Marketing dla milenialsów. Odkryj strategie, które podbiją serca 30- i 40-latków!

Marketing dla milenialsow. Odkryj strategie ktore podbija serca 30 i 40 latkow
Spis treści

• Kim są milenialsi (generacja Y)? Charakterystyka pokolenia

• Generacja milenialsów a tradycyjna reklama

• Kanały w komunikacji marketingowej z milenialsami

• Jak komunikować się z milenialsami w mediach społecznościowych?

• Jak dotrzeć do milenialsów za pomocą reklam Google Ads?

• Podsumowanie

Pokolenie milenialsów to współcześni 30- i 40-latkowie, którzy stanowią największą grupę odbiorców marek w internecie. W przeciwieństwie do wcześniejszego pokolenia Y zdecydowanie preferują kontakt online i chętnie korzystają z udogodnień cyfryzacji. Jak zatem dotrzeć do generacji milenialsów i jakie strategie oraz kanały marketingowe wykorzystać, by skłonić tę dużą grupę odbiorców do zakupu i wyboru naszej oferty? Sprawdźmy skuteczne działania, które przemówią do pokolenia dorastającego na przełomie tysiącleci. 

Chcesz rozkręcić swoją stronę?

Skorzystaj z indywidualnych porad ekspertów

 

Chcesz zwiększyć wyniki swojej firmy? Skorzystaj ze wsparcia naszych ekspertów i poznaj pełnię możliwości Twojej strony. 

Poznaj bezpłatne wskazówki od Widocznych zakresu:

 • Pozycjonowania
 • Kampanii Google Ads
 • Optymalizacji UX
Umów się na darmowy audyt
widoczni 54


Kim są milenialsi (generacja Y)? Charakterystyka pokolenia

Pokolenie Milenialsów, znane również jako pokolenie Y (igrek), to grupa osób urodzonych między 1981 a 1996 rokiem. W 2023 roku osoby w wieku od 27 do 42 lat. Milenialsi dorastali na przełomie tysiącleci i wychowywali się w dobie szybkiego rozwoju technologii, co wpłynęło na ich sposób myślenia, zachowania i preferencje konsumenckie. Jest to pierwsze pokolenie, które miało okazję doświadczyć dostępu do internetu w dzieciństwie lub wczesnej młodości, a także zyskali łatwość podróżowania. Jakie cechy przypisuje się członkom generacji milenialsów?

 • Samodzielność i niezależność - milenialsi często dążą do samorealizacji i spełniania swoich pasji, co wpływa na ich podejście do pracy i życia prywatnego.
 • Otwartość na różnorodność - członkowie pokolenia igrek są zwykle tolerancyjni i otwarci na różnorodność kulturową, społeczną i seksualną, co wpływa na ich preferencje konsumenckie i wybór produktów.
 • Aktywność w mediach społecznościowych - milenialsi to grupa wychowana na mediach społecznościowych (od Fotki i Naszej Klasy w Polsce, przez Facebooka, a na Instagramie, a nawet TikToku kończąc).
 • Świadomość ekologiczna - milenialsi są często świadomi zagrożeń związanych ze zmianami klimatu i ochroną środowiska, co wpływa na ich decyzje konsumenckie i preferencje produktów ekologicznych.
 • Potrzeba autentyczności - milenialsi często szukają autentyczności i autentycznych doświadczeń, co wpływa na ich podejście do marek i produktów oraz preferencje zakupowe.

W kontekście marketingu internetowego milenialsi stanowią ważną grupę docelową dla wielu firm, ponieważ to oni najczęściej korzystają z kanałów komunikacji online i podejmują decyzje zakupowe w oparciu o informacje znalezione w internecie. Według różnych szacunków przedstawiciele pokolenia Y stanowią obecnie około 30% populacji, dlatego przekaz kierują do nich firmy na całym świecie. Zobacz, jak określić swoją grupę docelową.


Generacja milenialsów a tradycyjna reklama

Tradycyjne formy reklamy, popularne w pokoleniu X (Baby Boomers) nie działają na milenialsów. Ci, podobnie jak kolejne pokolenie, Z (popularne zetki), poszukują autentyczności, a tej nie zapewniają reklamy telewizyjne, radiowe czy w formie szyldów, ulotek itp. Wysoka świadomość społeczna i ekologiczna pokolenia sprawia, że jego członkowie oczekują od marek czegoś więcej. Ich głównym narzędziem komunikacji, a nawet pracy jest smartfon, co sprawia, że marki muszą skierować się ku reklamie internetowej i mobilnej, rezygnując z tradycyjnych form. Istnieją jednak wyjątki - ważne wydarzenia sportowe transmitowane w telewizji mogą być znakomitą okazją do reklamy skierowanej do pokolenia Y. Większość marek skłania się jednak ku działaniom online. Sprawdźmy, jakie strategie marketingowe wykorzystać i jak komunikować się z przedstawicielami milenialsów w sieci, by zwiększyć ich zaangażowanie.


Kanały w komunikacji marketingowej z milenialsami

Jakie kanały marketingowe cenią milenialsi? Które platformy marketingowe powinieneś rozwijać, by dotrzeć do grupy docelowej 30- i 40-latków? Najlepsze kanały to:

 • Reklama w wyszukiwarkach - warto zainwestować w reklamę w Google, która pozwala na skuteczne dotarcie do potencjalnych klientów, którzy szukają konkretnych produktów i usług.
 • Social media - to główny kanał komunikacji dla milenialsów, dlatego warto zainwestować w kampanie reklamowe na Facebooku, Instagramie, TikToku, LinkedIn czy Twitterze. Social media pozwalają na personalizację reklam i skierowanie ich do konkretnej grupy odbiorców.
 • YouTube - to platforma, na której można publikować filmy promocyjne, wideo instruktaże czy nagrania ze spotkań z influencerami. Dzięki temu można budować zaangażowanie wokół marki i zwiększać lojalność klientów.
 • Email marketing - to skuteczna metoda komunikacji z klientem, pozwalająca na dostarczenie wartościowych treści, informacji o promocjach i ofertach, a także umożliwiająca bezpośredni kontakt z klientem.
 • Blogi i strony internetowe - warto stworzyć wartościową treść, która przyciągnie uwagę milenialsów i zachęci ich do odwiedzenia strony internetowej. Dzięki temu można zbudować zaufanie do marki i zwiększyć szanse na konwersję.
 • Influencer marketing - milenialsi często korzystają z porad i rekomendacji od znanych influencerów (ambasadorów marek), dlatego warto wykorzystać ich popularność w celu promocji produktów i usług.
 • Aplikacje mobilne - to kanał, który zyskuje na popularności wśród milenialsów, dlatego warto stworzyć aplikację mobilną, która będzie dostosowana do potrzeb i preferencji tej grupy odbiorców.


Jak przyciągnąć milenialsów? Skuteczny marketing online dla pokolenia Y

Jakie strategie marketingowe sprawdzą się w przypadku angażowania pokolenia Y? Przedstawiciele milenialsów nie lubią czuć, że coś im sprzedajesz, dlatego powinieneś ukierunkować działania na inny cel: przyciągnięcie milenialsów do swojej marki. poniżej znajdziesz 9 skutecznych strategii marketingowych, jak to zrobić


1. Bądź autentyczny

Milenialsi chcą kupować produkty, w które wierzą, od marek, w które wierzą. Autentyczność sprawdza się w przypadku komunikacji z każdym pokoleniem, ale według badań wynika, że milenialsi ceni≤ą ją najbardziej (nawet bardziej niż pokolenie Z, https://www.socialmediatoday.com/news/survey-finds-consumers-crave-authenticity-and-user-generated-content-deli/511360/). Jednocześnie przedstawiciele tego pokolenia, że mało marek faktycznie opiera swoje działania na autentyczności. Jak więc ją zbudować w umysłach członków pokolenia Y?

 • Zadbaj, by na Twojej stronie, w mediach społecznościowych czy w reklamach znalazły się treści generowane przez użytkowników, zwłaszcza ich opinie i referencje.
 • Zadbaj o obecność swojej marki w mediach społecznościowych - bądź w stałym kontakcie z odbiorcami, aktywnie odpowiadaj na wiadomości i komentarze, a także zainwestuj w influencer marketing.
 • Unikaj zasypywania odbiorców niejasny przekazem. Przeprowadź segmentację grupy docelowej i dopasuj komunikaty do potrzeb poszczególnych grup.
 • Bądź transparentny - jeśli chcesz zyskać zaufanie pokolenia Y, opisz na stronie produktowej, co składa się na finalną cenę produktu.
 • Pokaż wartości, które są ci bliskie, np. poprzez wspieranie określonych fundacji, stowarzyszeń czy idei (np. przekaż część przychodu na określone działania ekologiczne).

Sprawdź także:


2. Zadbaj o doświadczenia mobilne milenialsów

Najstarsi milenialsi byli nastolatkami, kiedy pojawiły się pierwsze telefony komórkowe, dlatego są przyzwyczajeni do komunikacji za pośrednictwem urządzeń mobilnych. Przedstawiciele pokolenia dwukrotnie częściej oglądają filmy i reklamy wideo na smartfonie niż reklamy w telewizji (https://www.thinkwithgoogle.com/_qs/documents/111/youtube-insights-stats-data-trends-vol6_articles.pdf). To sprawia, że musisz docierać do pokolenia Y tam, gdzie są jego członkowie, czyli w mediach społecznościowych czy na platformie YouTube.


3. Podkreślaj wartości swojej marki

Według badań aż 83% milenialsów w interakcji z markami bada, czy ich wartości są z nimi spójne. By przedstawiciele pokolenia Y mogli to zweryfikować, Ty jako firma musisz chwalić się swoimi wartościami i podkreślać je w komunikacji w social mediach i innych kanałach. Dzięki temu Twoi odbiorcy będą czuli, że wydają pieniądze na wartościowy produkt i wybierają markę spójną z ich sposobem postrzegania świata. Swoje wartości możesz prezentować w mediach społecznościowych, na stronie internetowej w zakładce "O nas", w której przekażesz, jakie idee są Ci bliskie. Sprawdź, jak napisać stronę"O nas" i "O firmie".


4. Pracuj nad pozytywnymi doświadczeniami klientów

Milenialsi jako pokolenie nie przywiązują się do rzeczy - dużo ważniejsze są dla nich doświadczenia. To właśnie dlatego 65% milenialsów przeznacza oszczędności na podróże i poszerzanie horyzontów (https://www.forbes.com/sites/blakemorgan/2019/01/02/nownership-no-problem-an-updated-look-at-why-millennials-value-experiences-over-owning-things/?sh=25fc9cbd522f). Tym samym musisz zadbać, by o to, by Twoi odbiorcy dobrze czuli się na Twojej stronie czy w mediach społecznościowych i zapamiętali doświadczenia z Twoją marką. Mogą one dotyczyć funkcjonalności strony, jak i kontaktu z obsługą klienta. Zadbaj zatem o dobrą obsługę posprzedażową, szybki kontakt i sprawne rozwiązywanie problemów. Sprawdź:


5. Zaoferuj natychmiastową wartość

Milenialsi to grupa odbiorców przyzwyczajona do szybkich i dynamicznych doświadczeń. Od wielu lat w ciągu kilku minut robią zakupy przez internet, z przesyłką w ciągu 24 godzin. Nie wychodzą z domu, by obejrzeć film, porozmawiać z przyjaciółmi czy zjeść jedzenie w najlepszej restauracji. Wszystko robią online. Jeśli chcesz przyciągnąć ich uwagę i zaangażowanie, musisz iść za tym trendem i zapewnić natychmiastową wartość. Możesz to zrobić poprzez:

 • wysyłkę produktu tego samego dnia w przypadku zamówień do określonej godziny,
 • dostawę w ciągu 24 godzin,
 • wdrożenie live chatu i robotów do obsługi zapytań klientów,
 • odpowiadaj na wiadomości w ciągu 24 godzin (w różnych kanałach - pocztą e-mail czy w mediach społecznościowych).

Zobacz, jak wdrożyć live chat w e-commerce.


6. Postaw na nowoczesny content marketing

Content marketing rósł i rozwijał się wraz z pokoleniem milenialsów. Za jego pomocą możesz budować wizerunek eksperta, a także wzmacniać lojalność użytkowników i zachęcać ich do interakcji oraz konwersji. Milenialsi doceniają przede wszystkim:

 • kompleksowe poradniki, przewodniki, zestawienia i raporty,
 • praktyczne e-booki,
 • zdjęcia i filmy zza kulis,
 • przydatne infografiki,
 • atrakcyjne wideo produktowe prezentujące funkcjonalności i zalety produktów,
 • recenzje wideo.

Milenialsi wierzą w moc obrazów, potwierdzając, że znaczy on więcej niż 1000 słów. W kontekście treści warto postawić także na dwukierunkową komunikację i zaangażowanie odbiorcy. Wśród najbardziej popularnych marek sprawdzają się konkursy, które pozwalają zwycięzcy przejąć media społecznościowe marki na jeden dzień czy też spędzić dzień w danej firmie i zobaczyć jej pracę od podszewki. Wiele firm łączy takie działania z akcjami charytatywnymi - np. w ramach Wielkiej orkiestry Świątecznej pomocy osoba, która wygra licytację, może spędzić dzień w konkretnej firmie.


7. Prowadź własny blog

Marki, które nie publikują regularnie na swoim blogu, a ich ostatnie wpisy pochodzą z 2019 roku, mogą nie cieszyć się dużym zaufaniem wśród przedstawicieli pokolenia milenialsów. Blog pełni wiele przydatnych funkcji, wspierając zaangażowanie odbiorców. Według danych Hubspot dobre treści na blogu mogą zwiększyć liczbę użytkownikóœ na stronie o ponad 55% (https://cdn2.hubspot.net/hub/216311/file-62150389-pdf/docs/Website_Redesign_-_Co_Branded_eBook_in_PDF_Formatv1.pdf). W ten sposób wspierasz także pozycjonowanie strony czy sklepu. To równie ważne w kontekście marketingu dla milenialsów, ponieważ ponad 50% z nich ignoruje marki, które nie pojawiają się na wysokich pozycjach wyszukiwarce Google (https://www.thinkwithgoogle.com/marketing-strategies/search/millennial-search-visibility-statistics/).

Sprawdź także:


8. Bądź innowacyjny

Wiele firm, które odniosły sukces w XXI wieku, wdrożyło na rynek produkt lub rozwiązanie, o którym wcześniej nikt nie słyszał. Amazon wyniósł zakupy online na inny poziom, BlaBlaCar nauczył nas wspólnych przejazdów, a roboty sprzątające odmieniły sposób utrzymania czystości w domu. Jeśli chcesz odnieść sukces i dotrzeć do setek, a nawet tysięcy milenialsów, zastanów się, co możesz zrobić, by Twój produkt lub usługa były równie zaskakujące, a konsumenci chcieli w nie inwestować i o nich mówić.


9. Bądź zaangażowany społecznie

Milenialsi to grupa odbiorców, którzy często angażują się w różnego rodzaju inicjatywy społeczne i oczekują, że również ich ulubione marki będą działały w sposób odpowiedzialny społecznie. Dlatego, aby przyciągnąć uwagę milenialsów, warto pokazać, że nasza firma angażuje się w różnego rodzaju inicjatywy społeczne i jest odpowiedzialna społecznie. Można to robić poprzez organizowanie akcji charytatywnych, wspieranie działań proekologicznych lub angażowanie się w inicjatywy na rzecz równości i różnorodności. Warto również angażować milenialsów w tworzenie marki poprzez zachęcanie ich do udziału w kampaniach społecznych lub innych działaniach, w których mają szansę wpłynąć na kształtowanie marki. Dzięki temu można zbudować silną społeczność wokół marki i zyskać lojalnych klientów.


10. Zainwestuj w marketing przychodzący dla milenialsów

Marketing przychodzący (inbound marketing) to strategia polegająca na przyciąganiu klientów poprzez oferowanie im wartościowych treści, które są związane z danym produktem lub usługą, a następnie konwertowanie ich na klientów poprzez odpowiedni proces sprzedażowy. W przypadku milenialsów marketing przychodzący jest szczególnie skuteczny, ponieważ to grupa odbiorców, która jest sceptyczna wobec tradycyjnych form reklamy i ceni sobie indywidualne podejście. Milenialsi chcą sami dokonywać wyborów i mają dużo większą swobodę w dostępie do informacji o produktach i usługach, które ich interesują.

Dlatego też, aby przyciągnąć uwagę milenialsów, warto inwestować w tworzenie wartościowych treści i zapewnić im łatwy dostęp do tych treści. Można to zrobić poprzez kampanie reklamowe w social media, reklamy na stronach internetowych i innych kanałach online, które przyciągną uwagę potencjalnych klientów i skierują ich na stronę internetową firmy. Na stronie internetowej warto umieścić landing page z ofertą, która będzie odpowiadała na potrzeby i zainteresowania milenialsów. Landing page powinien być atrakcyjny wizualnie, czytelny i przede wszystkim zawierać jasne i zrozumiałe przesłanie. Ważne jest, aby zachęcić milenialsów do pozostawienia swoich danych kontaktowych w zamian za wartościową treść, taką jak e-book, kurs online czy bezpłatne konsultacje. W dalszym procesie sprzedażowym warto stosować indywidualne podejście do klienta i kierować się jego potrzebami i preferencjami. Warto stosować automatyzację procesów sprzedażowych, np. poprzez narzędzia CRM, aby zapewnić skuteczną komunikację z klientem i zwiększyć szanse na konwersję.


Jak komunikować się z milenialsami w mediach społecznościowych?

Komunikacja z milenialsami w mediach społecznościowych wymaga podejścia, które uwzględnia ich preferencje i zachowania online. Jak zatem dbać o przekaz, by milenialsi chętnie angażowali się w Twoją markę?

 • Bądź wiarygodny i autentyczny - milenialsi cenią sobie szczerość i autentyczność w komunikacji. Staraj się unikać sztucznych czy wymuszonych przekazów reklamowych i skupiaj się na budowaniu relacji z Twoją publicznością.
 • Korzystaj z obrazów i wideo - pokolenie Y preferuje treści, które są łatwe do przyswojenia. Zwracaj uwagę na grafikę, zdjęcia i filmy w Twojej strategii mediów społecznościowych.
 • Stawiaj na interakcję - milenialsi lubią mieć wpływ na to, co się dzieje w sieci. Odpowiedz na ich pytania, komentarze i prośby, aby budować zaangażowanie i lojalność. Organizuj konkursy i ankiety, pokazuj swoją markę od wewnątrz.
 • Oferuj wartościowe treści - milenialsi zwracają uwagę na treści, które dostarczają wartości i rozwiązują problemy. Staraj się dostarczać treści, które są interesujące i pomocne dla Twojej publiczności.
 • Stawiaj na platformy mobilne - członkowie pokolenia Y korzystają głównie z urządzeń mobilnych, dlatego Twoja strategia mediów społecznościowych powinna być dostosowana do tego faktora.Upewnij się, że Twoje treści i reklamy są dostępne i łatwe do odczytu na smartfonach i tabletach.

Pamiętaj, że kluczem do skutecznej komunikacji z milenialsami w mediach społecznościowych jest zrozumienie ich zachowań i preferencji online. Dopasuj swoją strategię do tych preferencji, a z pewnością przyciągniesz uwagę i zbudujesz lojalność wśród tej grupy odbiorców.


Jak dotrzeć do milenialsów za pomocą reklam Google Ads?

Milenialsi są tak samo otwarci na płatne reklamy, jak każde inne pokolenie. Ale może to nie wyglądać w ten sposób, jeśli nie możesz do końca dowiedzieć się, czego szukają w Internecie. Aby tworzyć reklamy w Google Ads, które przemawiają do pokolenia milenialsów, pamiętaj o następujących kwestiach:

 • Milenialsi często porównują dostępne produkty - staraj się zapamiętać intencję każdego słowa kluczowego. Na przykład użytkownik, który wpisuje w wyszukiwarkę hasło „najlepsze lustrzanki cyfrowe”, prawdopodobnie jest szuka aparatu. Odbiorca, który szuka „najlepszych zdjęć stockowych”, może należeć do branży fotograficznej, ale z pewnością nie szuka aparatu. Zanim uruchomisz kampanię, upewnij się, że Twoja reklama jest zgodna z intencjami wyszukiwania.
 • Pamiętaj o urządzeniach mobilnych: Twoje płatne reklamy powinny częściej pojawiać się na urządzeniach mobilnych niż na komputerach. Biorąc pod uwagę, że urządzenia mobilne zaczynają dominować zarówno w przypadku milenialsów, jak i innych grup wiekowych, łatwiej będzie znaleźć odbiorców, którzy koncentrują się na reklamie mobilnej.

Sprawdź:


Marketing dla milenialsów. Podsumowanie

Milenialsi stanowią dużą i ważną grupę odbiorców dla firm w obszarze marketingu internetowego. Aby dotrzeć do tej grupy, należy wykorzystywać strategie oparte na natychmiastowej wartości, społecznemu zaangażowaniu, autentyczności i dostarczaniu wartościowych treści. Ważne jest także wykorzystanie mediów społecznościowych i nowoczesnych form przekazu (filmy wideo), a także mobilność i pozytywne doświadczenia. Działając w ten sposób, zbudujesz zaangażowaną społeczność milenialsów. 

Jakie rodzaje treści są najbardziej skuteczne w marketingu internetowym dla milenialsów
Down arrow

Najskuteczniejsze treści dla milenialsów to te, które są autentyczne, przydatne i angażujące. Milenialsi oczekują spójności między wartościami marki a treścią, którą publikuje w Internecie. Z tego powodu treści powinny być dopasowane do preferencji odbiorców, a także tworzone w formie wideo i grafik, które przyciągają uwagę i są łatwe do przyswojenia.

Czy social media są najskuteczniejszym kanałem marketingowym dla milenialsów?
Down arrow

Social media są jednym z najważniejszych kanałów marketingowych dla milenialsów, ale nie są jedynym sposobem na dotarcie do tej grupy docelowej. Milenialsi korzystają z różnych platform i technologii, w tym z aplikacji mobilnych i witryn internetowych, dlatego ważne jest, aby skutecznie wykorzystać całą gamę kanałów dostępnych w Internecie.

Jakie znaczenie ma autentyczność w marketingu internetowym dla milenialsów?
Down arrow

Milenialsi, bardziej od poprzednich pokoleń, oczekują, że marki będą autentyczne i szczerze komunikowały się z nimi w internecie. Autentyczność jest kluczowa, ponieważ to, jak marka prezentuje się online, może wpłynąć na to, czy milenialsi będą zaangażowani, czy też nie. Milenialsi są w stanie wykryć fałszywe i nieszczere reklamy, dlatego ważne jest, aby marki były autentyczne i przejrzyste w swoich komunikatach marketingowych. To pozwoli na budowanie pozytywnego wizerunku marki oraz lojalności konsumentów.


Poznaj historie sukcesu naszych klientów

widoczni 56
Clitch
4.9
Google
4.8
Corner

Clutch.co to jedna z najbardziej wiarygodnych platform z opiniami na świecie!

opinie

Ponad 550 pozytywnych opinii w Google i 80 opinii na Clutch.co

 

Jesteśmy jedną z najlepiej i najczęściej ocenianych agencji marketingu internetowego w Polsce na największych platformach do ocen: Google i Clutch.co. Zobacz, nasze oceny i przekonaj się, że warto z nami współpracować.

 

 

 

 

Bezpłatna konsultacja SEO/ADS
Wyślij zapytanie
Wyślij zapytanie
Katarzyna Kapelczak
Katarzyna Kapelczak

Zawodową karierę zaczynała od dziennikarstwa sportowego, by następnie trafić do agencji widoczni i tworzyć treści dla klientów. Od 2018 roku przeszła drogą od juniora do stanowiska Content Managerki. Obecnie planuje i koordynuje proces tworzenia merytorycznych treści o digital marketingu na blogu widoczni, szuka nowych pomysłów na treści i usprawnienia. Tworzy artykuły blogowe dotyczące różnych aspektów marketingu internetowego – m.in. pozycjonowania, content marketingu, płatnych kampanii Google Ads, optymalizacji konwersji oraz UX. Regularnie poszerza swoją wiedzę, czytając zagraniczne blogi o pozycjonowaniu i promowaniu biznesu w internecie (m.in. Search Engine Journal, Search Engine Land, MOZ, Content Marketing Institute, blog Neil'a Patela). W swojej pracy wykorzystuje szereg narzędzi marketingowych, takich jak: Planer słów kluczowych, Ahrefs, Surfer, Senuto, Semstorm, a ChatGPT powoli przestaje mieć przed nią tajemnice. Swoje treści publikuje nie tylko na blogu widocznych, ale także w branżowych magazynach, np. Nowa Sprzedaż, E-commerce & Digital Marketing, Online Marketing.

Jest trenerką Akademii Widoczni, w ramach której realizuje szkolenia z zakresu zastosowania sztucznej inteligencji w content marketingu. Uczy, jak z powodzeniem wykorzystywać ChatGPT i inne narzędzia AI do tworzenia treści, by zwiększyć wydajność content marketingu bez utraty jakości i zaufania klientów.

Przeczytaj o autorze
Oceń ten artykuł:
Marketing dla milenialsów. Odkryj strategie, które podbiją serca 30- i 40-latków!

Średnia ocen użytkowników4.89 na podstawie 137 głosów

UDOSTĘPNIJ