Dołącz do zespołu Widoczni!
688CE84A-69B3-4183-AAEF-288688AF4E6E lechbud widoczni 7
Historia sukcesu PB Lechbud
Sukces

PB Lechbud - Deweloper

20 razy większa sprzedaż mieszkań

Strategia i współpraca

1

Strona internetowa, która sprzedaje

Strona internetowa dewelopera to ważny krok w procesie sprzedaży. Dla PB Lechbud zaprojektowaliśmy witrynę, która znacząco wpłynęła na sprzedaż mieszkań w ramach poszczególnych inwestycji.

Szczególny nacisk położyliśmy na:

  • graficzną prezentację oferty – wizualizacje mieszkań i galerie zdjęć
  • funkcjonalność strony – szybki dostęp do danych kontaktowych, czytelne menu
  • system rezerwacji mieszkań – możliwość złożenia zapytania bezpośrednio z wybranej oferty
2

Marketing internetowy

Efektywność strony internetowej wynikała również z podjętych działań z zakresu marketingu internetowego. Przeprowadziliśmy:

  • Pozycjonowanie w wyszukiwarce Google – strona PB Lechbud znalazła się w top 10 na najważniejsze frazy związane z ofertą. Główną rolę odegrało pozycjonowanie lokalne, które zagwarantowało dużą trafność pozyskanych odwiedzin. Dzięki tym działaniom mieszkania PB Lechbud cieszą się dużym zainteresowaniem. Przykładem może być II etap inwestycji os. Miodowe. Dzięki pozycjonowaniu mieszkania z tej oferty zostały sprzedane w przeciągu 6 miesięcy. Przy kolejnych inwestycjach dewelopera większość rezerwacji mieszkań pochodziła z pozycjonowania.
  • Kampanie Adwords i Facebook – w ten sposób zagwarantowaliśmy firmie PB Lechbud obecność w wyszukiwarce na wybrane, priorytetowe frazy. Kampania remarketingowa oraz działania na Facebooku miały dodatkowo wymiar wizerunkowy. Dzięki skutecznej optymalizacji, udało nam się pozyskać odwiedziny w niskiej cenie, często zakończone konwersją w postaci złożenia zapytania.
Ty też możesz odnieść taki sukces!

Co osiągnęliśmy?

20 razy

większa sprzedaż

60% więcej

odwiedzin na stronie

Dzięki realizowanym przez nich działaniom zaobserwowaliśmy znaczny wzrost sprzedaży.
opinie widoczni pblechbud
PB Lechbud
Joanna Jakubowska

Agencja widoczni otrzymała za zadanie zbudowanie sprzedaży w kanale online. Dzięki realizowanym przez nich działaniom zaobserwowaliśmy znaczny wzrost sprzedaży. Po wdrożeniu nowej strony internetowej, mieszkania z II etapu inwestycji os. Miodowe rozeszły się w rekordowym tempie 6 miesięcy! To świadczy o wysokiej skuteczności agencji Widoczni. Polecamy!

Zobacz pozostałe historie współpracy:

Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych, w tym badania Twoich zainteresowań. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej