Twoja sprzedaż nie zachwyca? Zamów skuteczną strategię digital i nabierz rozpędu w biznesie!
Close
688CE84A-69B3-4183-AAEF-288688AF4E6E Widoczni zespół crop
Skuteczna reklama sklepu internetowego Usługi SEO/ADS dla e-commerce
artboard
Promocja sklepu

Reklama dla sklepu internetowego

Dotrzyj do klientów i zwiększ sprzedaż w sklepie

Mamy ofertę specjalnie dla sklepów internetowych, które wymagają nieco szerszej optymalizacji, a ich celem jest wyłącznie sprzedaż. Realizujemy kompleksowe pozycjonowanie dla sklepów internetowych, kampanie Google Ads dla sklepów oraz szczególną usługę dla wymagających - Pro SXO, która łączy zalety SEO, CRO, UX i zaawansowanej analityki. Koncentrujemy się na działaniach, które przynoszą sprzedaży i pozwalają Ci rozwijać sklep internetowy. Kiedy warto skorzystać z naszych usług? 

1
Gdy Twój sklep ma odwiedziny, ale nie ma sprzedaży
2
Gdy liczba klientów zatrzymała się na stałym, ale niskim poziomie
3
Gdy to konkurencja dominuje w Google, a Ciebie nigdy nie widać w top 10
Oferta dla sklepów

Agencja Digital dla e-commerce

Jak zwiększyć sprzedaż w sklepie internetowym?

Szukasz usług, dzięki którym sprzedaż w Twoim sklepie poszybuje w górę? Z nami zrealizujesz skuteczne pozycjonowanie sklepu internetowego oraz kampanie Google Ads dla sklepów. A jeśli potrzebujesz czegoś więcej, mamy dla Ciebie Pro SXO, czyli kompleksową usługę, która łączy pozycjonowanie, optymalizację konwersji, UX i zaawansowaną analitykę. Dzięki naszym doświadczonym specjalistom SEO i PPC zbudujesz widoczność sklepu w Google, dotrzesz do nowych klientów i zwiększysz sprzedaż.

Audyt e-commerce

Czy Twój sklep potrzebuje marketingu internetowego?

 

Zamów audyt e-commerce i sprawdź!

Naszą współpracę ze sklepami poprzedza bezpłatny audyt  e-commerce. Weryfikujemy efektywność Twoich dotychczasowych kampanii, sprawdzamy optymalizację sklepu i oceniamy, ile jeszcze możesz osiągnąć z naszymi usługami. Bezpłatny audyt SEO do niczego nie zobowiązuje, ale daje Ci pełną wiedzę do podjęcia decyzji o wdrożeniu SEO czy tez kampanii PPC w naszym wydaniu. Dowiesz się wreszcie, dlaczego dotychczasowe inwestycje w marketing były nietrafione i co możesz zrobić lepiej!

 

Wyślij zapytanie
widoczni 142
SEO e-commerce

Z pozycjonowaniem zwiększysz sprzedaż!

Pozycjonowanie sklepów to jedna z najbardziej opłacalnych usług marketingu internetowego. W wyniku optymalizacji sklepu docierasz do użytkowników Google, zwiększasz ruch w sklepie, a w efekcie generujesz rosnącą sprzedaż. Co równie istotne, pozycjonowanie sklepu obejmuje optymalizację konwersji, więc możesz liczyć na stałe wzrosty i malejące koszty pozyskania konwersji.

1
Rosnąca liczba odwiedzin w sklepie

W wyniku pozycjonowania Twój sklep zyska duży ruch z bezpłatnych wyników wyszukiwania. Im więcej użytkowników ma Twój sklep, tym większe szanse, że wśród nich są Twoi klienci.

2
Większy współczynnik konwersji, większa sprzedaż

Pozycjonowanie w naszym wydaniu to działanie skupione na generowaniu sprzedaży. Z miesiąca na miesiąc będziesz obserwować wzrost sprzedaży z Google, a dzięki stałej optymalizacji zwiększysz wartość transakcji i lojalność klientów.

3
Większy ROI, niższe koszty konwersji

Im dłużej korzystasz z SEO tym koszt pozyskania sprzedaży z Google jest niższy, a jednocześnie obserwujesz wzrost wskaźnika ROI. Nasze kampanie finansują się same!

SEO + UX

Potrzebujesz czegoś więcej? Wybierz Pro SXO

Postaw na kompleksową usługę Pro SXO. W zakres działań SXO wchodzą m.in.:

 • Pozycjonowanie
 • Zaawansowana analityka
 • Optymalizacja konwersji
 • Optymalizacja UX

Pro SXO to usługa, która łączy w sobie skuteczne pozycjonowanie i optymalizację konwersji. Wybierając Pro SXO otrzymujesz zaawansowaną analitykę strony i działań marketingu internetowego. To idealne rozwiązanie, jeśli korzystasz już z pozycjonowania i chcesz maksymalizować wypracowywane efekty.

Łączymy moc analityki, user experience i pozycjonowania. Zobacz pełną ofertę.

Zobacz ofertę
widoczni 67
PPC e-commerce

Szukasz skutecznej reklamy dla sklepu?

Z nami zrealizujesz każdą kampanię reklamową dla sklepu internetowego. Realizujemy skuteczne kampanie Google Ads i reklamy na Facebooku. Wybieramy wyłącznie skuteczne typy działań dla e-commerce, które przeznaczone są do pozyskiwania konwersji i sprzedaży. Dlaczego warto powierzyć nam reklamy dla sklepu w Google i na Facebooku?

1
Koncentrujemy się na pozyskiwaniu konwersji z reklam

Nasze reklamy dla sklepu to nie działanie wizerunkowe. Wybieramy formaty i ustawienia, które z największym prawdopodobieństwem wygenerują dla Ciebie sprzedaż.

2
Zwiększamy ROAS

Realizujemy działania tak, aby zawsze były dla Ciebie opłacalne. Twoimi kampaniami dla e-commerce zajmują się doświadczeni i certyfikowani specjaliści. Dzięki temu zapewniamy wysoki wskaźnik ROAS.

3
Dedykowany zespół

Nad Twoimi reklamami pracuje dedykowany specjalista. Dzięki temu, że ma możliwość wnikliwie poznać Twój biznes, może stale proponować skuteczne ulepszenia i rozumie Twoje potrzeby.

4
Wszystkie typy kampanii

Realizujemy wszystkie typy kampanii zarówno w Google, jak i na Facebooku. Jeśli to potrzebne, udzielamy Ci wszelkiego wsparcia, aby dostarczyć nam niezbędne materiały i udzielić dostepów potrzebnych do wdrożenia reklam. Z nami wypromujesz sklep w Google Zakupach, z reklamami performance max, remarketingiem i wszystkimi innymi kampaniami.

Zobacz, jak dwukrotnie zwiększyliśmy przychody w sklepie zoologicznym Historia współpracy
Klienci - Sklepy Internetowe

Z nami będziesz w dobrym towarzystwie!

1
10
11
2
4
5
7
8
ekogram logo
stanleymed logo
nasi klienci sanpol

Historie sukcesów sklepów internetowych

Od 1999 roku realizujemy skuteczny marketing internetowy generujący zyski sklepów internetowych. Nasze kampanie finansują się same!

widoczni 56
Clitch
4.9
Google
4.8
Corner

Clutch.co to jedna z najbardziej wiarygodnych platform z opiniami na świecie!

opinie

Ponad 500 pozytywnych opinii w Google i 70 opinii na Clutch.co

 

Jesteśmy jedną z najlepiej i najczęściej ocenianych agencji marketingu internetowego w Polsce na największych platformach do ocen: Google i Clutch.co. Zobacz, nasze oceny i przekonaj się, że warto z nami współpracować.

 

 

 

Porady dla e-commerce

Jak reklamować sklep internetowy?

W Polsce jest prawie 50 tysięcy sklepów internetowych! Na tak tłocznym rynku trzeba umieć zawalczyć o klienta. Podpowiadamy, jak wykorzystać różne działania marketingu internetowego, żeby wypromować sklep. Przy czym kładziemy nacisk na reklamowanie sklepu w taki sposób, aby pozyskiwać przede wszystkim potencjalnych klientów, a nie przypadkowych odwiedzających. Kluczem do sukcesu jest właściwy dobór marketingu dla sklepu internetowego. W naszych poradnikach omawiamy m.in. takie działania jak:

 • pozycjonowanie sklepów
 • Google Ads dla sklepów
 • Facebook Ads dla sklepów
 • social media marketing
 • content marketing
 • e-mail marketing
 • optymalizację współczynnika konwersji
 • optymalizację UX
 • zarządzanie opinią klientów i wiele innych.

W naszych poradnikach dla sklepów internetowych znajdziesz pomysły na wypromowanie zarówno dużych biznesów e-commerce, jak i początkujących sklepów. Proponujemy strategię marketingową, która obejmuje zarówno płatne, jak i bezpłatne działania. Uczymy jak realizować marketing samodzielnie, m.in. w zakresie tworzenia atrakcyjnych treści czy też nawiązywania relacji z klientami. Wszystkie porady dla sklepów poparte są przykładami, a niekiedy również wypowiedziami ekspertów.

SEO

Na czym polega pozycjonowanie sklepu internetowego?

Pozycjonowanie sklepów ma na celu optymalizację sklepów i w efekcie zbudowanie wysokich pozycji sklepu w wynikach wyszukiwania Google. Co znajdziesz w naszych poradnikach SEO dla sklepu internetowego? Dzielimy się zarówno specjalistyczną wiedzą, jak i podstawowymi poradami, które naszym zdaniem musisz znać, jeśli chcesz efektywnie promować sklep w Google. Pozycjonowanie sklepów to nasza specjalność, dlatego w tym obszarze możesz nam zaufać. Poruszamy tematy:

 • optymalizacji technicznej
 • optymalizacji on-site
 • rozbudowy treści
 • słów kluczowych
 • optymalizacji off-site i wiele innych.

Czy warto uczyć się pozycjonowania sklepów? Nie musisz od razu zostawać pozycjonerem. Edukacja w zakresie SEO dla sklepów ma Ci przede wszystkim ułatwić planowanie marketingu internetowego, znalezienie skutecznej agencji i realizowanie z nią pozycjonowania. Dzięki naszym artykułów lepiej zrozumiesz poszczególne etapy pozycjonowania, zobaczysz, co zależy od Ciebie, a co możesz w pełni oddać agencji SEO.

Pisząc o SEO dla sklepów, nie możemy pominąć kwestii błędów. Mniej świadomi właściciele sklepów nie są w stanie ocenić, jakie błędy może mieć ich sklep. Tymczasem wiele z nich wręcz uniemożliwia wypozycjonowanie sklepu. Jeśli obawiasz się, że to dotyczy również Ciebie, zajrzyj do naszych poradników, gdzie wskazujemy częste błędy i radzimy, jak je rozwiązać.

PPC e-commerce

Jak realizować skutecznie Google Ads dla sklepów?

Rozważasz skorzystanie z Google Ads dla e-commerce? Zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze artykuły o reklamach PPC dla sklepów, z których dowiesz się m.in.:

 • jakie kampanie Google Ads są najskuteczniejsze dla sklepów
 • jak zaplanować efektywną kampanię Google Ads
 • jak analizować Google Ads dla sklepów
 • ile kosztuje kampania Google Ads

Google Ads dla sklepów daje zupełnie inne możliwości niż dla firmowych stron internetowych. Możesz wybierać z wielu typów kampanii i co najważniejsze mierzyć efekty reklam w postaci sprzedaży. Szczególnym typem reklam dla sklepów jest kampania produktowa, która pozwala na zaprezentowanie produktu bezpośrednio w wyszukiwarce. Stworzenie takiej kampanii wymaga znacznie szerszej wiedzy niż w przypadku pozostałych działań reklamowych, jednak nasi specjaliści są zgodni - Google Shopping to jedna z najtańszych i najefektywniejszych kampanii Google Ads dla sklepów. O sukcesie kampanii Google Ads decyduje jednak znacznie więcej niż typ reklamy. Warto wiedzieć, jak stworzyć efektywny tekst reklamowy, dobrać grupę docelową, zarządzać budżetem, określić cele i prowadzić analitykę PPC. Skąd to wszystko wiedzieć? Z naszych poradników dla sklepów o Google Ads.

Nasze artykuły o tematyce reklam Google Ads są zawsze aktualne i bazują na wiedzy od Google oraz na doświadczeniu naszych specjalistów Google Ads. Chcemy Cię przekonać, że marketing internetowy jest dostępny dla każdego i można o nim mówić prostym językiem. Wolisz zlecić kampanie Google Ads agencji? Bardzo nas to cieszy, ale mimo wszystko naszym zdaniem warto znać podstawowe pojęcia PPC, rozumieć działanie panelu Google Ads i przede wszystkim umieć odczytać raporty i ocenić kampanie, za które się płaci. Zapoznaj się z naszymi poradnikami o Google Ads dla sklepów i ciesz się udanymi kampaniami.

Konwersje

Jak zbudować sprzedaż w sklepie internetowym?

Widoczność w Google, a nawet duży ruch i świetne opinie to nie wszystko. W sklepie internetowym najważniejsza jest sprzedaż. Przygotowaliśmy garść porad o tym, jak zwiększać sprzedaż, jak rozkręcać sklep internetowy i skąd pozyskiwać klientów. Czy nasze porady, jak zwiększyć sprzedaż są dla każdego? Pisząc poradniki kierowaliśmy się bogatym doświadczeniem zarówno z małymi, jak i dużymi sklepami. Skupiamy się na takich aspektach jak:

 • wykorzystanie marketingu internetowego
 • optymalizacja user experience
 • wygląd sklepu
 • prezentacja oferty
 • budowa karty produktowej
 • zwiększanie konwersji
 • wdrożenie cross-sellingu i upsellingu
 • strategie promocji i wyprzedaży.

Jak widzisz, na sprzedaż w sklepie internetowym wpływa wiele różnych czynników. Część z nich zależy od Ciebie i tego, w jakim stopniu jesteś gotowy na zmiany i eksperymenty. Nie musisz jednak chodzić po omacku. W naszych poradach dla sklepów internetowych dzielimy się sprytnymi pomysłami na budowanie sprzedaży, zwracamy Twoją uwagę na drobne zmiany, które mogą przynieść znaczącą poprawę. Z naszymi poradnikami przeprowadzisz podstawową optymalizację sklepu w celu budowania sprzedaży.

Porady

Rankingi e-commerce

Cyklicznie przygotowujemy rankingi o tematyce e-commerce. Naszym celem jest ułatwić decyzję właścicielom i przyszłym właścicielom sklepów odnośnie wyboru platformy e-commerce, narzędzi czy innych zasobów. Rankingi są tworzone ze wsparciem doświadczonych specjalistów ds. pozycjonowania, dzięki temu masz pewność, że zawierają sprawdzone porady.

Tipy

Co musisz wiedzieć zanim otworzysz sklep internetowy?

Otwierasz sklep internetowy, ale nie masz doświadczenia w e-commerce? Spieszymy z pomocą! Od lat wsłuchujemy się w naszych klientów - właścicieli sklepów internetowych i rozumiemy, z jakimi dylematami się mierzą. Podpowiadamy, jak otworzyć sklep internetowy i przybliżamy każdy aspekt prowadzenia biznesu e-commerce od wyboru platformy po tworzenie grup docelowych i budowanie regulaminu sklepu.

Właściciel sklepu musi nie tylko znać się na asortymencie swojego sklepu, ale warto, aby zgłębił wiedzę z zakresu prawa w e-commerce, marketingu dla e-commerce, aspektów technicznych prowadzenia sklepu, trendów wśród klientów, umiejętności badania odbiorcy i wielu innych. Nie wiesz, od czego zacząć? Zajrzyj do naszych porad dla sklepów internetowych. Dzielimy się w nich naszym doświadczeniem z pracy z setkami sklepów internetowych w całej Polsce.

Jaką platformę e-commerce wybrać?

Zebraliśmy najważniejsze informacje odnośnie pozycjonowania i prowadzenia biznesu na poszczególnych platformach e-commerce. Właśnie szukasz platformy sklepowej dla siebie? A może nie jesteś zadowolony z obecnego rozwiązania e-commerce? Zobacz, jakie platformy dla sklepów internetowych dostarczają funkcje, których potrzebujesz, ile za nie zapłacisz i jak popularna jest platforma.

Wizard