Promocja na Black Friday! 25% zniżki na pierwszą fakturę SEO/Google Ads!
688CE84A-69B3-4183-AAEF-288688AF4E6E 3
Historia współpracy Dolata Electric

Dolata-electric - firma zajmująca się instalacjami elektrycznymi na terenie Poznania i okolic

Wzrost o 259% ruchu organicznego

 

 

O firmie

Dolata Electric zajmuje się instalacjami elektrycznymi na terenie Poznania i okolic. W zakresie usług firmy mieści się fotowoltaika, usługi elektryczne oraz oświetlenie LED. Firma zajmuje się realizacjami nie tylko domowymi, ale również firmowymi m.in. w biurach, zakładach przemysłowych, sklepach czy lokalach usługowych.


Do grona klientów agencji Widoczni firma Dolata Electric dołączyła w czerwcu 2021 roku. Przed rozpoczęciem współpracy, strona klienta wyświetlała się bardzo nisko w wynikach wyszukiwania Google na kluczowe frazy. Ruch organiczny wynosił około 100-150 osób w miesiącu. Klient oczekiwał od nas zwiększenia ruchu na stronie i poprawę pozycji w wyszukiwarce.

6

Wyzwania

Aktualnie branża fotowoltaiczna jest modna i możemy spotkać coraz więcej firm oferujących tą usługę. Jest to jednoznaczne z wyzwaniem jakim jest wysoka konkurencja.

Zakres działań

Proces SEO

Optymalizacja podstron

przygotowaliśmy optymalizację podstron, które zgodnie z ustaleniami klienta miały poprawić swoją pozycję w Google

Content marketing

każda podstron została rozbudowana o unikalny tekst.

Linkowanie wewnętrzne

w ten sposób usprawniliśmy dostęp do podstron dla użytkowników

Rozbudowa profilu linków

po wprowadzeniu linków wewnętrznych efekty były widoczne zdecydowanie szybciej, frazy główne z instalacjami elektrycznymi zaczęły pojawiać się w TOP10

Utworzenie Landing Page

na podstrony lokalizacyjne z miejscowościami w Wielkopolsce

Dzięki tym działaniom główna fraza "Fotowoltaika Poznań" aktualnie znajduję się w TOP5
mateusz tegos v2
opiekun SEO dolata-electric.pl
Mateusz Tęgos

Po wdrożeniu pierwszej optymalizacji na stronie z fotowoltaiką utworzyliśmy landing page na podstrony lokalizacyjne z miejscowościami w Wielkopolsce. Wdrożyliśmy linkowanie wewnętrzne. Dzięki tym działaniom główna fraza "Fotowoltaika Poznań" aktualnie znajduję się w TOP5 wyników wyszukiwania, a zaczynaliśmy współpracę na pozycji 60.

Jakie efekty wypracowaliśmy?


Pierwsze efekty zauważyliśmy po 3 miesiącach współpracy - po wprowadzeniu przez nas pierwszej optymalizacji oraz rozbudowy profilu linkowego. Zauważalny progres na frazy związane z fotowoltaiką zauważyliśmy po utworzeniu landing page lokalizacyjnych.

Google Analytics - Ruch

Google Search Console - kliknięcia

 

 

Google Search Console - wyświetlenia

Senuto - TOP10

 

Ty też możesz odnieść taki sukces!

Rezultaty

Wzrost o 500%

wyświetleń w Google

4-krotny wzrost

kliknięć

Wzrost o 259%

ruchu organicznego

Ponad 10-krotny wzrost

w TOP3

Bardzo polecam agencję Widoczni ze względu na efekty, które wypracowała dla naszej firmy w przeciągu roku
logo bez tla dolata
Marta Dolata
Opiekun klienta kluczowego dolata-electric.pl

Bardzo polecam agencję Widoczni ze względu na efekty, które wypracowała dla naszej firmy w przeciągu roku, gdzie poprzednim agencjom nie udało się to na przestrzeni kilku lat. Dzięki usłudze SEO i pozycjom, które osiągnęliśmy, możemy konkurować z dużymi firmami o ogólnopolskim zasięgu, co z naszego punktu widzenia, jako małej, rodzinnej firmy, była bardzo dobrą inwestycja. Bez wątpienia na pochwałę zasługują również nasi bezpośredni opiekunowie, którzy zawsze potrafią w profesjonalny i merytoryczny sposób doradzić i są zaangażowani w swoją pracę. Jednym zdaniem określiłałbym współpracę z Widocznymi jako zdecydowanie nastawioną na sukces. :)

Zobacz pozostałe historie współpracy

Zobacz pozostałe historie współpracy

Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych, w tym badania Twoich zainteresowań. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej