Jak zbudować skuteczną kampanię w Google Ads dla e-commerce?

Jak zbudowac skuteczna kampanie google ads dla ecommerce
Spis treści

• Jak wygląda struktura konta w Google Ads?

• Jak zbudować kampanię reklamową Google Ads dla swojego e-commerce?

• Jak zbudować doskonałą strukturę kampanii? Najlepsze praktyki dla e-commerce

• Jakich błędów należy unikać, budując kampanię reklamową w Google Ads?

• Podsumowanie

Prawie każde kliknięcie Twojej reklamy online to potencjalna okazja na sprzedaż! Jak jednak zachęcić użytkowników do swojej oferty, gdy w sieci jest tak wiele produktów? Odpowiedzią może być kampania w Google Ads. Jest to narzędzie, które pozwala dotrzeć do szerokiego grona potencjalnych klientów i stworzyć kampanię, która przekuje kliknięcia w realne zyski. Sprawdź, jak zbudować skuteczną kampanię w Google Ads, która pomoże Ci osiągnąć wyższe wyniki sprzedażowe i zyskać przewagę nad konkurencją!

Chcesz rozkręcić swoją stronę?

Skorzystaj z indywidualnych porad ekspertów

 

Chcesz zwiększyć wyniki swojej firmy? Skorzystaj ze wsparcia naszych ekspertów i poznaj pełnię możliwości Twojej strony. 

Poznaj bezpłatne wskazówki od Widocznych zakresu:

 • Pozycjonowania
 • Kampanii Google Ads
 • Optymalizacji UX
Umów się na darmowy audyt
widoczni 54


Jak wygląda struktura konta w Google Ads?

Struktura konta w Google Ads jest hierarchiczna i składa się z kilku poziomów, które pozwalają na zorganizowanie kampanii reklamowych w sposób uporządkowany i efektywny. Odpowiednio zaplanowane konto ułatwia zarządzanie kampaniami oraz pozwala na precyzyjne kierowanie reklam do odpowiednich grup docelowych. Zobacz, jak wygląda struktura konta Google Ads:

 • Konto Google Ads - jest najwyższym poziomem struktury i stanowi bazę dla wszystkich kampanii reklamowych. W ramach jednego konta możesz tworzyć i zarządzać wieloma kampaniami, co jest szczególnie przydatne dla e-commerce, które oferują różnorodne produkty, często organizują promocje oraz wprowadzają nowe kolekcje.
 • Kampanie - kampanie to pierwszy poziom zaraz pod kontem Google Ads. Każda kampania to odrębna jednostka z własnym budżetem i ustawieniami. Możesz tworzyć różne rodzaje kampanii, takie jak kampanie w sieci wyszukiwania, kampanie w sieci reklamowej, kampanie wideo itp.
 • Grupy reklamowe - każda kampania składa się z co najmniej jednej grupy reklam, które są związane tematycznie lub pod względem produktów. Pomagają one w skoncentrowanym zarządzaniu reklamami oraz umożliwiają tworzenie spersonalizowanych treści.
 • Reklamy - w ramach grup reklamowych tworzysz konkretne reklamy. Możesz wybrać różne rodzaje, np. tekstowe, graficzne, wideo itp. Reklamy zawierają treść i linki prowadzące do Twojej witryny lub strony docelowej. Poznaj wszystkie rodzaje reklam w Google Ads!
 • Słowa kluczowe - każda grupa reklam zawiera też listę słów kluczowych, które określają, kiedy Twoje reklamy zostaną wyświetlone w wynikach wyszukiwania Google. Wybierając odpowiednie słowa kluczowe, możesz precyzyjnie dotrzeć do swojej grupy docelowej.
 • Landing page - w strukturze konta Google Ads znajdują się także strony docelowe (landing pages). Każda grupa reklam powinna mieć jedną stronę docelową, na którą będą kierowani potencjalni klienci.

Struktura konta Google Ads.


Jak zbudować kampanię reklamową Google Ads dla swojego e-commerce?

Stworzenie odpowiedniej struktury kampanii to podstawowy krok w skutecznej promocji sklepu e-commerce. To właśnie od tego zależy, jak precyzyjnie i efektywnie dotrzesz do swojej grupy docelowej oraz jakie wyniki osiągniesz w promowaniu swojego biznesu online. Poniżej omówimy kroki niezbędne do stworzenia struktury kampanii Google Ads, która pozwoli Ci maksymalnie wykorzystać potencjał tej platformy i z sukcesem zwiększać swoją sprzedaż.


1. Utwórz konto Google Ads

Pierwszym krokiem w procesie tworzenia kampanii jest oczywiście założenie konta Google Ads. To konto będzie stanowiło centralny punkt zarządzania wszystkimi reklamami i kampaniami. Choć nie jest to nic skomplikowanego, to istnieje kilka kluczowych kwestii, które warto wziąć pod uwagę podczas tworzenia konta Google Ads:

 • Dane kontaktowe i płatności - na początek musisz dostarczyć swoje dane kontaktowe, a także informacje dotyczące płatności. To niezbędne kroki, które pozwolą Google na identyfikację Twojej firmy i umożliwią rozliczanie się za reklamy.
 • Waluta i strefa czasowa - wybierz odpowiednią walutę, w jakiej będą rozliczane Twoje kampanie, oraz strefę czasową, aby dostosować wyświetlanie reklam z aktywnością Twojej grupy docelowej.
 • Struktura konta - zastanów się nad strukturą konta. Czy będziesz tworzyć osobne kampanie dla różnych kategorii produktów? Czy może preferujesz grupowanie reklam według konkretnych segmentów odbiorców? Planując strukturę, warto zastanowić się, jak najlepiej dostosować ją do unikalnych potrzeb Twojego e-commerce.

Pierwszy etap tworzenia kampanii Google Ads.


2. Skonfiguruj kampanię

Po utworzeniu konta Google Ads czas na konfigurację samej kampanii, a dokładniej wybór odpowiednich ustawień i jej rodzaju. Jest to szczególnie istotne, ponieważ dzięki tym ustawieniom reklamy będą mogły spełnić Twoje cele biznesowe.

Pierwszym krokiem jest zdefiniowanie celów kampanii, czyli tego, co chcesz osiągnąć za pomocą reklam. Chcesz zwiększyć sprzedaż, generować ruch na stronie internetowej, czy może zwiększyć świadomość marki? Przemyśl tę decyzję, ponieważ dzięki odpowiednio określonym celom Twoje kampanie będą bardziej trafne i dopasowane do Twoich potrzeb.

Cele kampanii reklamowych w Google Ads.

Następnie musisz wybrać rodzaj kampanii, który najlepiej odpowiada celom Twojego sklepu e-commerce. Google Ads oferuje różne opcje, takie jak kampanie w sieci wyszukiwania, w sieci reklamowej, na YouTube, czy kampanie produktowe w Google Zakupy. Wybór zależy od tego, gdzie chcesz wyświetlać swoje reklamy i co dokładnie promować. Sprawdź wszystkie typy kampanii Google Ads i wybierz odpowiedni dla siebie!

Typy kampanii w Google Ads.

Określ również lokalizację, na którą mają być kierowane Twoje reklamy, języki, którymi posługują się Twoi klienci oraz dodaj segmenty odbiorców.


3. Ustal budżet i stawki

Kolejnym istotnym etapem w konfiguracji kampanii Google Ads dla e-commerce jest ustalenie budżetu i stawek. To aspekty, które mają kluczowe znaczenie dla skuteczności kampanii oraz kontroli nad wydatkami. Jak prawidłowo ustalić budżet i stawki CPC? Postępuj zgodnie z następującymi krokami:

 • Określ swój budżet reklamowy - pierwszym krokiem jest ustalenie, ile jesteś gotów zainwestować w reklamy każdego dnia lub w określonym czasie (możesz ustawić budżet dzienny lub miesięczny). Budżet w Google Ads jest elastyczny, co oznacza, że możesz go dowolnie dostosowywać w zależności od potrzeb i wyników kampanii. Pamiętaj, że powinien być realistyczny i zgodny z dostępnymi środkami finansowymi.
 • Wybierz strategię licytacji - Google Ads oferuje różne strategie ustalania stawek, które można dostosować do specyfiki danej kampanii. Wybór odpowiedniej strategii zależy od rodzaju sieci, na którą jest kierowana kampania, oraz od celów (zdobywania kliknięć, wyświetleń, czy konwersji). Masz do wyboru m.in. CPC (koszt za kliknięcie reklamy), CPM (koszt za 1000 wyświetleń) czy inteligentne ustalanie stawek (system robi to za Ciebie).
 • Ustaw stawki CPC - jeśli wybrałeś licytację CPC, musisz określić, ile jesteś gotów zapłacić za każde kliknięcie Twojej reklamy. Stawki CPC różnią się w zależności od słów kluczowych i konkurencji na rynku. Niektóre frazy mogą być bardziej kosztowne niż inne, dlatego ważne jest monitorowanie i dostosowywanie stawek, aby osiągnąć jak najlepszy stosunek kosztów do efektów.
 • Regularnie monitoruj wydatki kampanii i dostosowuj budżet w miarę potrzeb - Google Ads pozwala na kontrolę dziennego wydatku, co daje możliwość reagowania na bieżąco. Jeśli kampania przynosi dobre wyniki, możesz zwiększyć budżet, aby maksymalnie wykorzystać potencjał. Z kolei w przypadku słabszych wyników, warto ograniczyć wydatki lub dokładniej dostosować strategię reklamową.

Dowiedz się więcej o budżecie w Google Ads:


4. Utwórz grupy reklam

Kiedy już ustalisz budżet, stawki i strategie licytacji, kolejnym ważnym krokiem w konfiguracji kampanii reklamowej dla e-commerce jest utworzenie grup reklam. Grupy reklam pozwalają na lepsze organizowanie i personalizowanie treści reklamowych, co z kolei przekłada się na większą efektywność kampanii.

Grupa reklam to zbiór reklam, które są do siebie podobne tematycznie i mają wspólny cel. Podczas ich tworzenia warto pamiętać o kilku zasadach:

 • Twórz maksymalnie 7-10 grup reklam na kampanię, ponieważ pozwoli to zachować przejrzystość i kontrolę nad jej strukturą.
 • W każdej grupie reklam używaj maksymalnie 20 słów kluczowych, dzięki czemu precyzyjnie dopasujesz je do potrzeb odbiorców.
 • Dla każdej grupy reklam stwórz 2 lub 3 reklamy, co umożliwi Ci testowanie różnych treści i dostosowywanie ich według skuteczności.

Jak już wspomnieliśmy, do grupy reklam należy również przypisać listę słów kluczowych, które pozwolą dopasować reklamy do wyszukiwań użytkowników. W dalszej części opiszemy, jak znaleźć najkorzystniejsze słowa kluczowe do kampanii reklamowej dla e-commerce.

Tworzenie grupy reklam w Google Ads.


5. Wybierz słowa kluczowe kampanii

Kolejnym obowiązkowym krokiem podczas tworzeni kampanii Google Ads dla sklepów internetowych jest wybór odpowiednich słów kluczowych. Słowa kluczowe mają decydujący wpływ na, to kiedy Twoje reklamy zostaną wyświetlone w wynikach wyszukiwania i jak trafne będą dla użytkowników. Dobrze dobrane frazy to klucz do efektywnego docierania do klientów. Jak odpowiednio wybrać słowa kluczowe w kampanii Google Ads? Sprawdź:

 • Przeprowadź badanie słów kluczowych - przeanalizuj rynek, swoją branżę i konkurencję. Skorzystaj z narzędzi do analizy słów kluczowych, takich jak Google Keyword Planner, aby dowiedzieć się, jakie frazy są popularne w branży i jaki mają potencjał generowania ruchu na stronie.
 • Wybierz słowa kluczowe o różnym zasięgu - niektóre słowa kluczowe mogą ogólnie odnosić się do Twojego sklepu e-commerce (np. sklep wędkarki Poznań), podczas gdy inne powinny być bardziej szczegółowe i związane z konkretnymi produktami (np. wędka spinningowa Mikado). To pozwala na osiągnięcie różnych grup docelowych.
 • Dostosuj słowa kluczowe do grup reklam - każda grupa reklam powinna zawierać odpowiednie słowa kluczowe, które są związane tematycznie z treściami reklam. To pozwoli na lepsze dostosowanie ich do potrzeb użytkowników i zwiększenie szans na konwersje.
 • Dodaj wykluczające słowa kluczowe - są to frazy, które blokują wyświetlanie reklam na konkretne zapytania użytkowników. Na przykład jeśli Twój sklep oferuje luksusowe zegarki, możesz chcieć wykluczyć frazę tanie zegarki męskie, ponieważ użytkownicy wpisujący takie zapytanie prawdopodobnie nie będą zainteresowani Twoją ofertą. To pomaga w ograniczeniu kosztów i skupieniu się na bardziej wartościowym ruchu.
 • Użyj odpowiednich dopasowań słów kluczowych - Google Ads oferuje różne typy dopasowań słów kluczowych, takie jak dopasowanie ścisłe, dopasowanie przybliżone lub dopasowanie do wyrażenia. Każde z nich, w różnym stopniu dopasowuje Twoją reklamę do zapytania użytkownika. Zobacz, jak tłumaczy to Google:

Typy dopasowań słów kluczowych.


6. Utwórz reklamę

Po utworzeniu grupy reklam i dodaniu słów kluczowych kolejnym krokiem jest stworzenie reklam, które przyciągną uwagę potencjalnych klientów. Proces ten obejmuje kilka istotnych elementów:

 • Na początek, należy dodać adres URL, na który użytkownicy zostaną przekierowani po kliknięciu reklamy. Adres ten powinien prowadzić bezpośrednio do strony produktu lub oferty, aby zapewnić łatwą nawigację. Dowiedz się, jak stworzyć skuteczną stronę docelową do kampanii w Google Ads!
 • Następnie, stwórz nagłówki reklamy, które są pierwszymi elementami, jakie użytkownik zobaczy. Nagłówki powinny być przyciągające i odzwierciedlać istotę Twojej oferty. Staraj się, aby były one klarowne i skoncentrowane na korzyściach dla klienta.
 • Kolejnym krokiem jest napisanie tekstu reklamy. Tutaj możesz opisać produkty, ofertę, unikalne cechy Twojego e-commerce i zachęcić użytkowników do kliknięcia. Staraj się być konkretny i przekonujący. Sprawdź, jak napisać skuteczną reklamę tekstową!
 • Do reklamy warto też dodać nazwę i logo firmy, aby uatrakcyjnić jej wygląd i wzmocnić rozpoznawalność marki.
 • Na zakończenie, nie zapomnij o rozszerzeniach reklamy. Rozszerzenia pozwalają na dodanie dodatkowych informacji, takich jak numer telefonu czy linki do konkretnych podstron. Wykorzystaj je, aby zwiększyć atrakcyjność reklamy i dostarczyć użytkownikom więcej szczegółów na temat Twojej oferty.

Sekcja tworzenia reklamy w Google Ads.


7. Dodaj rozszerzenia reklamy

Jak już wspomnieliśmy, dodanie rozszerzeń jest jednym z elementów tworzenia kampanii reklamowej Google Ads. Nie zapominaj o tym kroku, ponieważ ich wykorzystanie może znacząco zwiększyć widoczność Twoich reklam i zachęcić użytkowników do interakcji. Zobacz, z jakich rozszerzeń warto skorzystać w przypadku kampanii dla e-commerce:

 • Promocje - umożliwiają dodanie do reklamy dodatkowych szczegółów dotyczących aktualnych promocji, rabatów czy wyprzedaży.
 • Ceny - pozwalają na wyświetlenie konkretnych produktów wraz z ich cenami. Jest to szczególnie przydatne w e-commerce, gdzie klienci często decydują się na zakupy, porównując ceny w różnych sklepach.
 • Objaśnienia - umożliwiają przekazanie dodatkowych informacji na temat Twoich produktów, możesz np. używać ich do wyeksponowania cech, korzyści lub promocji.
 • Aplikacje - te rozszerzenia pozwalają użytkownikom na łatwe pobranie Twojej aplikacji bezpośrednio z reklamy.
 • Linki do podstron - umożliwiają dodanie linków bezpośrednio do różnych sekcji Twojej witryny, takich jak kategorie produktów, blog czy strona kontaktowa.
 • Połączenia - jeśli Twoja firma obsługuje klientów telefonicznie, rozszerzenia z numerem telefonu pozwalają na wygodne kontaktowanie się z Tobą bezpośrednio z reklamy.

Zależy Ci na zwiększenie sprzedaży w sklepie online? Postaw na Google Ads dla e-commerce


8. Przeanalizuj skuteczność swojej reklamy

Analiza skuteczności reklamy w Google Ads dla e-commerce to obowiązkowy proces, który pozwala na bieżące monitorowanie wyników i dostosowywanie strategii w celu osiągnięcia lepszych rezultatów. Na co zwrócić uwagę podczas takiej analizy?

 • Analizuj konkretne metryki - regularnie śledź kluczowe metryki kampanii, takie jak współczynnik klikalności (CTR), koszt za kliknięcie (CPC), konwersje i zwrot z inwestycji (ROI). Te wskaźniki dostarczają informacji na temat efektywności Twojej kampanii.
 • Wykonuj testy A/B - przeprowadzaj testy A/B, aby zidentyfikować, które elementy kampanii, takie jak tytuły, treści reklam, rozszerzenia czy strony docelowe, przynoszą najlepsze wyniki. Porównuj różne warianty i dostosowuj kampanię na podstawie wyników.
 • Analizuj słowa kluczowe używane w kampanii - monitoruj słowa kluczowe, które generują kliknięcia, ale nie przynoszą konwersji lub mają zbyt wysoki koszt. Dodaj je do listy słów wykluczających, aby uniknąć marnowania budżetu na nieproduktywne kliknięcia.
 • Kontroluj wskaźnik jakości - ten wskaźnik ocenia jakość Twoich reklam i wpływa na ich pozycję w wynikach wyszukiwania oraz koszt kliknięcia. Aby osiągnąć dobry wynik, upewnij się, że Twoje reklamy są odpowiednio dopasowane do słów kluczowych i generują pozytywne doświadczenia użytkowników.
 • Analizuj budżet - monitoruj wydajność różnych kampanii i grup reklam, a następnie przesuwaj budżet w kierunku tych, które przynoszą najlepsze wyniki. Nie wahaj się także zwiększać finansów w przypadku kampanii, które przynoszą wysoki zwrot z inwestycji.


Jak zbudować doskonałą strukturę kampanii? Najlepsze praktyki dla e-commerce

Poznaj sprawdzone metody i triki, które pomogą Ci stworzyć efektywną kampanię dla Twojego sklepu e-commerce:

 • Zaplanuj wszystko wcześniej! Rozważ swoje cele i precyzyjnie określ, co chcesz osiągnąć, zanim przystąpisz do działań.
 • Starannie przemyśl, w jaki sposób chcesz zorganizować swoje konto, aby było jak najbardziej efektywne i pozwalało na łatwe zarządzanie wszystkimi kampaniami.
 • Twórz reklamy, które przynoszą rezultaty w wynikach wyszukiwania, stosując mocne wezwania do działania i odwołując się do potrzeb Twojej grupy docelowej.
 • Stosuj kampanie wideo, aby wzmacniać rozpoznawalność marki i dotrzeć do większej liczby potencjalnych klientów. Sprawdź kilka pomysłów na wideo marketing w e-commerce.
 • Używaj fraz typu long tail, które są bardziej szczegółowe i lepiej odpowiadają na intencje użytkowników.
 • Eksperymentuj z budżetem, treścią reklamy, hasłami i typami reklam, aby sprawdzić, które najlepiej pasują do Twojej marki.
 • Testuj, jakie reakcje wywołują Twoje reklamy i dostosowuj je, aby zwiększyć ich skuteczność.
 • Docieraj do nowych klientów, konkurując o słowa kluczowe używane przez konkurencję.

Zobacz, jak jeszcze możesz wypromować swój sklep internetowy:


Jakich błędów należy unikać, budując kampanię reklamową w Google Ads?

Sprawdź, na jakie aspekty kampanii Google Ads dla e-commerce zwrócić uwagę, aby uniknąć błędów, które zmniejszą jej efektywność:

 • Jednym z częstych błędów jest nieśledzenie konwersji lub nieprawidłowe śledzenie konwersji. Bez monitorowania działań użytkowników na stronie, nie jesteś w stanie ocenić skuteczności kampanii.
 • Upewnij się, że masz dokładnie określoną i odpowiednio dobraną grupę docelową. Nieprecyzyjne lub niezwiązane z marką grupy docelowe mogą prowadzić do marnowania budżetu.
 • Wybieraj słowa kluczowe, które są istotne dla Twojej marki i pasują do potrzeb odbiorców. Unikaj słów kluczowych, które nie mają związku z Twoimi produktami lub usługami.
 • Nie ograniczaj się do używania wyłącznie dopasowania przybliżonego dla słów kluczowych. Zróżnicowanie typów dopasowania może poprawić trafność reklam.
 • Nie zaniedbuj wykluczających słów kluczowych. Poprawne wykluczenia pomagają uniknąć wyświetlania reklam użytkownikom, którzy nie są potencjalnymi klientami.
 • Używaj inteligentnego określania stawek z rozwagą i zgodnie z celami kampanii. Niewłaściwe użycie tej funkcji może prowadzić do nieoptymalnych kosztów.
 • Unikaj używania wszystkich domyślnych ustawień Google, aby nie marnować budżetu na nieistotnych odbiorców. Dostosowuj ustawienia do potrzeb Twojej kampanii.
 • Nie stosuj automatycznych rekomendacji na ślepo, zawsze analizuj, czy są zgodne z Twoimi celami reklamowymi.
 • Upewnij się, że reklamy zawierają wyraźne i przekonujące wezwania do działania, które skłonią użytkowników do kliknięcia.
 • Nie ignoruj konkurencji przy tworzeniu struktur i strategii reklamowych. Śledzenie działań innych firm z branży może dostarczyć Ci cennych informacji.


Jak zbudować skuteczną kampanię w Google Ads dla e-commerce? Podsumowanie

Tworzenie skutecznych kampanii w Google Ads dla e-commerce to proces, który może przynieść realne korzyści. Dzięki właściwemu wykorzystaniu tej platformy reklamowej możesz dotrzeć do swojej grupy docelowej i zwiększyć sprzedaż online. Pamiętaj, że kluczem do sukcesu jest staranne zaplanowanie struktury konta, ciągła optymalizacja oraz dostosowywanie strategii do zmieniających się potrzeb rynku. Warto inwestować czas i wysiłek w tworzenie efektywnych kampanii reklamowych, ponieważ może to przynieść znaczący zwrot z inwestycji i przyczynić się do sukcesu Twojego e-commerce. Powodzenia w promowaniu swojej marki i osiąganiu lepszych wyników online!

Dlaczego warto korzystać z Google Ads dla e-commerce?
Down arrow

Google Ads pozwala sklepom e-commerce dotrzeć do potencjalnych klientów w momencie, gdy aktywnie poszukują produktów online i są najbardziej skłonni do wykonania konwersji. To efektywny sposób zwiększenia widoczności oferty sklepu i generowania sprzedaży.

Jakie są kluczowe kroki w tworzeniu kampanii Google Ads dla e-commerce?
Down arrow

Najważniejsze kroki w procesie tworzenia kampanii Google Ads dla e-commerce to określenie celów kampanii, wybór odpowiednich słów kluczowych, stworzenie atrakcyjnych reklam, zaplanowanie budżetu i określenie stawek oraz monitorowanie wyników.

Co to są kampanie wideo w Google Ads?
Down arrow

Kampanie wideo w Google Ads to rodzaj reklam, które wykorzystują format wideo do promowania produktów lub usług na różnych platformach, takich jak YouTube. Są doskonałym sposobem na zwiększenie rozpoznawalności marki w sieci i przyciągniecie ruchu do witryny internetowej.


Poznaj historie sukcesów naszych klientów

widoczni 56
Clitch
4.9
Google
4.8
Corner

Clutch.co to jedna z najbardziej wiarygodnych platform z opiniami na świecie!

opinie

Ponad 500 pozytywnych opinii w Google i 70 opinii na Clutch.co

 

Jesteśmy jedną z najlepiej i najczęściej ocenianych agencji marketingu internetowego w Polsce na największych platformach do ocen: w Google i na Clutch.co. Zobacz, nasze oceny i przekonaj się, że warto z nami współpracować.

 

 

 

 

Bezpłatna konsultacja SEO/ADS
Wyślij zapytanie
Wyślij zapytanie
Milena Masłowska
Milena Masłowska

Milena swoje doświadczenie w marketingu internetowym zdobywała, pracując na stanowisku copywriterki w agencji oraz jako freelancerka. Regularnie pogłębia wiedzę z zakresu content marketingu, SEO, czy Google Ads studiując na kierunku Copywriting jako narzędzie reklamy.

Jest absolwentką studiów na kierunku Filologia rosyjska, ze specjalizacją literaturoznawstwo. Ukończyła kursy marketingu internetowego, a na co dzień doszkala się, czytając blogi o promowaniu biznesu i poznaje nowe zagadnienia związane z Google Ads. Swoje treści opiera na najświeższych informacjach branżowych i danych pozyskanych z narzędzi takich jak Senuto, Semstorm i Ahrefs.

Przeczytaj o autorze
Oceń ten artykuł:
Jak zbudować skuteczną kampanię w Google Ads dla e-commerce?

Średnia ocen użytkowników4.97 na podstawie 126 głosów

UDOSTĘPNIJ