Jak reklamować sklep odzieżowy w internecie?

Pozycjonowanie sklepu odziezowego. Jak to robimy
Spis treści

• Reklama sklepu odzieżowego w internecie - wyzwania

• Jakie efekty SEO można osiągnąć?

• Strategia pozycjonowania w reklamie sklepu odzieżowego

• Reklama i promocja sklepu odzieżowego w Google Ads

• SXO i optymalizacja konwersji dla sklepów z odzieżą

• Jak reklamować sklep odzieżowy w mediach społecznościowych?

• Podsumowanie

Branża modowa to jeden z najbardziej dochodowych biznesów. Nic dziwnego zatem, że liczba internetowych sklepów z odzieżą dla kobiet i mężczyzn rośnie z roku na rok. By jednak wyróżnić się z tłumu, warto zainwestować w reklamę sklepu odzieżowego w internecie. Co trzeba wiedzieć o marketingu internetowym w branży fashion, jak zaplanować strategię marketingową dla sklepu z odzieżą? Poznaj nasze doświadczenia!

Chcesz rozkręcić swoją stronę?

Skorzystaj z indywidualnych porad ekspertów

 

Chcesz zwiększyć wyniki swojej firmy? Skorzystaj ze wsparcia naszych ekspertów i poznaj pełnię możliwości Twojej strony. 

Poznaj bezpłatne wskazówki od Widocznych zakresu:

 • Pozycjonowania
 • Kampanii Google Ads
 • Optymalizacji UX
Umów się na darmowy audyt
widoczni 54

 

Reklama sklepu odzieżowego w internecie - wyzwania

Marketing internetowy dla sklepów wymaga czasu niezależnie od branży, w której działasz. Podobnie jest w przypadku działań reklamy w postaci pozycjonowania dla sklepów z odzieżą damską i męską. Jakie wyzwania czekają na właścicieli e-commerce w branży fashion i specjalistów marketingu internetowego, którzy je promują?

 • bardzo duża konkurencja na rynku, obejmująca zarówno niewielkie marki, jak i duże i znane e-commerce o ugruntowanej pozycji (np. Zalando),
 • rozbudowany asortyment i konieczność stworzenia rozbudowanej witryny,
 • konieczność stworzenia unikalnych opisów produktów dla odzieży, która różni się jedynie kolorem lub rozmiarem,
 • problem z duplikacją treści,
 • zbliżony asortyment, co sprawia, że trudno się wyróżnić,
 • duża konkurencja cenowa,
 • sezonowość,
 • wątpliwości klientów związane z dopasowaniem rozmiaru odzieży.

 

Reklama sklepu online w branży fashion. Jakie efekty SEO można osiągnąć?

Promocja SEO w branży odzieżowej uchodzi za stosunkowo łatwa i teoretycznie szybko powinno dawać wymierne efekty. Czy tak jest naprawdę? Sprawdźmy case studies naszych klientów, którzy wybrali reklamę sklepu odzieżowego we współpracy z naszą agencją.

 

Jak reklamować sklep odzieżowy w internecie? Pozycjonowanie nowego sklepu internetowego z bielizną damską

Jednym z naszych klientów jest sklep z bielizną damską, który w momencie podjęcia współpracy funkcjonował jedynie rok i nigdy wcześniej nie był pozycjonowany. Po 7 miesiącach współpracy udało nam się zyskać zadowolenie klienta, ale także wzrost widoczności w top10 i top50 organicznych wyników wyszukiwania. Warto pamiętać, że jest to krótki czas, a kolejne efekty - w postaci wzrostu liczby fraz w top3, a także wzrostu ruchu i konwersji pojawiają się na dalszym etapie współpracy. 

 

  Wzrost widoczności w top10 organicznych wyników wyszukiwania po 7 miesiącach współpracy SEO (z 75 do 125 fraz)

Wzrost widoczności w top50 organicznych wyników wyszukiwania po 7 miesiącach współpracy (z 600 do 1000 fraz)

 

Jak reklamować sklep odzieżowy w internecie? Efekty 2 lat pozycjonowania sklepu z ubraniami plus size

Od 2 lat współpracujemy z klientem, który oferuje odzież dla kobiet w rozmiarach XXL - plus size. , któremu zależy nie na niskiej cenie produktu, ale jego jakości. W ciągu 2 lat współpracy w zakresie SEO osiągnęliśmy wzrost liczby fraz w top3, top10 top 50 organicznych wyników wyszukiwania, co pokazują poniższe wykresy:

 Wzrost widoczności w top10 wyników organicznych Google po 2 latach SEO dla sklepu odzieżowego dla kobiet

 

Wzrost widoczności w top10 wyników organicznych Google po 2 latach pozycjonowania sklepu z odzieżą damską

Chcesz skutecznie wypozycjonować swoją stronę?

 

Strategia pozycjonowania w reklamie sklepu odzieżowego w internecie

Reklama sklepu odzieżowego w postaci pozycjonowania to proces długotrwały, którego nie warto przerywać, ponieważ konkurencja nie śpi i również inwestuje w promocję w wyszukiwarce Google. Poniżej omówiliśmy elementy, które składają się na budowanie efektywnej strategii SEO w marketingu internetowym dla odzieżowych e-commerce. Sprawdź, dlaczego SEO nigdy się nie kończy.

 

Sklepy odzieżowe to teoretycznie branża prosta dla pozycjonowania i relatywnie szybko można spodziewać się pierwszych efektów (już po kilku miesiącach). Mimo to warto pamiętać, że konkurencja nie śpi i coraz więcej e-commerce, także z odzieżą, inwestuje w pozycjonowania, dlatego będzie coraz trudniej. To, co wyróżnia branżę, to podatność na rozbudowę struktury serwisu o nowe kategorie (sukienki długie, krótkie, trapezowe, studniówkowe, wieczorowe, koktajlowe, proste, balowe itp - można tak mnożyć w nieskończoność). Nie bez znaczenia w budowaniu rozpoznawalności marki na rynku jest nazwa sklepu - powinna być krótka, chwytliwa i wpadająca w ucho. Duża znaczenie mają też inne kanały pozyskiwania klientów, takie jak reklama Google Ads i media społecznościowe, ponieważ w sklepie odzieżowym konwersje wspomagane to codzienność. 

Damian Jędrzejewski, specjalista SEO w agencji widoczni

 

Reklama dla sklepu odzieżowego. Audyt SEO w pozycjonowaniu sklepu odzieżowego

Zanim przystąpimy do pozycjonowania sklepu odzieżowego w marketingu internetowym, musimy go dobrze poznać. W tym celu przeprowadzamy audyt SEO. Polega on na kompleksowe ocenie strony pod kątem efektów, jakie generuje, oraz przystosowania do pozycjonowania. W trakcie audytu wykorzystujemy swoje doświadczenie oraz dane zbierane przez narzędzia. Sprawdzamy:

 • stan indeksowania witryny - w Google Search Console,
 • widoczność - w narzędziu Senuto,
 • liczbę kliknięć i wyświetleń - w Google Search Console,
 • ruch - w Google Analytics klienta dokładny ruch generowany przez witrynę, a w narzędziach SEO szacunkowy ruch innych sklepów oferujących podobne produkty (to pozwala nam ocenić, jakie efekty można osiągnąć),
 • liczbę konwersji - w Google Analytics,
 • stan profilu linków - w Ahrefs,
 • stan optymalizacji technicznej - w narzędziu NetPeak Spider oraz ręcznie (np. optymalizacja title i description, adresów URL, wdrożenie certyfikatu SSL, możliwość dodawania treści w różnych miejscach, możliwość wdrażania danych strukturalnych),
 • stan treści - ilość treści, jej oryginalność, stopień nasycenia frazami kluczowymi.

 

Promocja sklepu z odzieżą w internecie. Analiza konkurencji SEO dla sklepu z ubraniami

By przygotować optymalną strategię SEO w marketingu internetowym dla sklepu odzieżowego, przeprowadzamy także analizę konkurencji. W procesie reklamy sklepu odzieżowego z ubraniami XXL i zwykłymi skupiamy się na określonym segmencie sklepów, mających zbliżony asortyment, które kierują ofertę do podobnych lub tych samych odbiorców. Sprawdzamy także, jaki jest ogólny trend na rynku, czy produkty sprzedawane przez konkretny e-commerce z branży fashion są popularne, a jeśli tak, to jak bardzo. Weryfikujemy: 

 • jaka jest widoczność konkurencyjnych e-commerce i na jakich frazach jest budowana,
 • jaki szacowany ruch generują konkurencyjne sklepy,
 • w jaki sposób inne sklepy z branży budują strukturę witryny,
 • w jaki sposób konkurencyjne sklepy budują profil linków,
 • jakie treści znajdują się na stronach konkurencji (czy są to treści od producentów, czy prowadzą blog itp.),
 • w jaki sposób konkurencyjne e-commerce optymalizują konwersje.

 

Sezonowość w marketingu internetowym dla sklepów z ubraniami

Jak reklamować sklepy odzieżowe za pomocą SEO? Uwzględniając sezonowość w branży. W każdym okresie roku popularne będą inne produkty. Ich pozycjonowanie należy rozpocząć co najmniej pół roku (a najlepiej wcześniej) przed szczytem sprzedażowym. jeśli pik sprzedażowy dla sukienek na wesele przypada latem, działania SEO należy zacząć najpóźniej zimą, by zobaczyć efekty. Jeśli w ofercie mamy zimowe kurtki damskie, w SEO zainwestuj najpóźniej latem.

 

 

 Sezonowość w branży odzieżowej na wykresach w Google Trends

 

Wybór słów kluczowych w marketingu internetowym sklepu odzieżowego

Wybór słów kluczowych w pozycjonowaniu to jeden z najważniejszych etapów marketingu internetowego dla sklepu odzieżowego. Niedopasowane lub zbyt ogólne frazy mogą sprawić, że promocja branży odzieżowej okaże się nieskuteczne. Strategia fraz obejmuje:

 • ustalenie liczby fraz z klientem (w umowie SEO),
 • przygotowanie listy fraz przez specjalistę ds. pozycjonowania i przesłanie jej do weryfikacji klientowi,
 • akceptacja fraz przez klienta i ewentualne wprowadzanie zmian.

Listę fraz opracowujemy przy pomocy narzędzi, takich jak Google Keyword Planner. Warto zadbać, by fraz było jak najwięcej - wówczas dobrze oddamy asortyment sklepu i oczekiwania użytkowników. Sprawdzą się tu frazy long tail, które mimo że mają mniej wyszukiwań miesięcznych, to jednak dają większe szanse na konwersję.

Gdy specjalista ds. pozycjonowania ma gotową listę fraz, może rozpocząć ich przyporządkowanie do poszczególnych podstron. Wszystko po to, by uniknąć kanibalizacji i zaplanować spójną strukturę kategorii w sklepie. 

 • najbardziej ogólne frazy przyporządkowujemy do strony głównej, np. sklep z sukienkami, sklep z odzieżą plus size,
 • najbardziej szczegółowe frazy przyporządkowujemy do stron produktowych, np. sukienka mini + marka +model + rozmiar i kolor,
 • pośrednie frazy przyporządkowujemy do stron kategorii produktowych, np. sukienki mini, sukienki koktajlowe, nakrycia głowy itp., okrycia wierzchnie,
 • frazy w formie pytań, poradnikowe i edukacyjne przyporządkowujemy do bloga.

Nie wiesz jaka strategia pozycjonowania będzie najlepsza?

 

Planowanie struktury strony i treści sklepu odzieżowego w reklamie sklepu odzieżowego

By wzmocnić efekty reklamy i promocji sklepu z odzieżą, warto zaplanować przejrzystą strukturę witryny. Pomaga w tym opracowana wcześniej lista słów kluczowych. Na jej podstawie planujemy rozbudowę struktury serwisu i stworzenie nowych podstron (np. podstron kategorii produktowych). Wszystko po to, by użytkownik, który trafia na stronę, znalazł na niej dokładnie to, czego szuka. Gdy mamy już zbudowaną strukturę strony, planujemy dodanie do nich przydatnych treści, takich jak:

 • treści informacyjne na stronę główną,
 • opisy kategorii produktowych,
 • opisy produktów,
 • treści blogowe.

Dowiedz się więcej:

 

Jak reklamować sklep odzieżowy za pomocą content marketingu?

Content marketing to jeden z filarów marketingu internetowego dla sklepów z ubraniami. I chociaż nie da się pozycjonować tylko treścią, to jednak bez treści trudno liczyć na satysfakcjonujące efekty. W procesie przygotowywania contentu dla sklepów odzieżowych uwzględniamy następujące elementy:

 • obecność słów kluczowych w treści,
 • przystępność treści,
 • wartość merytoryczną, czyli przydatność treści dla użytkownika,
 • optymalizacja treści (boldy, wypunktowania, nagłówki, akapity).

Specjalista ds. content marketingu tworzy treści nie tylko dla robotów Google. W opisach produktów zamieszczamy nie tylko konieczne informacje o produkcie, ale także wykorzystuje język korzyści, który przekonuje użytkowników do zakupu.

Istotne są dla nas potrzeby potencjalnych klientów, ich oczekiwania i wątpliwości. Szczególną ostrożność przykładamy do treści dla sklepów odzieżowych oferujących ubrania plus size.

 

W tworzeniu treści na temat mody dla kobiet noszących duże rozmiary najważniejszy jest język porzucający schematy i negatywne określenie sylwetki kobiet. Nie powtarzam schematów o "ukrywaniu niedoskonałości" czy "tuszowaniu zbędnych kilogramów". Każde takie sformułowanie jest krzywdzące i utrwala społeczne postrzeganie kobiet plus size jako kobiet, które muszą coś w sobie poprawić. Pisanie o modzie plus size musi być na poziomie języka takie samo, jak w modzie dla pań noszących rozmiar XS - koncentrujące się na atutach, dopasowaniu kolorów, wyborze materiałów, znalezieniu ulubionych, a nie "obowiązujących" krojów. Treści powinny ułatwiać podjęcie decyzji i dopasowanie ubrania, a nie powtarzać krzywdzące przekonania i schematy myślenia.

 

Izabela Jułga, starsza specjalista ds. content marketingu w agencji widoczni

 

Optymalizacja techniczna sklepu internetowego z odzieżą

Pozycjonowanie sklepu to także optymalizacja techniczna strony. Obejmuje ona:

 • wdrożenie mapy strony oraz pliku robots.txt,
 • optymalizację adresów URL,
 • przygotowanie unikalnych title i description oraz nagłówków H1 dla każdej podstrony,
 • optymalizację strony 404,
 • wdrożenie linków kanonicznych, by uniknąć duplikacji treści,
 • wdrożenie przekierowań
 • wdrożenie certyfikatu SSL,
 • zbudowanie intuicyjnej struktury linków wewnętrznych,
 • pracę nad szybkością witryny i jej dostosowaniem do działania na urządzeniach mobilnych.

 

Planowanie rozbudowy profilu linków

Profil linków to jeden z najważniejszych czynników rankingowych w pozycjonowaniu. Dlatego też podczas opracowywania strategii planujemy także rozbudowę profilu linków. Dbamy o różnorodność linków, dlatego pozyskujemy je z różnych źródeł (fora internetowe, zaplecza, aktualne katalogi firm, wartościowe blogi, media społecznościowe itp.). Sprawdź pomysły na pozyskanie wartościowych linków do strony.

 

Zobacz, jak pozycjonujemy naszych klientów z branży odzieżowej

LaKey

5-krotne zwiększenie sprzedaży online!

Zobacz, jak to zrobiliśmy!
 

Kopia histoira mts 7

Ecotex Group

15-krotny wzrost odwiedzin z ruchu bezpłatnego

Zobacz, jak to zrobiliśmy!

Kopia Kopia Kopia histoira mts

 

Reklama i promocja sklepu odzieżowego w Google Ads

Jak promować i reklamować sklep odzieżowy XXL i tradycyjny w internecie z pomocą Google Ads? Postaw na następujące formy reklamy:

 • reklama w sieci wyszukiwania,
 • reklama produktowa,
 • remarketing.

Google Ads warto łączyć z pozycjonowaniem, by wzmocnić efekty i zwiększyć sprzedaż oraz widoczność reklam w okresach szczytu sprzedażowego.

 

Jak reklamować sklep odzieżowy w Google Ads? Reklama w sieci wyszukiwania

Reklama Google Ads w sieci wyszukiwania to podstawa działań promocyjnych dla sklepu odzieżowego. Warto promować się na:

 • frazy brandowe i niebrandowe,
 • frazy określające kategorie produktowe,
 • frazy produktowe.

Jak przygotować skuteczną kampanię Google Ads w reklamie sklepu odzieżowego?

 • Opracuj listę słów kluczowych z narzędziem Google Keyword Planner - wybierz na początek słowa o niskiej i średniej konkurencyjności, szukaj sprzedażowych słów kluczowych.
 • Określ maksymalną stawkę, którą chcesz zapłacić za kliknięcie.
 • Ustal dopasowania słów kluczowych i weryfikuj ich skuteczność.
 • Na bieżąco weryfikuj efekty kampanii i optymalizuj je - edytuj stawki za kliknięcie, dodawaj wykluczające słowa kluczowe, poszukuj nowych słów kluczowych, na które chcesz reklamować sklep odzieżowy, popraw CTR w Google Ads.
 • Stwórz oddzielne kampanie dla poszczególnych kategorii produktowych.
 • Przygotuj atrakcyjną treść reklam, która zachęca do kliknięcia.
 • Dopasuj treść reklamy i stronę docelową do zapytania użytkownika.
 • Zadbaj o UX strony docelowej.

Sprawdź, jak przygotować kampanię w Google Ads krok po kroku.

 Przykład reklamy w sieci wyszukiwania dla sklepu odzieżowego

 

Promocja sklepu odzieżowego. Reklama produktowa Google Ads

Drugim skutecznym sposobem na promocję sklepu odzieżowego jest reklama produktowa w Google Ads. Pozwala ona promować konkretne ubrania i akcesoria bezpośrednio w wynikach wyszukiwania w Google w zakładce Google Zakupy. W tym celu:

 • stwórz konto Google Merchant Center i połącz je z kontem Google Ads,
 • utworz plik produktowy, w którym znajdą się wszystkie produkty ze sklepu, i odpowiednio oznacz wszystkie elementy (nazwa produktu, adres URL, title, opis, oceny itp.),
 • dodaj plik produktowy w Google Merchant Center,
 • zadbaj o atrakcyjne zdjęcia produktowe,
 • utwórz kampanię PLA w Google Zakupy,\
 • określ budżet, maksymalną kwotę za kliknięcie,
 • określ sposób kierowania reklam.

Przykład reklamy produktowej dla sklepu odzieżowego

 

Reklama dla sklepu odzieżowego. Remarketing Google Ads

Jak reklamować sklep odzieżowy wśród użytkowników, którzy już odwiedzili Twoją stronę? Wykorzystaj remarketing Google Ads. To reklama sklepu odzieżowego, która dociera do użytkowników, którzy:

 • odwiedzili Twoją stronę,
 • dodali produkt do koszyka, ale nie zrealizowali zamówienia. 

Do wyboru masz remarketing tradycyjny i dynamiczny, w którym użytkownik widzi reklamę produktu, który wcześniej wyświetlił w Twoim sklepie. Tak spersonalizowana reklama sklepu odzieżowego w internecie wraz z indywidualną ofertą rabatową wzmacnia efekty remarketingu i pozwala ratować porzucone koszyki.

Chcesz sprawdzić potencjał swojej strony internetowej?

 

SXO i optymalizacja konwersji dla sklepów z odzieżą

Celem, który realizujemy dla naszych klientów dzięki pozycjonowaniu sklepów odzieżowych, jest wzrost sprzedaży. Dlatego w ramach naszych usług oferujemy także SXO, czyli optymalizację strony pod kątem doświadczeń użytkowników. W sklepach odzieżowych z odzieżą XXL oraz tradycyjną obejmują one m.in.:

 • dodanie wysokiej jakości zdjęć produktów (prezentujących produkt z różnych perspektyw) wraz z opisem alternatywnym,
 • dodanie na stronie produktowej dokładnych wymiarów każdego produktu,
 • zaprezentowanie na stronie głównej najważniejszych kategorii produktowych,
 • wdrożenie cross-sellingu i up-sellingu na stronie produktu,
 • dodanie jak najszerszego katalogu metod płatności i wysyłki,
 • wdrożenie programów rabatowych,
 • możliwość zwrotu produktu,
 • wdrożenie wewnętrznej wyszukiwarki i filtrowania produktów,
 • wdrożenie czytelnego menu z wąskimi kategoriami produktów,
 • wdrożenie możliwości zakupów bez rejestracji i logowanie przez konta w mediach społecznościowych,
 • wdrożenie zmian UX, które pomogą ratować porzucone koszyki.

 

 Filtrowanie produktów w sklepie z odzieżą damską, źródło: modasizeplus.pl

 

 Filtrowanie produktów, źródło: zalando.pl

 

  Podobne produkty na stronie produktowe, źródło: zalando.pl

 

 

Przykład dobrze zoptymalizowanej strony produktowej w sklepie internetowym z odzieżą, źródło: zalando.pl

 

Jak reklamować sklep odzieżowy w mediach społecznościowych?

Reklama dla sklepu odzieżowego nie obędzie się bez mediów społecznościowych. Płatna promocja sklepu możliwa jest na Instagramie oraz na Facebooku dzięki systemowi Facebook Ads. Sprawdźmy, jak przygotować skuteczną kampanię reklamową dla sklepu odzieżowego w social mediach.

 • Przygotuj reklamy skierowane do użytkowników na różnych etapach ścieżki zakupowej.
 • Zadbaj o atrakcyjne zdjęcia produktowe do reklam.
 • Rozważ wdrożenie różnych formatów reklam, w tym reklamy video oraz reklamy w rolkach i Stories na Instagramie.
 • Wykorzystaj video w kampaniach ukierunkowanych na zasięg.
 • Przygotuj reklamę sklepu odzieżowego w Facebook Ads zorientowaną na różne cele - zasięg, ruch w witrynie, konwersja, wyświetlanie video.
 • Utwórz wąskiej grupy odbiorców. W kierowaniu uwzględnij zainteresowania odbiorców i ich zachowania w internecie. Jeśli oferujesz odzież premium, uwzględnij również poziom dochodów.
 • Zaplanuj kampanię retargetingową i wyświetla w mediach społecznościowych reklamę użytkownikom, którzy odwiedzili Twój sklep odzieżowy, ale nie dokonali zakupu.
 • Dobrze określ budżet reklamowy - duża konkurencja wśród sklepów odzieżowych sprawia, że niski budżet może nie być skuteczny..
 • Zainwestuj w promowanie postów. Wybierz te posty, które informują o ofertach specjalnych, konkursach itp.
 • Uruchom reklamy skierowane na odbiorców niestandardowych oraz podobnych odbiorców.
   

Podsumowanie

Nie wiesz, jak promować sklep odzieżowy w internecie? Postaw na pozycjonowanie sklepu w branży fashion. Dobrze zaplanowana strategia SEO dla sklepu z ubraniami połączona z innymi działaniami online (Google Ads, Facebook Ads) pozwoli Ci zbudować rozpoznawalność marki i konkurować z innymi e-commerce, nawet tymi, które istnieją już wiele lat. Jeśli chcesz wzmocnić efekty SEO, zainwestuj także w SXO, co pozwoli Ci przekształcić ruch w realnych klientów.

 

Poznaj historie sukcesu naszych klientów:

widoczni 56
Clitch
4.9
Google
4.8
Corner

Clutch.co to jedna z najbardziej wiarygodnych platform z opiniami na świecie!

opinie

Ponad 500 pozytywnych opinii w Google i 70 opinii na Clutch.co

 

Jesteśmy jedną z najlepiej i najczęściej ocenianych agencji marketingu internetowego w Polsce na największych platformach do ocen: w Google i na Clutch.co. Zobacz, nasze oceny i przekonaj się, że warto z nami współpracować.

 

 

 

 

Bezpłatna konsultacja SEO/ADS
Wyślij zapytanie
Wyślij zapytanie
Katarzyna Kapelczak
Katarzyna Kapelczak

Zawodową karierę zaczynała od dziennikarstwa sportowego, by następnie trafić do agencji widoczni i tworzyć treści dla klientów. Od 2018 roku przeszła drogą od juniora do stanowiska Content Managerki. Obecnie planuje i koordynuje proces tworzenia merytorycznych treści o digital marketingu na blogu widoczni, szuka nowych pomysłów na treści i usprawnienia. Tworzy artykuły blogowe dotyczące różnych aspektów marketingu internetowego – m.in. pozycjonowania, content marketingu, płatnych kampanii Google Ads, optymalizacji konwersji oraz UX. Regularnie poszerza swoją wiedzę, czytając zagraniczne blogi o pozycjonowaniu i promowaniu biznesu w internecie (m.in. Search Engine Journal, Search Engine Land, MOZ, Content Marketing Institute, blog Neil'a Patela). W swojej pracy wykorzystuje szereg narzędzi marketingowych, takich jak: Planer słów kluczowych, Ahrefs, Surfer, Senuto, Semstorm, a ChatGPT powoli przestaje mieć przed nią tajemnice. Swoje treści publikuje nie tylko na blogu widocznych, ale także w branżowych magazynach, np. Nowa Sprzedaż, E-commerce & Digital Marketing, Online Marketing.

Jest trenerką Akademii Widoczni, w ramach której realizuje szkolenia z zakresu zastosowania sztucznej inteligencji w content marketingu. Uczy, jak z powodzeniem wykorzystywać ChatGPT i inne narzędzia AI do tworzenia treści, by zwiększyć wydajność content marketingu bez utraty jakości i zaufania klientów.

Przeczytaj o autorze
Oceń ten artykuł:
Jak reklamować sklep odzieżowy w internecie?

Średnia ocen użytkowników4.95 na podstawie 132 głosów

UDOSTĘPNIJ