Linkowanie wewnętrzne w dużych sklepach internetowych — przewodnik

Linkowanie wewnetrzne w duzych sklepach internetowych 1
Spis treści

• Linki wewnętrzne — co to jest?

• Strategie linkowania wewnętrznego w e-commerce

• Struktura linków w sklepie internetowym krok po kroku

• Narzędzia ułatwiające linkowanie wewnętrzne w e-commerce

• Błędy w linkowaniu wewnętrznym w dużym sklepie internetowym

• Podsumowanie

Linkowanie wewnętrzne w e-commerce to nie tylko klucz do łatwego poruszania się po Twoim sklepie, ale i sposób, by wyróżnić Twoje produkty na tle konkurencji. Dowiedz się, jak zbudować ścieżki, które kierują klientów prosto do poszukiwanych przez nich produktów, jednocześnie ułatwiając wyszukiwarkom docieranie do strony Twojego sklepu.

Chcesz rozkręcić swoją stronę?

Skorzystaj z indywidualnych porad ekspertów

 

Chcesz zwiększyć wyniki swojej firmy? Skorzystaj ze wsparcia naszych ekspertów i poznaj pełnię możliwości Twojej strony. 

Poznaj bezpłatne wskazówki od Widocznych zakresu:

 • Pozycjonowania
 • Kampanii Google Ads
 • Optymalizacji UX
Umów się na darmowy audyt
widoczni 54


Linki wewnętrzne — co to jest?

Linkowanie wewnętrzne w sklepie internetowym to sposób łączenia różnych stron wewnątrz domeny Twojego sklepu. Struktura linków w sklepie internetowym jest jak budowanie ścieżek nawigacyjnych na stronie, które pomagają klientom łatwo się po niej poruszać. Kiedy np. klikasz jedną z kategorii butów, a następnie możesz przejść do konkretnego modelu czy koloru bez problemu — to jest właśnie efekt dobrego linkowania wewnętrznego.

Z kolei linki przychodzące to połączenia między Twoim sklepem a innymi, zewnętrznymi stronami. To jak mosty prowadzące z innych miejsc w internecie na Twoją stronę. Kiedy ktoś na zewnętrznej stronie kliknie link i trafi do Ciebie, to jest rezultat linkowania zewnętrznego.

Linkowanie wewnętrzne w e-commerce buduje silną sieć połączeń wewnątrz sklepu internetowego.


Linkowanie wewnętrzne sklepu internetowego — korzyści

Jakie korzyści daje dobra struktura linków wewnętrznych w sklepie internetowym?

 • Ułatwiona nawigacja — przemyślana struktura linków przekłada się na zrozumiałe dla klientów ścieżki. Dzięki temu łatwiej poruszają się po stronie sklepu, co może prowadzić do zwiększenia konwersji.
 • Lepsze doświadczenia użytkownika — szybkie przechodzenie między produktami, kategoriami i informacjami sprawia, że zakupy w sklepie są bardziej intuicyjne i przyjemniejsze.
 • Poprawa SEO sklepu — linkowanie wewnętrzne w sklepie internetowym to jeden z czynników rankingowych Google. Ułatwia robotom indeksowanie i zrozumienie struktury strony, co poprawia efekty pozycjonowania sklepu w wynikach wyszukiwania.
 • Zwiększenie czasu spędzanego na stronie — dobre linkowanie wewnętrzne w e-commerce utrzymuje użytkowników dłużej w sklepie online. Kiedy łatwiej znaleźć istotne informacje, zwiększa się zaangażowanie klientów na stronie.
 • Równomierne rozłożenie link equity - pomaga w równomiernym rozłożeniu wartości linków na różne strony Twojego sklepu, co może zwiększyć ich widoczność w wynikach wyszukiwania.


Strategie linkowania wewnętrznego w e-commerce

Linki wewnętrzne w sklepie internetowym możemy podzielić na dwa typy — linkowanie w treści i nawigacyjne. Na czym polega każdy z rodzajów i w jaki sposób oraz w jakim celu się go stosuje? Linkowanie w treści i nawigacyjne to dwie różne strategie linkowania e-commerce, z których każda ma swoje specyficzne zastosowanie:

Linkowanie w treści to umieszczanie linków bezpośrednio w treści strony internetowej, zwłaszcza w artykułach blogowych lub opisach produktów. Te linki są wprowadzane w kontekście, aby uzupełniać informacje lub kierować czytelników do powiązanych materiałów lub produktów na stronie. By wspierać i rozbudowywać strukturę linków w treści, wWarto rozważyć prowadzenie bloga powiązanego z Twoją ofertą — przez content marketing nie tylko pomożesz użytkownikom poznać lepiej swoje produkty, ale i wesprzesz SEO sklepu internetowego.

Linkowanie nawigacyjne polega na umieszczaniu linków w menu nawigacyjnym strony. Zazwyczaj linki te są umieszczone w menu na górze lub z boku strony, a także na dole, w stopce, i mają na celu ułatwienie użytkownikom nawigacji po stronie. Linki nawigacyjne prowadzą zazwyczaj do głównych elementów, stron kategorii, podstron produktów itp. Łatwo widoczne sekcje to kluczowy krok, by ułatwić zakupy w sklepie internetowym.

Szczegółowe menu pozwala klientom szybko znaleźć produkty, które ich interesują (przykład: Sephora).


Linkowanie wewnętrzne sklepu e-commerce a UX (User Experience)

Praktyki linkowania wewnętrznego pod kątem User Experience to ważny element pod kątem User Experience, który zapewnia użytkownikom intuicyjne i przyjemne zakupy. Dobry UX w e-commerce stawia na łatwość znalezienia produktów, płynność zakupów i zapewnienie pozytywnych emocji, co przekłada się na lojalność klientów i zwiększenie szans na ich powrót do Twojego sklepu.

 • Wykorzystanie breadcrumbs — umieść breadcrumbs (ścieżka nawigacyjna) na górze stron kategorii czy produktów, które pokazują użytkownikowi ścieżkę, którą przeszedł do produktu, ułatwiając powrót do poprzednich stron.
 • Logiczna struktura nawigacji — organizuj menu w sposób logiczny i intuicyjny. Upewnij się, że użytkownicy mogą szybko znaleźć to, czego szukają, bez konieczności głębokiego kopania się w strukturze witryny.
 • Responsywność strony dla urządzeń mobilnych — upewnij się, że strona działa sprawnie i intuicyjnie również na urządzeniach mobilnych. Optymalizuj nawigację tak, aby była łatwa do obsługi na smartfonach i tabletach.
 • Spójność i precyzja linków — twórz linki, które są zrozumiałe i dokładne. Nazwij je adekwatnie do miejsca, do którego prowadzą, aby użytkownicy wiedzieli, czego się spodziewać po kliknięciu. Unikaj zbyt długich lub niejasnych nazw, które mogą wprowadzić w błąd.
 • Minimalizacja liczby potrzebnych kliknięć — zadbaj o to, by liczba kliknięć potrzebnych do zrealizowania zakupu była jak najmniejsza. Ułatw dostęp do kluczowych sekcji, zadbaj o krótkie i zrozumiałe formularze.

Nie wiesz, jak skutecznie wypromować sklep w internecie? Wypróbuj pozycjonowanie dla e-commerce


Struktura linków w sklepie internetowym krok po kroku

Optymalizacja linków wewnętrznych w e-commerce powinna zacząć się od sprawdzenia, jak obecnie wygląda struktura Twojego sklepu online. To pozwoli zrozumieć jej mocne i słabe strony oraz stworzyć jej doskonalszą wersję. Jak zoptymalizować linkowanie wewnętrzne w sklepie internetowym?


1. Analiza istniejącej struktury linków wewnętrznych w sklepie

Analiza istniejącej struktury linków w sklepie internetowym polega na dokładnym zbadaniu obecnej sieci powiązań między stronami. Struktura strony, która wspiera linkowanie wewnętrzne w SEO, powinna wyglądać następująco:

 • na szczycie powinna znajdować się strona główna, która jest najważniejszym elementem hierarchii,
 • poniżej strony głównej powinny być najważniejsze podstrony — kategorie produktowe, zakładka “o nas”, dane kontaktowe,
 • jeszcze niżej powinny znaleźć się strony produktowe.

Jak sprawdzić linkowanie wewnętrzne sklepu internetowego?

 • Mapowanie strony — w przypadku dużych sklepów e-commerce przyda się przejrzysta mapa strony internetowej, która pokaże strukturę linków wewnętrznych i ich relacje.
 • Analiza hierarchii stron — określ, jak strony są ze sobą powiązane pod względem ważności; które są stronami nadrzędnymi, a które podrzędnymi.
 • Audyt linków — oceń istniejące linki, sprawdź, które są przydatne, a które potrzebują poprawy lub bardziej strategicznego połączenia. Zwróć uwagę na trafność — użytkownik powinien wiedzieć, czego dotyczy dany link. Ważne jest też miejsce umieszczenia linku. To przede wszystkim główne menu, które powinno wyświetlać się na wszystkich podstronach. Dodatkowo linkowane wewnętrzne warto dodać w takich miejscach jak stopka czy sidebary.


2. Ustalenie hierarchii stron

Wyznaczenie hierarchii stron pomaga w zrozumieniu, jak klient może przechodzić między różnymi rodzajami treści w sklepie internetowym.

 • Podział produktów na kategorie — pogrupuj sprzedawane przedmioty na podstawie ich rodzaju, cech, popularności, sezonowości i innych istotnych kryteriów. Pozwoli to użytkownikom łatwo znaleźć cel ich zakupów. Na przykład, w sklepie z artykułami do domu, można utworzyć kategorie:
  • Kuchnia i gotowanie: Zawierający garnki, patelnie, przybory kuchenne itp.
  • Dekoracje wnętrz: Z meblami, ozdobami, dodatkami do wystroju itp.
  • Ogród i rekreacja na świeżym powietrzu: Z narzędziami ogrodowymi, meblami tarasowymi, grillami itp.
 • Określenie priorytetów — wyznacz kluczowe strony w Twoim sklepie, takie jak strona główna, strony kategorii produktów, bestsellery, nowości, promocje itp. Powinny być łatwo dostępne dla klientów. Określ też, które z nich powinny być łączone między sobą dla jak najlepszej nawigacji i doświadczenia użytkownika.


3. Tworzenie spójnych linków wewnętrznych sklepu

Właściwe linkowanie wewnętrzne w sklepie internetowym to linkowanie spójne i logiczne. Co to oznacza i jak ten cel osiągnąć?

 • Upewnij się, że wszystkie produkty są właściwie przypisane do kategorii i podkategorii.
 • Dodaj klikalne breadcrumbs na poszczególnych podstronach, by użytkownik wiedział, w jakim miejscu w strukturze witryny się znajduje, i mógł powrócić na podstronę, która znajduje się wyżej w hierarchii sklepu.
 • Używaj opisowych tekstów kotwic (anchor texts), które mówią użytkownikom i wyszukiwarkom, czego mogą się spodziewać po kliknięciu linku.
 • W treściach, takich jak opisy produktów czy blogi, umieszczaj linki do powiązanych produktów lub kategorii.
 • Regularnie sprawdzaj i naprawiaj zepsute linki.
 • Linkuj do danej treści tylko raz w obrębie jednego adresu URL.
 • Używaj logicznej, hierarchicznej struktury URL, która będzie czytelna dla użytkownika, np. kategoria/podkategoria/produkt.


4. Optymalizacja linków wewnętrznych w e-commerce

Optymalizacja linków wewnętrznych pomaga zachować balans pomiędzy potrzebami użytkowników a wymogami wyszukiwarek, zapewniając czytelność i użyteczność dla obu grup. W jaki sposób optymalizować linki?

 • Upewnij się, że linki są logicznie umieszczone i łatwo dostępne dla klientów, umożliwiając im szybkie dotarcie do poszukiwanych informacji czy produktów.
 • Stosuj strategie linkowania e-commerce, które ułatwiają wyszukiwarkom zrozumienie struktury Twojej strony. Upewnij się, że odnośniki są aktualne i prowadzą do właściwych stron. Upewnij się też, że linki nie są ukrywane za pomocą technik CSS lub innych metod, które mogą prowadzić do ich niewidoczności dla użytkowników i robotów indeksujących.
 • Wybieraj teksty linków (anchor texty) starannie i zgodnie z treścią, na którą prowadzą. Warto zacząć ten krok od zbadania słów kluczowych, dopasowanych do Twojego sklepu internetowego. Tekst linku powinien opisywać zawartość strony docelowej w sposób jasny i zrozumiały dla użytkownika.
 • Unikaj nadmiaru linków — zachowaj umiar w liczbie linków na stronie. Zbyt wiele linków może sprawić zamieszanie i pogorszyć czytelność dla użytkowników. Stosuj linki tam, gdzie są naprawdę potrzebne i istotne dla doświadczenia klienta.


5. Implementacja zmian

Potrzeby użytkowników i oczekiwania algorytmu Google podlegają dynamicznym zmianom. Dlatego też struktura Twoich linków wewnętrznych w sklepie internetowym również powinna się rozwijać i nadążać za rynkiem. Obserwowanie reakcji na zmiany pomoże dostosować strategię linkowania wewnętrznego, zapewniając lepsze doświadczenia użytkowników i zwiększoną widoczność w wynikach wyszukiwania. Co możesz zrobić, by na bieżąco poprawiać strukturę linków wewnętrznych na stronie sklepu?

 • Aktualizacja linków — dokonaj zmian zgodnie z nową strategią linkowania wewnętrznego. Popraw linki, aby były zgodne z wytycznymi dotyczącymi hierarchii stron, używaj odpowiednich anchor textów i unikaj nadmiaru linków.
 • Analiza zachowania użytkowników — monitoruj, jak użytkownicy reagują na nowe linki i strukturę nawigacyjną. Analizuj ich nawigację po stronie, czas spędzony na poszczególnych stronach oraz ścieżki, którymi się poruszają — możesz wykorzystać do tego mapę cieplną strony swojego sklepu i inne narzędzia do analizy zachowań użytkowników na stronie sklepu.
 • Ocena reakcji wyszukiwarek — sprawdzaj, jak roboty wyszukiwarek indeksują nowe linki i zmienioną strukturę. Regularnie monitoruj ranking stron w wynikach wyszukiwania, aby ocenić, czy zmiany wpłynęły na widoczność w wyszukiwarkach.


6. Bieżąca optymalizacja

Bieżąca optymalizacja opiera się na regularnej analizie danych i reakcji użytkowników, dzięki czemu możesz dostosowywać do nich swoje linkowanie wewnętrzne sklepu e-commerce. Co możesz zrobić, by efektywnie optymalizować strukturę linków w sklepie internetowym?

 • Monitoruj dane dotyczące ruchu na stronie, takie jak czas spędzony na poszczególnych stronach, ścieżki nawigacyjne czy wskaźniki konwersji. To pokaże, jak użytkownicy poruszają się po stronie i jak reagują na linki wewnętrzne.
 • Bądź na bieżąco z nowymi trendami w linkowaniu wewnętrznym i zmianami w preferencjach użytkowników. To pozwoli dostosować strategię linkowania e-commerce do obecnych potrzeb rynku.
 • Na podstawie analizy danych wprowadzaj poprawki i usprawnienia w strukturze linków, aby lepiej odpowiadała zachowaniom użytkowników i zmieniającym się trendom.
 • Jeśli Twoja marka wyznaczy nowe cele biznesowe, pamiętaj, by struktura linków w sklepie internetowym wspierała je. Wprowadzaj zmiany, które wspomogą zwiększenie sprzedaży, poprawę doświadczenia użytkownika czy zwiększenie widoczności w wyszukiwarkach.

Zależy Ci na zwiększenie sprzedaży w sklepie online? Postaw na Google Ads dla e-commerce


7. Utrzymywanie spójności

Wprowadzenie zmian w linkowaniu sklepu to nie koniec pracy — by utrzymać spójność, należy dostosowywać strukturę linków do zmian w ofercie sklepu. Jak to zrobić?

 • Dodawaj linkowanie do nowych produktów — regularnie aktualizuj strukturę linków, aby uwzględniać nowe produkty dodawane do oferty sklepu. Upewnij się, że są one widoczne i łatwo dostępne dla klientów poprzez odpowiednie linkowanie wewnętrzne w sklepie internetowym.
 • Uwzględniaj promocje i zmiany — aktualizuj linki wewnętrzne w przypadku promocji, zmian w polityce cenowej lub innych istotnych zmianach w ofercie sklepu. Zapewnij, że użytkownicy łatwo znajdą informacje o promocjach.
 • Wspieraj linkami starsze treści — nie zapominaj o starszych treściach na stronie. Nadal linkuj je w odpowiedni sposób, aby były dostępne dla użytkowników i robotów wyszukiwarek. To pomaga w utrzymaniu spójności treści na stronie.
 • Optymalizuj linki wewnętrzne z uwzględnieniem oczekiwań wyszukiwarek — wspieraj indeksowanie stron przez roboty wyszukiwarek poprzez spójne i logiczne linkowanie wewnętrzne. To zwiększa szanse na lepszą widoczność w wynikach wyszukiwania.


Narzędzia ułatwiające linkowanie wewnętrzne w e-commerce

Jeśli jedna z Twoich stron ma 3 wewnętrzne linki, a inna zawiera 30 odnośników, Google traktuje to jak wskazówkę, która strona jest ważniejsza i chcesz, by była częściej odwiedzana. Wiele osób łączy tylko stare wpisy z nowymi, ale warto też kierować czytelników, którzy trafili na starszy wpis, na nowsze strony, które nie są jeszcze tak ugruntowane. Warto korzystać z narzędzi, dzięki którym ocenisz wartość linków w strukturze swojej strony i zautomatyzujesz część procesów związanych z linkowaniem. Najpopularniejsze z nich to:

 • Google Search Console — to darmowe narzędzie od Google. Znajdziesz w nim raport dotyczący linków, który także wskaże błędy w linkach. Świetnie sprawdzi się do znalezienia osieroconych stron, czyli takich, do których nie prowadzą żadne linki z innych sekcji Twojej witryny (a przez to indeksowanie ich przez roboty Google może być utrudnione lub nawet niemożliwe, jeśli strona dodatkowo nie została uwzględniona w mapie strony)
 • Ahrefs i Majestic — to płatne narzędzia o rozbudowanych funkcjach, które pomogą zrozumieć i poprawić strukturę linków wewnętrznych Twojej strony. Raport Internal Links pokaże strukturę linków, ich wartość oraz mapę strony. Oba narzędzia zawierają szereg innych funkcji, np. Ahrefs analizuje 10 najlepszych słów kluczowych, na które jest pozycjonowana każda strona Twojej witryny, a następnie szuka tych słów kluczowych na Twojej stronie, aby zaproponować Ci wewnętrzne linki.


Błędy w linkowaniu wewnętrznym w dużym sklepie internetowym

Warto znać popularne błędy w linkowaniu wewnętrznym, których lepiej unikać. Strona sklepu internetowego składa się z wielu elementów, a linki wewnętrzne to połączenia, które trzymają wszystko razem, jak układankę. Jakie są najczęstsze błędy w linkowaniu wewnętrznym sklepu internetowego?

Zadbaj o pozytywne doświadczenie klientów z Twoją stroną Poznaj naszą ofertę PRO SXO


Pozostawianie odosobnionych stron

Osierocone lub odosobnione strony to te w Twoim sklepie, które nie posiadają wewnętrznych linków prowadzących do nich ani od nich do innych stron. Nawet jeśli ich wartość jest silna i zoptymalizowana pod kątem SEO, strony pozbawione linków nie będą wyświetlane wysoko w wynikach wyszukiwania. Jeśli w swojej strukturze znajdziesz odosobnione strony, warto zwrócić uwagę, czy nie są to duplikacje treści już istniejących w Twojej witrynie.


Umieszczanie linków w formularzach wymagających przesłania

Nie umieszczaj linków, które mają być brane pod uwagę przez boty wyszukiwarek, w formularzach do wypełnienia, takich jak formularze kontaktowe czy ankiety. Boty nie spróbują przesłać formularza, aby śledzić te linki, dlatego nie będą one miały znaczenia dla SEO Twojego sklepu.


Nadmiar linków

Dodawanie większej liczby linków wewnętrznych przynosi korzyści dla SEO Twojego sklepu tylko wtedy, gdy oferują one wartość. Warto pamiętać, że niezależnie od wartości linków, wyszukiwarki zazwyczaj przestają je przeszukiwać po przekroczeniu około 150 odnośników. Nadmiar linków wewnętrznych może nie tylko nie wspierać SEO, ale też obniżyć czytelność Twojej strony internetowej.

Potrzebujesz skutecznej strategii w social mediach? Sprawdź naszą ofertę


Uszkodzone linki

To linki, które prowadzą do stron, które już nie istnieją lub mają nieprawidłowy adres — są jak ślepa uliczka. Dla klienta oznacza to, że może opuścić Twoją stronę, aby skorzystać z konkurencji, jeśli nie znajdzie potrzebnych informacji z powodu uszkodzonego linku. To zwiększa współczynnik odrzuceń, co następnie szkodzi SEO sklepu. Najlepiej regularnie sprawdzać, czy wszystkie linki wewnętrzne w sklepie internetowym są aktualne i prowadzą tam, gdzie powinny.


Linkowanie do strony głównej i zakładki “kontakt”

Podczas optymalizacji linków wewnętrznych unikaj nadmiernego linkowania wewnętrznego do strony głównej i kontaktowej. Zamiast tego kieruj użytkowników do stron produktowych lub kategorii. To tam często dokonywane są konwersje, a odbiorcy odwiedzają przed podjęciem decyzji zakupowych. Warto również ograniczyć liczbę linków kierujących do strony kontaktowej, zastępując je dedykowanymi formularzami kontaktowymi wyświetlanymi po kliknięciu przycisku CTA (Call to Action).


Linkowanie wewnętrzne w dużych sklepach internetowych. Podsumowanie

Skuteczne linkowanie wewnętrzne w e-commerce pomaga Twojemu sklepowi na wiele sposobów. To nie tylko optymalizacja dla wyszukiwarek, ale także droga do lepszej nawigacji i przyjemniejszego korzystania ze strony. Poprawia widoczność produktów i zapewnia spójną strukturę, ułatwiając klientom odnalezienie potrzebnych informacji. Umiejętne linkowanie w treści, dbanie o hierarchię stron i unikanie pułapek, jak odosobnione strony pozwoli zbudować dobrą strukturę linków w sklepie internetowym. Przemyślane linkowanie to solidna baza dla udanej strategii e-commerce.

Dlaczego linkowanie wewnętrzne jest tak ważne dla dużych sklepów internetowych?
Down arrow

Linkowanie wewnętrzne pełni kluczową rolę w zarządzaniu dużymi sklepami internetowymi, ponieważ ułatwia nawigację użytkownikom i pomaga wyszukiwarkom w indeksowaniu stron. Dzięki temu klienci mogą łatwiej znaleźć produkty, co zwiększa potencjalną sprzedaż. Dla wyszukiwarek dobrze zorganizowane linki wewnętrzne pozwalają na lepsze zrozumienie hierarchii i ważności poszczególnych stron, co przekłada się na wyższą pozycję w wynikach wyszukiwania.

Jak często powinienem przeglądać i aktualizować linkowanie wewnętrzne w moim sklepie internetowym?
Down arrow

Regularne przeglądy linkowania wewnętrznego są niezbędne, zwłaszcza w dużych sklepach internetowych, które ciągle ewoluują. Zaleca się przeprowadzanie przeglądów co najmniej raz na kwartał. Warto również aktualizować linkowanie wewnętrzne w odpowiedzi na zmiany w asortymencie, promocje sezonowe, czy zmiany w trendach rynkowych. Regularne monitorowanie i aktualizacje pomagają utrzymać strukturę strony aktualną i efektywną.

Jakie są najlepsze praktyki dla efektywnego linkowania wewnętrznego w dużym sklepie internetowym?
Down arrow

Najlepsze praktyki obejmują: utrzymanie klarownej i logicznej hierarchii w linkowaniu, wykorzystanie opisowych tekstów kotwic, unikanie zepsutych linków oraz duplikowania treści. Ważne jest także zastosowanie linków breadcrumbs dla lepszej nawigacji, równomierne rozłożenie linków wewnętrznych, z uwzględnieniem priorytetów biznesowych, oraz zapewnienie dostępności i responsywności linków. Regularne analizy i testy użyteczności również pomagają w optymalizacji linkowania wewnętrznego.


Poznaj historie sukcesów naszych klientów

widoczni 56
Clitch
4.9
Google
4.8
Corner

Clutch.co to jedna z najbardziej wiarygodnych platform z opiniami na świecie!

opinie

Ponad 500 pozytywnych opinii w Google i 70 opinii na Clutch.co

 

Jesteśmy jedną z najlepiej i najczęściej ocenianych agencji marketingu internetowego w Polsce na największych platformach do ocen: Google i Clutch.co. Zobacz, nasze oceny i przekonaj się, że warto z nami współpracować.

 

 

 

 

Bezpłatna konsultacja SEO/ADS
Wyślij zapytanie
Wyślij zapytanie
Zofia Podbielska
Zofia Podbielska

Doświadczenie w marketingu internetowym zdobywała, pisząc teksty podczas praktyk w działach marketingu, a także tworząc materiały graficzne na media społecznościowe. Regularnie pogłębia znajomość content marketingu i SEO podczas szkoleń wewnętrznych oraz we własnym zakresie.

Studiowała na kierunku Grafika warsztatowa oraz Filologia polska, łącząc dwie ścieżki twórczego myślenia. Ukończyła kursy dotyczące copywritingu i pozycjonowania, a zdobytą wiedzę wykorzystuje w pracy na stanowisku Junior Content Specialist. Na co dzień doszkala się, czytając blogi o marketingu internetowym i pozycjonowaniu.

Przeczytaj o autorze
Oceń ten artykuł:
Linkowanie wewnętrzne w dużych sklepach internetowych — przewodnik

Średnia ocen użytkowników4.98 na podstawie 126 głosów

UDOSTĘPNIJ