z największych oraz najlepiej i najczęściej ocenianych agencji marketingu internetowego w Polsce

Nasza specjalność to pozycjonowanie stron internetowychpozycjonowanie sklepów - najbardziej efektywna usługa marketingu internetowego. W połączeniu z Kampaniami Google Ads (Adwords) pozwala nam to zapewniać wysoki ranking w Google i realizować skuteczne kampanie internetowe zwiększające sprzedaż.

Skuteczność

Szukasz skutecznej agencji SEO / ADS? 

Jesteśmy jedną z najlepiej i najczęściej ocenianych agencji marketingu internetowego w Polsce.

 

Agencja widoczni pozycjonuje Miasto Poznań

 

Jesteśmy z Poznania i nie wyobrażamy sobie, żeby stronę miejską poznan.pl mogła pozycjonować firma z innego miasta. Dedykowany zespół wziął pod opiekę kwestię optymalizacji SEO dla strony poznan.pl, stawiając sobie za cel zbudowanie widoczności, ruchu i popularności portalu wśród mieszkańców i wszystkich, którzy poszukują informacji o Poznaniu.

GMC 2022

Widoczni Partnerem Merytorycznym i Operacyjnym Golden Marketing Conference!

10.edycja konferencji Golden Marketing Conference będzie wyjątkowa! A to za sprawą Akademii Widoczni, która pojawi się na wydarzeniu w różnych rolach!. Na scenie GMC pojawi się nasz człowiek - Przemysław Michałek z prelekcją pt. "Źródełka contentowe". Poza tym przygotowaliśmy specjalną strefę Akademii Widoczni z warsztatami dla uczestników i z wywiadami z prelegentami. Do zobaczenia 21-22 kwietnia na MTP w Poznaniu!

widoczni 50
275148730 5235641329800747 8079660332735495286 n gmc i widoczni 2022
widoczni 108 widoczni 126 widoczni 128 widoczni 31 widoczni 4 widoczni 73 widoczni 134 widoczni 50
opinie

440 pozytywnych opinii

Ponad 440 pozytywnych opinii w Google - to zobowiązuje!

Jesteśmy jedną z najlepiej i najczęściej ocenianych agencji marketingu internetowego w Polsce na Facebooku i Google. Zobacz, nasze oceny i przekonaj się, że warto z nami współpracować.

 

"Zdaniem naszych klientów jesteśmy skuteczną i profesjonalną firmą, która zawsze dotrzymuje słowa. A przy tym sympatycznymi ludźmi, z którymi dobrze się współpracuje."

 

 

  

Zasięg

Dla kogo pracujemy?

Jako skuteczna agencja SXO / SEM / SEO zwiększamy sprzedaż w firmach każdej skali i z każdej branży z wykorzystaniem wszelkich dostępnych kanałów reklamy online, takich jak pozycjonowanie stron, pozycjonowanie sklepów, kampanie Google Ads i marketing społecznościowy.

Firmy ogólnopolskie
Firmy ogólnopolskie

Pakiet usług premium, które budują zasięg, wizerunek i sprzedaż firmy na rynku polskim i zagranicznym.

Firmy lokalne
Firmy lokalne

Atrakcyjne kosztowo rozwiązania dla małych i średnich firm działających na rynku lokalnym.

Sklepy internetowe
Sklepy internetowe

Działania skoncentrowane na pozycjonowaniu szerokim, optymalizacji konwersji i budowie sprzedaży online.

Jak to robimy?

20-krotna dynamika wzrostu sprzedaży w Protan Elmark

Nasze kampanie finansują się same. Co to znaczy? Zobacz, rozmowę z klientem, który dzięki naszym działaniom SEO i PPC zwiększył liczbę konwersji, obniżył koszty pozyskania konwersji i rozwinął biznes na arenie międzynarodowej.

Ty też możesz mieć takie efekty.

Skontaktuj się z doradcą, żeby poznać szczegóły.

Zdradzamy efekty pozycjonowania i Google Ads
Opinie Klientów

Pomogliśmy już setkom Klientów zwiększyć zyski z działań online.

Pracowaliśmy z setkami Klientów z niemal każdej branży jaką można sobie wyobrazić.
Pomogliśmy im zwiększyć zyski z działań online.

Pełen profesjonalizm, wieczny optymizm i ogromna elastyczność. Dla agencji widoczni nie ma rzeczy niemożliwych, nie boją się żadnego wyzwania, a z zadań wywiązują się terminowo i bez zarzutu. Pracujemy z tą agencją już od wielu lat i liczę na wiele kolejnych. Cały czas pozostają kreatywni, sugerują nowe rozwiązania, dbają o to, żeby oni sami, jak i ich klienci byli zawsze krok przed konkurencją. Z czystym sumieniem i przyjemnością polecamy.
Protan Elmark
Producent hal namiotowych
Firma Widoczni to profesjonaliści, którzy rzetelnie podchodzą do powierzonych im zadań. Z agencją współpracujemy od kilu lat. Inicjatywa, częsty kontakt z klientem oraz przejrzystość w prezentacji prowadzonych działań to atuty, które zdecydowanie wyróżniają ich na tle konkurencji. Największy plus ze współpracy - oczywiście nasza wysoka pozycja w Google.
Sanpol
Ekspert w zakresie aranżacji i wyposażenia łazienek
Współpracujemy z Agencją Widoczni w zakresie SEO i content marketingu.Efekty działań są trwałe i odporne na zmiany w algorytmie Google, a jakość obsługi pozostaje niezmiennie na wysokim poziomie. Widoczni to niezwykle kompetentny zespół, potrafiący niejednokrotnie zaskoczyć niestandardowym podejściem i pomysłami na skuteczny marketing w sieci. A poza wszystkim, to po prostu grupa przesympatycznych ludzi. Zdecydowanie warto być z Widocznymi!
Lechbud
Deweloper
Firma Dach-Bud współpracuje z widoczni od 1999 roku! W ciągu ponad dziesięciu lat efektywnej współpracy, firma widoczni zrealizowała dla nas kilka, coraz efektowniejszych odsłon serwisów WWW, idących w ślad za rozwojem technologii oraz internetu. Widoczni, jako jedna z pierwszych firm, rozpoczęli w Google pozycjonowanie kluczowych haseł z branży budowlanej. W efekcie na wszystkie interesujące nas słowa kluczowe znaleźliśmy się w czołówce wyszukiwarki Google. To firma, której warto zaufać - skuteczni fachowcy w swojej branży. Polecamy.
Dach-Bud
Dystrybutor pokryć dachowych
Media

Piszemy dla

Jesteśmy w gronie opiniotwórczych ekspertów z branży marketingu internetowego. Swoją wiedzą i doświadczeniem jako agencja SXO dzielimy się w prestiżowych magazynach portalach branżowych branżowych.

Nasze publikacje znajdziecie m.in w: "Marketingu w Praktyce", "Online Marketingu", "E-commerce w Praktyce", czy "Nowym Marketingu".

Branżowe tytuły, w których znajdziesz Widocznych

skuteczna agencja SEO / Google ADS

Dlaczego agencja widoczni?

Ponad 440 pozytywnych opinii

Jesteśmy jedną z najlepiej i najczęściej ocenianych agencji marketingu internetowego w Polsce

Działamy w branży od 1999 roku

Wystartowaliśmy w 1999 roku! Wykorzystujemy technologię, wiedzę i doświadczenie, aby zapewnić jak największe zyski naszym Klientom.

Skutecznie wspieramy sprzedaż

Nasze kampanie finansują się same! Budujemy nie tylko wysokie pozycje i ruch w Twojej stronie, ale przede wszystkim wspieramy sprzedaż.

100% polski kapitał

Jesteśmy w 100% polską firmą i uważamy, że to powód do dumy.

widoczni 10 widoczni 135 widoczni 94 widoczni 43 widoczni 60 widoczni 67 widoczni 71 widoczni 9
Sukces

Historie Sukcesów

Od 1999 roku realizujemy skuteczny marketing internetowy generujący zyski.

Nasze kampanie finansują się same!

Pionierzy

Stworzyliśmy pierwsze w Polsce Centrum Marketingu Internetowego

Stworzyliśmy pierwsze w Polsce Centrum Marketingu Internetowego. To nie tylko nowa siedziba firmy SEO. To również nowoczesna przestrzeń do realizacji warsztatów i otwartych spotkań związanych z marketingiem internetowym i rozwojem biznesu online. Nie tylko realizujemy tu skuteczne kampanie SEO, ale także uczymy innych, jak dobrze i skutecznie pozycjonować strony w internecie.

Specjalizujemy się w pozycjonowaniu stron www, pozycjonowaniu sklepów, kampaniach Adwords oraz skutecznej optymalizacji konwersji dzięki czemu nasze kampanie finansują się same!

akademia widoczni 2
5-pozycjonowanie-centrum-widoczni.jpg akademia widoczni szkolenie blogerow
Certyfikaty

Nasze certyfikaty

Naszą jakość i skuteczność potwierdzają certyfikaty Google oraz HubSpot.
Są one dla Ciebie gwarancją, że współpracujesz z profesjonalistami.

szkolenia dla klientów
Bezpłatne szkolenia z marketingu internetowego dla naszych klientów!

Dołącz do grona naszych klientów i korzystaj z darmowych szkoleń! Dzielimy się wiedzą z naszymi Klientami.

Cykl szkoleń "Oko w oko z marketingiem internetowym" stworzyliśmy specjalnie z myślą o Tobie, naszym kliencie. Nasze doświadczenie pokazuje, że większość osób, decydujących się na pozycjonowanie nie ma podstawowej wiedzy z zakresu marketingu internetowego, nawet jeśli ma już za sobą doświadczenie współpracy z różnymi agencjami SEM i SEO. Tymczasem dobre zrozumienie działań marketingowych, pojęć i analityki to podstawa efektywnej współpracy z Twoją agencją SXO / SEM.

4 oko w oko z marektingiem internetowym 5 DSC 0376 7 3 8 2 6
szkolenia marketingu internetowego

Zobacz jak wyglądają szkolenia dla klientów agencji widoczni

akademia widoczni

Szkolenia, warsztaty, prelekcje od ekspertów widoczni

Chcesz rozwijać się w marketingu internetowym i zawsze być na bieżąco z nowościami z branży?

Organizujemy warsztaty, szkolenia i wykłady od Google Analytics przez Google Ads i SEO po Content Marketing. Dzielimy się wiedzą na blogu i w mediach społecznościowych. Zobacz, czego możemy Cię nauczyć!

Dowiedz się więcej o Akademii widoczni
konferencja PrestaShop Day 2019 widoczni3

Skuteczny marketing internetowy

 

Widoczni to skuteczna agencja SEM. Budujemy nie tylko widoczność stron internetowych, ale przede wszystkim wykorzystując najlepsze strategie SEO i SEM budujemy dla Ciebie sprzedaż. To dzięki naszym kampaniom SEM Twoi klienci mogą znaleźć Cię w Google - czy to płatnych, czy bezpłatnych wynikach wyszukiwania. Realizujemy działania z zakresu marketingu internetowego, które generują konwersję i mnożą Twoje zyski. Jako profesjonalna firma SEO skupiamy się na tworzeniu skutecznych kampanii pozycjonowania stron (kampanie SEO), pozycjonowania sklepów wraz z wykorzystaniem dodatkowych kanałów reklamy internetowej (np. Google Ads, Facebook Ads). Nasza agencja działa w różnych obszarach marketingu online, ale przede wszystkim specjalizujemy się w takich usługach jak:

Nasze skuteczne kampanie SEO prowadzimy dla firm z każdej branży i o różnej skali, generując najlepsze efekty:

 • pozycjonowanie lokalne - kierujemy do firm działających na regionalnych rynkach miast w Polsce (w szczególności: Bydgoszcz, Gdańsk, Katowice, Kraków, Łódź, Lublin, Poznań, Szczecin, Warszawa, Wrocław, Białystok),

 • pozycjonowanie sklepów internetowych - w ramach pozycjonowania sklepu internetowego sprawimy, aby Twój sklep pojawiał się w Google na wszystkie frazy z oferty związane z potrzebami potencjalnego Klienta,

 • pozycjonowanie szerokie - dotrzemy z do Twoich potencjalnych Klientów  bez ograniczeń, zachowując przy tym wysoką trafność pozyskanych odwiedzin. Będziesz pojawiać się w Google na setki fraz tematycznie powiązanych z Twoją ofertą.

Niezależnie od tego, czy realizujemy dla Ciebie pozycjonowanie czy też prowadzimy kampanię Google Ads, nacisk kładziemy nie na wysoką pozycję słów kluczowych, ale na budowę popularności całego serwisu. Dzięki temu do wyników wyszukiwania dociera znacznie największa liczba podstron Twojej witryny, na szereg fraz powiązanych tematycznie z Twoją ofertą.

Klienci współpracują z nami, bo cenią skuteczność naszych kampanii SEO i SEM. Nie musimy ich zatrzymywać długoterminowymi umowami z naszą agencją. Wystarczą efekty pozycjonowania.

Prowadzimy kampanie pozycjonowania strony i sklepów kierowane na cały kraj oraz na rynki lokalne np. miasta: Poznań, Wrocław, Warszawa, Bydgoszcz, Łódź, Kraków, Gdańsk, Katowice 

Nasi Klienci są z nami dlatego że chcą - nie dlatego, że muszą.

SEO Eksperci

Pozycjonowanie firmy w internecie - Ekspert SEO z Poznania

Nie wierzymy w powiedzenie, że szewc bez butów chodzi, dlatego pozycjonowanie naszej strony, budowa wizerunku agencji jako eksperta SEO/SEM i utrzymywanie pozytywnych relacji z użytkownikami należą do naszych priorytetów. Rozpoczynając z nami współpracę, możesz mieć pewność, że masz do czynienia z z jedną z najlepszych agencji SEO w Polsce:

1

Agencja widoczni ma bardzo dobre opinie

Nasi klienci wystawiają nam najlepsze opinie na Facebooku i w Google. Co więcej, ten aspekt znacznie odróżnia nas od konkurencji – żadna znana nam agencja SEO nie ma tak dobrych opinii jak my. To potwierdza skuteczność naszego pozycjonowania, jakość naszych działań i świetną obsługę klientów.

2

Wierzymy w reklamę w internecie

Polecamy naszym klientom marketing w internecie, bo sami z niego korzystamy i obserwujemy efekty SEO. Wystarczy spojrzeć na nasza agencję, aby zrozumieć, że pozycjonowanie w Google jest szansą na wielu firm, które myślą o rozwoju swojego biznesu online.

Jesteśmy w Google Ads, na Facebooku i oczywiście w bezpłatnych wynikach wyszukiwania dzięki naszym pozycjonerom!

3

widoczni - eksperci marketingu internetowego w mediach

Dzielimy się wiedzą o kampaniach SEO i SEM, bo uważamy, że lepiej współpracować ze świadomym klientem. O pozycjonowaniu stron, content marketingu i pozyskiwaniu sprzedaży przez internet piszemy regularnie w popularnych magazynach branżowych. Prowadzimy też szkolenia i warsztaty w naszej agencji i na zaproszenie instytucji, szkół i uczelni.

4

Współpraca z blogerami

Sami piszemy ekspercki blog, który pomaga setkom czytelników pracować nad jakością swoich stron. Nasze treści o SEO, optymalizacji na Wordpressie czy promocji w mediach społecznościowych są przydatne także dla blogerów, dlatego są często przez nich promowane i udostępniane. W zamian realizujemy bezpłatne szkolenia dla blogerów z cyklu #promujemyblogosfere.

5

Szkolenia i warsztaty z marketingu internetowego

Naszą ekspercką wiedzę doceniają najlepsze uczelnie wyższe. Cyklicznie szkolimy studentów w ramach praktyk i stażu. Odwiedzamy też sale wykładowe, aby dzielić się wiedzą o pozycjonowaniu, marketingu internetowym i budowaniu wizerunku w sieci.

widoczni 119 widoczni 131 widoczni 138 widoczni 143 widoczni 46 widoczni 55 widoczni 21 widoczni 144

Co musisz wiedzieć, aby dobrze wybrać agencję?

Większość naszych nowych klientów korzystała już z usług pozycjonowania stron w innych agencjach SEO i SEM. Chociaż każdy ma inne doświadczenia, pytania i wątpliwości przed rozpoczęciem współpracy, dotyczą podobnych kwestii. Zebraliśmy najczęściej zadawane pytania o współpracę z agencją SEM, a także o pozycjonowanie stron i sklepów internetowych.

 

Jaki typ pozycjonowania wybrać?

W ofercie pozycjonowania posiadamy kilka typów tej usługi. Podział wynika z różnych potrzeb naszych klientów – od lokalnych firm, poprzez korporacje po sklepy internetowe. Który typ klienta najlepiej opisuje Ciebie?

Firma lokalna – prowadzi sprzedaż wyłącznie lokalnie, stacjonarnie. Najczęściej są to firmy usługowe lub handlowo-usługowe, np. gabinety lekarskie, salony kosmetyczne, rzemieślnicy, specjalistyczne stacjonarne salony sprzedaży itp. Poszukuje klientów z okolicy i konkuruje jedynie z lokalnymi firmami.

Polecana usługa: pozycjonowanie lokalne

Firma o zasięgu ogólnopolskim – chce docierać do użytkowników bez ograniczeń i na dużą liczbę fraz. Ma konkurencję w całej Polsce. Chce pozyskiwać klientów zarówno do sprzedaży stacjonarnej, jak i internetowych zamówień. Poza sprzedażą chce również budować swój wizerunek w sieci i wzmacniać znaczenie swojej marki.

Polecana usługa: pozycjonowanie szerokie

Sklep internetowy – poszukuje klientów w całej Polsce. Celem jest pozyskanie sprzedaży przez internet. Do top 10 powinny trafić wszystkie produkty, niekiedy nawet kilkadziesiąt i więcej. Konkurencja jest duża i obejmuje zarówno podobne sklepy, jak i duże sieci handlowe.

Polecana usługa: pozycjonowanie sklepów internetowych

 

Dlaczego warto wybrać pozycjonowanie stron w agencji widoczni?

Działamy w branży pozycjonowania już od 1999 r. i wciąż odnosimy sukcesy. O naszej skuteczności świadczy duża liczba klientów, którzy są z nami od początku istnienia agencji, czyli ponad 20 lat! Co więcej, ich decyzja o kontynuacji współpracy wynika wyłącznie z efektów, jakie generujemy. Nikogo nie przywiązujemy do siebie umową z długim okresem wypowiedzenia.

Klienci, którzy decydują się na powierzenie naszej agencji pozycjonowania swoich stron i sklepów internetowych, cenią przede wszystkim naszą skuteczność i jakość usług.

Zajmujemy się kompleksowo marketingiem internetowym, dzięki czemu w jednym miejscu możesz zlecić pozycjonowanie, kampanie Google Ads, zarządzanie profilem w mediach społecznościowych, content marketing, optymalizację współczynnika konwersji i inne działania, które pozwolą odnieść sukces Twojej stronie.

Naszym priorytetem jest prowadzenie działań, które generują zysk dla Twojej firmy, a nie tylko budują widoczność w rankingu Google. Realizując pozycjonowanie stron internetowych i sklepów, koncentrujemy się na pozyskaniu konwersji.

Analizujemy szanse, obieramy metody działania, wdrażamy je, a potem testujemy ich skuteczność i optymalizujemy dla jeszcze lepszych wyników. O słuszności tej strategii mogą świadczyć historie sukcesów naszych klientów, dla których zbudowaliśmy sprzedaż od podstaw i przyczyniliśmy się do rozwoju ich biznesu.

 

Ile trzeba czekać na efekty pozycjonowania stron internetowych i sklepów?

Efekty pozycjonowania osiągamy stopniowo i regularnie. Na to, kiedy się pojawią ma wpływ wiele czynników, m.in. dotychczasowa historia domeny, techniczna budowa strony, profil linków przychodzących, zasięg działalności firmy, liczba fraz i wiele innych.

Pierwsze efekty zwykle obserwujemy już po wprowadzeniu naszych zaleceń optymalizacyjnych - jest to wzrost pozycji w rankingu Google. Zazwyczaj w ciągu 4-6 miesięcy osiągamy optymalne efekty. Dzięki bieżącej optymalizacji, z miesiąca na miesiąc efektywność pozycjonowania rośnie.

 

Dlaczego pozycjonowanie tyle kosztuje?

Pozycjonowanie jest złożonym, długotrwałym działaniem. SEO polega na pracy zespołu ekspertów, wymaga stosowania specjalistycznych narzędzi analitycznych, a przy tym obejmuje również stały kontakt z klientem.

Jeszcze w latach 90-tych pozycjonowanie stron było prostą usługą – wystarczyło kilka zmian optymalizacyjnych, parę linków i strona trafiała do top 10 wyników wyszukiwania. Dziś awanse w rankingu Google to znacznie bardziej złożony proces, który poza działaniami pozycjonerów, wymaga także zaangażowania innych specjalistów: copywriterów, specjalistów ds. optymalizacji konwersji, link buildera i wielu innych.

Na koszt pozycjonowania w naszej agencji ma wpływ także nasze podejście do klienta – indywidualne. Wyklucza ono masową obsługę kilkuset klientów przez jednego pozycjonera. U nas masz pewność, że eksperci realizujący marketing internetowy mają wystarczająco dużo czasu dla Ciebie. W trosce o jakość SEO nie automatyzujemy działań.

Cena pozycjonowania u nas wynika również z unikalności tej usługi. Zamiast zadowolić się wysokimi pozycjami Twojej strony w wynikach wyszukiwania, my w cenie usługi realizujemy optymalizację współczynnika konwersji, dążąc do pozyskania sprzedaży dla Ciebie.

Szanse i zagrożenia

Współpraca z agencją marketingu internetowego - dlaczego warto?

Jednym z najczęściej przewijających się na blogach i forach pytań jest pytanie: czy można samemu pozycjonować swoją stronę? Nie każdy jest gotowy zainwestować w SEO, ale czy samodzielne pozycjonowanie strony to faktycznie słuszna decyzja? Poznaj zagrożenia wynikające z nieprzemyślanych i zabronionych działań SEO, zanim Twoja strona na stałe zniknie z wyników wyszukiwania.

 

Czy pozycjonowanie jest bezpieczne?

Nieumiejętna realizacja pozycjonowania stron i sklepów internetowych może nieść za sobą znacznie poważniejsze konsekwencje niż tylko brak efektów. Przekonało się o tym wiele firm, także dużych korporacji, banków czy sklepów internetowych. Zagrożone są więc nie tylko strony pozycjonowane przez amatorów, ale również – pozycjonowane przez nieuczciwe agencje SEO.

Do najpoważniejszych konsekwencji należy filtr Google. W wyniku nałożonego filtra strona internetowa jest całkowicie wykluczona z wyników wyszukiwania Google. Nie znajdą Cię więc także stali klienci, którzy będą wpisywać nazwę Twojej firmy w wyszukiwarce. Jedyny sposób, aby do Ciebie trafić to wpisać kompletny adres url w przeglądarce lub znaleźć link do Twojej strony np. na Facebooku lub w newsletterze.

Nietrudno jednak oszacować, że kompletny brak ruchu użytkowników z wyników wyszukiwania drastycznie wpłynie na efektywność strony www, na liczbę pozyskiwanych zapytań i generowanych konwersji.

 

Pozycjonowanie w internecie - zagrożenia

Jakie działania mogą zagrozić widoczności Twojej strony internetowej lub sklepu w Google? 

Pozyskiwanie linków

Przede wszystkim pozyskiwanie linków przychodzących z niepewnych źródeł. To oznacza:

 • zakup linków – na farmach linków, od webmasterów
 • pozyskiwanie linków ze stron tematycznie niepowiązanych z Twoją ofertą
 • sztuczna wymiana linków – bez zachowania tematycznego kontekstu
 • duża liczba szybko pozyskanych linków – takie działanie nie może być uznane za naturalne
 • pozyskiwanie linków poprzez masowe generowanie spamerskich komentarzy na blogach

Aby pozyskiwać linki z korzyścią dla pozycji strony, niezbędne jest doświadczenie i aktualna wiedza. Przy tym koniecznie należy codziennie monitorować profil linków przychodzących i reagować w sytuacjach, które mogłyby być szkodliwe. Od takich zadań w naszej agencji są eksperci SEO, którzy monitorują wszelkie zmiany i efekty.

Duplikacja treści

Jakość treści jest obecnie ważnym czynnikiem rankingowym. Pod uwagę brana jest przede wszystkim unikalność treści. Równie istotna jest zawartość słów kluczowych – nadmiar fraz negatywnie oddziałuje na pozycję strony. Inne elementy mające wpływ na pozycjonowanie strony to objętość tekstów, wygląd graficzny, edycja, poprawność, a nawet wpływ treści na UX strony.

Content marketing tworzony z myślą o wsparciu pozycjonowania stron i sklepów internetowych to działanie polecane początkującym. Wystarczy tworzyć wysokiej jakości treści, zadbać o obecność słów kluczowych oraz nie kopiować tekstów z innych stron, ani też z podstron własnej witryny. Osoby, które nie mają wiedzy na temat pozycjonowania stron, powinny poradzić sobie z tym elementem pozycjonowania.

W przeciwieństwie do linkowania, błędy przy tworzeniu treści prowadzą raczej do obniżenia pozycji w wynikach wyszukiwania niż do całkowitego wykluczenia witryny z Google. 

Plaga złego pozycjonowania?

Gdy zaczynaliśmy działalność w 1999 roku, klienci od nas dowiadywali się, czym jest pozycjonowanie. Dziś większość nowych klientów naszej seo agencji to firmy, które mają już za sobą pierwsze doświadczenia z pozycjonowaniem – najczęściej złe doświadczenia.

Wielu klientów zwraca się do nas z prośbą o pomoc przy pozbyciu się filtra Google. Wspólny mianownik dla takich firm to zwykle niska cena lub obietnica ekspresowego efektu ze strony agencji.

W obu przypadkach agencje sięgają po metody, które przy minimalnym nakładzie pracy w krótkim czasie poprawiają pozycję strony. Niestety takie działanie nie zapewnia trwałych efektów, a dodatkowo jest ryzykowne.

 

Pozycjonowanie firm w Google

Jesteśmy agencją z Poznania, ale by działać skutecznie w marketingu internetowym wystarczy nam internet i nasza ekspercka wiedza. Zaangażowanie naszego działu obsługi klienta sprawi, że będziesz z nami w stałym kontakcie. Jako eksperci od SEO realizujemy skuteczne pozycjonowanie firm z całej Polski i świetnie nam to wychodzi!

Naszą specjalnością jest marketing w internecie, w szczególności:

 • pozycjonowanie stron – dopasowane do Twoich potrzeb i zasięgu firmy, w tym lokalne skierowane na rynek Poznania
 • pozycjonowanie sklepu internetowego – z nami podbijesz nie tylko Poznań, ale całą Polskę,
 • kampanie reklamowe Adwords i Facebook Ads – opłacalne i skuteczne reklamy dla Twojej firmy,
 • content marketing – tworzymy wartościowe treści, które wspierają pozycjonowanie i sprzedaż,
 • optymalizacja współczynnika konwersji – stale zwiększamy liczbę konwersji, dbamy też o jak najniższy koszt konwersji.

 

Lokalne pozycjonowanie firmy i kampanie SEO w Poznaniu

Pozycjonowanie lokalne strony internetowej pozwala skutecznie dotrzeć do klientów znajdujących się w okolicy, np. tylko na terenie Poznania. To usługa stworzona z myślą o lokalnych firmach, które nie mają potrzeby promowania swoich usług w całym kraju. Takie pozycjonowanie  w Google dzięki mniejszej konkurencji na frazy lokalne przynosi efekty znacznie szybciej niż pozycjonowanie szerokie. Kluczem do sukcesu jest praca nad rozbudową treści strony oraz ujednoliceniem danych teleadresowych zarówno na stronie, jak i na portalach zewnętrznych i w katalogach branżowych.

Na potrzeby pozycjonowania tworzymy i optymalizujemy konto Google Moja Firma, a także umożliwiajmy użytkownikom pozostawienie opinii na temat firmy. Dzięki temu Twój biznes jest nie tylko widoczny w sieci, ale również polecany. Co ciekawe, poszukujący Ciebie użytkownicy wcale nie muszą wpisywać w wyszukiwarkę frazy z nazwą miasta. Jeśli znajdują się w Poznaniu, po wpisaniu fraz typu: restauracja chińska, kino, fryzjer damski itp. otrzymają z dużym prawdopodobieństwem tylko strony lokalnych firm z Poznania, a także opinie na ich temat oraz wskazówki dojazdu.

Innym typem usługi jest pozycjonowanie sklepów internetowych, które ma za zadanie dotrzeć do użytkowników z całej Polski i całego świata. Usługa pozycjonowania sklepu internetowego jest więc bardziej złożona i tym samym wiąże się z wyższym kosztem pozycjonowania.

 

Koszty pozycjonowania

Polecane firmy zwykle nie oferują jednego cennika pozycjonowania. Cena kampanii SEO zależy od zakresu prac niezbędnych dla budowy pozycji strony. W efekcie audytu agencja ocenia bieżącą pozycję strony i określa zakres usługi. Koszty skutecznego pozycjonowania różnią się więc także w zależności od wybranego typu pozycjonowania. Do najpopularniejszych typów usług SEO agencji należą:

 • pozycjonowanie lokalne – polecane firmom promujących swoje usługi na określonym obszarze, np. w Poznaniu
 • pozycjonowanie szerokie – budujące pozycję strony na dziesiątki fraz powiązanych z ofertą
 • pozycjonowanie mobilne – koncentrujące się na pozycji strony w mobilnych wynikach wyszukiwania
 • pozycjonowanie sklepów internetowych – usługa optymalizująca witryny z setkami podstron

 

Skuteczne pozycjonowanie

Wysoka wartość strony dla użytkownika oraz optymalizacja strony zgodna z wytycznymi Google – to najważniejsze aspekty skutecznego pozycjonowania. Zespół naszej agencji SEO dokładnie wie, jak pozycjonować, aby kampanie SEO przynosiły oczekiwane zyski. Dzięki szerokiemu spektrum możliwości, skuteczne i profesjonalne pozycjonowanie stron (kampanie SEO) zalecamy każdej firmie – od lokalnego biznesu po sklepy internetowe i korporacje o zasięgu światowym.

W swoich szeregach mamy ekspertów SEO, którzy od wielu lat zajmują się marketingiem w Internecie. Jesteśmy firmą SEO, dla której przede wszystkim liczy się skuteczność w budowaniu sprzedaży dla klientów. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wiemy, jak pozycjonowanie w Google wpływa na rozwój biznesów naszych klientów – nie tylko generuje większą liczbę odwiedzin na stronie, ale przede wszystkim zwiększa sprzedaż i zysk. 

Realizując w naszej agencji pozycjonowanie w Google, stawiamy także na bezpieczeństwo, dlatego prowadzimy działania w naturalny sposób, zgodnie z najlepszymi praktykami i zdobytą przez lata wiedzą. Jako agencja marketingu internetowego dążymy do tego, aby efektem pozycjonowania strony internetowej nie było jedynie uzyskanie wysokich pozycji w wynikach wyszukiwania, ale pozyskanie klientów i aktywnych użytkowników strony. Z naszej oferty najczęściej wybieraną usługą jest pozycjonowanie firmy w Google i pozycjonowanie sklepów.

 

Dlaczego warto zatrudnić agencję SEM?

Masz już stronę, ale nie widzisz spodziewanych efektów sprzedażowych? Rozwiązaniem może być SEM, czyli Search Engine Marketing (marketing w wyszukiwarkach). Agencja SEM zajmuje się realizacją pozycjonowania i reklam Google Ads. Obie formy promocji strony pozwalają na dotarcie do wyników wyszukiwania Google. Ich głównym celem jest generowanie ruchu na stronę, którzy przynosi sprzedaż.

Realizować kampanie samodzielnie czy zatrudnić agencję SEM? Obie formy działań: SEO i PPC, wymagają wiedzy i doświadczenia. Możesz uczyć się na własnych kampaniach, ale w ten sposób upłynie sporo czasu (i pieniędzy) zanim zrozumiesz skuteczne metody konfiguracji kampanii czy techniczne aspekty pozycjonowania. Agencja SEM oferuje realizację tych działań przez doświadczonych specjalistów. Oni nie potrzebują uczyć się na Twoich kampaniach, lecz mogą od razu przejść do działania i efektywnie wykorzystać Twój budżet do pozyskiwania konwersji.

Właśnie taką agencją SEM jesteśmy my. Mamy duży zespół pozycjonerów, specjalistów ds. content marketingu i specjalistów Google Ads. Prowadzimy kampanie w wyszukiwarce Google dla firm z najróżniejszych branż, z różnymi budżetami i wyzwaniami. O tym, jak efektywne są nasze działania świadczą pozytywne opinie klientów w Google oraz duże grono firm, które współpracują z nami od wielu lat.

Ekspert SEO - Twój partner w rozwoju firmy

Ekspert SEO jest niezastąpiony. Możesz korzystać z najlepszych narzędzi SEO, tworzyć atrakcyjne treści, a może nawet samodzielnie wzbogacać je o słowa kluczowe. Jeśli zależy Ci na efektywnym pozycjonowaniu, potrzebujesz wsparcia doświadczonej osoby, z praktyczną wiedzą i umiejętnościami. Potrzebujesz eksperta SEO.

W agencji widoczni będziesz współpracował właśnie z ekspertami SEO - osobami z nawet kilkunastoletnim doświadczeniem w branży, z wiedzą techniczną, analityczną i umiejętnością przygotowania skutecznej strategii pozycjonowania.

Eksperci SEO w naszym zespole zajmują się nie tylko optymalizacją stron, ale również szkoleniem pozostałych specjalistów SEO, doradzaniem im oraz kreatywną pracą w projektach, które stanowią największe wyzwanie w pozycjonowaniu. Takimi ekspertami SEO są nasi specjaliści ds. pozycjonowania, z którymi będziesz mieć do czynienia.

widoczni 36
SXO

Dlaczego agencja SXO?

Usługa agencji SXO jest kompleksowym podejściem do budowania ruchu z wyszukiwarki. Założeniem agencji SXO jest budowanie ruchu potencjalnych klientów, a następnie zatrzymywanie ich uwagi już na stronie. To podejście wynika z faktu, że same odwiedziny na stronie nie są już tak atrakcyjną korzyścią jak kiedyś. Wiele osób wyszukując produktów i usług, przegląda wiele podobnych stron. Wyzwaniem więc nie jest już samo pozyskanie ruchu na stronę, ale zatrzymanie uwagi odwiedzających i zmotywowanie ich do dokonania konwersji. Agencja SXO realizuje więc zarówno pozycjonowanie stron i sklepów, jak i optymalizację konwersji i UX.

#zawsze
widoczni
Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych, w tym badania Twoich zainteresowań. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej