Historia Sukcesu
Wadowscy
Wadowscy - Dealer samochodowy
Dominacja top 5 wyników wyszukiwania Google
Referencje
Referencje

Grupa Wadowscy to firma z długoletnią tradycją w branży motoryzacyjnej. Od początku swego istnienia stawialiśmy sobie za cel przynoszenie pełnej satysfakcji naszym Klientom.
Obecnie, aby spełnić to kryterium, konieczne jest połączenie tradycyjnej jakości z nowoczesną technologią, udostępniając oferowane usługi w przestrzeni internetowej. Wykonanie tego zadania powierzyliśmy firmie Widoczni, która zajęła się stworzeniem serwisu korporacyjnego, serwisu dotyczącego oferty sprzedaży i wynajmu kamperów, a także serwisów poszczególnych działów naszej firmy, m.in. Premium Cars, Blacharni oraz Lakierni.

Współpraca z firmą Widoczni bardzo szybko przyniosła nam wymierne korzyści oraz satysfakcję. Realizacja kampanii Adwords oraz pozycjonowanie naszych serwisów internetowych zaowocowały prawdziwymi sukcesami. Dowodem tego jest kilkunastokrotny wzrost liczby odwiedzających nasze serwisy oraz ośmiokrotny wzrost liczby zapytań z Sieci.

Hasła, które zleciliśmy do pozycjonowania plasują się w pierwszej piątce wyników Google, dzięki czemu praktycznie każdy potencjalny Klient trafia na naszą ofertę i co najważniejsze kontaktuje się z nami.

Popularność naszej firmy, która początkowo funkcjonowała jedynie na lokalnym, krakowskim rynku, stale rośnie, poszerzając grono Klientów - teraz już w całej Polsce. Widoczni to firma dla wymagających przedsiębiorstw, które chcą nie tylko istnieć w sieci, ale także zajmować tam czołowe pozycje.

Wyślij Zapytanie
Bezpłatna konsultacja SEO

Chcesz zwiększyć sprzedaż? Szukasz skutecznej agencji?
Wyślij zapytanie - umówimy się na BEZPŁATNĄ konsultacje SEO i prześlemy DOBRĄ ofertę


Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych, w tym badania Twoich zainteresowań.
Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej

Czy wiesz ile tracisz ruchu bez optymalizacji
strony pod kątem pozycjonowania?  

Dowiedz się jakie błędy zawiera Twoja strona oraz jak wygląda jej widoczność w Google na tle konkurencji.
 

Zamów Bezpłatny Audyt SEO