Zainwestuj w SEO i zyskaj więcej klientów!

Jak wykorzystac SEO do pozyskiwania klientow
Spis treści

• Tworzenie wartościowych treści dla klientów i wyszukiwarek

• Jak zdobyć klientów dzięki SEO technicznemu?

• Jak wykorzystać słowa kluczowe dla pozyskania klientów?

• Budowanie wysokiej jakości linków zwrotnych dla zdobycia klientów

• Jak zdobyć klientów, wykorzystując lokalne strategie SEO?

• Jak zdobyć klientów, analizując i optymalizując SEO?

• Stosowanie najnowszych praktyk SEO sposobem na to jak zdobyć klientów

• Integracja SEO z innymi taktykami marketingu

• Podsumowanie

SEO to nie tylko technika optymalizacji stron internetowych pod kątem wyszukiwarek, ale także strategiczny proces, który może być wykorzystany do skutecznego pozyskiwania klientów i budowania trwałych relacji z nimi. W tym artykule przyjrzymy się głębiej temu, jak właściwie wykorzystać potencjał SEO w celu przyciągania nowych klientów oraz utrzymania lojalności już istniejących. Chcesz w pełni wykorzystać potencjał SEO do budowania bazy klientów? Przeczytaj, jak możesz to zrobić!

Chcesz rozkręcić swoją stronę?

Skorzystaj z indywidualnych porad ekspertów

 

Chcesz zwiększyć wyniki swojej firmy? Skorzystaj ze wsparcia naszych ekspertów i poznaj pełnię możliwości Twojej strony. 

Poznaj bezpłatne wskazówki od Widocznych zakresu:

 • Pozycjonowania
 • Kampanii Google Ads
 • Optymalizacji UX
Umów się na darmowy audyt
widoczni 54


1. Tworzenie wartościowych treści dla klientów i wyszukiwarek

Tworzenie wartościowych treści dla klientów i wyszukiwarek to istotny element skutecznej strategii SEO. Optymalizacja treści pod kątem SEO słów kluczowych wymaga zbalansowania między dostosowaniem treści do wymagań algorytmów wyszukiwarek a jednoczesnym dostarczeniem wartościowych informacji dla użytkowników. Jak zdobyć klientów pisząc treści zoptymalizowane pod SEO?

 • Przeprowadź research słów kluczowych związanych z tematyką Twojej treści. Wybierz słowa kluczowe, które są popularne w wyszukiwarkach i są związane z intencją wyszukiwania Twojej grupy docelowej. Istnieje wiele narzędzi, takich jak Google Keyword Planner, SEMrush czy Ahrefs, które mogą pomóc w identyfikacji popularnych słów kluczowych dla Twojej dziedziny. Sprawdź też: 13 skutecznych narzędzi do doboru słów kluczowych
 • Po przeprowadzeniu analizy wybierz te słowa kluczowe, które mają największy potencjał przyciągnięcia ruchu na Twoją stronę oraz takie, które są związane z intencją wyszukiwania potencjalnych klientów. Wybieraj zarówno ogólne, konkurencyjne słowa kluczowe, jak i frazy long-tail, które są bardziej szczegółowe i mogą przyciągnąć bardziej zainteresowanych użytkowników.
 • Unikaj nadmiernej gęstości słów kluczowych, ponieważ może być to uznane za spam przez wyszukiwarki. Zamiast tego, stwórz wartościowe treści, które są angażujące dla użytkowników i dostarczają im rzetelnych informacji. Sprawdź też: Co to jest kanibalizacja słów kluczowych i jak sobie z nią poradzić?
 • Stwórz niepowtarzalne treści. Unikalność ma ogromne znaczenie dla pozycjonowania w wynikach wyszukiwania. Staraj się tworzyć treści, które nie są kopiowane z innych stron internetowych, ale przynoszą dodatkową wartość dla użytkowników poprzez unikalne spojrzenie, wiedzę lub doświadczenie.
 • Stwórz atrakcyjne tytuły i nagłówki, które są zoptymalizowane pod kątem SEO. Dzięki temu zainteresujesz użytkownika, co może doprowadzić do dokonania konwersji.
 • Dostarcz wartościowe informacje. Twoje treści powinny dostarczać wartości i rozwiązywać problemy czytelników. Staraj się być eksperckim źródłem w danej dziedzinie i udostępniać praktyczne wskazówki, porady czy rozwiązania.
 • Bądź oryginalny oraz kreatywny. Unikaj kopiowania treści z innych stron. Twórz unikalne treści, które przynoszą wartość dla czytelników. Bądź kreatywny i staraj się podejść do tematu w sposób inny niż konkurencja. Może Cię też zainteresować: ​​Dlaczego duplikacja treści szkodzi stronie? Poznaj przyczyny i rozwiązania
 • Dbaj o jakość treści. Unikaj błędów ortograficznych i gramatycznych. Formatuj treści w sposób czytelny, korzystając z list, punktorów, akapitów i grafik. To sprawi, że treść będzie bardziej atrakcyjna i przyjemna w odbiorze.
 • Nie zapominaj o regularnym aktualizowaniu treści na swojej stronie. Dodawanie nowych artykułów, aktualności czy informacji o produktach nie tylko przyciąga nowych użytkowników, ale także pokazuje wyszukiwarkom, że Twoja strona jest aktywna i aktualna.

Dostosowanie treści na stronie internetowej do tego jak zdobyć klientów z SEO oraz pod kątem słów kluczowych nie musi oznaczać rezygnacji z wartościowych informacji dla użytkowników.


2. Jak zdobyć klientów dzięki SEO technicznemu?

Optymalizacja techniczna strony internetowej może mieć ogromny wpływ na jej widoczność w wynikach wyszukiwania i zdolność przyciągania nowych klientów. Dzięki SEO technicznemu możliwe jest nie tylko poprawienie pozycji strony w wynikach wyszukiwania, ale również zwiększenie jej szybkości ładowania, usprawnienie nawigacji i dostosowanie do różnych urządzeń, co przekłada się na lepsze doświadczenie użytkownika. Stosując takie praktyki na swojej stronie, zdecydowanie zwiększasz szanse na dotarcie do szerszego grona odbiorców oraz zachęcenie ich do interakcji z Twoją marką. Zatem jak przyciągnąć klientów za pomocą technicznego SEO? Wykonaj kilka prostych czynności:

 • Zidentyfikuj istniejące treści na stronie i sprawdź, czy są one zoptymalizowane pod kątem SEO. Jeśli treści są przestarzałe lub nieodpowiednie, zaktualizuj je.
 • Sprawdź strukturę URL na swojej stronie i upewnij się, że jest czytelna i zrozumiała dla użytkowników oraz wyszukiwarek. Unikaj długich i zawiłych adresów URL. Jeśli to konieczne zastosuj przekierowania 301, aby poprawić czytelność strony i zgodność z zasadami SEO.
 • Skoncentruj się na optymalizacji tagów meta na swojej stronie, takich jak meta tytuły i meta opisy. Upewnij się, że zawierają odpowiednie słowa kluczowe, są atrakcyjne dla użytkowników i skłaniają ich do kliknięcia. Pamiętaj, że meta tytuł powinien mieć maksymalnie 60 znaków, a meta opis około 160 znaków.
 • Szybkość ładowania strony ma znaczenie dla doświadczenia użytkownika oraz pozycji w wynikach wyszukiwania. Skorzystaj z narzędzi do pomiaru szybkości ładowania, takich jak Google PageSpeed Insights, aby zidentyfikować czynniki wpływające na wolne ładowanie strony i podjąć odpowiednie działania w celu poprawy szybkości. Szybko ładująca się strona może pozytywnie wpłynąć na to jak zdobyć klientów.
 • Upewnij się, że Twoja strona jest responsywna i dobrze wygląda na różnych urządzeniach, w tym na smartfonach i tabletach. Większość użytkowników korzysta z urządzeń mobilnych, dlatego ważne jest zapewnienie im optymalnego doświadczenia podczas przeglądania strony. Pozytywne doświadczenia użytkownika mogą wpłynąć na decyzje zakupowe.

Poprzez skupienie się na SEO technicznym możesz poprawić jej widoczność w wynikach wyszukiwania i przyciągnąć więcej klientów, którzy szukają produktów lub usług oferowanych przez Twoją firmę. Pamiętaj jednak, że SEO to proces długotrwały, wymagający stałego monitorowania i dostosowywania się do zmieniających się trendów i algorytmów wyszukiwarek.


3. Jak wykorzystać słowa kluczowe dla pozyskania klientów?

Celem researchu słów kluczowych jest zidentyfikowanie fraz używanych przez Twoją docelową grupę odbiorców w wyszukiwarce. Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak zdobyć klientów wykorzystując strategię SEO, warto poświęcić czas na wyszukiwanie słów kluczowych. Dlaczego warto poświęcić czas na badanie słów kluczowych, kiedy poszukujesz sposobu na to jak pozyskać klienta?

 • Dowiesz się, jakich słów i fraz używają Twoi klienci, aby szukać produktów lub usług takich jak Twoje.
 • Optymalizacja treści pod kątem odpowiednich słów kluczowych sprawi, że Twoja strona będzie łatwiej odnajdywana w wyszukiwarkach.
 • Dotrzesz do osób, które są realnie zainteresowane Twoją ofertą.
 • Wyprzedzisz konkurencję, wykorzystując frazy, które generują największy ruch.

Jak przeprowadzić badanie słów kluczowych?

 • Zastanów się, jakich słów i fraz użyliby Twoi klienci, aby szukać Twoich produktów lub usług. Wybierz te, które mają duży potencjał przyciągnięcia klientów, ale jednocześnie nie są zbyt konkurencyjne.
 • Nie ograniczaj się tylko do kilku słów kluczowych. Rozwijaj swoją listę, uwzględniając różne warianty fraz oraz długie ogony, które mogą być bardziej konkretne i docierać do bardziej zainteresowanych klientów. 
 • Skorzystaj z narzędzi online, takich jak Google Keyword Planner, Senuto, Ahrefs, aby odkryć popularne frazy i ich potencjał.
 • Jeśli działasz na rynku lokalnym, zwróć uwagę na słowa kluczowe związane z Twoim obszarem geograficznym.

Stosując te wskazówki, zbudujesz solidną strategię SEO opartą na słowach kluczowych, która przyciągnie do Twojej firmy więcej potencjalnych klientów.

Chcesz poprawić widoczność swojej strony w Google? Postaw na pozycjonowanie


4. Budowanie wysokiej jakości linków zwrotnych dla zdobycia klientów

Tworzenie linków zwrotnych wysokiej jakości odnosi się do procesu, w którym inne strony internetowe łączą się z Twoją. W wyszukiwarkach link zwrotny z innej strony internetowej działa jak dowód zaufania. Im bardziej renomowane i trafne witryny internetowe łączą się z Twoją stroną, tym większe jest prawdopodobieństwo, że wyszukiwarka uzna ją za wiarygodne źródło informacji i nada jej wyższą pozycję w wynikach wyszukiwania. Budowanie linków zwrotnych w SEO, które przyciągną klientów na Twoją stronę, wymaga strategicznego podejścia i skupienia się na jakości. Aby skutecznie wykorzystać tę strategię do tego jak zdobyć klientów:

 • Twórz wartościowe, unikalne i angażujące treści na swojej stronie internetowej, które przyciągną uwagę innych stron i zachęcą je do linkowania. 
 • Aktywnie poszukuj okazji do linkowania poprzez kontakt z innymi stronami, blogerami oraz aktywność w social mediach. Zidentyfikuj strony internetowe, które są związane z Twoją branżą i skontaktuj się z ich właścicielami w celu nawiązania współpracy.
 • Oferuj wartościowe treści jako gościnne posty na blogach innych stron internetowych związanych z Twoją branżą. W ten sposób możesz uzyskać link zwrotny w zamian za dostarczenie ciekawej treści dla czytelników. Jest to dobry sposób na to jak pozyskać klienta.
 • Nawiązuj relacje z influencerami i zachęcaj ich do współpracy. Może to skutkować linkowaniem do Twojej strony w ich treściach lub profilach społecznościowych.
 • Udostępnij zasoby, takie jak raporty, infografiki, poradniki czy narzędzia, które mogą być przydatne dla innych. Im bardziej wartościowe są te zasoby, tym większe szanse na linkowanie z innych stron.
 • Śledź działania konkurencji i analizuj, skąd pochodzą ich linki zwrotne. Możesz znaleźć inspirację do identyfikacji potencjalnych miejsc, w których warto umieścić linki do swojej strony.

Pamiętaj, że kluczem do skutecznego budowania linków zwrotnych z SEO jest konsekwencja, cierpliwość i dbanie o jakość. Nie chodzi tylko o ilość linków, ale przede wszystkim o wartość, jaką przynoszą dla Twojej strony oraz dla innych użytkowników. 

Przeczytaj też:


5. Jak zdobyć klientów, wykorzystując lokalne strategie SEO?

Lokalne SEO to strategia optymalizacji strony internetowej pod kątem wyszukiwarek, która skupia się na docieraniu do klientów w określonej lokalizacji. Jest to idealne rozwiązanie dla firm, które oferują swoje usługi lub produkty w określonym obszarze geograficznym. Jak zdobyć klientów dzięki wykorzystaniu SEO lokalnego?

 • Zarejestruj swoją firmę w Profilu Firmy  Google (dawniej: Google Moja Firma) i wypełnij wszystkie informacje, takie jak adres, godziny otwarcia, numer telefonu, zdjęcia, opinie klientów itp. To pozwoli Twojej firmie pojawić się w lokalnych wynikach wyszukiwania Google oraz w Google Maps.
 • Przeprowadź badanie słów kluczowych związanych z lokalnymi usługami i miejscami. Wykorzystaj je w treściach na swojej stronie internetowej, w tagach meta, nagłówkach i opisach. Na przykład, jeśli jesteś restauracją w Warszawie, użyj fraz takich jak "restauracja w Warszawie" czy "najlepsze jedzenie w Warszawie".
 • Zachęcaj swoich klientów do zostawiania opinii na platformach takich jak Profil firmy w Google, Facebook czy Ceneo. Pamiętaj jednak, żeby dbać również o negatywne opinie i odpowiadać na nie w sposób konstruktywny. Pozytywne recenzje i opinie klientów mają duży wpływ na pozycjonowanie w wynikach lokalnych wyszukiwarek.
 • Stwórz treści na swojej stronie internetowej związane z lokalnymi wydarzeniami, wiadomościami, historią czy kulturą. To pokaże, że jesteś aktywny w lokalnej społeczności i przyczyni się do zwiększenia zaangażowania użytkowników. Możesz także prowadzić firmowy blog, na którym będziesz omawiać lokalne tematy.
 • Zarejestruj swoją firmę w lokalnych katalogach biznesowych  (np. Panorama Firm), serwisach branżowych oraz w serwisach oceniających firmy. To pomoże w budowaniu linków zwrotnych oraz zwiększeniu widoczności Twojej firmy w lokalnych wynikach wyszukiwania. Dzięki temu możesz skutecznie przyciągnąć nowych klientów.
 • Dodaj lokalne dane strukturalne do swojej strony internetowej, takie jak nazwa firmy, adres, numer telefonu, godziny otwarcia itp. To pomoże wyszukiwarkom lepiej zrozumieć informacje o Twojej firmie i wyświetlić je w wynikach wyszukiwania. Z pewnością przyczyni się to do tego jak pozyskać klienta.

Poprzez zastosowanie tych strategii lokalnego SEO możesz zwiększyć widoczność swojej firmy w lokalnych wynikach wyszukiwania i zwiększyć szanse na pozyskanie nowych klientów z Twojej okolicy.

Szukasz szybkiej i skutecznej reklamy online? Przetestuj Google Ads


6. Jak zdobyć klientów, analizując i optymalizując SEO?

Analiza i monitorowanie wyników są istotnymi elementami skutecznej strategii SEO, które mogą pomóc w pozyskiwaniu klientów. Regularne śledzenie danych i ich analiza umożliwiają dokładne zrozumienie efektów działań SEO oraz identyfikację obszarów do dalszej optymalizacji. Zdobywaj klientów analizując i optymalizując SEO:

 • Korzystaj z narzędzi takich jak Google Analytics 4, aby monitorować ruch na Twojej stronie internetowej. Analizuj liczbę odwiedzin, unikalnych użytkowników, czas spędzony na stronie, współczynnik odrzuceń i inne metryki, aby zrozumieć, jak użytkownicy reagują na Twoją stronę. Sprawdź też: Jak wdrożyć Google Analytics 4? Przewodnik krok po kroku
 • Regularnie sprawdzaj pozycje Twojej strony w wynikach wyszukiwania dla wybranych słów kluczowych. Możesz korzystać z narzędzi do monitorowania pozycji, takich jak SEMrush czy Ahrefs. Analizuj zmiany w pozycjach i identyfikuj słowa kluczowe, które przynoszą najwięcej ruchu na Twoją stronę.
 • Analizuj zachowania użytkowników na stronie, takie jak kliknięcia, przewijanie, interakcje z treścią czy konwersje. Sprawdź, które strony są najczęściej odwiedzane, a które generują najwięcej konwersji. To pomoże Ci zidentyfikować mocne i słabe strony Twojej witryny oraz poprawić doświadczenie użytkownika. Możesz w tym celu wykorzystać mapy ciepła.
 • Wykorzystaj dostępne narzędzia do analizy demograficznej i zachowań użytkowników, aby lepiej zrozumieć swoją grupę docelową. Pozwoli to dostosować strategię SEO do konkretnych potrzeb i preferencji klientów. W ten sposób zwiększysz szanse na zdobycie klientów.
 • Przeprowadzaj testy A/B, aby ocenić skuteczność różnych elementów Twojej strony internetowej, takich jak nagłówki, treści, formularze kontaktowe itp. Porównuj wyniki i podejmuj decyzje na podstawie faktycznych danych. Dowiedz się więcej: Praktyczny przewodnik po testach A/B dla e-commerce

Na podstawie zebranych danych i analizy wyników, dostosuj swoją strategię SEO. Skoncentruj się na optymalizacji słów kluczowych, poprawie doświadczenia użytkownika, budowaniu linków, tworzeniu wartościowych treści i innych obszarach, które wymagają ulepszeń. Poprzez regularną analizę i monitorowanie wyników działań SEO, możesz śledzić postępy, identyfikować obszary do poprawy i dostosowywać swoją strategię w oparciu o faktyczne dane. To pozwoli Ci osiągnąć lepsze wyniki w tym jak zdobyć klientów poprzez wyszukiwarki i zwiększyć skuteczność swoich działań digital marketingowych.


7. Stosowanie najnowszych praktyk SEO sposobem na to jak zdobyć klientów

Świat SEO stale się zmienia, dlatego ważne jest, aby być na bieżąco z najnowszymi trendami oraz śledzeniem algorytmów wyszukiwarek i ich strategii. Jak zdobyć klientów i być stale na bieżąco ze zmianami w trendach SEO? Wykorzystaj te taktyki:

 • Zapisz się na newslettery branżowe, które regularnie dostarczają aktualne informacje i nowości z dziedziny SEO. Dzięki temu będziesz otrzymywać na bieżąco informacje o najnowszych trendach i zmianach w algorytmach wyszukiwarek.
 • Bierz udział w konferencjach, webinarach i szkoleniach z zakresu SEO. To doskonała okazja do poszerzenia wiedzy, wymiany doświadczeń z innymi specjalistami oraz zapoznania się z najnowszymi trendami i praktykami.
 • Przejdź szkolenia i zdobądź certyfikaty potwierdzające Twoją wiedzę i umiejętności z zakresu SEO. Takie kwalifikacje nie tylko uwiarygadniają Twoje kompetencje, ale także kierują Cię do regularnego aktualizowania swojej wiedzy.
 • Bądź otwarty na eksperymentowanie i testowanie nowych strategii i narzędzi SEO. Czasami najlepsze praktyki rodzą się z własnych doświadczeń i prób, dlatego nie bój się próbować nowych rzeczy i obserwować, jak wpływają one na wyniki.
 • Bądź na bieżąco ze zmianami w algorytmach wyszukiwarek, takich jak Google, Bing czy Yahoo. Czytaj oficjalne komunikaty od tych firm oraz analizuj raporty i analizy przeprowadzane przez ekspertów SEO.
 • Dołącz do społeczności SEO, takich jak grupy na portalach społecznościowych czy fora dyskusyjne. Będziesz mógł dzielić się swoimi doświadczeniami, uczyć się od innych i być na bieżąco z najnowszymi trendami.

Gotowy na wdrożenie najnowszych praktyk SEO i osiągnięcie wyższej pozycji w wynikach wyszukiwania? Stosowanie się do tych praktyk pomoże Ci być na bieżąco z najnowszymi trendami i najlepszymi praktykami w SEO, co z kolei pozwoli Ci skuteczniej pozycjonować swoją stronę internetową i przyciągać więcej ruchu organicznego a także może być świetnym sposobem na to jak pozyskać klienta.

Potrzebujesz skutecznej strategii w social mediach? Sprawdź naszą ofertę


8. Integracja SEO z innymi taktykami marketingu

SEO to tylko jeden z wielu elementów strategii promowania Twojej firmy i strony internetowej. Aby zmaksymalizować efekty swoich działań i pozyskać więcej klientów, warto integrować SEO z innymi taktykami digital marketingowymi. Jak to zrobić?

 • W połączeniu z SEO content marketing może być potężnym narzędziem do przyciągania uwagi klientów. Stwórz wartościowe treści, które odpowiadają na pytania i problemy Twojej grupy docelowej, a następnie zoptymalizuj je pod kątem SEO. Promuj te treści za pomocą mediów społecznościowych, e-mail marketingu i innych kanałów, aby zwiększyć ich zasięg i wpływ.
 • Wykorzystaj media społecznościowe do promowania swojej marki i treści oraz budowania zaangażowania z klientami. Pamiętaj, że obecność w mediach społecznościowych może również wpłynąć pozytywnie na pozycjonowanie organiczne Twojej strony internetowej w wynikach wyszukiwania.

 • SEM obejmuje zarówno płatne reklamy, jak i SEO. Integracja tych dwóch taktyk może przynieść najlepsze rezultaty. Wykorzystaj płatne kampanie reklamowe, takie jak Google Ads, do szybkiego pozyskiwania ruchu na stronę, jednocześnie kontynuując optymalizację organiczną w celu długotrwałego wzrostu ruchu.

 • Współpracuj z influencerami, którzy są związani z Twoją branżą i mogą promować Twoje produkty lub usługi. Integracja influencer marketingu z SEO może zwiększyć zasięg Twojej marki i poprawić jej widoczność w wynikach wyszukiwania.

 • Wykorzystaj remarketing, aby dotrzeć do osób, które wcześniej odwiedziły Twoją stronę internetową, ale nie dokonały konwersji. Dzięki tej taktyce możesz ponownie przyciągnąć ich uwagę i zachęcić do podjęcia pożądanej akcji, takiej jak zakup lub rejestracja.


Integrując SEO z innymi taktykami digital marketingu, możesz osiągnąć zaskakujące efekty i zwiększyć skuteczność swoich działań w pozyskiwaniu klientów oraz budowaniu silnej obecności online dla Twojej marki.


Zainwestuj w SEO i zyskaj więcej klientów! Podsumowanie

Wykorzystanie skutecznej strategii SEO może znacząco zwiększyć widoczność Twojej marki w Internecie oraz przyczynić się do pozyskania nowych klientów. Pamiętaj jednak, że SEO to proces długotrwały, wymagający ciągłej pracy i dostosowywania się do zmieniających się algorytmów wyszukiwarek. Dlatego warto inwestować czas i zasoby w rozwój skutecznej strategii SEO, która przyniesie wymierne rezultaty w formie pozyskania nowych klientów i zwiększenia sprzedaży.

Jakie są główne strategie SEO przydatne w pozyskiwaniu klientów?
Down arrow

Główne strategie SEO, które pomagają w pozyskiwaniu klientów, obejmują badanie słów kluczowych, tworzenie wartościowych treści, optymalizację techniczną strony, budowanie linków zwrotnych oraz śledzenie i analizowanie wyników. Współdziałanie tych strategii prowadzi do lepszej widoczności witryny i przyciągania potencjalnych klientów.

Jakie są korzyści płynące z wykorzystania SEO do pozyskiwania klientów?
Down arrow

Korzyści obejmują zwiększoną widoczność w wynikach wyszukiwania, przyciągnięcie bardziej zainteresowanych użytkowników, poprawę konwersji, budowanie zaufania i autorytetu w branży oraz możliwość ciągłego śledzenia i dostosowywania strategii w oparciu o zachowania użytkowników.

Jak można wykorzystać lokalne strategie SEO do skutecznego pozyskiwania klientów?
Down arrow

Lokalne strategie SEO obejmują optymalizację strony pod kątem lokalnych fraz kluczowych, konfigurację profilu Google My Business, zbieranie lokalnych recenzji, linkowanie lokalne oraz wykorzystanie danych strukturalnych dla lokalnego SEO. Dzięki temu można efektywnie dotrzeć do potencjalnych klientów w okolicy i zwiększyć widoczność firmy w wynikach wyszukiwania lokalnego.


Poznaj historie sukcesów naszych klientów

widoczni 56
Clitch
4.9
Google
4.8
Corner

Clutch.co to jedna z najbardziej wiarygodnych platform z opiniami na świecie!

opinie

Ponad 550 pozytywnych opinii w Google i 80 opinii na Clutch.co

 

Jesteśmy jedną z najlepiej i najczęściej ocenianych agencji marketingu internetowego w Polsce na największych platformach do ocen: Google i Clutch.co. Zobacz, nasze oceny i przekonaj się, że warto z nami współpracować.

 

 

 

 

Bezpłatna konsultacja SEO/ADS
Wyślij zapytanie
Wyślij zapytanie
Maja Mróz
Maja Mróz

Maja z pasją tworzy treści na blog agencji widoczni. Jej droga w świecie marketingu rozpoczęła się od fascynacji content marketingiem oraz pozycjonowaniem stron. W swojej codziennej pracy wykorzystuje narzędzia takie jak Keyword Planner czy Senuto, ChatGPT, Surfer. Dzięki nim potrafi precyzyjnie analizować trendy, przewidywać zmiany i tworzyć skuteczne treści, które przemawiają do algorytmów Google i użytkowników.

Jako entuzjastka najnowszych technologii stale dąży do poszerzania wiedzy na temat sztucznej inteligencji i wykorzystania jej w kreatywny i innowacyjny sposób. Wykorzystuje narzędzia, takie jak ChatGPT do kreowania atrakcyjnych treści oraz do odkrywania nowych spojrzeń na marketing.

Nieustannie rozwija swoje umiejętności poprzez czytanie zagranicznych blogów marketingowych, śledzi najnowsze trendy marketingowe, co pozwala jej adaptować najlepsze praktyki do swojej codziennej pracy.

Przeczytaj o autorze
Oceń ten artykuł:
Zainwestuj w SEO i zyskaj więcej klientów!

Średnia ocen użytkowników4.95 na podstawie 138 głosów

UDOSTĘPNIJ