Personalizacja AI w akcji — zbuduj wymarzoną stronę dla klientów

Personalizacja ai w akcji
Spis treści

• Jak AI rewolucjonizuje personalizację?

• Zrozum swoją grupę docelową w personalizacji dzięki AI

• Wybierz narzędzia AI do personalizacji

• Wykorzystaj AI do personalizacji rekomendacji produktowych

• Personalizacja AI w kierowaniu reklam

• Sztuczna inteligencja w personalizacji komunikacji z klientem

• Dynamiczne treści na stronie a personalizacja AI

• Jak AI pomaga w personalizacji procesu zakupowego?

• Podsumowanie

Personalizacja stron internetowych, zasilana zaawansowanymi algorytmami sztucznej inteligencji (AI), rewolucjonizuje sposób, w jaki marki komunikują się ze swoimi odbiorcami. Dzięki możliwości dopasowania treści, ofert i interakcji do indywidualnych preferencji użytkowników, strony www stają się bardziej intuicyjne, efektowne i przyciągające uwagę. Wykorzystanie AI do personalizacji nie tylko zwiększa zaangażowanie i satysfakcję klientów, ale również przekłada się na lepsze wyniki biznesowe poprzez optymalizację konwersji i zwiększenie lojalności. Jeśli jeszcze nie wkroczyłeś na ścieżkę personalizacji AI dla swojej strony… czas to zmienić! Zobacz, jak dzięki AI stworzyć wymarzoną stronę dla klientów i maksymalnie spersonalizować ich doświadczenia.

Z artykułu dowiesz się:

 • jak sztuczna inteligencja (AI) umożliwia tworzenie spersonalizowanych doświadczeń na stronach internetowych i w sklepach online, zwiększając zaangażowanie i satysfakcję klientów,
 • w jaki sposób AI jest wykorzystywana do zbierania i analizowania danych o użytkownikach,
 • jakie narzędzia i platformy AI można zastosować do personalizacji treści i ofert, aby skuteczniej docierać do różnych grup odbiorców,
 • w jaki sposób chatboty AI transformują obsługę klienta, oferując spersonalizowane wsparcie i automatyzację procesów,
 • jak personalizacja e-mail marketingu z wykorzystaniem AI pozwala na skuteczniejsze komunikowanie się z klientami i zwiększanie konwersji,
 • na czym polega rola AI w analizie i optymalizacji procesu zakupowego, co przekłada się na lepsze wyniki sprzedażowe i większą satysfakcję klientów,
 • jak największe światowe marki personalizują doświadczenia dzięki AI.

Chcesz rozkręcić swoją stronę?

Skorzystaj z indywidualnych porad ekspertów

 

Chcesz zwiększyć wyniki swojej firmy? Skorzystaj ze wsparcia naszych ekspertów i poznaj pełnię możliwości Twojej strony. 

Poznaj bezpłatne wskazówki od Widocznych zakresu:

 • Pozycjonowania
 • Kampanii Google Ads
 • Optymalizacji UX
Umów się na darmowy audyt
widoczni 54

 

Jak AI rewolucjonizuje personalizację?

AI przekształca sposób, w jaki marki wchodzą w interakcję z klientami, umożliwiając oferowanie bardziej spersonalizowanych, angażujących i efektywnych doświadczeń online. W jakich obszarach personalizacji możesz, a nawet powiniene_aś wykorzystać sztuczną inteligencję?

 • Analiza odbiorców oraz ich preferencji,
 • rekomendacje produktowe,
 • personalizacja w czasie rzeczywistym,
 • optymalizacja customer journey (ścieżek zakupowych użytkowników),
 • komunikacja z klientem,
 • personalizacja newsletterów,
 • przeprowadzanie testów A/B, testów wielowymiarowych i innych eksperymentów.

Sprawdź koniecznie:

 

1. Zrozum swoją grupę docelową w personalizacji dzięki AI

Zbieranie i analizowanie danych o użytkownikach za pomocą sztucznej inteligencji (AI) otwiera nowe horyzonty w personalizacji i optymalizacji doświadczeń online. Wykorzystanie AI w tym kontekście nie tylko zwiększa efektywność procesów, ale również odkrywa niuanse preferencji użytkowników, które mogą zostać przekształcone w spersonalizowane interakcje. Jak wykorzystać AI w personalizacji do pozyskiwania informacji i analizie grupy docelowej?

 • Automatyzuj zbieranie danych — dzięki AI zwiększysz efektywność zbierania danych z wielu źródeł, w tym z aktywności na stronie, historii zakupów, interakcji w mediach społecznościowych oraz urządzeń mobilnych. Algorytmy AI są w stanie w czasie rzeczywistym agregować i analizować te informacje, tworząc kompleksowy obraz preferencji i zachowań użytkownika.
 • Odgaduj potrzeby odbiorców dzięki personalizacji AI — wykorzystując modele uczenia maszynowego, AI przewiduje przyszłe zachowania użytkowników na podstawie ich dotychczasowej aktywności. Pozwala to na identyfikowanie potrzeb i zainteresowań użytkowników, jeszcze zanim sami użytkownicy zdadzą sobie z nich sprawę, oferując im treści, produkty lub usługi, które najbardziej odpowiadają ich aktualnym i przyszłym preferencjom.
 • Dziel użytkowników na segmenty — AI wznosi segmentację użytkowników na wyższy poziom, umożliwiając tworzenie bardzo szczegółowych grup na podstawie złożonych kryteriów, włączając w to zachowanie, preferencje zakupowe, lokalizację geograficzną i wiele innych. Taka precyzyjna segmentacja pozwala na jeszcze bardziej spersonalizowaną komunikację i oferty.
 • Poznawaj trendy — algorytmy AI są nieocenione w identyfikowaniu ukrytych wzorców i trendów w danych użytkowników, co może być kluczowe dla zrozumienia zmieniających się preferencji i zachowań. Dzięki temu firmy mogą nie tylko reagować na aktualne potrzeby, ale również przewidywać przyszłe zmiany na rynku.
 • Analizuj personalizację u konkurencji — implementacja AI do zbierania i analizowania danych nie tylko zwiększa satysfakcję klientów, ale również stanowi istotną przewagę konkurencyjną. Firmy, które wykorzystują te technologie, są w stanie szybciej dostosowywać się do zmieniających się warunków rynkowych i potrzeb klientów, co w dłuższej perspektywie przekłada się na lepsze wyniki biznesowe.

Zobacz także:

 

2. Wybierz narzędzia AI do personalizacji

Nie ma skutecznej personalizacji AI bez narzędzi i platform, które oferują nowoczesne rozwiązania z zakresu sztucznej inteligencji dostosowane do potrzeb Twojej strony czy sklepu. Z jakich opcji warto skorzystać?

 • Google Analytics 4 (GA4) — nowa wersja Google Analytics, zaprojektowana z myślą o lepszym rozumieniu ścieżek klientów dzięki zaawansowanym funkcjom AI i uczeniu maszynowemu.
 • Optimizely — oferuje zaawansowane rozwiązania do optymalizacji i personalizacji doświadczeń użytkowników, wspierane przez testowanie A/B i uczenie maszynowe.
 • DialogFlow od Google — pozwala na tworzenie interaktywnych chatbotów i asystentów głosowych, które mogą prowadzić naturalne konwersacje z użytkownikami, wspierając personalizację interakcji.
 • Mailchimp — popularna platforma do automatyzacji marketingu, która oferuje funkcje personalizacji e-maili na podstawie zachowań i preferencji odbiorców.
 • WordPress z wtyczkami AI — popularny system zarządzania treścią, który można wzbogacić o wtyczki oparte na AI, np. dla automatycznego generowania treści lub optymalizacji SEO.
 • Drupal z modułem Acquia Lift — umożliwia integrację zaawansowanych funkcji personalizacji i analizy danych z wykorzystaniem AI w ramach platformy Drupal.

Przegląd użytkowników na stronie w czasie rzeczywistym w Google Analytics 4

 

3. Wykorzystaj AI do personalizacji rekomendacji produktowych

Według danych PwC w 2022 roku niemal 150 tysięcy przedsiębiorców sprzedawało swoje produkty przez internet, ponad 30% z nich robiło to za pośrednictwem własnych sklepów internetowych (https://eizba.pl/wp-content/uploads/2023/02/Raport_e-Izby_Dekada_polskiego-e-commerce_2023.pdf). Wśród tak dużej konkurencji trudno wyróżnić swoją ofertę. Receptą na sukces jest stworzenie unikalnego produktu oraz rekomendacje produktowe personalizowane za pomocą AI. Wraz z pojawieniem się personalizacji opartej na sztucznej inteligencji marki odchodzą od tradycyjnych systemów rekomendacji opartych na regułach, które okazały się skuteczne w przeszłości. Tradycyjne systemy rekomendacyjne są nieelastyczne i zakładają, że preferencje klientów pozostają niezmienione w czasie . Mają także ograniczone możliwości obsługi danych i złożonych relacji.

Korzystając z nowoczesnych możliwości uczenia maszynowego, możesz analizować różne punkty danych i rekomendować produkty, które dany użytkownik prawdopodobnie kupi. Na przykład marki mogą polecać produkty na podstawie ocen i recenzji, zaangażowania, historii zakupów, podobnych klientów, danych demograficznych lub na podstawie trendów sezonowych. Już teraz robi to wiele znanych firm — na przykład Amazon, Zalando czy Allegro.

Innym przykładem zastosowania personalizacji opartej na sztucznej inteligencji jest Spotify – cyfrowa platforma muzyczna, podcastowa i wideo. Spotify wykorzystuje dane użytkownika, takie jak historia słuchania, wprowadzone zapytania i listy odtwarzania utworzone przez użytkowników, aby tworzyć playlisty odpowiadające indywidualnym gustom muzycznym każdego użytkownika. Podobnie działa także Netflix, który najpierw pyta użytkowników, jak bardzo podobała im się dana produkcja, a następnie w oparciu o te informacje prezentuje rekomendacje innych filmów czy seriali.

Dzięki sztucznej inteligencji aplikacja Zalando poleca użytkownikom ostatnio oglądane produktu i przypomina o nich.

 

4. Personalizacja AI w kierowaniu reklam

Użytkownicy sieci są codziennie bombardowani dziesiątkami, jeśli nie setkami reklam. Jeśli treść przekazu nie będzie do nich dostosowana, szansa, że Twoja reklama wyróżni się spośród setek innych , jest znikoma. Na pomoc przychodzi personalizacja zasilana sztuczną inteligencją w targetowaniu reklam. Opcję tę udostępnia szereg platform reklamowych, takich jak Facebook Ads, Google Ads czy TikTok Ads i LinkedIn Ads. W efekcie reklamy możesz kierować na konkretnych użytkowników w zależności od ich aktywności na platformie, historii odwiedzonych stron i oglądanych produktów, danych demograficznych, zainteresowań, zajmowanego stanowiska i innych wyróżniających ich cech. Dzięki wykorzystaniu danych i uczenia maszynowego reklamy mogą być bardziej trafne, co zwiększa ich skuteczność i ROI dla reklamodawców. Jak najpopularniejsze platformy reklamowe ułatwiają kierowanie reklam dzięki sztucznej inteligencji i personalizacji?

 • Na TikToku AI może analizować treści wideo pod kątem obecności konkretnych obiektów, działań czy dźwięków, co pozwala na dopasowanie reklam do treści, które najbardziej interesują użytkowników. Algorytmy mogą również przewidywać, jakie rodzaje treści są najbardziej prawdopodobne do zaangażowania określonych użytkowników, pozwalając na precyzyjne targetowanie reklam.
 • Facebook wykorzystuje AI do analizy danych o zachowaniach odbiorców (np. polubienia, komentarze, przeglądane strony), aby dopasować reklamy do ich zainteresowań i historii interakcji. Co więcej, algorytmy uczenia maszynowego automatycznie testują różne wersje reklam i grupy docelowe, optymalizując kampanie w czasie rzeczywistym dla najlepszej wydajności.
 • Google Ads wykorzystuje AI do analizy historii wyszukiwania, zachowań na stronach i innych sygnałów, aby kierować reklamy do użytkowników najbardziej zainteresowanych danymi produktami lub usługami. Algorytmy AI pomagają w automatycznym ustalaniu stawek za kliknięcie, maksymalizując konwersje lub wartość konwersji w ramach określonego budżetu.
 • LinkedIn wykorzystuje dane z profili zawodowych użytkowników, takie jak stanowisko, branża czy umiejętności, co w połączeniu z AI pozwala na bardzo precyzyjne targetowanie reklam zawodowych i biznesowych. Sztuczna inteligencja analizuje także treści, które użytkownicy publikują i w które się angażują, umożliwiając dopasowanie reklam do ich aktualnych zainteresowań zawodowych i branżowych.

Chcesz poprawić widoczność swojej strony w Google? Postaw na pozycjonowanie

 

Jakie inne funkcje AI możesz wykorzystać do personalizacji w kierowaniu reklam?

 • Segmentacja i personalizacja — AI umożliwia tworzenie szczegółowych segmentów użytkowników na podstawie ich zachowań, zainteresowań i innych danych, co pozwala na personalizację reklam na niespotykaną dotąd skalę.
 • Optymalizacja treści reklamowych — dzięki algorytmom AI możesz testować różne warianty kreacji reklamowych, wybierając te, które są najskuteczniejsze w danej grupie.
 • Predykcja wyników — AI przewiduje wyniki różnych strategii reklamowych, pozwalając marketerom na podejmowanie bardziej świadomych decyzji dotyczących alokacji budżetu i strategii kierowania.
 • Dynamiczne dostosowanie kampanii — systemy AI w czasie rzeczywistym dostosowują kampanie, reagując na zmiany w zachowaniach użytkowników i efektywności reklam, zapewniając ciągłą optymalizację. Zobacz więcej rozwiązań AI w reklamach online

 

5. Sztuczna inteligencja w personalizacji komunikacji z klientem

Sztuczną inteligencję można także skutecznie wykorzystać w personalizacji komunikacji z klientem. Nieodzownym elementem są chatboty, które dzięki przetwarzaniu języka naturalnego są w stanie odpowiednio reagować na wiele zapytań klientów, zapewniając satysfakcjonującą komunikację. W praktyce AI w personalizacji z zastosowaniem chatbotów wygląda następująco:

 • Chatboty AI mogą analizować historię interakcji z użytkownikiem, aby lepiej zrozumieć kontekst zapytania i dostarczyć bardziej trafne odpowiedzi.
 • Dzięki zdolności do przetwarzania dużej ilości danych, chatboty mogą dostosować swoje odpowiedzi do indywidualnych potrzeb i preferencji każdego użytkownika, oferując rekomendacje produktów, pomoc w zakupach lub rozwiązywanie problemów technicznych. Sprawdź koniecznie, jak wykorzystać chatboty na stronie internetowej.

Chatboty to jednak nie jedyny sposób zastosowania AI w personalizacji przekazu. Możesz także wykorzystać sztuczną inteligencję i uczenie maszynowe do budowania spersonalizowanych treści newsletterów i innych wiadomości e-mail (np. z potwierdzeniem zakupu). Współcześni klienci łatwo wyczuwają, kiedy bombardujesz ich nieistotnymi wiadomościami, które nie wnoszą żadnej wartości. Dlatego, jeśli nie chcesz zostać za markę wysyłającą spam, musisz dostosować swój przekaz do realnych potrzeb odbiorców. Spersonalizowana dzięki AI komunikacja wysyłana do właściwych odbiorców we właściwym czasie buduje zaufanie, pogłębia relacje i zwiększa chęć klientów do wydawania pieniędzy na Twoje produkty. AI może przewidzieć najlepszy czas do wysłania e-maila dla każdego odbiorcy, maksymalizując prawdopodobieństwo zaangażowania. Może także analizować dane użytkowników, by dostosować temat wiadomości, treść i rekomendowane produkty do ich indywidualnych preferencji, co znacząco zwiększa szanse na otwarcie e-maila i konwersję.

Takie funkcje już dziś wykorzystuje marka Spotify, która na koniec roku wysyła do swoich użytkowników indywidualne podsumowanie roku, informując o najczęściej słuchanych utworach i wykonawcach. W mediach społecznościowych Spotify informuje z kolei, w jakim kraju dany wykonawca jest najpopularniejszy.

Indywidualna playlista na Spotify

 

Informacja Spotify udostępniona w mediach społecznościowych o popularności wykonawcy w danym kraju.

 

6. Dynamiczne treści na stronie a personalizacja AI

Ponieważ większość klientów przy podejmowaniu decyzji zakupowych opiera się obecnie na informacjach dostępnych w Internecie, firmy muszą posiadać wiarygodną stronę internetową, aby budować świadomość marki i budować wiarygodność. By jeszcze zwiększyć skuteczność treści na stronie, możesz zainwestować w narzędzia AI, dzięki którym będzie możliwe dynamiczne dostosowywanie treści do zachowań użytkowników. W efekcie użytkownik zobaczy na stronie elementy, które pasują np. do jego lokalizacji, czy wcześniejszej aktywności. Niektóre sklepy odzieżowe dopasowują prezentowaną ofertę produktową do… pogody w lokalizacji użytkownika. Z takiej technologii AI w personalizacji korzysta między innymi marka Nike, która prezentuje użytkownikom polecane produkty w oparciu o ich historię zakupów. Podobnie postępuje Allegro, które mailowo przypomina użytkownikom, że zakupiony wcześniej produkt może już się kończyć, i w ten sposób zachęcają do kolejnych zakupów.

Wiadomość e-mail od Allegro zachęcająca do ponownego zakupu wcześniej wybranego produktu

 

7. Jak AI pomaga w personalizacji procesu zakupowego?

Sztuczna inteligencja (AI) transformuje e-commerce, oferując narzędzia do głębokiej analizy i optymalizacji procesu zakupowego. Wykorzystanie AI w tej dziedzinie pozwala firmom na identyfikację i rozwiązanie problemów, które mogą zniechęcać klientów do zakupów, a także na personalizację doświadczeń zakupowych. Zobacz, w jaki sposób zastosowanie sztucznej inteligencji może spersonalizować ścieżkę zakupową i doświadczenia klientów (Customer Experience).

 • AI może śledzić i analizować zachowania użytkowników na stronie lub w aplikacji, identyfikując wzorce, które wskazują na zainteresowania, preferencje oraz potencjalne bariery w procesie zakupowym.
 • Algorytmy predykcyjne mogą przewidywać preferencje użytkowników i generować spersonalizowane rekomendacje produktów, zwiększając szanse na zakup.
 • AI pomaga w identyfikacji przeszkód w ścieżce zakupowej, umożliwiając ich usunięcie lub minimalizację. Może to obejmować uproszczenie procesu zakupowego, usprawnienie nawigacji po stronie czy automatyczne dostosowywanie ofert do potrzeb użytkownika.
 • Algorytmy AI mogą dostosowywać ceny w czasie rzeczywistym na podstawie wielu czynników, takich jak popyt, zachowania konkurencji, czy profil klienta, maksymalizując marżę oraz zadowolenie klienta.

Implementacja AI w personalizacji pozwala na znaczące ulepszenie doświadczenia użytkownika (UX), co przekłada się na wyższe wskaźniki konwersji i lojalność klientów. Oto przykłady, jak AI może ulepszyć doświadczenie na stronie lub w sklepie:

 • Personalizowane strony główne — AI może dostosowywać wyświetlane treści na stronie głównej dla powracających użytkowników, prezentując produkty, promocje czy artykuły zgodne z ich zainteresowaniami.
 • Ulepszona wyszukiwarka — zaawansowane algorytmy AI mogą oferować funkcje inteligentnego wyszukiwania, które rozumieją zapytania w języku naturalnym i potrafią sugerować produkty zgodnie z intencją wyszukiwania.
 • Wirtualne przymierzalnie i asystenci zakupowi — w e-commerce modowym, AI może napędzać wirtualne przymierzalnie, pozwalając klientom "przymierzyć" produkty cyfrowo. Asystenci zakupowi oparte na AI mogą również doradzać w wyborze rozmiarów czy stylizacji.
 • Optymalizacja mobilna — algorytmy AI mogą analizować, jak użytkownicy korzystają z aplikacji mobilnych i stron responsywnych, dostosowując interfejs i funkcjonalności do optymalizacji doświadczenia mobilnego.
 • Interaktywne chatboty — chatboty AI mogą prowadzić zaawansowane konwersacje z użytkownikami, oferując spersonalizowane rekomendacje, pomoc w rozwiązywaniu problemów oraz wsparcie w procesie zakupowym.

Szukasz szybkiej i skutecznej reklamy online? Przetestuj Google Ads

Personalizacja AI w akcji — zbuduj stronę swoich marzeń. Podsumowanie

Sztuczna inteligencja (AI) zrewolucjonizowała sposób, w jaki marki przyciągają klientów, oferując bezprecedensową personalizację i ulepszając doświadczenia użytkownika. AI nie tylko umożliwia firmom głębsze zrozumienie potrzeb i preferencji swoich klientów, ale także otwiera nowe możliwości dla innowacji w obszarze obsługi klienta, marketingu i procesów zakupowych. W miarę jak technologie AI będą się rozwijać, możemy oczekiwać dalszych przełomów, które będą kontynuować transformację krajobrazu e-commerce i cyfrowych interakcji, podnosząc standardy personalizacji i efektywności na nieosiągalnym dotąd poziomie.

 

FAQ — pytania i odpowiedzi

Czy wdrożenie AI do personalizacji na stronie wymaga dużych inwestycji?
Down arrow

Wdrożenie AI do personalizacji treści na stronach internetowych i w sklepach online może wydawać się kosztowne, jednak istnieje wiele skalowalnych i dostosowanych do potrzeb rozwiązań. Koszt zależy od zakresu implementacji i wybranych narzędzi. Dla małych i średnich przedsiębiorstw dostępne są platformy i wtyczki, które można łatwo zintegrować z istniejącymi systemami, minimalizując początkowe inwestycje przy jednoczesnym wykorzystaniu korzyści płynących z personalizacji AI.

Jakie dane są wykorzystywane przez AI do personalizacji treści?
Down arrow

AI do personalizacji treści wykorzystuje szeroki zakres danych, w tym informacje demograficzne, historię przeglądania i zakupów, interakcje z treściami na stronie, preferencje wyrażone bezpośrednio przez użytkowników, a także dane z mediów społecznościowych. Algorytmy analizują te dane, aby zrozumieć preferencje i zachowania użytkowników, co pozwala na dostosowanie rekomendacji produktów, treści i ofert promocyjnych do ich indywidualnych potrzeb.

Jakie są główne korzyści z wykorzystania AI w personalizacji e-commerce?
Down arrow

Główne korzyści z wykorzystania AI w personalizacji e-commerce obejmują zwiększenie zaangażowania i satysfakcji klientów poprzez dostarczanie spersonalizowanych doświadczeń zakupowych, poprawę wskaźników konwersji dzięki precyzyjnie dopasowanym rekomendacjom produktów, optymalizację procesu zakupowego oraz usprawnienie obsługi klienta za pomocą inteligentnych chatbotów. Ponadto AI pomaga w lepszym zrozumieniu potrzeb klientów, co pozwala na bardziej skuteczne planowanie strategii marketingowych i sprzedażowych.


Poznaj historie sukcesów naszych klientów

widoczni 56
Clitch
4.9
Google
4.8
Corner

Clutch.co to jedna z najbardziej wiarygodnych platform z opiniami na świecie!

opinie

Ponad 550 pozytywnych opinii w Google i 80 opinii na Clutch.co

 

Jesteśmy jedną z najlepiej i najczęściej ocenianych agencji marketingu internetowego w Polsce na największych platformach do ocen: Google i Clutch.co. Zobacz, nasze oceny i przekonaj się, że warto z nami współpracować.

 

 

 

 

Bezpłatna konsultacja SEO/ADS
Wyślij zapytanie
Wyślij zapytanie
Katarzyna Kapelczak
Katarzyna Kapelczak

Zawodową karierę zaczynała od dziennikarstwa sportowego, by następnie trafić do agencji widoczni i tworzyć treści dla klientów. Od 2018 roku przeszła drogą od juniora do stanowiska Content Managerki. Obecnie planuje i koordynuje proces tworzenia merytorycznych treści o digital marketingu na blogu widoczni, szuka nowych pomysłów na treści i usprawnienia. Tworzy artykuły blogowe dotyczące różnych aspektów marketingu internetowego – m.in. pozycjonowania, content marketingu, płatnych kampanii Google Ads, optymalizacji konwersji oraz UX. Regularnie poszerza swoją wiedzę, czytając zagraniczne blogi o pozycjonowaniu i promowaniu biznesu w internecie (m.in. Search Engine Journal, Search Engine Land, MOZ, Content Marketing Institute, blog Neil'a Patela). W swojej pracy wykorzystuje szereg narzędzi marketingowych, takich jak: Planer słów kluczowych, Ahrefs, Surfer, Senuto, Semstorm, a ChatGPT powoli przestaje mieć przed nią tajemnice. Swoje treści publikuje nie tylko na blogu widocznych, ale także w branżowych magazynach, np. Nowa Sprzedaż, E-commerce & Digital Marketing, Online Marketing.

Jest trenerką Akademii Widoczni, w ramach której realizuje szkolenia z zakresu zastosowania sztucznej inteligencji w content marketingu. Uczy, jak z powodzeniem wykorzystywać ChatGPT i inne narzędzia AI do tworzenia treści, by zwiększyć wydajność content marketingu bez utraty jakości i zaufania klientów.

Przeczytaj o autorze
Oceń ten artykuł:
Personalizacja AI w akcji — zbuduj wymarzoną stronę dla klientów
Nikt jeszcze nie ocenił tego artykułu. Badź pierwszy
UDOSTĘPNIJ