Jak reklamować sklep z zabawkami w internecie?

Pozycjonowanie w branzy dzieciecej. Jak to robimy
Spis treści

• Reklama sklepów z zabawkami - wyzwania i specyfika branży

• Reklama sklepu z zabawkami - potencjalne efekty SEO

• Reklama sklepu z zabawkami. Strategia SEO

• Jak reklamować sklep z zabawkami w Google Ads?

• Optymalizacja konwersji oraz SXO dla sklepów z zabawkami

• Podsumowanie

Reklama sklepu z zabawkami to duże wyzwanie. Zbudowanie widoczności, a następnie ruchu oraz sprzedaży jest czasochłonne i wymaga dużo pracy oraz cierpliwości. Jak reklamować sklep z zabawkami i w które działania z zakresu marketingu internetowego zainwestować? Poznaj nasze wnioski i doświadczenia.

Chcesz rozkręcić swoją stronę?

Skorzystaj z indywidualnych porad ekspertów

 

Chcesz zwiększyć wyniki swojej firmy? Skorzystaj ze wsparcia naszych ekspertów i poznaj pełnię możliwości Twojej strony. 

Poznaj bezpłatne wskazówki od Widocznych zakresu:

 • Pozycjonowania
 • Kampanii Google Ads
 • Optymalizacji UX
Umów się na darmowy audyt
widoczni 54

 

Reklama sklepów z zabawkami - wyzwania i specyfika branży

W reklamie sklepów z zabawkami czeka dużo wyzwań - obejmują one:

 • dużą konkurencję na rynku - sklepów z artykułami i zabawkami dla dzieci jest bardzo dużo, a dodatkowo wciąż pojawiają się nowe i trudno im rywalizować o pozycje w Google z markami, które istnieją od wielu lat i mają ugruntowaną pozycję na rynku,
 • konieczność stworzenia dużej ilości unikalnej treści, często dotyczących tych samych produktów, różniących się detalami,
 • podobny asortyment w wielu sklepach internetowych, co wiąże się z koniecznością konkurowania ceną i wielkością asortymentu,
 • zróżnicowana grupa docelowa - rodzice, dziadkowie, a nawet dzieci,
 • sezonowość - peak sprzedażowy przypada zazwyczaj w okresie Bożego Narodzenia i w okolicach innych świąt - Wielkanoc, Dzień Dziecka.

Warto dodać, że konkurencję dla sklepów z zabawkami stanowią nie tylko sklepy stacjonarne i internetowe nastawione tylko na produkty dla dzieci, ale także szereg innych sklepów, np. księgarni internetowych i stacjonarnych czy supermarketów, w których artykuły przeznaczone dla dzieci stanowią jedynie część asortymentu. 

 

Zobacz, jak wypromowaliśmy naszych klientów z branży dziecięcej

10-krotny wzrost sprzedaży online

Zobacz, jak to zrobiliśmy!

 

Kopia histoira mts 9

3,5-krotny wzrost wejść na stronę z SEO

Zobacz, jak to zrobiliśmy!

 

Kopia histoira mts 10

Ponad 3-krotny wzrost przychodów z Google Ads

Zobacz, jak to zrobiliśmy

 

Kopia histoira mts 8

 

Reklama sklepu z zabawkami - potencjalne efekty SEO

Wśród naszych klientów znajduje się kilka sklepów internetowych z artykułami dla dzieci. W ich asortymencie znajdują się zarówno zabawki, jak i ubrania czy akcesoria dla dzieci potrzebne do wyprawki dla niemowlaka i młodej mamy.

 

Jak reklamować w internecie stacjonarny sklep z zabawkami?

Jeden z naszych klientów to sklep internetowy, który jednocześnie ma także sklep stacjonarny w Poznaniu. Współpracę rozpoczęliśmy w maju 2019 roku. Już wówczas w top10 znajdowało się tysiąc fraz. Po 2,5 roku prac osiągnęliśmy kilkukrotny wzrost liczby fraz zarówno w top10, jak i top3.

Wzrost liczby fraz w top10 w ciągu 2,5-rocznej współpracy w zakresie SEO< źródło: Senuto

 

Wzrost widoczności w top3 w ciągu 2,5-rocznej inwestycji w SEO w agencji widoczni

 

Reklama sklepu z zabawkami klasy premium

Świetne efekty osiągnęliśmy również dla sklepu internetowego z artykułami dla dzieci klasy premium. W asortymencie e-commerce znajdują się m.in.:

 • zabawki z naturalnych, ekologicznych i sprawdzonych materiałów (Drewno), bez plastiku,
 • meble marek premium,
 • personalizowane akcesoria dla dzieci.

Sklep kieruje swoją ofertę do klientów wymagających, dla których ważna jest wysoka jakość produktu, a nie niska cena.

 

Wzrost widoczności w top10 Google w trakcie ponad 3 lat współpracy w zakresie pozycjonowania sklepu z artykułami dla dzieci marek premium

 

Chcesz zadbać o widoczność swojego sklepu w Google?

 

Jak reklamować nowy sklep z zabawkami?

Chociaż konkurencja wśród sklepów internetowych dla dzieci jest duża, również nowe e-commerce mają szansę zaistnieć na rynku, co potwierdzają historie dwóch naszych klientów. W kwietniu 2020 roku trafił do nas sklep, który działalność rozpoczął zaledwie rok wcześniej i nie była do tej porty pozycjonowana, a sklep generował sprzedaż przede wszystkim dzięki Social Media. Jedynym kanałem sprzedaży jest internet, a główną kategorię, którą klient chce promować sa zabawki kreatywne i edukacyjne, zapewniający wartościowy czas z dzieckiem. W ciągu ponad 2 lat współpracy widoczność fraz w top10 wzrosła kilkukrotnie, co przekłada się także na większy ruch i sprzedaż.

 

Wzrost widoczności sklepu w top10 od maja 2020
 

 

Od kwietnia 2021 współpracujemy z klientem, który otworzył sklep w marcu 2020. Wcześniej nie prowadził szerokich działań pozycjonujących - przygotowano jedynie część opisów produktów i kategorii oraz wdrożono blog. Mimo to w ciągu pół roku współpracy udało się zwiększyć liczbę fraz w top10 aż czterokrotnie. 6-krotny wzrost zanotowaliśmy w top50.

 

Wzrost widoczności w top50 dla sklepu, który pozycjonujemy od kwietnia 2021

 

Wzrost widoczności w top10 dla sklepu, który pozycjonujemy od kwietnia 2021 

 

Reklama sklepu z zabawkami. Strategia SEO

Przygotowanie strategii reklamowej sklepu z zabawkami obejmuje kilka kluczowych kroków. Poniżej omówimy każdy z nich.

Szukasz skutecznej promocji dla swojej strony?

 

Strategia SEO w branży dziecięcej - Określenie grupy docelowej

By skutecznie pozycjonować sklep z artykułami dla dzieci, trzeba dowiedzieć się, kim jest docelowy odbiorca. Takie pytanie zadajemy naszym klientom w briefie, czyli specjalnym dokumencie, który pozwala nam poznać ofertę klienta, jego oczekiwania wobec pozycjonowania sklepu i aktualną sytuację sprzedażową. W sklepach z artykułami dla dzieci większość klientów będą prawdopodobnie stanowiły kobiety, ale istnieją artykuły, w których wybór czynnie włączają się mężczyźni - są to zwłaszcza wózki i foteliki dla dzieci. Informacje o grupie docelowej można uzyskać z darmowego narzędzia Google Analytics w raporcie “Użytkownik - dane demograficzne”. Na ich podstawie możemy przygotować strategię tworzenia treści i komunikacji z użytkownikami. Sprawdź, jak analizować potrzeby użytkowników w internecie.

 

 

Dane demograficzne w narzędziu Google Analtics 4

 

Strategia pozycjonowania sklepów z zabawkami - Analiza konkurencji

Zanim rozpoczniemy pozycjonowanie sklepu z artykułami dla dzieci, przeprowadzamy analizę konkurencji top10 Google. Sprawdzamy:

 • na jakie frazy są widoczne konkurencyjne sklepy i dzięki takim frazom budują ruch,
 • jakie produkty oferuje konkurencja i w jakich cenach,
 • jaka jest struktura konkurencyjnych witryn e-commerce (budowa menu, drzewka kategorii),
 • z jakich stron konkurencyjne witryny pozyskują linki zewnętrzne.

Na podstawie analizy konkurencji oceniamy, jakie efekty i w jakim czasie możemy osiągnąć.

 

Sezonowość w reklamie sklepu z zabawkami

Planując reklamę sklepu z zabawkami i artykułami dla dzieci, należy wziąć pod uwagę sezonowość. Jeśli szczyt sprzedaży przypada na miesiące listopad i grudzień, pozycjonowanie sklepu powinieneś zacząć co najmniej pół roku wcześniej. Co więcej, istnieje możliwość, że pozycjonowanie rozpoczęte w czerwcu, realne efekty sprzedażowe przyniesie dopiero w Boże Narodzenie kolejnego roku. Pamiętaj także, by zadbać nie tylko o SEO, ale i dostępność produktów - dobrze wypozycjonowana strona nie przyniesie sprzedaży, jeśli produktu nie będzie w magazynie, a użytkownik nie będzie mógł go kupić. Sprawdź, ile trzeba czekać na efekty SEO.

 

Sezonowość w branży dziecięcej widać na wykresie z narzędzia Google Trends - fraza “zabawki dla dzieci” była bardzo popularna w grudniu 2020, a także obecnie, w październiku 2021, zainteresowanie również zaczyna wzrastać przed kolejnym Bożym Narodzeniem, źródło: Google Trends

 

Hasło baseny ogrodowe dla dzieci jest najbardziej popularne w okresie letnim, co oznacza, że sezonowość konkretnych produktów może być różna

 

 

Wybór słów kluczowych w reklamie sklepu z zabawkami

Wybór słów kluczowych w pozycjonowaniu sklepów z zabawkami i ubraniami oraz artykułami dla dzieci stanowi nie lada wyzwanie. Jeśli asortyment sklepu jest duży, baza słów kluczowych będzie rozbudowana, co wymusza intensywne działania SEO. Poszukiwanie słów kluczowych rozpoczynamy od skorzystania z wyszukiwarki Google - podpowiedzi wyszukiwarki i hasła powiązane mogą być cennym źródłem inspiracji. Następnie stosujemy narzędzia, takie jak Planner słów kluczowych Google czy Senuto. W narzędziach sprawdzimy popularność konkretnych słów w określonym czasie i znajdziemy inne popularne frazy. Szczególnie skuteczne, zwłaszcza na początku procesu pozycjonowania, jest wykorzystanie fraz long tail. Są to słowa kluczowe, które:

 • są złożone z co najmniej 3-4 słów,
 • dobrze oddają oczekiwania użytkownika,
 • mimo mniejszej popularności od słów ogólnych dają większą szansę na konwersję,
 • świetnie sprawdzają się w pozycjonowaniu konkretnych produktów.

Po wyborze słów kluczowych przyporządkowujemy je do konkretnych podstron według następującego klucza:

 • najbardziej ogólne frazy - jak sklep dziecięcy, sklep z artykułami dla dzieci, sklep z zabawkami - przydzielamy do strony głównej;
 • mniej ogólne frazy dotyczące większej grupy produktów przyporządkowujemy do stron kategorii produktowych - np. wózki dla dzieci, foteliki samochodowe,
 • najbardziej szczegółowe frazy long tail wykorzystujemy do pozycjonowania stron produktowych - np. fotelik samochodowy + marka + model.

 

Narzędzie Google Keyword Planner umożliwia znalezienie nowych słów kluczowych lub sprawdzenie popularności fraz (średniej miesięcznej liczby wyszukiwań) 

 

Tworzenie treści w pozycjonowaniu sklepów dla dzieci

Reklama sklepu z zabawkami za pomocą pozycjonowania opiera się na przydatnych treściach, zawierających frazy kluczowe. Wyzwaniem jest jednak stworzenie contentu w e-commerce dla dzieci, ponieważ:

 • wiele produktów różni się między sobą niuansami, np. kolorem,
 • często istnieje konieczność napisania nawet kilku tysięcy tekstów - opisów produktów i opisów kategorii,
 • ważna jest regularność i treści edukacyjne, dlatego warto stworzyć w witrynie blog.

W treściach warto wykorzystywać emocje, a także dokładnie opisywać produkty, wykorzystując język korzyści. Specjalista ds. content marketingu musi pamiętać, że opis ma zastąpić klientowi zapoznania się z fizycznym produktem i dotknięcie go. Optymalizacja treści obejmuje także zadbanie o jej strukturę i wygląd, dlatego dodajemy w treściach:

 • nagłówki,
 • boldy,
 • wypunktowania.

Warto uzupełnić treści, zwłaszcza opisy produktów o atrakcyjne i autorskie zdjęcia, które:

 • przedstawiają produkt na białym tle,
 • przedstawiają produkt z różnych perspektyw (zdjęcia 360),
 • pozwalają zapoznać się z produktem bez fizycznego kontaktu z nim.

 

Treści dla sklepów z zabawkami i ofertą tworzoną z myślą o dzieciach mogą być i niekiedy są postrzegane jako banalnie proste w przygotowaniu. Jest to błąd - bycie autorytetem wymaga wysiłku niezależnie od tego, dla jakiej branży pracujemy. Content dla sklepów z zabawkami wiąże się z koniecznością wyjścia poza utarte schematy, czy stereotypy związane z tym, kto może się bawić samochodzikami, a kto drewnianą kuchenką. Treści tego typu są więc przestrzenią do edukacji - nie tylko rodziców, ale także każdej osoby, która w jakimś stopniu jest obecna w życiu dziecka. To właśnie dzięki temu można stworzyć wartościowy content, który udowodni, że treści związane z zabawkami i akcesoriami dla najmłodszych nie muszą, a wręcz nie powinny być infantylne.

Agata Stasik, Liderka Zespołu Content Marketingu w agencji widoczni

Podczas tworzenia treści dla sklepów z zabawkami dla dzieci, szczególnie ważne jest podkreślenie tego, że produkty są w pełni bezpieczne - posiadają wymagane certyfikaty oraz atesty. Pisząc o zabawkach, warto wymienić, jakie umiejętności u dziecka pomagają one rozwijać - np. manualne, językowe, muzyczne.
Pokażmy również, że dany produkt korzystnie wpływa na samopoczucie dziecka, zarówno pod względem fizycznym, jak i psychicznym. Jeśli opisujemy ubrania dla najmłodszych, dobrze jest zaznaczyć, że zapewnią im komfort noszenia oraz swobodę ruchów. Z kolei tworząc opis zabawki, podkreślmy, że dostarczy dziecku wiele radości.

Monika Norkiewicz, specjalistka ds. content marketingu w agencji widoczni

Tematyka związana z rodzicielstwem jest bardzo wdzięczna. Tworzenie opisów dziecięcych zabawek, ubranek czy akcesoriów wywołuje zwykle pozytywne skojarzenia, łatwo jest również wyobrazić sobie odbiorcę naszych treści. Poza tym artykuły dla dzieci kojarzą się zwykle z czymś przyjemnym - często można opisać je słowami: miękkie, miłe w dotyku, pluszowe, puszyste i kolorowe.

To na pozór proste zadanie wymaga jednak dużej uważności: trzeba umieć zachować równowagę między ciepłym, nieco sielskim klimatem, a przedstawieniem konkretnych cech danego produktu. Zawsze należy pamiętać o merytorycznie wartościowej treści i podaniu rzetelnych informacji, które pomogą klientowi w podjęciu decyzji przed zakupem.

Branża dziecięca jest bardzo popularna i liczba serwisów oferujących artykuły dla dzieci stale się powiększa. Wyzwaniem jest zatem stworzenie unikalnych treści i znalezienie sposobu na wyróżnienie się spośród innych ofert na rynku. Trzeba się do tego odpowiednio przygotować - istotna będzie dobra znajomość asortymentu sklepu, którego produkty prezentujemy, oraz jego specyfika. Przedstawianie artykułów dziecięcych rzetelnie, rzeczowo, a przy tym w ciekawy sposób, przy jednoczesnym zachowaniu niepowtarzalności opisu - to wbrew pozorom niełatwe zadanie. Stały kontakt z klientem, dla którego piszemy, oraz dobra znajomość nowości i aktualnie panujących trendów w branży z pewnością pomogą w tworzeniu wartościowych treści.

Marta Mrowińska, młodsza specjalistka ds. content marketingu w agencji widoczni

 

Zbuduj widoczność w Google w kilka miesięcy

 

Optymalizacja techniczna sklepu z zabawkami

Istotnym elementem SEO w sklepach z branży dziecięcej jest techniczna optymalizacja strony. W ramach pozycjonowania specjalista SEO wykonuje techniczny audyt SEO strony i przygotowuje zalecenia optymalizacyjne. Obejmują one zmiany w panelu administracyjnym sklepu, np.

 • możliwość edycji adresów URL,
 • ustawianie bezwzględnych adresów URL na stronach kategorii i produktów,
 • możliwość dodawania danych strukturalnych Schema.org,
 • przygotowanie pliku meta robots i dodawanie w nim zmian,
 • możliwość dodawania atrybutu nofollow na linkach,
 • poprawę struktury menu i struktury kategorii produktowych.
 • stworzenie nowych podstron.
 • wdrożenie menu okruszkowego.

Inne działania z zakresu technicznej optymalizacji sklepu internetowego z artykułami dziecięcymi obejmują:

 • optymalizację title i description w obrębie całej witryny - przygotowanie unikalnych tytułów i opisów podstron zawierających kluczowe frazy,
 • optymalizację nagłówków H1,
 • poprawę prędkości ładowania strony,
 • wdrożenie przekierowań,
 • optymalizację stron 404, np. poprzez dodanie bestsellerów, wewnętrznej wyszukiwarki, lub ich przekierowanie na strony z podobnymi produktami,
 • wdrożenie linków wewnętrznych - do powiązanych kategorii produktowych, do strony głównej, a także do produktów z treści blogowych.

 

Budowanie profilu linków dla sklepu z zabawkami

Linki zewnętrzne to kolejny istotny czynnik, który ma wpływ na widoczność strony i efekty pozycjonowania. Dlatego też w ramach prowadzonych działań rozbudowujemy profil linków prowadzących do witryny sklepu internetowego z zabawkami, ubraniami dla dzieci itp. Pozyskujemy linki z:

 • katalogów firm i portali ogłoszeniowych,
 • mediów społecznościowych,
 • wpisów gościnnych,
 • forów, bardzo popularnych wśród rodziców,
 • portali branżowych i parentingowych.


W sposób naturalny budujemy zróżnicowany profil linków, dbając także o zróżnicowaną treść anchorów. Strony linkujące wybieramy na podstawie narzędzia Ahrefs i dostępnych w nim wskaźników autorytetu strony - Domain Authority, Ahrefs Rating i URL Rating. Sprawdź, jak pozyskiwać wartościowe linki do strony.


Jak reklamować sklep z zabawkami w Google Ads?

Skuteczną reklamę dla sklepu z zabawkami oferuje także system Google Ads dla sklepów. Sprawdźmy, jakie formaty wybrać do promocji sklepu z artykułami dziecięcymi i jak stworzyć efektywne kampanie.

Wybierz najlepszą formę reklamy dla swojej firmy


Reklama sklepu z zabawkami w sieci wyszukiwania

Jak reklamować sklep z zabawkami w sieci wyszukiwania Google Ads?

 • Wybierz do reklamy te produkty, które dają największą marżę.
 • Wybierz frazy kluczowe long tail sugerujące chęć zakupu - zwiększają one szanse na konwersję.
 • Dodaj frazy wykluczające i określ typy dopasowań. Zacznij od wąskich typów dopasowań, a następnie, w razie braku efektów, postaw na szersze opcje.
 • Reklamuj w sieci wyszukiwania zarówno kategorie produktowe, jak i poszczególne produkty oraz cały sklep internetowy z zabawkami.
 • Zbuduj strukturę kampanii w oparciu o strukturę kategorii produktowych w sklepie internetowym.

Reklama w sieci wyszukiwania Google Ads to jeden ze skuteczniejszych sposób promocji sklepu z zabawkami. Połącz ją z kampanią w sieci reklamowej Google, by zwiększać świadomość marki.


Reklama produktowa dla sklepów z zabawkami

Jak reklamować sklep z zabawkami w Google Zakupy?

 • Utwórz konto Google Merchant Center i połącz je z kontem Google Ads.
 • Stwórz i uzupełnij plik produktowy. Podaj wszystkie ważne informacje, takie jak nazwa, marka i model produktu, kolor, rozmiar, funkcje, zdjęcie, oceny klientów itp. Im lepiej uzupełnisz plik produktowy, tym większa szansa na wyświetlanie Twojej reklamy.
 • Dodaj plik produktowy na koniec Google Merchant Center.
 • Zadbaj o wdrożenie inteligentnej kampanii produktowej.

Dlaczego warto postawić na reklamę produktową dla sklepu z zabawkami? Jest ona relatywnie tania i skuteczna, ponieważ dociera do odbiorców zdecydowanych na zakup. Ma charakter wizualny i daje pewność zaprezentowania swojej oferty na samym szczycie wyników Google.


Remarketing dla sklepu z zabawkami

Jak reklamować sklep z zabawkami niskim kosztem? Postaw na remarketing Google Ads. Za jego pomocą możesz docierać do osób, które już odwiedziły Twój sklep, ale nie zrealizowały transakcji. Wykorzystaj w tym celu remarketing dynamiczny - możesz pokazać użytkownikom dokładnie ten produkt, który oglądali w sklepie. By zwiększyć skuteczność reklamy remarketingowej dla sklepu z artykułami dla dzieci, zaoferuj bonus w postaci darmowej dostawy lub rabatu.


Inne formaty reklam dla sklepów z artykułami dla dzieci

System Google Ads oferuje także inne formaty reklamy, które warto wykorzystać do promocji sklepu z zabawkami. Są to:


Optymalizacja konwersji oraz SXO dla sklepów z zabawkami

Kompleksowo dbamy o naszych klientów, dlatego w ramach umowy pozycjonowania oferujemy także:

W ramach tych działań proponujemy klientom:

 • optymalizację strony koszyka zakupowego
 • dodanie wyraźnych przycisków dodania produktu do koszyka,
 • optymalizację strony produktowej pod kątem konwersji,
 • dodanie przycisków CTA,
 • wdrożenie live chatu,
 • poszerzenie katalogu płatności i dostawy,
 • dodanie opinii klientów o produkcie na stronie produktowej.

 

Podsumowanie

Branża dziecięca to duża konkurencja zarówno wśród sklepów stacjonarnych, jak i internetowych. Jeśli chcesz zbudować widoczność oraz ruch w swojej witrynie, a także sprzedaż, powinieneś zainwestować zarówno w pozycjonowanie, SXO, jak i optymalizację konwersji. Nad Twoją stroną będzie czuwał zespół ekspertów, którzy dysponują sprawdzoną i aktualną wiedzą na temat marketingu internetowego. Zyskasz także dostęp do profesjonalnych narzędzi SEO. Na efekty być może będziesz musiał poczekać ze względu na dużą konkurencję, jednak, jak pokazują przypadki naszych klientów, zdecydowanie warto.

 

Poznaj historie sukcesu naszych klientów 

widoczni 56
Clitch
4.9
Google
4.8
Corner

Clutch.co to jedna z najbardziej wiarygodnych platform z opiniami na świecie!

opinie

Ponad 550 pozytywnych opinii w Google i 80 opinii na Clutch.co

 

Jesteśmy jedną z najlepiej i najczęściej ocenianych agencji marketingu internetowego w Polsce na największych platformach do ocen: Google i Clutch.co. Zobacz, nasze oceny i przekonaj się, że warto z nami współpracować.

 

 

 

 

Bezpłatna konsultacja SEO/ADS
Wyślij zapytanie
Wyślij zapytanie
Katarzyna Kapelczak
Katarzyna Kapelczak

Zawodową karierę zaczynała od dziennikarstwa sportowego, by następnie trafić do agencji widoczni i tworzyć treści dla klientów. Od 2018 roku przeszła drogą od juniora do stanowiska Content Managerki. Obecnie planuje i koordynuje proces tworzenia merytorycznych treści o digital marketingu na blogu widoczni, szuka nowych pomysłów na treści i usprawnienia. Tworzy artykuły blogowe dotyczące różnych aspektów marketingu internetowego – m.in. pozycjonowania, content marketingu, płatnych kampanii Google Ads, optymalizacji konwersji oraz UX. Regularnie poszerza swoją wiedzę, czytając zagraniczne blogi o pozycjonowaniu i promowaniu biznesu w internecie (m.in. Search Engine Journal, Search Engine Land, MOZ, Content Marketing Institute, blog Neil'a Patela). W swojej pracy wykorzystuje szereg narzędzi marketingowych, takich jak: Planer słów kluczowych, Ahrefs, Surfer, Senuto, Semstorm, a ChatGPT powoli przestaje mieć przed nią tajemnice. Swoje treści publikuje nie tylko na blogu widocznych, ale także w branżowych magazynach, np. Nowa Sprzedaż, E-commerce & Digital Marketing, Online Marketing.

Jest trenerką Akademii Widoczni, w ramach której realizuje szkolenia z zakresu zastosowania sztucznej inteligencji w content marketingu. Uczy, jak z powodzeniem wykorzystywać ChatGPT i inne narzędzia AI do tworzenia treści, by zwiększyć wydajność content marketingu bez utraty jakości i zaufania klientów.

Przeczytaj o autorze
Oceń ten artykuł:
Jak reklamować sklep z zabawkami w internecie?

Średnia ocen użytkowników3.98 na podstawie 116 głosów

UDOSTĘPNIJ