13 niesamowicie skutecznych technik promocji sprzedaży, dzięki którym zyskasz nowych klientów

13 niesamowicie skutecznych technik promocji sprzedazy dzieki ktorym zyskasz nowych klientow
Spis treści

• Czym jest promocja sprzedaży?

• Rola promocji sprzedaży w marketingu internetowym

• 13 technik promocji sprzedaży, które musisz wypróbować

• Podsumowanie

By osiągnąć sukces w biznesie online, nie wystarczy tylko oferowanie dobrych produktów czy usług oraz posiadanie swojej strony internetowej. Sami z siebie klienci do nas nie trafią - by do nich dotrzeć, musisz zainwestować w promocję sprzedaży, która pozwoli Ci pokazać się swoim klientom i zaprezentować swoją wartość. Sprawdźmy 13 skutecznych taktyk promocji sprzedaży, które pozwolą dotrzeć do nowych klientów, zwiększyć liczbę konwersji oraz przychody

Chcesz rozkręcić swoją stronę?

Skorzystaj z indywidualnych porad ekspertów

 

Chcesz zwiększyć wyniki swojej firmy? Skorzystaj ze wsparcia naszych ekspertów i poznaj pełnię możliwości Twojej strony. 

Poznaj bezpłatne wskazówki od Widocznych zakresu:

 • Pozycjonowania
 • Kampanii Google Ads
 • Optymalizacji UX
Umów się na darmowy audyt
widoczni 54


Czym jest promocja sprzedaży?

Promocja sprzedaży to zestaw działań danej firmy, które mają na celu zwiększenie sprzedaży danego produktu lub usługi, czyli przekonanie odbiorców do zakupu. Do promocji sprzedaży firma wykorzystuje różnorodne taktyki, aby wzbudzić zainteresowanie i stworzyć popyt na produkt, usługę lub inne oferty. Promocja sprzedaży obejmuje wiele różnych działań, a jej celem jest przyciągnięcie uwagi klientów, zachęcenie ich do zakupu danego produktu lub usługi, a także zwiększenie świadomości marki i budowanie jej pozytywnego wizerunku.

Firmy odnoszące sukcesy wiedzą, że promocje sprzedaży należą do najskuteczniejszych metod zwiększania sprzedaży, zwiększania satysfakcji klientów i zwiększania świadomości marki. Promocje sprzedaży są stosowane od dziesięcioleci z wielkim powodzeniem i bez względu na branżę lub wielkość firmy istnieją techniki promocji sprzedaży, które mogą się sprawdzić również w Twoim przypadku.

Promocje sprzedaży można ogłaszać za pośrednictwem bezpłatnych kanałów, takich jak media społecznościowe, newsletter lub strona internetowa; można uczynić z nich też centralny punkt płatnych kampanii reklamowych, takich jak reklamy w LinkedIn Ads czy Google Ads. Skuteczna promocja sprzedaży wykorzystuje obrazy, skuteczne teksty i logikę, aby odwoływać się do potrzeb, wartości i emocji odbiorców docelowych oraz zachęcać ich do zakupu produktów lub usług za pomocą zachęcającej oferty. 


Rola promocji sprzedaży w marketingu internetowym

Dlaczego warto wdrożyć techniki promocyjne sprzedaży w sklepie internetowym? Ponieważ:

 • zwiększają zasięg marki oraz ruch - kampanie promocyjne pozwalają dotrzeć do szerszej grupy potencjalnych klientów i zwiększyć zasięg marki. Wpływają również na świadomość marki i jej widoczność w wynikach wyszukiwania, co przekłada się na większą liczbę odwiedzających i potencjalny wzrost sprzedaży;
 • zwiększają konwersję i sprzedaż - promocje sprzedażowe mają duży wpływ na decyzję zakupową klientów; dzięki obniżkom cen, rabatom czy dodatkowym gratisom, klienci są bardziej skłonni do dokonania zakupu, co zwiększa konwersję i sprzedaż;
 • skracają cykl sprzedaży - dzięki dobrze zaplanowanym promocjom możesz skrócić cykl sprzedaży i szybciej skłonić klienta do zakupu;
 • budują relacje z klientami - promocje sprzedażowe mogą również służyć do budowania relacji z klientami i zwiększania ich lojalności; programy lojalnościowe, rabaty dla stałych klientów czy bonusy za polecenie znajomego, to tylko niektóre z przykładów, które zachęcają do powrotu i korzystania z oferty.
 • umożliwiają testowanie nowych produktów lub usług - promocje sprzedażowe są również dobrym sposobem na testowanie nowych produktów lub usług. Oferta promocyjna może zachęcić klientów do wypróbowania nowego produktu, a opinie i komentarze pozwolą na dalszy rozwój i ulepszanie oferty;
 • pozwalają dotrzeć do dotychczas niezaangażowanych klientów - dobrze zaplanowana strategii promocyjna może zaktywizować użytkowników, którzy dotychczas nie byli skłonni do skorzystania z oferty;
 • zwiększają liczbę leadów - techniki promocyjne mogą wpłynąć na większy zasięg marki i dotrzeć do dużej grupy odbiorców (potencjalnych klientów). Zobacz, jak pozyskiwać leady w e-commerce.


13 technik promocji sprzedaży, które musisz wypróbować

Jakie techniki promocji sprzedaży warto wypróbować, by zwiększyć sprzedaż produktów, zaangażowanie użytkowników i konwersje? Sprawdź nasze zestawienie strategii, które warto wypróbować w komunikacji marketingowej z konsumentami.


1. Dodawaj posty z ofertami w profilu firmy w Google

Czy wiesz, że w profilu firmy w Google możesz dodawać posty, podobnie jak w mediach społecznościowych? Jednym ze środków promocji sprzedaży jest promowanie w wizytówce Google ofert sprzedażowych czy promocji. Publikacje mogą dotyczyć ofert, wydarzeń, ogłoszeń czy produktów. Dzięki temu Twoja promocja może dotrzeć do klientów, którzy znajdują Twoją firmę w Mapach Google i wyszukiwarce. Tym samym docierasz do osób o wysokim zamiarze konwersji. Oprócz zwiększenia liczby konwersji promocja w Google Moja Firma może również zwiększyć ruch w Twojej witrynie. Zobacz, jak wypozycjonować profil firmy w Google i jak zwiększyć zasięgi lokalne za pomocą wizytówki Google.

 

Sekcja dodawania aktualizacji (oferty, ogłoszenia) w profilu firmy w Google

 Posty widoczne w profilu firmy w Google


2. Zaoferuj darmowe próbki

Masz produkt, który chcesz sprzedać i nie wiesz, jak wypromować go wśród klientów? Zaoferuj darmowe próbki! Chociaż strategia ta najlepiej sprawdza się w sprzedaży stacjonarnej (zwłaszcza w przypadku żywności, np. stoiska promocyjne w supermarketach), to z powodzeniem można ją wdrożyć także w marketingu internetowym i sprzedaży online. Przykład? Dodaj do zamówienia dodatkowe próbki kosmetyków w drogerii internetowej! Być może klient, zadowolony z próbki towaru, w przyszłości wybierze produkt w docelowym opakowaniu. Pamiętaj, że w dobie troski o środowisko warto zapytać konsumenta, czy chce otrzymać bezpłatne próbki towaru, czy też z nich zrezygnować. Możesz dodać tę opcję na przykład w koszyku.


3. Dodaj do zamówienia gratisowy produkt

Strategia BOGO (Buy One, Get One) od lat sprawdza się jako dodatkowa wartość zachęcająca konsumentów do zakupu. Polega ona na tym, że klient, kupując konkretny towar, otrzymuje dodatkowy produkt gratis. Strategie są różne, a sklepy internetowe reklamują te produkty w następujący sposób: "Kup jeden, drugi taki sam potrzymaj gratis", Kup 2 produkty, trzeci dostaniesz gratis", "Kup 3 produkty, najtańszy otrzymasz za darmo". W ten sposób możesz także wyprzedawać zapasy i pozbyć się produktów, dla których kończy się termin przydatności lub dla których sezon mija (np. kremy na zimę wyprzedawane wiosną z asortymentu drogerii internetowych). Z tej taktyki mogą korzystać nie tylko sklepy internetowe, ale także firmy usługowe - salony SPA, siłownie, gabinety kosmetyczne czy fryzjerskie. Przykład? Wykup 10 zabiegów, a kolejny otrzymasz gratis bądź: "Wykup 10 zabiegów, za każdy zapłacisz 10% mniej od ceny standardowej". Dlaczego ta strategia się sprawdza? Ponieważ w praktyce często i tak niesie ze sobą korzyści - pozwala zarabiać i zwiększyć wolumen sprzedaży, a jednocześnie przyciąga klientów i realnie zwiększa sprzedaż oraz przychody. Zobacz również, jak zwiększyć średnią wartość zamówienia w e-commerce.


4. Dodaj promocje cachback

Zniżki cashback to technika promocji sprzedaży, w której klienci otrzymują zwrot części kosztów zakupów w postaci pieniędzy lub punktów lojalnościowych, które można wykorzystać na kolejne zakupy. Ta forma rabatu jest szczególnie popularna w marketingu internetowym, ponieważ umożliwia firmom przyciągnięcie nowych klientów oraz zachęcenie do zwiększenia wartości zamówienia. Zniżki cashback są szczególnie skuteczne w przypadku produktów lub usług, które klient kupuje regularnie lub za duże sumy. Dzięki temu, że klienci otrzymują część pieniędzy z powrotem, częściej podejmują decyzję o zakupie produktów lub usług, a także bardziej pozytywnie postrzegają firmę oferującą taką promocję. Odwdzięczanie się klientom w ten sposób często zwiększa lojalność użytkowników. Z takich rozwiązań korzysta mi.n marka Ikea, która za określoną wydaną kwotę zwraca część środków na kartę Ikea Family.

Sprawdź także:

Nie wiesz, jak skutecznie wypromować sklep w internecie? Wypróbuj pozycjonowanie dla e-commerce


5. Sprzedawaj zestawy w niższych cenach

Jak zwiększyć sprzedaż? Jedną z technik promocji jest zaproponowanie klientom zestawu produktów w niższej cenie. Może być to zestaw złożony z kilu sztuk tych samych produktów lub z produktów powiązanych ze sobą. Przykładowe zestawy to:

 • smartfon ze słuchawki lub statywem do zdjęć,
 • lustrzanka z obiektywem tańsza niż niż oba produkty kupione oddzielnie,
 • zestaw trzech par bielizny w niższej cenie niż 3 pary kupione oddzielnie,
 • zestaw narzędzi dla majsterkowicza, zestaw kosmetyków podróżnych,
 • drugi produkt 20% taniej,
 • trzeci produkt 30% taniej, a piąty 50% taniej.

Dlaczego ta technika się opłaca? Po pierwsze klienci otrzymują więcej produktów lub usług w niższej cenie, co zwiększa wartość transakcji i może zachęcić do większej liczby zakupów. Po drugie zestawy są łatwiejsze do sprzedaży, ponieważ klienci nie muszą samodzielnie wybierać produktów i usług, co ułatwia proces zakupowy i zwiększa szanse na finalizację transakcji. Sprawdź inne sposoby na tworzenie niezapomnianych doświadczeń zakupowych w e-commerce,

 propozycje zniżek dla członków Ikea Family w sklepie Ikea


6. Organizuj kampanie sezonowe

Sezonowe wyprzedaże i kampanie promocyjne to świetny sposób na przyciągnięcie nabywców w kluczowych okresach roku. Standardem jest Black Friday, jednak swoim klientom możesz zaoferować dużo więcej. Sprzedajesz produkty dla mam? Daj odbiorcom kod promocyjny na Dzień Mamy. Masz w ofercie artykuły szkolne? Nie zapomnij o kampanii promocyjnej na koniec lata, gdy dzieci wracają do szkoły, a ich rodzice muszą kupić przybory. Co jeszcze możesz zrobić, by przyciągnąć klientów? Przejrzyj kalendarz świąt nietypowych i w oparciu o niego utwórz kalendarz promocji w swojej firmie. W dzień bez stanika (13 października) przekornie zrób promocję na staniki, a w dzień bez krawata (2 czerwca) na krawaty.


7. Organizuj błyskawiczne akcje promocyjne

Błyskawiczne akcje promocyjne polegają na organizowaniu krótkotrwałych, intensywnych kampanii promocyjnych, które mają na celu przyciągnięcie uwagi klientów i zwiększenie sprzedaży w krótkim czasie. Taka forma promocji jest szczególnie skuteczna w przypadku sezonowych produktów lub okazjonalnych wyprzedaży. W czasie takiej akcji firma oferuje produkty lub usługi w niższej cenie lub z dodatkowymi bonusami, takimi jak darmowa dostawa lub prezenty. Błyskawiczne akcje promocyjne są atrakcyjne dla klientów, ponieważ mają ograniczony czas trwania, co sprawia, że klient czuje się zobowiązany do podjęcia szybkiej decyzji i dokonania zakupu przed upływem czasu promocji. Dla firm natomiast jest to skuteczna metoda zwiększenia sprzedaży w krótkim czasie i pozyskania nowych klientów. Możesz korzystać z błyskawicznych akcji promocyjnych na dwa sposoby:

 • organizować je 1-2 razy w roku (np. w okolicy Black Friday),
 • planować je miesięcznie i informować klientów o terminie akcji, dzięki czemu ci przygotowują się na większe zakupy i czekają na akcję.

W obu przypadkach pamiętaj o wykorzystaniu mediów społecznościowych i e-mailowych kampanii marketingowych, aby ogłosić, kiedy odbędzie się wyprzedaż. Możesz nawet stworzyć zabawny markowy hashtag, aby zachęcić odbiorców do zakupu!

Dowiedz się więcej o kampaniach sezonowych:


8. Oferuj kupony i bony

Rolą promocji jest przyciągnięcie użytkownika i zachęcenie go do zakupu. W efekcie z oferty prawdopodobnie skorzysta więcej osób niż bez promocji, a Ty w zarobisz więcej. W tym kontekście warto postawić na kupony promocyjne i bony. Po skorzystaniu z nich klient uzyskuje dostęp do zniżki, darmowej dostawy lub innego rodzaju "premii" w sklepie internetowym. Kupony i bony są skuteczną metodą przyciągania nowych klientów i zwiększenia sprzedaży, ponieważ stanowią dla nich zachętę do dokonania zakupów w danym sklepie. Dodatkowo taka forma promocji pozwala firmie na zdobycie lojalności klientów, ponieważ klienci, którzy otrzymują kupon lub bon, mają większą tendencję do powrotu do danego sklepu. Kupony i bony mogą przybierać różne formy, takie jak kod rabatowy, który należy wpisać podczas składania zamówienia, lub bon, który można wykorzystać przy kolejnym zakupie. Mogą być również ograniczone czasowo lub ilościowo, co sprawia, że klienci czują się zobowiązani do szybkiego wykorzystania oferty.

Przykładem kuponu lub bonu może być taki, który oferuje 10% zniżki na pierwsze zakupy w sklepie internetowym. Taka oferta przyciąga uwagę nowych klientów i zachęca ich do dokonania pierwszego zakupu w danym sklepie. Co więcej, taką ofertę możesz wykorzystać w remarketingu Google Ads do odzyskiwania porzuconych koszyków. Zobacz:


9. Działaj charytatywnie

Za pomocą akcji charytatywnych nie podniesiesz atrakcyjności produktu, ale możesz zwiększyć atrakcyjność swojej marki. Regularnie angażuj się w działania charytatywne - informuj nabywców, że część dochodu (stale lub w konkretnym momencie) przeznaczasz na działania charytatywne, np. związane z ochroną środowiska, pomocą najmłodszym czy zwierzętom. 

Zależy Ci na zwiększenie sprzedaży w sklepie online? Postaw na Google Ads dla e-commerce


10. Zadbaj o niskie koszty dostawy oraz wygodny zwrot

Jakie inne lekarstwo możesz znaleźć na porzucone koszyki? Zadbaj o niskie koszty dostawy i wygodny zwrot. Darmowa dostawa eliminuje jedną z ostatnich przeszkód na drodze do zakup. Co więcej, wiele firm oferuje obecnie darmowy zwrot, co sprawia, że odbiorcy tego oczekują. Co możesz zrobić, jeśli jesteś małą firmą i nie stać Cię na pokrywanie kosztów darmowych wysyłek i zwrotów?

 • Zaoferuj darmową dostawę za zamówienia od określonej wartości.
 • Zagwarantuj udział w kosztach zwrotu - pokryj połowę kwoty zwrotu, a klient pokryje drugą część.


11. Włącz programy lojalnościowe

Programy lojalnościowe są jednym ze sposobów promocji sprzedaży w marketingu internetowym. Ich celem jest zachęcenie klientów do częstszego dokonywania zakupów w danym sklepie internetowym oraz budowanie więzi i lojalności klientów wobec marki. Programy lojalnościowe opierają się na nagradzaniu klientów za dokonywanie zakupów lub podejmowanie innych działań, takich jak zapisanie się do newslettera, założenie konta w sklepie internetowym itp. W zamian za te działania klienci otrzymują punkty, które mogą wymienić na nagrody, takie jak zniżki na kolejne zakupy, darmowa wysyłka towarów, bony rabatowe i wiele innych. Programy lojalnościowe są skutecznym sposobem przyciągania nowych klientów i budowania lojalności wśród istniejących klientów. Klienci czują się docenieni i nagrodzeni za swoją aktywność, co zwiększa ich zaangażowanie i chęć powrotu do danego sklepu.

Przykładem programu lojalnościowego może być taki, który oferuje klientom 1 punkt za każde wydane 1 złoty w sklepie internetowym. Kiedy klienci zdobędą określoną ilość punktów, np. 100 punktów, mogą je wymienić na bony rabatowe o wartości 10 złotych.

Przykład programu lojalnościowego, w którym klienci otrzymują punkty w zamian za dostarczenie kartonów do firmy na wysyłki


12. Organizuj konkursy w mediach społecznościowych

Dlaczego konkursy na Facebooku czy Instagramie są świetnym rozwiązaniem na promocję konsumencką? Ich celem jest przyciągnięcie uwagi klientów, budowanie więzi z marką oraz zwiększenie zasięgu i zaangażowania w mediach społecznościowych. Konkursy mogą przybierać różne formy - od prostych quizów, przez loterie, aż po bardziej skomplikowane zadania wymagające udziału w akcji promocyjnej. Mogą polegać na odpowiedzi na pytania, przesyłaniu zdjęć lub filmów związanych z marką, udostępnieniu wpisu lub polubieniu strony. Nagrodą dla zwycięzców są zwykle produkty, usługi lub vouchery rabatowe na kolejne zakupy.

Konkursy w mediach społecznościowych pozwalają firmom na zwiększenie zasięgu ich działań marketingowych, ponieważ zainteresowanie konkursami przyciąga uwagę innych użytkowników. Dzięki temu konkursy stanowią świetny sposób na dotarcie do nowych klientów, a jednocześnie budowanie lojalności wśród istniejących. Są również skutecznym sposobem na pozyskanie cennych informacji o klientach, takich jak preferencje i nawyki zakupowe. W ramach konkursów firmy mogą zadać pytania związane z marką, produktami lub preferencjami klientów, co pozwala na lepsze dopasowanie oferty do potrzeb klientów.


13. Oferuj klientom prezenty z logo marki

Firmowe gadżety z logo marki to kolejna technika aktywizacji sprzedaży w marketingu internetowym. Zakłada ona tworzenie i dystrybucję gadżetów z logotypem marki, takich jak długopisy, kubki, koszulki, smycze czy torby. Takie gadżety mogą być rozdawane jako prezenty dla klientów podczas targów, konferencji, a także dodawane do zakupów w sklepie internetowym. Firmowe gadżety z logo marki są bardzo skuteczną formą promocji sprzedaży, ponieważ pozwala na zwiększenie świadomości marki i jej rozpoznawalności. Klienci, którzy otrzymują gadżety, zaczynają identyfikować się z marką. Ponadto gadżety z logo marki są świetnym nośnikiem reklamy - zwykle są praktyczne i użytkowe, a ich codzienne wykorzystanie pozwala na ciągłe nawiązywanie kontaktu z klientem. Firmowe gadżety z logo marki są również doskonałym narzędziem budowania lojalności klientów. Otrzymanie gratisu czy upominku z logo ulubionej marki sprawia, że klienci czują się docenieni i chętniej wracają do danego sklepu czy korzystają z oferowanych przez niego usług. Ważne jest jednak, aby dobierać odpowiednie gadżety, które będą pasowały do charakteru marki i oczekiwań klientów. Trzeba także zadbać o jakość gadżetów, aby nie wpłynęło to negatywnie na wizerunek marki.


13 niesamowicie skutecznych technik promocji sprzedaży. Podsumowanie

Promocja sprzedaży to niezbędny element marketingu internetowego, pozwalający na zwiększenie zainteresowania klientów ofertą firmy oraz jej rozpoznawalność. W artykule przedstawiliśmy 13 niesamowicie skutecznych technik promocji sprzedaży, które z powodzeniem można wykorzystać w marketingu internetowym. Każda z nich ma swoje zalety i wady, dlatego warto dobierać je zgodnie z charakterem marki i oczekiwaniami klientów. Ważne jest także monitorowanie skuteczności działań i wprowadzanie odpowiednich korekt, aby zwiększyć efektywność działań promocyjnych. Dzięki zastosowaniu odpowiednich technik promocji sprzedaży, można zwiększyć sprzedaż, zyskać nowych klientów, a także zbudować trwałe relacje z lojalnymi klientami. 

Jakie korzyści niesie ze sobą stosowanie technik promocji sprzedaży w marketingu internetowym?
Down arrow

Stosowanie technik promocji sprzedaży w marketingu internetowym pozwala na zwiększenie zainteresowania ofertą firmy, zwiększenie sprzedaży, pozyskanie nowych klientów oraz budowanie trwałych relacji z lojalnymi klientami.

Która z technik promocji sprzedaży jest najskuteczniejsza?
Down arrow

Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie, ponieważ skuteczność danej techniki zależy od charakteru marki, branży, grupy docelowej oraz celów promocyjnych. Dlatego warto eksperymentować z różnymi technikami i monitorować ich skuteczność.

Czy zniżki i promocje sprzedażowe nie prowadzą do obniżenia wartości produktów lub usług?
Down arrow

Zniżki i promocje sprzedażowe, jeśli są stosowane mądrze i umiejętnie, nie powinny prowadzić do obniżenia wartości produktów lub usług. Ważne jest, aby ceny były ustalane w sposób adekwatny do jakości oferowanych produktów lub usług, a promocje sprzedażowe były skorelowane z określonymi celami i nie wpływały negatywnie na reputację marki.


Poznaj historie sukcesu naszych klientów

widoczni 56
Clitch
4.9
Google
4.8
Corner

Clutch.co to jedna z najbardziej wiarygodnych platform z opiniami na świecie!

opinie

Ponad 500 pozytywnych opinii w Google i 70 opinii na Clutch.co

 

Jesteśmy jedną z najlepiej i najczęściej ocenianych agencji marketingu internetowego w Polsce na największych platformach do ocen: w Google i na Clutch.co. Zobacz, nasze oceny i przekonaj się, że warto z nami współpracować.

 

 

 

 

Bezpłatna konsultacja SEO/ADS
Wyślij zapytanie
Wyślij zapytanie
Katarzyna Kapelczak
Katarzyna Kapelczak

Zawodową karierę zaczynała od dziennikarstwa sportowego, by następnie trafić do agencji widoczni i tworzyć treści dla klientów. Od 2018 roku przeszła drogą od juniora do stanowiska Content Managerki. Obecnie planuje i koordynuje proces tworzenia merytorycznych treści o digital marketingu na blogu widoczni, szuka nowych pomysłów na treści i usprawnienia. Tworzy artykuły blogowe dotyczące różnych aspektów marketingu internetowego – m.in. pozycjonowania, content marketingu, płatnych kampanii Google Ads, optymalizacji konwersji oraz UX. Regularnie poszerza swoją wiedzę, czytając zagraniczne blogi o pozycjonowaniu i promowaniu biznesu w internecie (m.in. Search Engine Journal, Search Engine Land, MOZ, Content Marketing Institute, blog Neil'a Patela). W swojej pracy wykorzystuje szereg narzędzi marketingowych, takich jak: Planer słów kluczowych, Ahrefs, Surfer, Senuto, Semstorm, a ChatGPT powoli przestaje mieć przed nią tajemnice. Swoje treści publikuje nie tylko na blogu widocznych, ale także w branżowych magazynach, np. Nowa Sprzedaż, E-commerce & Digital Marketing, Online Marketing.

Jest trenerką Akademii Widoczni, w ramach której realizuje szkolenia z zakresu zastosowania sztucznej inteligencji w content marketingu. Uczy, jak z powodzeniem wykorzystywać ChatGPT i inne narzędzia AI do tworzenia treści, by zwiększyć wydajność content marketingu bez utraty jakości i zaufania klientów.

Przeczytaj o autorze
Oceń ten artykuł:
13 niesamowicie skutecznych technik promocji sprzedaży, dzięki którym zyskasz nowych klientów

Średnia ocen użytkowników2.99 na podstawie 135 głosów

UDOSTĘPNIJ