Jak reklamować hurtownię medyczną w internecie?

Jak reklamowac hurtownie medyczna w internecie
Spis treści

• Reklama dla hurtowni z wyrobami medycznymi - wyzwania

• Regulacje prawne dotyczące reklamy wyrobów i usług medycznych

• Jak reklamować hurtownię medyczną za pomocą pozycjonowania?

• Jak reklamować hurtownię medyczną za pomocą treści?

• Pozycjonowanie lokalne dla hurtowni medycznych

• Reklama wyrobów i artykułów medycznych w Google Ads

• Działania SXO dla hurtowni medycznej

• Jak reklamować hurtownię medyczną w mediach społecznościowych?

• Podsumowanie

Chcesz wypromować swoją hurtownię medyczną i docierać do większej liczby klientów? Mamy dla Ciebie rozwiązanie - reklama online! Odkryj niezawodne strategie, które pomogą Ci dotrzeć do szerokiej publiczności i zwiększyć sprzedaż Twoich produktów medycznych. Od optymalizacji witryny i tworzenia wartościowych treści po wykorzystanie płatnych reklam - dowiedz się, jak skutecznie reklamować swoją hurtownię medyczną w sieci. Gotowy na sporą dawkę wiedzy? Zaczynajmy!

Chcesz rozkręcić swoją stronę?

Skorzystaj z indywidualnych porad ekspertów

 

Chcesz zwiększyć wyniki swojej firmy? Skorzystaj ze wsparcia naszych ekspertów i poznaj pełnię możliwości Twojej strony. 

Poznaj bezpłatne wskazówki od Widocznych zakresu:

 • Pozycjonowania
 • Kampanii Google Ads
 • Optymalizacji UX
Umów się na darmowy audyt
widoczni 54


Reklama dla hurtowni z wyrobami medycznymi - wyzwania

Reklama dla hurtowni medycznej to zadanie, które stawia przed przedsiębiorcami pewne wyzwania. W branży medycznej istnieje wiele regulacji i norm prawnych, które wpływają na sposób promocji i reklamy produktów medycznych. Jednym z głównych wyzwań jest konieczność przestrzegania przepisów, które chronią zdrowie i bezpieczeństwo pacjentów. Reklama powinna być rzetelna, precyzyjna i nie wprowadzać w błąd potencjalnych klientów. Ponadto istotne jest unikanie jakichkolwiek sugestii, które mogą prowadzić do niewłaściwego stosowania produktów medycznych lub podważania autorytetu profesjonalistów. W kontekście promowania hurtowni medycznej w sieci istnieje także konieczność radzenia sobie z konkurencją i wyróżnieniem się pośród innych popularnych firm. Dlatego ważne jest odpowiednie dostosowanie strategii reklamowej do unikalnych potrzeb i oczekiwań branży medycznej. By sprostać tym wyzwaniom, konieczne jest posiadanie wiedzy, doświadczenia oraz świadomości specyfiki reklamy produktów i usług medycznych.


Regulacje prawne dotyczące reklamy wyrobów i usług medycznych

W Polsce istnieją przepisy, które wprowadziły częściowy zakaz i ograniczenia dotyczące reklamy usług oraz wyrobów medycznych. Jakie są zasady obowiązujące w tym zakresie?

 • Reklama skierowana do ogółu społeczeństwa nie może korzystać z wizerunku lekarzy, pielęgniarek, farmaceutów i innych osób wykonujących zawody medyczne. Ponadto reklama nie może bezpośrednio zachęcać do zakupu produktów medycznych przez dzieci lub ich rodziców.
 • Zgodnie z przepisami, dozwolone jest promowanie jedynie wyrobów medycznych przeznaczonych do użytku przez osoby niezwiązane z zawodami medycznymi, czyli laików. Natomiast zabronione jest reklamowanie wyrobów medycznych, które mogą być stosowane lub przepisywane wyłącznie przez lekarzy.

Te ograniczenia wynikają z potrzeby ochrony konsumentów przed niewłaściwym stosowaniem produktów medycznych oraz zabezpieczenia wiarygodności zawodów medycznych. Przestrzeganie tych przepisów ma na celu zapewnienie odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa i rzetelności w reklamie usług i wyrobów związanych z medycyną. Pomimo tych zakazów, nadal możesz bardzo skutecznie wypromować swoją hurtownię medyczną - poniżej przedstawiamy nasze sprawdzone sposoby!


Jak reklamować hurtownię medyczną za pomocą pozycjonowania?

Ze względu na częściowy zakaz reklamy usług medycznych oraz istniejących ograniczeń, pozycjonowanie strony internetowej staje się najlepszą formą promocji dla hurtowni medycznych. Sprawdź, jak etapami tworzymy strategię SEO dla tego rodzaju przedsiębiorstw medycznych.


Audyt SEO dla hurtowni medycznej

Kiedy nawiązujemy współpracę z hurtowniami medycznymi, pierwszym krokiem jest przeprowadzenie kompleksowego audytu SEO strony internetowej. Audyt ten pozwala na dokładną ocenę strony hurtowni pod kątem jej przygotowania do pozycjonowania i osiąganych wyników. W trakcie tego procesu specjaliści SEO:

 • Sprawdzają, jaki jest poziom widoczności strony w wynikach wyszukiwania oraz jakie słowa kluczowe są z nią związane.
 • Analizują ilość i jakość ruchu generowanego na stronie, w tym liczbę odwiedzin i zachowania użytkowników.
 • Badają poziom konwersji oraz optymalizację strony pod kątem konwersji i doświadczenia użytkownika.
 • Oceniają ilość i jakość treści na stronie, sprawdzając, czy są one wartościowe i odpowiednio zoptymalizowane pod kątem SEO.
 • Analizują liczbę i jakość linków prowadzących do strony, które mają wpływ na jej autorytet według wyszukiwarek.
 • Sprawdzają stan optymalizacji technicznej strony, np. szybkość ładowania witryny, strukturę adresów URL czy meta tagi.


Na podstawie wyników audytu, nasi specjaliści przygotowują konkretne zalecenia optymalizacyjne, które po wdrożeniu pomagają w działaniach SEO. Ocena stanu witryny pozwala również na oszacowanie czasu, jaki może być potrzebny do osiągnięcia pierwszych efektów.


Analiza konkurencji dla hurtowni z wyrobami medycznymi

Aby opracować skuteczną strategię pozycjonowania dla hurtowni medycznej, należy także przeanalizować działania podejmowane przez konkurencję. Jest to bardzo ważny aspekt SEO, dlatego nasza analiza konkurencyjnych firm opiera się na kilku bardzo ważnych krokach:

 • Sprawdzamy, na jakich słowa kluczowych skupia się konkurencja i jakie frazy wykorzystuje w swojej promocji.
 • Oceniamy rodzaj i jakości treści tworzonych przez konkurencyjne firmy, zwracając uwagę na ich wartość i dopasowanie do potrzeb klientów.
 • Badamy, w jaki sposób konkurencja buduje strukturę swojej strony internetowej oraz jakie kategorie i podstrony się tam znajdują.
 • Analizujemy, skąd konkurencja pozyskuje linki i jakie strategie wykorzystuje w celu budowania autorytetu swojej strony.
 • Sprawdzamy, jak inne firmy optymalizują swoje strony pod kątem aspektów technicznych SEO oraz pozyskiwania konwersji.

Dzięki przeprowadzeniu analizy konkurencji możemy zdobyć cenne informacje i wysnuć wnioski, które pomogą w skutecznym opracowaniu indywidualnej strategii pozycjonowania dla hurtowni medycznej.

Nie wiesz, jak skutecznie wypromować sklep w internecie? Wypróbuj pozycjonowanie dla e-commerce


Wybór słów kluczowych dla hurtowni medycznych

Wybór odpowiednich słów kluczowych jest niezbędny dla sukcesu strategii pozycjonowania, dlatego nasi specjaliści przywiązują do tego szczególną uwagę. Jak dokładnie dobieramy słowa kluczowe dla hurtowni medycznej?

 • Korzystamy z różnych narzędzi, takich jak Google Keyword Planner, Senuto, Surfer, które pozwalają nam rzetelnie ocenić popularność fraz. Dzięki nim możemy wybrać słowa kluczowe, które najlepiej sprawdzą się w działaniach SEO dla hurtowni medycznych.
 • Do strony głównej dobieramy ogólne frazy kluczowe, czasami uzupełnione o lokalizację, np. hurtownia medyczna Poznań.
 • Aby zwiększyć konwersje, skupiamy się też na wyszukiwaniu fraz typu long tail, np. ochraniacze na obuwie niebieskie. Takie frazy najlepiej sprawdzają się na stronach kategorii produktowych, stronach produktowych oraz na blogu.
 • W przypadku bloga poszukujemy fraz poradnikowych, edukacyjnych oraz takich, które przybierają formę pytań, np. Jakie skarpety bezuciskowe wybrać?
 • Przygotowaną listę fraz przesyłamy klientowi w celu akceptacji. Następnie przyporządkowujemy te frazy do konkretnych podstron witryny. W razie potrzeby możemy także wprowadzić rozbudowę struktury strony, aby zmniejszyć ryzyko kanibalizacji słów kluczowych.

Analiza słów kluczowych dla hurtowni medycznej w narzędziu Senuto.


Jak reklamować hurtownię medyczną za pomocą treści?

W strategii pozycjonowania dla reklamy hurtowni medycznych, kluczowe znaczenie ma także tworzenie skutecznych treści. Za tę część odpowiedzialny jest specjalista ds. content marketingu. Jakie zadania spoczywają na jego barkach?

 • Tworzenie treści na różne podstrony - specjalista przygotowuje treści na różne podstrony witryny, począwszy od strony głównej, przez artykuły blogowe, aż po opisy kategorii produktowych i samych produktów.
 • Wykorzystanie języka korzyści - w procesie tworzenia treści specjalista ds. content marketingu stosuje język korzyści, aby w przekonujący sposób pokazać potencjalnym klientom, co mogą zyskać, decydując się na zakup produktów oferowanych przez hurtownię.
 • Dbanie o czytelność i użyteczność treści - nasz specjalista skupia się także na tym, aby treści na stronie były czytelne, zrozumiałe dla odbiorców i łatwo przyswajalne. Dodatkowo dba o to, aby były użyteczne i pomocne w podjęciu decyzji zakupowej.
 • Akceptacja klienta i wprowadzanie zmian - gotowe treści są przesyłane do klienta w celu akceptacji, a nasz specjalista ds. content marketingu jest otwarty na uwagi i sugestie. W razie potrzeby wprowadza niezbędne zmiany, aby dostosować treści do oczekiwań klienta.

Warto pamiętać, że współpraca klienta ze specjalistą tworzącym treści jest kluczowa. Jako przedsiębiorca, masz najlepszą wiedzę o swoim biznesie i jesteś źródłem cennych informacji o produktach.

Dowiedz się więcej o tworzeniu skutecznych treści:


Optymalizacja techniczna witryn hurtowni medycznych

W jaki sposób przeprowadzamy optymalizację techniczną stron hurtowni medycznych? W ramach działań z zakresu technicznego SEO wykonujemy następujące zadania:

 • Tworzymy i dodajemy mapę witryny oraz optymalizujemy plik robots.txt, aby zapewnić lepsze indeksowanie przez wyszukiwarki.
 • Dokonujemy optymalizacji adresów URL oraz tworzymy unikalne i atrakcyjne title i description, które przyciągną uwagę użytkowników i będą łatwiejsze do z rozumienia dla wyszukiwarek.
 • Dbamy o optymalną strukturę linków wewnętrznych, aby ułatwić nawigację po stronie i umożliwić wyszukiwarkom efektywne przeszukiwanie i indeksowanie witryny.
 • Przeprowadzamy optymalizację struktury strony, dbając o logiczne grupowanie treści, hierarchię podstron i przejrzystość witryny.
 • W celu poprawy bezpieczeństwa i budowania zaufania klientów instalujemy certyfikat SSL, który zapewnia szyfrowane połączenie pomiędzy serwerem a użytkownikiem.
 • Staramy się zoptymalizować czas ładowania strony poprzez optymalizację kodu, kompresję obrazów, wykorzystanie pamięci podręcznej i inne sprawdzone techniki.
 • Przeprowadzamy optymalizację mobilną, dostosowując witrynę do różnych urządzeń i zapewniając responsywność oraz łatwość użytkowania na smartfonach i tabletach.


Profil linków przychodzących dla hurtowni medycznych

Istotną rolę w procesie pozycjonowania hurtowni medycznych odgrywa budowa silnego profilu linków przychodzących. Im więcej wysokiej jakości linków, tym wyższa jest szansa na osiągnięcie lepszej pozycji w SERP. Jak pozyskujemy wartościowe linki dla hurtowni medycznych?

 • Szukamy stron o dużej popularności i wysokim rankingu w Google, które mogą zapewnić jakościowe linki do Twojej witryny.
 • Dbamy o naturalność profilu linków przychodzących, co oznacza zdobywanie ich w sposób organiczny i unikanie nagłych skoków, które mogą wzbudzić podejrzenia ze strony wyszukiwarek, takich jak Google.
 • W przypadku konieczności działamy w imieniu klienta i zrzekamy się linków, które mogą być szkodliwe dla strategii pozycjonowania, na przykład pochodzą z nieodpowiednich stron o spamerskim charakterze.
 • Monitorujemy skuteczność profilu linków za pomocą narzędzi takich jak Ahrefs, które umożliwiają analizę jakości i ich wpływu na widoczność witryny.

Zależy Ci na zwiększenie sprzedaży w sklepie online? Postaw na Google Ads dla e-commerce


Pozycjonowanie lokalne dla hurtowni medycznych

Jeżeli posiadasz zarówno sklep internetowy, jak i stacjonarną hurtownię medyczną, nie możesz zapomnieć o lokalnym SEO. Wykorzystanie strategii pozycjonowania lokalnego to doskonały i szybki sposób na promocję Twojego biznesu wśród potencjalnych klientów z Twojej okolicy. Ta metoda skupia się na dotarciu do osób z konkretnego obszaru geograficznego. Nawet jeśli posiadasz więcej punktów hurtowni medycznych w różnych miejscach, nadal warto skorzystać z tej strategii. Dla każdej hurtowni utworzymy oddzielny profil firmy w Google i zoptymalizujemy go, uwzględniając istotne informacje, takie jak godziny otwarcia, adres, dane kontaktowe, link do strony internetowej i zdjęcia. Dodatkowo podejmiemy również inne działania, takie jak:

 • Pozyskiwanie linków ze stron lokalnych np. gminnych portali informacyjnych oraz katalogów firm.
 • Tworzenie treści na stronę z uwzględnieniem konkretnych lokalizacji.
 • Tworzenie oddzielnych podstron w witrynie dla każdego punktu hurtowni.

Dzięki zastosowaniu strategii lokalnego pozycjonowania, Twoja hurtownia medyczna będzie miała szansę pojawić się w tzw. local packu (trzy najlepsze wyniki w wyszukiwarce, pochodzące z map Google) oraz na mapach Google i w aplikacjach partnerskich. Co więcej, gdy potencjalny klient wpisze nazwę Twojej hurtowni medycznej w wyszukiwarce, zobaczy natychmiastowy podgląd profilu Twojej firmy.

Wyniki local pack w Google Ads dla hurtowni medycznych.

Profil hurtowni medycznej w Google.


Reklama wyrobów i artykułów medycznych w Google Ads

Platforma Google Ads daje przedsiębiorcom ogromne możliwości promowania swoich biznesów. Dzięki reklamie w Google możesz nie tylko zwiększyć widoczność swojej firmy, ale także pozyskać realnych klientów i osiągać swoje cele biznesowe. Jak skutecznie promować swoją hurtownię medyczną za pomocą Google Ads? Istnieje kilka formatów reklamowych, które możesz wykorzystać, a są to m.in.:

Zadbaj o pozytywne doświadczenie klientów z Twoją stroną Poznaj naszą ofertę PRO SXO


Reklama hurtowni medycznej Google Ads w sieci wyszukiwania

Jeśli prowadzisz hurtownię medyczną online, doskonałym wyborem będzie wykorzystanie reklamy w sieci wyszukiwania. Ten format umożliwia promowanie Twojej hurtowni w wynikach wyszukiwania w odpowiedzi na zapytania użytkowników, co oznacza, że reklamy są dostarczane do osób aktywnie poszukujących Twoich produktów. Jak więc tworzymy skuteczną reklamę w sieci wyszukiwania dla hurtowni medycznych?

 • Pracujemy na koncie klienta, aby umożliwić dostęp do danych w trakcie i po zakończeniu współpracy.
 • Dokładnie analizujemy i wybieramy odpowiednie słowa kluczowe, które najlepiej opisują Twój asortyment. Skupiamy się przede wszystkim na reklamach dla produktów o wysokiej marży.
 • Dodajemy wykluczające słowa kluczowe do kampanii, aby zwiększyć trafność reklam i lepiej wykorzystywać budżet.
 • Ustalamy budżet na kliknięcia w ujęciu dziennym i miesięcznym.
 • Jeśli posiadasz również stacjonarną hurtownię, kierujemy reklamy na użytkowników według ich lokalizacji.
 • Wybieramy cele reklamowe według Twoich potrzeb i zamiarów, takie jak generowanie ruchu, konwersji lub zwiększanie zasięgu dla nowych hurtowni.
 • Skupiamy się na wysokiej jakości tekstów reklamowych - dbamy o skuteczne CTA, istotne informacje dla użytkowników i chwytliwe nagłówki. Dodatkowo optymalizujemy strony docelowe pod kątem maksymalizacji konwersji.
 • Monitorujemy i analizujemy wyniki kampanii na bieżąco, wprowadzając niezbędne optymalizacje w celu osiągnięcia najlepszych rezultatów.


Reklama produktowa dla hurtowni medycznych

Format reklamy produktowej został stworzony specjalnie dla sklepów internetowych, umożliwiając promowanie produktów bezpośrednio w wyszukiwarce i zakładce Google Zakupy. Dzięki temu reklama produktowa zapewnia Ci najwyższą widoczność w wynikach Google i atrakcyjne przedstawienie oferty Twojej hurtowni medycznej przed potencjalnymi klientami. Jak zatem tworzymy skuteczną reklamę produktową w agencji Widoczni?

 • Pierwszym krokiem jest optymalizacja pliku produktowego - uzupełniamy go o wszystkie niezbędne informacje o produktach z Twojej hurtowni, a następnie dodajemy do Google Merchant Center.
 • Następnie tworzymy inteligentne kampanie produktowe, które automatycznie dopasowują się do zainteresowań i preferencji użytkowników, zwiększając skuteczność reklam.
 • Regularnie monitorujemy wyniki reklam i dostarczamy klientowi raporty dotyczące ich efektywności, aby zapewnić pełną transparentność.
 • Działamy zgodnie z obowiązującym prawem, reklamując tylko te produkty, które są dopuszczone do reklamowania w Polsce.

Reklama produktowa dla hurtowni medycznej.


Remarketing dla hurtowni medycznych

Chcesz reklamować swoją hurtownię medyczną tanio i skutecznie? Postaw na remarketing w Google Ads! To inteligentny format reklamy, który dociera do osób, które odwiedziły już Twoją stronę, ale jeszcze nie dokonały zakupu. Dzięki temu reklama remarketingowa wyróżnia się wysoką skutecznością przy jednoczesnym utrzymaniu niskich kosztów kliknięcia. Ale to nie wszystko! Możesz dodatkowo wzmocnić efekt i użyć strategii remarketingu dynamicznego, który wyświetla użytkownikom dokładnie te produkty, które wcześniej przeglądali na Twojej stronie.


Inne formaty reklamy hurtowni medycznej w Google Ads

Nie zapominajmy o dodatkowych formatach reklamy dla hurtowni medycznych, które mogą być wartościowym uzupełnieniem strategii. Reklama wideo i reklama w sieci reklamowej to opcje, które są stosunkowo niedrogie i dobrze współgrają z reklamą w sieci wyszukiwania. Reklama wideo pozwala na promowanie Twojej oferty na platformie YouTube, w trakcie oglądania filmów przez użytkowników. Natomiast reklama w sieci reklamowej ma szeroki zasięg, docierając do tysięcy osób, które odwiedzają strony partnerskie Google. Wykorzystanie tych formatów może przynieść dodatkową widoczność i umożliwić dotarcie do nowych potencjalnych klientów dla Twojej hurtowni medycznej.


Działania SXO dla hurtowni medycznej

Aby osiągnąć sukces w marketingu dla hurtowni medycznej, nie wystarczy jedynie zwiększać widoczność i ruch na stronie. Kluczowe jest także skupienie się na pozyskiwaniu i przekształcaniu użytkowników w klientów. W tym przypadku warto skorzystać z usługi premium - PRO SXO, dzięki której możliwe jest:

 • dokładne poznanie grupy docelowej - ich potrzeb oraz zachowań na stronie,
 • zwiększenie sprzedaży w hurtowni przy zachowaniu obecnego poziomu ruchu,
 • skrócenie ścieżki do dokonania konwersji,
 • ułatwienie procesu zakupowego,
 • udoskonalenie designu i estetyki strony.

Jakie działania podejmujemy dla naszych klientów z hurtowni medycznych w ramach usługi PRO SXO? M.in.:

 • dbamy o czytelność treści na stronie,
 • przeprowadzamy audyt witryny pod kątem UX i optymalizacji konwersji,
 • wdrażamy wewnętrzną wyszukiwarkę produktów z funkcją filtrowania,
 • optymalizujemy stronę koszyka zakupowego,
 • poprawiamy użyteczność formularzy na stronie,
 • usprawniamy nawigację na stronie,
 • zwiększamy szybkości ładowania strony i optymalizujemy ją pod kątem urządzeń mobilnych,
 • sugerujemy dodanie dodatkowych metod dostawy i płatności.


Jak reklamować hurtownię medyczną w mediach społecznościowych?

Aby dotrzeć do różnorodnych klientów, powinieneś wykorzystać nie tylko tradycyjne metody, takie jak pozycjonowanie i Google Ads, ale także sięgnąć po moc reklamy w mediach społecznościowych. Jeśli prowadzisz swoją własną hurtownię medyczną, otwierają się przed Tobą nieskończone możliwości promocji produktów za pomocą systemu Facebook Ads na Facebooku i Instagramie. Oczywiście, musisz pamiętać o przestrzeganiu polskich i europejskich przepisów dotyczących treści reklamowych, ale kiedy te wymogi zostaną spełnione, reklama w mediach społecznościowych może przynieść Ci zaskakujące wyniki. Jak tworzymy kampanie reklamowe w Facebook Ads?

 • Wybieramy różnorodne formaty reklam, takie jak posty ze zdjęciami, filmy, karuzele i inne.
 • Ustalamy cele reklamowe dostosowane do potrzeb Twojej hurtowni medycznej.
 • Uruchamiamy retargeting na Facebooku, docierając do osób, które wcześniej odwiedziły Twoją stronę.
 • Starannie opracowujemy teksty i grafiki reklam, dostosowując je do Twojej oferty i zachęcając odbiorców do działania.
 • Kierujemy reklamy do użytkowników na podstawie ich wieku, płci oraz zachowań online.
 • Określamy budżet na reklamy, uwzględniając branżę i założone cele.
 • Analizujemy skuteczność kampanii na platformie Facebook Ads i wprowadzamy niezbędne zmiany oraz optymalizacje.

Dowiedz się więcej o reklamie na Facebooku:


Jak reklamować hurtownię medyczną internecie? Podsumowanie

Promocja hurtowni medycznej w internecie to niezwykle ważny krok w budowaniu sukcesu biznesowego. Wykorzystanie różnorodnych narzędzi reklamowych, takich jak pozycjonowanie, Google Ads czy reklamy w mediach społecznościowych, daje możliwość dotarcia do szerokiej grupy potencjalnych klientów. Pamiętaj, że skuteczna reklama wymaga odpowiedniego planowania, optymalizacji i monitorowania wyników. Reklamując swoją hurtownię medyczną w internecie, możesz przyciągnąć uwagę nowych klientów, zwiększyć sprzedaż i rozwijać swoje przedsiębiorstwo w dynamicznym świecie e-commerce.

Jakie są najważniejsze kanały marketingowe dla hurtowni medycznych?
Down arrow

Kluczowe kanały marketingowe dla hurtowni medycznych to pozycjonowanie, Google Ads oraz reklama w mediach społecznościowych (np. Facebook Ads). Decydując się na reklamę online, warto też skorzystać z SEO lokalnego lub usługi SXO.

Jakie są korzyści płynące z pozycjonowania dla hurtowni medycznych?
Down arrow

Pozycjonowanie pozwala zwiększyć widoczność hurtowni medycznej w organicznych wynikach wyszukiwania, co przyczynia się do większej liczby odwiedzających i potencjalnych klientów. Ponadto wysoka pozycja w wyszukiwarce Google buduje zaufanie i prestiż firmy.

Jakie są formaty reklamowe Google Ads odpowiednie dla hurtowni medycznych?
Down arrow

Najlepsze formaty reklamowe Google Ads dla hurtowni medycznych to reklama w sieci wyszukiwania, reklama produktowa Google Zakupy, remarketing, reklama wideo oraz reklama w sieci reklamowej. Każdy z tych formatów ma swoje unikalne cechy i możliwości dotarcia do docelowej grupy odbiorców.


Poznaj historie sukcesu naszych klientów

widoczni 56
Clitch
4.9
Google
4.8
Corner

Clutch.co to jedna z najbardziej wiarygodnych platform z opiniami na świecie!

opinie

Ponad 500 pozytywnych opinii w Google i 80 opinii na Clutch.co

 

Jesteśmy jedną z najlepiej i najczęściej ocenianych agencji marketingu internetowego w Polsce na największych platformach do ocen: Google i Clutch.co. Zobacz, nasze oceny i przekonaj się, że warto z nami współpracować.

 

 

 

 

Bezpłatna konsultacja SEO/ADS
Wyślij zapytanie
Wyślij zapytanie
Milena Masłowska
Milena Masłowska

Milena swoje doświadczenie w marketingu internetowym zdobywała, pracując na stanowisku copywriterki w agencji oraz jako freelancerka. Regularnie pogłębia wiedzę z zakresu content marketingu, SEO, czy Google Ads studiując na kierunku Copywriting jako narzędzie reklamy.

Jest absolwentką studiów na kierunku Filologia rosyjska, ze specjalizacją literaturoznawstwo. Ukończyła kursy marketingu internetowego, a na co dzień doszkala się, czytając blogi o promowaniu biznesu i poznaje nowe zagadnienia związane z Google Ads. Swoje treści opiera na najświeższych informacjach branżowych i danych pozyskanych z narzędzi takich jak Senuto, Semstorm i Ahrefs.

Przeczytaj o autorze
Oceń ten artykuł:
Jak reklamować hurtownię medyczną w internecie?

Średnia ocen użytkowników4.97 na podstawie 130 głosów

UDOSTĘPNIJ