Najlepsze platformy reklamowe dla sklepów w 2023

Najlepsze platformy reklamowe dla sklepow w 2023.jpeg
Spis treści

• Czym jest reklama e- commerce?

• Najlepsze platformy reklamowe w handlu elektronicznym

• Google Ads

• Facebook Ads

• Reklamy YouTube

• Reklamy na Instagramie

• Reklamy na TikToku

• Reklamy na LinkedInie

• Reklamy na Pintereście

• Reklamy na Twitterze

• Reklamy Allegro

• Reklamy Bing

• Reklamy na Snapchacie

• Podsumowanie

W dzisiejszych czasach prowadzenie sklepu online staje się coraz bardziej popularne i opłacalne. Jednym z kluczowych elementów sukcesu e-commerce jest skuteczna reklama i promocja, dlatego też warto poznać najlepsze platformy reklamowe dostępne na rynku. W niniejszym artykule zaprezentujemy najważniejsze i najefektywniejsze narzędzia reklamowe, które pomogą Ci w osiągnięciu większej widoczności, zwiększeniu sprzedaży i pozyskaniu nowych klientów.

Chcesz rozkręcić swoją stronę?

Skorzystaj z indywidualnych porad ekspertów

 

Chcesz zwiększyć wyniki swojej firmy? Skorzystaj ze wsparcia naszych ekspertów i poznaj pełnię możliwości Twojej strony. 

Poznaj bezpłatne wskazówki od Widocznych zakresu:

 • Pozycjonowania
 • Kampanii Google Ads
 • Optymalizacji UX
Umów się na darmowy audyt
widoczni 54


Czym jest reklama e- commerce?

Reklama e-commerce to forma komunikacji lub promocji marketingowej, której celem jest wspieranie sprzedaży i rozwój działalności handlowej w środowisku elektronicznym oraz przyciągnięcie większej liczby klientów. W tym celu firma płaci za przestrzeń reklamową w wyszukiwarce, w social mediach oraz w innych witrynach internetowych. Istnieje wiele różnych formatów reklamowych dostępnych dla e-commerce, takich jak:

 • Reklamy bannerowe - swoją formą przypominają nagłówek, mogą wyświetlać się w różnych lokalizacjach na stronie sklepu.
 • Reklamy tekstowe - czyli reklamy w formie tekstu, często oparte na słowach kluczowych. Wyświetlają się w wynikach wyszukiwania, na stronach internetowych oraz w newsletterach, a ich celem jest wzbudzić zainteresowanie potencjalnych klientów i przekierować ich do konkretnych stron produktów lub sklepów internetowych.
 • Reklamy w mediach społecznościowych - platformy społecznościowe (np. Facebook, Instagram, Twitter czy LinkedIn) oferują możliwość tworzenia i wyświetlania reklam, obejmujących zdjęcia, filmy, artykuły lub wpisy sponsorowane, które są skierowane do konkretnej grupy odbiorców.
 • Reklamy w wynikach wyszukiwania - czyli wyświetlane w wyszukiwarce Google, korzystające z takich narzędzi jak Google Ads. Dzięki użyciu odpowiednich ustawień i słów kluczowych, reklamy te wyświetlają się użytkownikom, szukającym konkretnych produktów lub usług.
 • Remarketing - to forma reklamy, która dzięki plikom cookies może wyświetlać spersonalizowane przekazy na innych stronach internetowych. Remarketing dociera do osób, które wcześniej odwiedziły daną witrynę lub sklep e-commerce, w celu przypomnienia o konkretnym produkcie i skłonienia do sfinalizowania zakupu.
 • Reklamy natywne - to reklamy wyświetlane w witrynach zewnętrznych, które zarówno treścią jak i wyglądem przypominają zawartość witryny, która korzysta z reklamy.
  Reklama e-commerce wykorzystuje różnorodne narzędzia w celu zwiększenia widoczności marki, wygenerowania ruchu na stronie internetowej oraz zachęcenia nowych klientów do dokonywania transakcji online. Stanowi ona niezwykle ważny element skutecznej strategii marketingowej dla firm działających w branży e-commerce, umożliwiając im osiągnięcie sukcesu w konkurencyjnym środowisku online.

Dowiedz się więcej:


Najlepsze platformy reklamowe w handlu elektronicznym


1. Google Ads

Google Ads, jako lider wśród platform reklamowych, stanowi doskonałą opcję zarówno dla nowych marek na rynku, jak i dla dużych sklepów internetowych o ugruntowanej pozycji. Ta popularna platforma umożliwia przedsiębiorcom i właścicielom sklepów promowanie produktów i usług w wyszukiwarce Google, sieci reklamowej Google oraz na innych powiązanych platformach. Dzięki wykorzystaniu różnorodnych narzędzi i formatów reklam, Google Ads umożliwia precyzyjne targetowanie, co oznacza, że reklamy docierają do docelowej grupy odbiorców. Ta profesjonalna platforma wykorzystuje algorytmy i dane użytkowników w czasie rzeczywistym, dzięki czemu dostarcza im w pełni spersonalizowane i ukierunkowane reklamy. Google Ads oferuje kilka formatów reklamowych, są to:

 • reklamy tekstowe,
 • reklamy graficzne,
 • reklamy wideo,
 • reklamy na YouTube,
 • reklamy mobilne i wiele więcej.

Dzięki możliwości personalizacji i targetowania reklam w Google Ads, reklamodawcy mogą dostosowywać kampanie do konkretnych celów i potrzeb grupy docelowej. Natomiast właściciele biznesów lokalnych mogą również wykorzystać opcję reklamy swojego przedsiębiorstwa w Google Maps.

System płatności w Google Ads jest oparty przede wszystkim na modelu PPC (Pay per Click), co oznacza, że płacisz tylko wtedy, gdy użytkownik kliknie Twoją reklamę. Dzięki temu płacisz tylko za wyniki, które generują ruch lub konwersje w Twojej witrynie i masz kontrolę nad swoim budżetem reklamowym.

Google Ads daje reklamodawcom dostęp do szczegółowych danych dotyczących wyników ich kampanii (liczba kliknięć, wyświetleń, wskaźniki konwersji i wiele innych). Dzięki czemu mogą oni regularnie monitorować, optymalizować i sprawdzać wyniki swoich kampanii, co wpływa na uzyskanie jak najlepszych rezultatów.

W celu osiągnięcia jak największej skuteczności warto połączyć kampanie w Google Ads z optymalizacją pod kątem SEO. Taka integracja umożliwia zbudowanie widoczności strony w wynikach wyszukiwania aż w trzech miejscach. Dzięki połączeniu tych strategii można maksymalnie wykorzystać potencjał obu narzędzi i osiągnąć jeszcze lepsze rezultaty, przyciągając większą liczbę potencjalnych klientów i generując intensywniejszy ruch na stronie internetowej. W ten sposób sklepy mogą skutecznie konkurować na rynku e-commerce, zwiększać sprzedaż i budować silną pozycję wśród konkurencji. Google Ads jest z pewnością jedną z najlepszych platform reklamowych dla sklepów w 2023 roku, która zapewnia narzędzia i możliwości niezbędne do osiągnięcia sukcesu w e-commerce.

Sprawdź koniecznie inne artykuły na temat Google Ads:


2. Facebook Ads

Facebook Ads to niezwykle skuteczne narzędzie reklamowe dla e-commerce. Dzięki możliwości targetowania i precyzyjnemu wybieraniu grupy docelowej, przedsiębiorcy mogą skierować swoje reklamy bezpośrednio do konkretnych użytkowników na Facebooku oraz na innych kanałach, które są powiązane z platformą Meta (np. Instagram). Ta strategia zapewnia zdobycie szerokich zasięgów i efektywne dotarcie do potencjalnych klientów.

Różnorodne formaty reklamowe dostępne w Facebook Ads pozwalają dostosować kampanie do indywidualnych celów i preferencji reklamodawców, umożliwiając im twórcze prezentowanie oferowanych produktów i usług. Do najpopularniejszych formatów należą:

 • post z pojedynczym zdjęciem,
 • reklama wideo,
 • reklama w formie Stories,
 • reklama karuzelowa,
 • reklama w formacie kolekcji.

Ponadto gromadzone przez platformę dane o użytkownikach (np. demografia, zainteresowania, zachowania zakupowe) umożliwiają dokładne targetowanie i wyświetlanie reklam tylko tym, którzy są zainteresowani daną ofertą, co zwiększa szanse na konwersję i sukces kampanii reklamowej. Elastyczność budżetu reklamowego oraz dostęp do narzędzi analitycznych pozwala na kontrolę i optymalizację wydatków, a także monitorowanie skuteczności kampanii w czasie rzeczywistym.

Dowiedz się więcej na temat Facebook Ads:

Podstawowe typy reklam w Facebook Ads


3. Reklamy YouTube

YouTube jest jedną z najlepszych platform reklamowych dla sklepów, dzięki ogromnym możliwościom dotarcia do zróżnicowanej grupy odbiorców za pośrednictwem różnorodnych formatów reklamowych w formie wideo. Dostępne formaty reklamy na YouTube to:

 • reklamy In-Stream możliwe do pominięcia,
 • reklamy In-Stream niemożliwe do pominięcia (np. bumpery reklamowe),
 • reklamy wideo Discovery,
 • reklamy w banerze masthead,
 • reklamy w formie nakładek widocznych u dołu strony na nagraniach.

YouTube Ads posiada milionowe grono użytkowników i relatywnie niskie koszty prowadzenia kampanii, przez co jest niezwykle atrakcyjnym kanałem marketingowym dla przedsiębiorców. Dodatkowo platforma umożliwia korzystanie z narzędzi do targetowania, które pozwalają dotrzeć bezpośrednio do swojej grupy docelowej. Oferuje również narzędzia analityczne, dzięki którym można monitorować efektywność prowadzonych kampanii reklamowych poprzez śledzenie odpowiednich metryk, takich jak liczba wyświetleń, czas oglądania i wskaźniki zaangażowania. Dzięki temu reklamodawcy mogą stale dostosowywać swoje strategie i optymalizować wyniki reklam. Inwestowanie w reklamy na YouTube to doskonały sposób na dotarcie do szerokiej grupy odbiorców i promocję swojego sklepu.

Sprawdź koniecznie:

Nie wiesz, jak skutecznie wypromować sklep w internecie? Wypróbuj pozycjonowanie dla e-commerce


4. Reklamy na Instagramie

Instagram Ads jest to doskonała platforma dla firm, które chcą wyróżnić swoją markę za pomocą przekazu reklamowego z wykorzystaniem potencjału wizualnego. Instagram oferuje różnorodne formaty reklam, dzięki którym przedsiębiorcy mogą skutecznie angażować użytkowników i trafiać z przekazem do docelowej grupy odbiorców. Instagram Ads jest częścią grupy Meta, która oprócz Instagrama obejmuje również platformy takie jak Facebook, WhatsApp i Messenger. Chociaż jest to integralna część platformy Facebook Ads, to umożliwia przedsiębiorcom tworzenie reklam, które są widoczne wyłącznie na Instagramie. Najpopularniejsze formaty reklamowe na Instagramie to:
Reklamy w formie postów ze zdjęciami, za pomocą których reklamodawcy prezentują swoje przekazy marketingowe. Mogą być one prezentowane w głównym feedzie użytkowników, dzięki czemu cieszą się dużą popularnością.

 • Reklamy wideo, które umożliwiają dynamiczną prezentację produktów lub usług i mają potencjał do zaangażowania użytkowników do interakcji.
 • Reklamy w sekcji Stories wykorzystują popularną funkcję Instagram Stories, gdzie użytkownicy dzielą się krótkimi treściami w formie zdjęć lub filmów.
 • Reklamy w sekcji Stories umożliwiają reklamodawcom dotarcie do odbiorców w trybie pełnoekranowym i skuteczną prezentację swojego przekazu.

Ogromną zaletą Instagram Ads jest precyzyjne targetowanie reklam, dzięki wykorzystaniu zainteresowania użytkowników i bogatych danych demograficznych pozyskanych z Facebook Ads. Oznacza to, że reklamy są wyświetlane tylko tym, którzy są najbardziej zainteresowani oferowanymi produktami lub usługami.

Przeczytaj więcej treści o Instagram Ads:


5. Reklamy na TikToku

TikTok Ads to platforma reklamowa o dużym potencjale i silnym charakterze społecznościowym, której głównym celem jest interakcja z użytkownikami. Platforma ta pozwala na precyzyjne targetowanie reklam i dotarcie do odpowiedniej grupy docelowej, dzięki możliwości określenia parametrów demograficznych (wiek, płeć, lokalizacja, zainteresowania i zachowania użytkowników). TikTok umożliwia firmom dotarcie do młodszych grup odbiorców (millenialsów i pokolenia Z) poprzez krótkie i kreatywne filmy wideo. W ramach reklamy na TikToku reklamodawcy mogą korzystać z wielu narzędzi kreatywnych, np. z filtrów i efektów specjalnych, dzięki którym mogą tworzyć unikalne i angażujące filmy reklamowe. Jako reklamodawca powinieneś starać się tworzyć treści, które są angażujące, innowacyjne i pełne humoru. Również współpraca z influencerami i twórcami treści, którzy posiadają oddaną społeczność na TikToku to skuteczna strategia reklamowa, która może zwiększyć sukces Twojej kampanii.

Przeczytaj więcej artykułów na temat TikToka:


6. Reklamy na LinkedInie

LinkedIn Ads to profesjonalna platforma reklamowa dla firm, która oferuje ogrom możliwości w dotarciu do odpowiednich grup odbiorców biznesowych, tj. konsumentów i przedsiębiorców na całym świecie. Dzięki możliwości precyzyjnego targetowania reklam, reklamodawcy mogą definiować swoją grupę docelową na podstawie wielu kryteriów, takich jak branża, stanowisko,doświadczenie zawodowe czy lokalizacja. Dzięki temu reklamy mogą być kierowane do osób najbardziej zainteresowanych danym rozwiązaniem, produktem lub usługą. To otwiera drzwi do skutecznych kampanii, które osiągają wysoką skuteczność oraz generują wartościowe połączenia biznesowe.

W ramach reklamy na LinkedIn przedsiębiorcy mają do wyboru różnorodne formaty reklamowe:

 • reklamy z pojedynczym zdjęciem,
 • reklamy karuzelowe,
 • reklamy wideo w marketingu na LinkedIn,
 • reklamy wydarzeń,
 • reklamy tekstowe w LinkedIn Ads,
 • reklamy w wiadomościach,
 • reklamy dla pozyskania obserwujących,
 • reklamy spotlight,
 • reklamy ofert pracy na LinkedIn,
 • reklama dokumentu na LinkedIn.

Dodatkową istotną funkcją w LinkedIn Ads jest możliwość promocji na platformie LinkedIn Audience Network, co umożliwia wyświetlanie reklam na stronach zewnętrznych partnerów poza LinkedIn. Dzięki temu reklamodawcy mogą dotrzeć do szerokiej grupy profesjonalnych odbiorców, zwiększając zasięg swoich kampanii. LinkedIn Ads zapewnia także narzędzia do analizy i raportowania, które umożliwiają monitorowanie ważnych danych dotyczących zasięgu i efektywności kampanii reklamowych, czyli skuteczności kampanii, liczbę kliknięć oraz śledzenie wskaźników zaangażowania.

Dowiedz się więcej:


7. Reklamy na Pintereście

Dzięki Pinterest Ads przedsiębiorcy mogą dotrzeć do użytkowników popularnej sieci społecznościowej - Pinterest - która jest wyszukiwarką inspirujących grafik i innych wizualnych treści. Reklamy Pinterest są doskonałym narzędziem do reklamowania marek i ich produktów oraz usług. W ramach reklam na Pintereście reklamodawcy mogą skorzystać z następujących form reklamy:

 • Promowane piny - to reklamy w formie obrazów lub filmów, które pojawiają się wśród organicznych treści użytkowników. Promowane piny mogą zawierać linki prowadzące do sklepów internetowych, stron produktów lub blogów. Dzięki temu użytkownicy mogą bezpośrednio dokonać zakupu produktu lub odwiedzić daną witrynę.
 • Promowane katalogi - to reklamy produktów przy pomocy dynamicznych zestawień lub katalogów produktowych. Pozwalają one na synchronizację produktów z katalogiem na Pintereście i automatyczne tworzenie promowanych pinów, które są oparte na dostępnych danych produktowych. Dzięki temu reklamodawcy mają możliwość prezentacji bogatej oferty swoich produktów i przyciąganie uwagi potencjalnych klientów zainteresowanych konkretnymi kategoriami.
 • Promowane kampanie video - umożliwiające przedstawienie swojej marki, produktów lub historii za pomocą dynamicznych treści wideo, które mogą być wyświetlane w strumieniu Pinterest lub jako reklamy interaktywne.

Zależy Ci na zwiększenie sprzedaży w sklepie online? Postaw na Google Ads dla e-commerce


8. Reklamy na Twitterze

Twitter Ads to dynamiczna platforma reklamowa, która umożliwia przedsiębiorcom interakcje z użytkownikami w czasie rzeczywistym poprzez różnorodne formaty reklamowe i narzędzia targetowania. Dzięki temu mogą oni skutecznie promować swoje marki, produkty i usługi. Oto najważniejsze formy reklamy na Twitterze:

 • Promowane tweety - to płatne posty oznaczone jako "Promoted", które są wyświetlane w strumieniu wiadomości użytkowników Twittera. Docierają one do szerszej grupy odbiorców niż standardowe tweety. Mogą zawierać obrazy, tekst, filmy, linki do stron docelowych i kart produktów. Jednocześnie użytkownicy platformy mogą wchodzić w interakcje z promowanymi tweetami, czyli lajkować je, udostępniać lub retweetować, co wpływa na zwiększenie ich zasięgu.
 • Promowane trendy - to reklamy w formie popularnych haseł lub tematów, które są sponsorowane przez marki i pojawiają się na na górnym pasku Trending Topics na Twitterze. Ta forma reklamy skutecznie przyciąga uwagę użytkowników i zachęca ich do rozmowy na temat marki lub danej kampanii.
 • Promowane konta - pozwalają markom na wyświetlanie swojego profilu na Twitterze jako reklamy, co przekłada się na zdobycie większej liczby obserwujących. Są one dobierane do potencjalnych odbiorców, na podstawie podobnych zainteresowań i preferencji, co pozwala na skuteczne budowanie społeczności wokół marki.
 • Promowane karty - to reklamy zawierające atrakcyjne treści multimedialne, np. obrazy, filmy lub karty produktów. Mogą one służyć do wyświetlania treści na pełnym ekranie w aplikacji mobilnej Twittera, co jeszcze skuteczniej angażuje użytkowników.


9. Reklamy Allegro

Allegro to jeden z największych polskich serwisów handlowych w Polsce. Dzięki Allegro Ads sprzedawcy mają możliwość dotarcia do szerokiego grona potencjalnych klientów. Dostępne narzędzia promocji pomagają zwiększyć widoczność ofert i tym samym generować większą liczbę konwersji. Najważniejsze zalety Allegro Ads to:

 • możliwość wyświetlania reklam na stronie głównej Allegro, za pomocą różnych formatów (bannery, interaktywne elementy, zdjęcia i filmy), które pozwalają wyróżnić się pośród konkurencji i jednocześnie przyciągają uwagę potencjalnych klientów,
 • możliwość wyświetlania reklam na stronach wyników wyszukiwania w oparciu o wprowadzone przez użytkowników frazy kluczowe, co umożliwia sprzedawcom dotarcie do osób, które aktywnie poszukują konkretnych produktów,
 • reklamowanie konkretnych produktów na stronach ofert produktowych, co daje sprzedawcom możliwość przekazanie najistotniejszych informacji oraz skierowania uwagi klientów na ich konkretne towary.

Dowiedz się więcej:


10. Reklamy Bing

Bing Ads to skuteczne narzędzie reklamowe, które warto wziąć pod uwagę w swojej strategii marketingowej. Bing to druga co do popularności wyszukiwarka internetowa na świecie, która należy do Microsoftu. Dzięki precyzyjnemu targetowaniu (pod kątem płci, wieku, miejsca zamieszkania czy wykształcenia) reklamy Bing mogą być kierowane do konkretnych grup demograficznych, a także na konkretne urządzenia. Platforma jest mniej konkurencyjna od wyszukiwarki Google oraz zapewnia elastyczność w wyborze formatów reklamowych (bardzo podobnych do tych oferowanych przez Google). Są to:

 • reklamy tekstowe,
 • reklamy displayowe (graficzne),
 • reklamy produktowe,
 • reklamy zachęcające do instalacji aplikacji,
 • remarketing.

To sprawia, że firmy korzystające z Bing Ads mogą dostosować swoje reklamy do preferencji i zwyczajów użytkowników, zwiększając tym samym efektywność całej kampanii. Dzięki integracji z innymi narzędziami Microsoft, takimi jak Microsoft Advertising Intelligence, Bing Ads oferuje również dogłębną analizę i raportowanie, umożliwiając firmom monitorowanie wyników i optymalizację kampanii. Reklamy na Bing to doskonałe uzupełnienie reklam na innych platformach, ponieważ pozwalają firmom dotrzeć do nowych odbiorców i zwiększyć swoją widoczność w internecie.


11. Reklamy na Snapchacie

Reklamy na Snapchacie to dynamiczny i innowacyjny sposób na dotarcie do młodych i aktywnych odbiorców. Platforma ta oferuje różnorodne narzędzia reklamowe, które umożliwiają firmom docieranie do użytkowników w sposób kreatywny i interaktywny. Dzięki możliwościom personalizacji i precyzyjnemu targetowaniu, reklamy na Snapchacie pozwalają dotrzeć do konkretnych grup odbiorców w oparciu o ich zainteresowania, demografię i zachowania. Snapchat Ads umożliwia wykorzystanie następujących formatów reklamowych:

 • pojedynczy obraz lub film wideo,
 • reklamy kolekcji, fabularne, dynamiczne,
 • filtry,
 • czy soczewki (lensy).

Reklamy na Snapchacie są nie tylko skuteczne, ale również atrakcyjne wizualnie i angażujące dla użytkowników. Dzięki temu platforma ta staje się coraz bardziej popularnym narzędziem w strategii marketingowej dla firm, które chcą dotrzeć do młodej, cyfrowej generacji i budować ich zaangażowanie oraz długofalowe relacje.


Najlepsze platformy reklamowe dla sklepów w 2023. Podsumowanie

Wybór odpowiedniej platformy reklamowej dla Twojego sklepu jest kluczowy dla sukcesu w e-commerce. Pamiętaj, że każda platforma ma swoje unikalne cechy, możliwości i grupy docelowe. Przed podjęciem decyzji, dokładnie zbadaj i porównaj dostępne opcje, uwzględniając swoje cele, budżet i specyfikę branży. Nie wahaj się również eksperymentować i testować różnych platform reklamowych, aby znaleźć te, które najlepiej spełnią Twoje potrzeby.

Jakie są najlepsze platformy reklamowe dla sklepów w 2023?
Down arrow

Wśród najpopularniejszych i najbardziej rekomendowanych platform reklamowych dla sklepów są: Google Ads, Facebook Ads, Instagram Ads, Allegro Ads, LinkedIn Ads, TikTok Ads i Pinterest Ads.

Dlaczego Google Ads jest jedną z najlepszych platform reklamowych dla sklepów?
Down arrow

Google Ads jest potężnym narzędziem reklamowym, które umożliwia docieranie do szerokiego audytorium za pomocą wyszukiwarki Google, sieci reklamowej Google oraz platformy YouTube. Możliwość precyzyjnego targetowania, narzędzia analityczne i bogate opcje reklamowania sprawiają, że Google Ads jest niezwykle skutecznym narzędziem reklamowym.

Dlaczego Facebook Ads i Instagram Ads są polecane dla sklepów internetowych?
Down arrow

Facebook Ads oraz Instagram Ads oferują ogromny zasięg, umożliwiając dotarcie do milionów potencjalnych klientów. Platformy te są również znane z efektywnego targetowania na podstawie zainteresowań, demografii i zachowań użytkowników. Dodatkowo, integracja z narzędziami zakupowymi i opcje tworzenia dynamicznych reklam przyczyniają się do sukcesu kampanii reklamowych sklepów internetowych.


Poznaj historie sukcesu naszych klientów

widoczni 56
Clitch
4.9
Google
4.8
Corner

Clutch.co to jedna z najbardziej wiarygodnych platform z opiniami na świecie!

opinie

Ponad 500 pozytywnych opinii w Google i 70 opinii na Clutch.co

 

Jesteśmy jedną z najlepiej i najczęściej ocenianych agencji marketingu internetowego w Polsce na największych platformach do ocen: Google i Clutch.co. Zobacz, nasze oceny i przekonaj się, że warto z nami współpracować.

 

 

 

 

Bezpłatna konsultacja SEO/ADS
Wyślij zapytanie
Wyślij zapytanie
Eliza Tomaka
Eliza Tomaka

Eliza zdobywała doświadczenie w marketingu internetowym, pracując jako copywriterka oraz jako freelancerka. Ukończyła kurs SEO copywritingu oraz kurs korekty tekstów. Regularnie pogłębia swoją wiedzę w zakresie promowania biznesu, content marketingu, SEO i Google Ads czytając blogi o promowaniu biznesu i poznając nowe zagadnienia branżowe. W swojej pracy wykorzystuje najnowsze dane pozyskane z narzędzi takich jak Senuto, Semstorm i Ahrefs. Eliza ukończyła studia na kierunku edukacja artystyczna, ze specjalizacją w malarstwie.

Przeczytaj o autorze
Oceń ten artykuł:
Najlepsze platformy reklamowe dla sklepów w 2023

Średnia ocen użytkowników4.98 na podstawie 127 głosów

UDOSTĘPNIJ