Jak dotrzeć do odbiorców za pomocą reklamy na LinkedIn

Jak dotrzec do odbiorcow za pomoca reklamy na LinkedIn
Spis treści

• Jak targetować odbiorców w reklamach na LinkedIn?

• Opcje targetowania na LinkedIn

• Najlepsze praktyki targetowania w LinkedIn Ads

• Podsumowanie

Osiągnięcie sukcesu w świecie reklamy online wymaga wykorzystania odpowiednich narzędzi i strategii. W dziedzinie marketingu, jednym z kluczowych obszarów jest skuteczne dotarcie do docelowych odbiorców. Poniżej przedstawimy Ci jak wykorzystać potencjał platformy LinkedIn do tworzenia skutecznych kampanii reklamowych - dowiesz się, jak precyzyjnie określić grupy odbiorców, wykorzystać różne opcje targetowania, czy dostosować treści reklamowe. Poznaj skuteczne strategie, które pomogą Ci osiągnąć lepsze wyniki reklamowe na LinkedIn i efektywnie nawiązać relacje z klientami.

Chcesz rozkręcić swoją stronę?

Skorzystaj z indywidualnych porad ekspertów

 

Chcesz zwiększyć wyniki swojej firmy? Skorzystaj ze wsparcia naszych ekspertów i poznaj pełnię możliwości Twojej strony. 

Poznaj bezpłatne wskazówki od Widocznych zakresu:

 • Pozycjonowania
 • Kampanii Google Ads
 • Optymalizacji UX
Umów się na darmowy audyt
widoczni 54


Jak targetować odbiorców w reklamach na LinkedIn?

Stworzenie udanej kampanii reklamowej na LinkedIn często opiera się na trafnym targetowaniu. Dlatego też warto bliżej przyjrzeć się dostępnym opcjom docierania do docelowych odbiorców oraz metodom wykorzystania tych narzędzi. LinkedIn Ads oferuje reklamodawcom imponującą liczbę różnych opcji kierowania reklam, więc skorzystaj z tej możliwości i zwiększaj skuteczność swoich działań marketingowych!

Coś na dobry początek

Odbierz 1200 zł na wydatki w kampanii Google Ads

To Twoja pierwsza kampania Google Ads? Możemy dla Ciebie pozyskać aż 1200 zł budżetu do wykorzystania w kampaniach Google Ads.

To specjalna oferta dla klientów agencji o statusie Partnera Google, niedostępna w żaden inny sposób. Czy to nie jest dobry początek kampanii? Zapytaj naszych doradców o możliwość uzyskania budżetu dla swojej firmy.

 

Wyślij zapytanie
widoczni 135


Przed przystąpieniem do budowania grupy docelowej i tworzenia kampanii niezbędnym etapem jest precyzyjny wybór celu, jaki ma spełnić kampania. Im lepiej określisz swoje potrzeby, tym większa pewność, że Twoje reklamy dotrą do właściwych użytkowników. Sprawdź, jakie cele reklamowe oferuje LinkedIn Ads:

Cele reklamowe na LinkedIn.

W kolejnym kroku wybierz rodzaj reklamy, który najlepiej pasuje do Twojej strategii. LinkedIn Ads oferuje kilka opcji:

Formaty reklamy na LinkedIn.

Wybór tego elementu ma kluczowe znaczenie dla późniejszego procesu targetowania. Platforma LinkedIn proponuje 3 główne kategorie targetowania:

 • Lokalizacje - jest to jedyny, obowiązkowy element targetowania, który należy uzupełnić podczas tworzenia kampanii reklamowej. Możesz zadecydować czy Twoje reklamy mają wyświetlać się użytkownikom na podstawie konkretnych miast, regionów czy może całego kraju.
 • Atrybuty grupy odbiorców - ta opcja pozwala na targetowanie na podstawie różnorodnych cech użytkowników, takich jak doświadczenie zawodowe, wykształcenie, a także dane demograficzne czy zainteresowania. Dzięki temu możesz dotrzeć do osób, które najbardziej pasują do Twojej oferty.
 • Niestandardowe grupy odbiorców - jeśli posiadasz konkretne, zdefiniowane grupy odbiorców, możesz je wykorzystać w kampaniach reklamowych na LinkedIn. To świetne narzędzie dla tych, którzy dokładnie znają swoją grupę docelową i chcą się na niej skupić.

Poniżej szczegółowo opiszemy wszystkie opcje targetowania, które udostępnia LinkedIn Ads. Sprawdź je i wybierz najlepszą strategię dla siebie!


Opcje targetowania na LinkedIn

Kampanie reklamowe na platformie LinkedIn mogą osiągnąć naprawdę imponujące wyniki, jeśli w odpowiedni sposób wykorzystasz dostępne narzędzia targetowania. Obowiązkowym elementem w tworzeniu grupy odbiorców kampanii jest wybór lokalizacji, w której ma być wyświetlana reklama. Następnie możesz skorzystać z szeregu opcjonalnych ustawień targetowania, które pozwolą Ci precyzyjnie określić grupę docelową. Sprawdź, w jaki sposób możesz docierać do odbiorców poprzez reklamy na LinkedIn:


Targetowanie na podstawie lokalizacji

Opcja targetowania według lokalizacji w LinkedIn Ads umożliwia dokładne określenie obszaru, w którym chcesz wyświetlać swoje reklamy. Dzięki temu trafność Twoich reklam jest o wiele większa i możesz łatwo dostosować swoje komunikaty do konkretnych regionów geograficznych, w których działasz


Jak działa targetowanie na podstawie lokalizacji w LinkedIn?

Narzędzie to umożliwia dotarcie do użytkowników LinkedIn na podstawie ich miejsca zamieszkania lub pobytu - możesz wyświetlać swoje reklamy w konkretnych miastach, regionach czy krajach. Informacje o lokalizacji geograficznej opierają się na danych przekazanych przez użytkowników w ich profilach. Możliwe jest również wykorzystanie adresu IP do określenia lokalizacji oraz wykluczenie obszarów, w których nie chcesz wyświetlać swoich reklam.


Targetowanie na podstawie atrybutów odbiorców

Na tym jednak targetowanie się nie kończy - możesz też użyć bardziej zaawansowanych opcji kierowania reklam i precyzyjnie określić grupę docelową. Opcje targetowania oparte na atrybutach użytkowników oferują niezrównaną precyzję, umożliwiając dostosowanie reklam do konkretnych cech i preferencji użytkowników. Swoich docelowych odbiorców w LinkedIn Ads możesz określić na podstawie konkretnych atrybutów:

Firma - swoje reklamy na LinkedIn możesz kierować według powiązań z firmą, konkretnej branży, rozmiaru przedsiębiorstwa, nazwy firmy i wielu innych aspektów. Najczęściej wybierane to:

 • Połączenia firmowe - umożliwiają dotarcie do 1 stopnia znajomych pracowników w wybranych przez Ciebie firmach. Pamiętaj, że ta opcja będzie działać tylko w przypadku firm zatrudniających ponad 500 pracowników.
 • Branża firmy - pozwala kierować reklamy na główną branżę, w której zatrudniony jest użytkownik.
 • Wielkość firmy - pozwala dotrzeć do użytkowników na podstawie wielkości firmy, w której są zatrudnieni. Ta opcja kierowania jest określana na podstawie liczby pracowników wymienionych na stronie LinkedIn danej organizacji.
 • Nazwa firmy - dzięki tej opcji, możesz kierować reklamy do użytkowników, którzy pracują w konkretnej firmie.
 • Obserwujący firmę - umożliwia kierowanie reklam na obserwujących Twoja stronę. Aby skorzystać z tej opcji, musisz najpierw połączyć swoje konto reklamowe z własną stroną na LinkedIn.

Dane demograficzne - istnieją dwie oddzielne opcje związane z danymi demograficznymi: wiek i płeć użytkownika. W przypadku wyboru tej opcji kierowania reklam musisz oświadczyć, że nie wykorzystasz LinkedIn w celu dyskryminacji użytkowników.

Wykształcenie - ta opcja pozwala na kierowanie reklam do odbiorców według różnych szczegółów związanych z ich wykształceniem, takich jak tytuł i stopień naukowy przyznany przez uczelnię, kierunek studiów czy konkretna uczelnia, którą ukończyli.

Doświadczenie zawodowe - targetowanie na podstawie doświadczenia zawodowego pozwala określić następujące szczegóły:

 • Tytuł związany z doświadczeniem, np. senior, manager.
 • Nazwa stanowiska, np. content manager.
 • Umiejętności, które użytkownik wpisał w sekcji „Umiejętności” lub w treści profilu.
 • Staż pracy.
 • Obszar działania, np. SEO, programming, consulting.

Zainteresowania i cechy - dzięki tej opcji kierowania reklam możesz docierać do użytkowników na podstawie grup, do których należą, np. Digital Marketing czy Artificial Intelligence oraz konkretnych zainteresowań ustawionych przez nich w profilu.

Chcesz poprawić widoczność swojej strony w Google? Postaw na pozycjonowanie


Targetowanie na podstawie pasujących grup odbiorców

Pasujące grupy odbiorców to niestandardowe segmenty użytkowników, na które możesz kierować swoje kampanie reklamowe. To zaawansowane narzędzie, które pozwoli Ci dotrzeć do odbiorców na podstawie ich zachowań i interakcji na platformie lub przesłanych przez Ciebie danych. Odkryj, jak możesz wykorzystać pasujące grupy odbiorców, aby osiągnąć maksymalne rezultaty kampanii na LinkedIn:

 • Przesyłanie listy firm lub kontaktów - dzięki tej opcji możesz dokładnie określić grupę odbiorców poprzez przesłanie pliku z listą konkretnych firm lub klientów. Jest to szczególnie przydatne, gdy chcesz skupić się na konkretnej grupie organizacji lub osób, które masz w swojej bazie.
 • Ponowne targetowanie - LinkedIn umożliwia wyświetlanie reklam osobom, które już odwiedziły Twoją stronę internetową, zainteresowały się konkretnymi reklamami, czy też otworzyły formularze lub odpowiedziały na zaproszenia do wydarzenia. Dzięki temu możesz dotrzeć do osób, które już wykazały jakieś zainteresowanie i prawdopodobnie chętnie skorzystają z Twojej oferty.
 • Podobne grupy odbiorców - dzięki temu narzędziu platforma odnajdzie osoby o podobnych cechach i zachowaniach do Twojej pierwotnej grupy odbiorców. To doskonały sposób na rozszerzenie potencjalnego zasięgu Twoich kampanii.
 • Predykcyjne grupy odbiorców - korzystając z predykcyjnych grup odbiorców, możesz wykorzystać sztuczną inteligencję LinkedIn, aby automatycznie wygenerować nową grupę niestandardowych odbiorców. Te grupy składają się z osób, które według zbieranych danych, wykazują największą skłonność do konwersji.

Sprawdź, jak tworzyć lepsze reklamy na LinkedIn:


Najlepsze praktyki targetowania w LinkedIn Ads

Teraz gdy już znasz wszystkie opcje kierowania reklam na LinkedIn, warto dowiedzieć się, jak je wykorzystać. Przyjrzyj się sprawdzonym praktykom targetowania, które pomogą Ci efektywnie dopasować treści do Twojej grupy docelowej i osiągnąć zaskakujące efekty w kampaniach reklamowych na LinkedIn.


Wybierz odpowiednie atrybuty targetowania na grupę odbiorców

Odpowiednio skonfigurowana grupa odbiorców pozwoli Ci kierować komunikaty do tych członków LinkedIn, którzy najprawdopodobniej wejdą w interakcję z Twoją reklamą. Poznaj zalecenia dotyczące niektórych aspektów targetowania, które pozwolą Ci dotrzeć do najbardziej odpowiednich odbiorców i osiągnąć zamierzone cele marketingowe:

 • Stanowisko - nie ograniczaj się wyłącznie do kilku stanowisk, kiedy dokonujesz wyboru docelowych odbiorców reklamy. Wprowadzając nazwę stanowiska, Menedżer Kampanii automatycznie proponuje inne istotne pozycje, które możesz uwzględnić. Wzięcie pod uwagę wszystkich odpowiednich stanowisk pozwoli Ci rozszerzyć zasięg kampanii i nieco rozszerzyć grupę odbiorców.
 • Poziom w hierarchii - warto skorzystać z tej opcji, ponieważ dzięki niej możesz docierać do liderów i osób na wyższych stanowiskach, które mają istotny wpływ na decyzje zakupowe podejmowane w firmie.
 • Umiejętności - opcja kierowania reklam na umiejętności pozwoli Ci dotrzeć do specjalistów o odpowiednich kwalifikacjach, zwłaszcza w sytuacji, gdy targetowanie na stanowiska nie jest wystarczająco skuteczne. Połączenie tych dwóch opcji umożliwia jeszcze bardziej precyzyjne określenie grupy docelowej.
 • Nazwa firmy - dzięki tej opcji możesz skierować reklamy do konkretnych firm. Jeśli chcesz dotrzeć do większej liczby firm, opcja „Pasujące grupy odbiorców” umożliwia targetowanie na podstawie listy 300 tysięcy firm. Aspekt „Branże firm” natomiast pozwala na jeszcze szersze targetowanie niż poprzez wybór pojedynczych firm.
 • Uczelnie - targetowanie według uczelni może pomóc w zawężeniu grupy odbiorców. Warto jednak pamiętać, że nie wszyscy członkowie podają uczelnię w profilu. Jeśli chcesz dotrzeć do studentów lub absolwentów konkretnej szkoły wyższej, warto uwzględnić wszystkie jej oddziały, aby osiągnąć jak najszerszy zasięg.
 • Tytuły - kierowanie reklam na podstawie tytułów zdobytych na studiach również może zawęzić grupę odbiorców, ponieważ nie wszyscy członkowie wypełniają to pole w swoim profilu. Warto więc rozważyć inne opcje targetowania w połączeniu z tym atrybutem.
 • Kierunki studiów - targetowanie według kierunków studiów może być przydatne w przypadku kampanii skierowanych do specjalistów w danej dziedzinie lub osób, które niedawno ukończyli studia.
 • Zainteresowania - ta opcja jest szczególnie skuteczna w kampaniach związanych z budowaniem świadomości marki i gotowością do zakupu. Targetując kampanie na podstawie zainteresowań, możesz dotrzeć do unikalnej grupy odbiorców, która może nie zostać osiągnięta innymi metodami.
 • Grupy - grupy LinkedIn to społeczności online, gdzie członkowie o wspólnych zainteresowaniach i powiązaniach zawodowych mogą wchodzić w interakcje, dzielić się informacjami i zadawać pytania. Skorzystanie z grup dotyczących konkretnych tematów, pozwala na dotarcie do specjalistów w konkretnej dziedzinie.


Wykorzystaj atrybuty, aby rozszerzyć lub zawęzić grupę odbiorców

Dzięki tak zróżnicowanej gamie atrybutów, które masz do wyboru podczas targetowania na LinkedIn, możesz tworzyć bardzo sprecyzowane grupy docelowe oraz zmieniać ich rozmiar w zależności od potrzeb. Sprawdź jak zawęzić lub poszerzyć swoją grupę odbiorców:

 • Poszerzanie grupy odbiorców - aby rozszerzyć zasięg Twojej kampanii reklamowej na LinkedIn, wybierz dodatkowe atrybuty w sekcji „Dodaj” podczas konfiguracji targetowania. Dzięki temu kampania będzie docierać do większej liczby osób, które spełniają wybrane atrybuty. To szczególnie przydatne, gdy dążysz do zwiększenia zasięgu kampanii i zainteresowania szerszego kręgu odbiorców.
 • Zawężanie grupy odbiorców - ta strategia polega na dodawaniu atrybutów w sekcji „Dalej zawężaj grupę odbiorców” lub w sekcji „Wyklucz”, co pozwala ograniczyć zasięg kampanii do członków spełniających wybrane kryteria. Ta strategia jest szczególnie użyteczna, kiedy dążysz do skupienia się na konkretnych segmentach odbiorców, które są ściśle związane z przekazem reklamowym.

Jaka jest szacunkowa liczebność grupy odbiorców na LikedIn?
Podczas wybierania opcji targetowania, możesz zobaczyć przybliżoną liczebność grupy odbiorców w sekcji „prognozowanych wyników". To pomaga zorientować się, ile osób może być objętych Twoją kampanią w zależności od wybranych atrybutów. Sprawdź, jakie są zalecenia dotyczące rekomendowanych rozmiarów grupy odbiorców dla różnych reklam na LinkedIn:

 • Dla treści sponsorowanej i wiadomości sponsorowanych zalecane jest co najmniej 300 000 odbiorców.
 • W przypadku reklam tekstowych sugerowany rozmiar grupy odbiorców mieści się w zakresie od 60 000 do 400 000.

Warto zaznaczyć, że nie ma jednej uniwersalnej rekomendacji dotyczącej rozmiaru grupy docelowej, ponieważ zależy to od wielu czynników, w tym od celów kampanii, czy branży firmy. Testowanie różnych rozmiarów grupy odbiorców może pomóc Ci znaleźć balans między zasięgiem a trafnością reklamy.

Sprawdź, jak tworzyć skuteczne reklamy w mediach społecznościowych:


Korzystaj z niestandardowych funkcji targetowania

W celu wykorzystania pełnych możliwości targetowania na LinkedIn możesz skorzystać z niestandardowych funkcji targetowania, które pomogą Ci dotrzeć do właściwych osób. Jedną z ciekawych i przydatnych opcji jest wykorzystanie szablonów grupy odbiorców. Są to zestawy wstępnie wypełnionych opcji targetowania, dzięki którym możesz szybko skonfigurować grupę odbiorców zgodnie z określonymi cechami. Szablony te są przydatne, gdy chcesz wykorzystać sprawdzone kombinacje atrybutów targetowania lub ich użyć do nowych kampanii, oszczędzając czas i zachowując spójność. Dodatkowo warto też wykorzystać wcześniej wspomniane możliwości takie jak „Pasujące grupy odbiorców”, które pozwalają na bardziej zaawansowane targetowanie czy funkcja „Rozszerzenie grupy odbiorców”, która umożliwia skuteczne zwiększenie zasięgu kampanii.


Uzyskaj informacje o odbiorcach dzięki danym demograficznym kampanii

Po uruchomieniu kampanii na LinkedIn masz możliwość uzyskania cennych informacji na temat swoich odbiorców dzięki danym demograficznym kampanii. Te anonimowe dane pozwalają na lepsze zrozumienie tego, jakie grupy osób reagują na Twoje reklamy. Możesz wykorzystać te informacje do podejmowania bardziej trafnych decyzji dotyczących targetowania, treści reklam, segmentacji odbiorców oraz do przeprowadzania testów.

Gdzie znajdują się te informacje?

Raporty demograficzne związane z reklamami na LinkedIn są dostępne w narzędziu Menedżera Kampanii na różnych poziomach: na poziomie konta, grupy kampanii, kampanii i poszczególnych reklam. W sekcji „Dane demograficzne” znajdziesz informacje dotyczące osób, które zareagowały na Twoje reklamy, uzyskują wgląd w ich demografię i charakterystykę.

Dane demograficzne użytkowników w panelu LinkedIn Ads.

Analiza tych danych może prowadzić do odkrycia wzorców zachowań, które umożliwią Ci lepsze dostosowanie strategii marketingowej do oczekiwań i potrzeb Twojej grupy docelowej.


Testowanie różnych wersji grup odbiorców

Przeprowadzanie testów różnych wariantów grup odbiorców to skuteczna strategia, która pozwala ocenić, które atrybuty targetowania działają najlepiej i generują najlepsze wyniki kampanii. Aby przeprowadzić tego typu testy, możesz stworzyć dwie podobne kampanie, które różnią się wybranymi kryteriami targetowania. To pozwoli na porównanie, które atrybuty przynoszą lepsze rezultaty i lepiej realizują Twoje cele marketingowe. Oto kroki, które możesz podjąć, aby przeprowadzić takie testy:

 • Utwórz kampanię - rozpocznij od utworzenia podstawowej kampanii, której chcesz użyć jako punktu odniesienia.
 • Zduplikuj kampanię - skopiuj istniejącą kampanię, tworząc jej duplikat. To pomoże zaoszczędzić czas, gdyż wiele ustawień i treści będzie już gotowych.
 • Edytuj atrybuty targetowania dla duplikatu kampanii - wprowadź zmiany w atrybutach targetowania dla zduplikowanej kampanii. Możesz zmieniać takie kryteria jak umiejętności członków, stanowiska, branże, lokalizacje czy inne dostępne opcje. Upewnij się, że zmiany te są mierzalne i mają sens w kontekście Twoich celów.
 • Uruchom kampanię - uruchom obie kampanie równocześnie, aby móc porównać ich wyniki w tej samej przestrzeni czasowej.
 • Nie zmieniaj zbyt wielu kryteriów- ważne jest, aby zmieniać tylko kilka kryteriów targetowania naraz, aby móc precyzyjnie określić, które zmiany mają wpływ na wyniki.
 • Analizuj wyniki - po zakończeniu kampanii porównaj wyniki obu wersji. Sprawdź, która z nich generuje lepsze wskaźniki, takie jak klikalność, konwersje czy zaangażowanie.

Szukasz szybkiej i skutecznej reklamy online? Przetestuj Google Ads


Dostosuj treść reklam do grupy odbiorców

Dostosowywanie treści reklam do różnych segmentów grupy odbiorców jest kluczowe dla osiągnięcia wysokiej efektywności kampanii. Każda grupa odbiorców ma swoje unikalne potrzeby, wyzwania i preferencje, dlatego ważne jest, aby treści reklam były istotne i angażujące dla każdej z nich. Oto kilka kroków, które możesz podjąć, aby dostosować treści reklam do grup odbiorców:

 • Zrozumienie grupy odbiorców - początkowym krokiem jest dokładne zrozumienie charakterystyki i potrzeb poszczególnych segmentów grupy odbiorców. Skoncentruj się na ich celach, problemach i preferencjach.
 • Tworzenie spersonalizowanych treści - bazując na zdobytych informacjach, twórz treści reklam, które odzwierciedlają konkretne potrzeby i wartości każdej grupy odbiorców. Unikaj ogólnych komunikatów, które mogą być niezrozumiałe lub mało atrakcyjne dla tych użytkowników. Np. jeśli oferujesz nowe oprogramowanie do automatyzacji procesów w firmie, to w swojej reklamie wspomnij rozwiązanie, jakim jest przyspieszenie procesu i ułatwienie działań.
 • Użyj odpowiedniego języka i tonu - wybierz język i ton, które są spójne z charakterem danej grupy odbiorców. Czy będzie to język typowo profesjonalny, czy bardziej emocjonalny, ważne jest, aby treść była dostosowana do ich stylu komunikacji.
 • Wyróżnij korzyści - skup się na wyjątkowych korzyściach, które Twoje produkty lub usługi mogą przynieść dla danej grupy odbiorców. Pokaż, jak Twoja oferta rozwiązuje ich problemy lub pomaga osiągnąć cele.
 • Testuj różne warianty - nie ograniczaj się do jednej wersji treści reklam. Przetestuj różne elementy, takie jak nagłówki, obrazy, słowa kluczowe czy wezwania do działania. Analizuj, które wersje generują lepsze wyniki i dostosuj kampanię na podstawie tych danych.
 • Monitoruj rezultaty - regularnie śledź wyniki kampanii, analizując wskaźniki takie jak klikalność, konwersje czy zaangażowanie. To pomoże Ci zidentyfikować, które treści są najbardziej skuteczne i pozwalają osiągnąć Twoje cele marketingowe.


Jak dotrzeć do odbiorców za pomocą reklamy na LinkedIn? Podsumowanie

Reklamy na LinkedIn to potężne narzędzie marketingowe, które pozwala docierać do właściwych odbiorców w sposób precyzyjny i skuteczny. Dzięki bogatym opcjom targetowania, możliwości tworzenia niestandardowych grup odbiorców oraz analizie danych demograficznych, możesz tworzyć kampanie reklamowe zgodnie z unikalnymi potrzebami Twojej firmy. Pamiętaj, że docieranie do odpowiednich odbiorców to kluczowy element budowania trwałych relacji biznesowych i zwiększenia efektywności działań marketingowych. Dlatego też, korzystając z możliwości, które oferuje LinkedIn, możesz osiągnąć znakomite rezultaty, zwiększyć zasięg i budować trwałą obecność swojej marki na rynku.

Jakie są dostępne opcje targetowania na LinkedIn?
Down arrow

LinkedIn oferuje wiele opcji targetowania, według różnych kryteriów takich jak lokalizacja, atrybuty firm, dane demograficzne, doświadczenie zawodowe, umiejętności, grupy użytkowników i wiele innych. Dzięki temu możesz dokładnie określić, kto ma zobaczyć Twoją reklamę.

Jak dostosować treść reklam do różnych segmentów odbiorców na LinkedIn?
Down arrow

Aby dostosować treść reklam do różnych segmentów odbiorców na LinkedIn, warto przeanalizować cechy i preferencje poszczególnych grup. Następnie tworzyć treści, które są istotne i atrakcyjne dla konkretnych segmentów, odwołując się do ich potrzeb i problemów.

Co to są szablony grup odbiorców na LinkedIn?
Down arrow

Szablony grup odbiorców na LinkedIn to gotowe zestawy wstępnie skonfigurowanych opcji targetowania, które pomagają reklamodawcom dotrzeć do docelowych odbiorców. Umożliwiają szybkie i łatwe wybieranie atrybutów targetowania, które pasują do określonych celów kampanii.


Poznaj historie sukcesu naszych klientów

widoczni 56
Clitch
4.9
Google
5
Corner

Clutch.co to jedna z najbardziej wiarygodnych platform z opiniami na świecie!

opinie

Ponad 570 pozytywnych opinii w Google i 60 opinii na Clutch.co

 

Jesteśmy jedną z najlepiej i najczęściej ocenianych agencji marketingu internetowego w Polsce na największych platformach do ocen: w Google i na Clutch.co. Zobacz, nasze oceny i przekonaj się, że warto z nami współpracować.

 

 

 

 

Bezpłatna konsultacja SEO/ADS
Wyślij zapytanie
Wyślij zapytanie
Milena Masłowska
Milena Masłowska

Milena swoje doświadczenie w marketingu internetowym zdobywała, pracując na stanowisku copywriterki w agencji oraz jako freelancerka. Regularnie pogłębia wiedzę z zakresu content marketingu, SEO, czy Google Ads studiując na kierunku Copywriting jako narzędzie reklamy.

Jest absolwentką studiów na kierunku Filologia rosyjska, ze specjalizacją literaturoznawstwo. Ukończyła kursy marketingu internetowego, a na co dzień doszkala się, czytając blogi o promowaniu biznesu i poznaje nowe zagadnienia związane z Google Ads. Swoje treści opiera na najświeższych informacjach branżowych i danych pozyskanych z narzędzi takich jak Senuto, Semstorm i Ahrefs.

Przeczytaj o autorze
Oceń ten artykuł:
Jak dotrzeć do odbiorców za pomocą reklamy na LinkedIn

Średnia ocen użytkowników4.98 na podstawie 132 głosów

UDOSTĘPNIJ