Twoja sprzedaż nie zachwyca? Zamów skuteczną strategię digital i nabierz rozpędu w biznesie!
Close
688CE84A-69B3-4183-AAEF-288688AF4E6E widoczni nowe 17

Dział Pozycjonowania

Jeden zespół - kilkadziesiąt różnych talentów
Zespół ekspertów

Monika Waruszewska

Monika Waruszewska na LinkedIn

Zaczynała pracę w dziale obsługi klienta, ale skupiła się na rozwoju w zakresie optymalizacji off-site. Dziś jest doświadczonym specjalistą ds. pozycjonowania i Team Leaderem działu SEO, która z sukcesem realizuje optymalizację, budując wymierne efekty dla klientów. Ukończyła nie tylko wszystkie wewnętrzne kursy SEO, ale również dodatkowe kursy z WordPressa, HTML i Google Ads.

Monika bardzo lubi wszystkie zadania, które realizuje i rozwój w branży SEO daje jej mnóstwo satysfakcji. Sumiennie wykonuje swoje zadania, do czego motywuje ją świetna atmosfera w zespole SEO. Jej pasją są podróże, klasyczna motoryzacja, książki.

Monika Waruszewska widoczni

Poszukiwania własnej drogi

Rozpoczynając ponad 7 lat temu pracę w Agencji Widoczni, nie byłam wcześniej związana z branżą SEO. Było to dla mnie coś nowego w mojej karierze zawodowej. Po ukończeniu dwóch kierunków studiów, planowałam znaleźć pracę, która nie będzie tylko chwilową przygodą, a miejscem w którym zostanę na dłużej i będę mogła się rozwijać.

Wcześniej miałam okazję pracować w obsłudze klienta i w związku z tym, na samym początku postanowiłam aplikować do działu Sprzedaży w agencji. Jednocześnie zajmowałam się innymi zadaniami w Agencji, m. in. administracją, publikacjami treści na stronach klientów czy link buildingiem. Dzięki temu, że miałam możliwość pracować z różnymi działami w firmie udało mi się znaleźć idealne miejsce dla siebie.

Moje miejsce w agencji Widoczni

Moją historię w Agencji można uznać za bardzo urozmaiconą - na samym początku pracowałam w dziale sprzedaży i obsługi klienta, później przez jakiś czas wspierałam dział Ads. W końcu trafiłam do działu SEO Off-site, który uważam za odpowiednie miejsce dla mnie. Odnalazłam się tu idealnie. 3-4 lata temu wśród moich obowiązków można wymienić przede wszystkim publikacje na stronach klientów i rozbudowę profilu linków. Stanowiska jakie obejmowałam w dziale Off-site to kolejno asystent, młodszy specjalista i specjalista ds. marketingu internetowego.

Aktualnie obejmuję stanowisko Team Leadera działu SEO Lokalne.

Co lubię w Widocznych?

W mojej pracy przede wszystkim doceniam ludzi, z którymi mam okazję pracować. Atmosfera w pracy jest niezwykle ważna - dzięki niej codzienna praca jest przyjemnością, nie tylko obowiązkiem. Bez problemu odnalazłam się w tak zwanej "męskiej branży" jaką jest SEO. Uważam, że osobiście bardzo rozwinęłam swoje umiejętności i poszerzyłam wiedzę w ciągu tych 7 lat współpracy.

Chcesz rozwijać się tak jak Monika? Sprawdź, na jakie stanowiska obecnie rekrutujemy i aplikuj!

Konkurencja depcze Ci po piętach?

Umów bezpłatne konsultacje z ekspertem digital i wrzuć piąty bieg w biznesie.