Zespół widoczni
Zespół ekspertów
Monika Waruszewska

In 2C 21px RMonika Waruszewska

Monika jest wsparciem dla działu AdWords oraz Obsługi Klienta. Dzwoniąc do naszej agencji, możesz mieć pewność, że słuchawkę podniesie Monika, odpowiadając na wszelkie nurtujące pytania.

Zawsze marzyła o tym, by realizować się w branży marketingu internetowego. I oto jest! Dlaczego widoczni? Jak sama mówi, liczy się dla niej możliwość ciągłego poszerzania wiedzy, a praca z nami codziennie stanowi wyzwanie, które motywuje do rozwoju i wymaga poszerzania horyzontów. Dzięki różnym zadaniom ma też okazję przekonać się o swoich mocnych stronach.

W wolnych chwilach Monika jest zapaloną podróżniczką. Planuje kolejne wojaże - najlepiej te spontaniczne: auto, mapa, namiot. Jej ulubiony kierunek to Włochy i Grecja. Obszary zainteresowań Moniki są bardzo szerokie! Monika to wielka fanka klasycznych samochodów, szczególnie Mercedesów. Sama jestem w posiadaniu dwóch modeli: 30-letniego W124 sedana i 25-letniego W124 coupe. Ponadto na bieżąco śledzi wyścigi motocyklowe. Jej idolem jest Valentino Rossi, jeżdżący w klasie królewskiej Moto GP. Na jego "cześć" nazwała swojego kota (rasy maine coon) Rossi.

Jak trafiła do widocznych?

Fanpage naszej agencji śledziła od dawna. To zmotywowało ją, aby odwiedzić naszą zakładkę z aktualnymi ofertami pracy i zrobić wszystko, aby stać się częścią naszego zgranego zespołu! Kilka słów od Moniki? "Fantastyczni ludzie, świetna atmosfera, ambitne różnorodne zadania - takiego miejsca właśnie szukałam! Każdego dnia z przyjemnością przychodzę do pracy, bo po prostu lubię tu być. 

Wyślij Zapytanie
Bezpłatna konsultacja SEO

Chcesz zwiększyć sprzedaż? Szukasz skutecznej agencji?
Wyślij zapytanie - umówimy się na BEZPŁATNĄ konsultacje SEO i prześlemy DOBRĄ ofertę


Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych, w tym badania Twoich zainteresowań.
Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej

Czy wiesz ile tracisz ruchu bez optymalizacji
strony pod kątem pozycjonowania?  

Dowiedz się jakie błędy zawiera Twoja strona oraz jak wygląda jej widoczność w Google na tle konkurencji.
 

Zamów Bezpłatny Audyt SEO