Promocja na Black Friday! 25% zniżki na pierwszą fakturę SEO/Google Ads!
688CE84A-69B3-4183-AAEF-288688AF4E6E 4
Historia współpracy Twój słuch

Twój słuch - sieć niezależnych polskich gabinetów badania słuchu i doboru aparatów słuchowych

Ponad 60-krotny wzrost odwiedzin z ruchu bezpłatnego!

 

 

O firmie

Firma Twój Słuch to sieć niezależnych polskich gabinetów badania słuchu i doboru aparatów słuchowych. Posiadają oni wieloletnie doświadczenie, a także wiedzę, która pozwala firmie na oferowanie usług na bardzo wysokim poziomie. Twój Słuch to niezależna polska firma, która posiada salony w wielu województwach.

Do grona klientów agencji Widoczni firma Twój słuch dołączyła w styczniu 2020 roku. Celem współpracy z Widocznymi było osiągnięcie topowych pozycji na frazy związane z aparatami słuchowymi oraz badaniem słuchu w kluczowych z punktu widzenia biznesu lokalizacjach.

2

Wyzwania

Przed rozpoczęciem współpracy widoczność serwisu była na bardzo niskim poziomie (kilka fraz w TOP 50). Wyzwaniem była także stale rosnąca konkurencja. Z racji tego, że domena była świeża, a konkurencja istniała na rynku dosyć długo, kluczowa była rozbudowa serwisu i walka o pozycje lokalne od samego początku. Branża klienta jest dosyć specyficzna i ukierunkowana w dużej mierze na osoby starsze 65 lat, przez co istnieje też problem z dotarciem do grupy docelowej - mniej obeznanej w działaniu Internetu i sieci. Dlatego kluczowe było pojawienie się jak najwyżej w wynikach wyszukiwania.

Zakres działań

Proces SEO

Dobór fraz kluczowych

wspólnie z klientem ustaliliśmy listę fraz kluczowych

Rozbudowanie struktury serwisu

podstrony lokalizacyjne szczególnie przydatne, gdy pojawiają się nowe gabinety, a także strony informacyjne dla pojawiających się ważnych wydarzeń lub zmian.

Content marketing

tworzymy treści blogowe skierowane typowo pod działalność Klienta, badanie słuchu oraz choroby związane z narządem słuchu, zarówno osób dorosłych jak i dzieci.

Bieżąca optymalizacja

regularnie przesyłamy Klientowi wskazówki i propozycje zmian na stronie w zakresie UX.

Efekty osiągnęliśmy głównie dzięki rozbudowie serwisu na strony lokalizacyjne
grzegorz furdyna
opiekun SEO Twój słuch
Grzegorz Furdyna

Efekty osiągnęliśmy głównie dzięki rozbudowie serwisu na strony lokalizacyjne dla wszystkich ważnych z punktu widzenia Klienta miejscowości oraz systematycznego prowadzeniu poradnika na stronie Klienta opisującego dolegliwości związane z narządem słuchu. Te działania oraz systematyczne uwagi pod kątem UX, a także prace onsite i offsite wspomogły w uzyskaniu topowych pozycji dla wszystkich fraz kluczowych z punktu widzenia Klienta.

Jakie efekty wypracowaliśmy?


Pierwsze frazy w TOP50 zaczęły pojawiać się pod koniec pierwszego miesiąca współpracy, jednak prawdziwy wzrost fraz w TOP10 nastąpił po upływie ok. 6 miesięcy, później frazy cyklicznie wzrastały podobnie jak ruch.

Google Analytics - liczba odwiedzin

Google Search Console - wyświetlenia strony

 

 

Senuto - frazy w TOP10

 

Ty też możesz odnieść taki sukces!

Rezultaty

ponad 60-krotny wzrost

odwiedzin z ruchu bezpłatnego!

165-krotny wzrost

fraz w TOP10 Google

wzrost o 70%

liczby wyświetleń w wynikach wyszukiwania w tym roku

ponad 64-krotny wzrost

fraz w TOP50

Zobacz pozostałe historie współpracy

Zobacz pozostałe historie współpracy

Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych, w tym badania Twoich zainteresowań. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej