Uwaga, oszuści podszywają się pod agencje na platformach społecznościowych!
Close
688CE84A-69B3-4183-AAEF-288688AF4E6E tl cz2 36 of 61

Dział Content Marketingu

Jeden zespół - kilkadziesiąt różnych talentów
Zespół ekspertów

Paulina Machlewska

Paulina Machlewska na LinkedIn

Zdaniem naszej liderki zespołu ds. content marketingu przygotowanie skutecznych i ciekawych treści to wynik zarówno jej pracy, jak i relacji z klientem. Chętnie tworzy treści na różne tematy i z ciekawością poznaje biznesy klientów.

Dużą rolę w jej pracy odgrywa dociekliwość i kontakt z klientem – w ten sposób Paulina dba o wysoką jakość merytoryczną swoich treści. Nic dziwnego, że klienci doceniają jej teksty.

Po pracy Paulina dużo rysuje zarówno tradycyjnymi technikami, jak i cyfrowymi na tablecie graficznym.

paulina machlewska

Poznaj moją historię kariery

Jak wyglądały początki mojej kariery?

Od początku znałam kierunek, w którym chciałam się rozwijać, chociaż to nie znaczy, że miałam jasną ścieżkę kariery. Moim celem jest pisanie i praca nad językiem, wiedziałam o tym od czasów szkolnych. Jestem osobą, która zawsze wdaje się w dyskusje i analizy na temat tekstów. Filologia polska wydawał się dla mnie oczywistym kierunkiem studiów. W kolejnych latach próbowałam swoich sił w teatrologii, ale ostatecznie zdecydowałam się na dziennikarstwo i PR wewnętrzny.

Po okresie studenckim, nadszedł czas znalezienia pracy.Cały czas chciałam pisać jednocześnie nie udzielając się medialnie. Zamiast telewizji czy radia, zdecydowałam się na agencję marketingową. W pierwszej pracy brakowało mi jednak silnego lidera oraz zaplecza wiedzy, które umożliwiłoby mi rozwój kompetencji. Postanowiłam szukać dalej…

Jak przebiegł mój rozwój z agencją Widoczni?

Znalazłam to czego szukałam, czyli agencję stawiającą na ciągły rozwój wiedzy i umiejętności. Wiązało się to również z intensywnymi początkami, jednak zawsze mogłam liczyć na wsparcie lidera. Z czasem zaczęłam się usamodzielniać, zyskiwać i prowadzić własnych klientów. Pojawiła się również pandemia, która wymusiła na mnie dostosowanie się do zupełnie innego trybu pracy - home office. Razem z zespołem wypracowaliśmy sposób współpracy zdalnej, która w rzeczywistości wymaga znacznie skuteczniejszej i bezpośredniej komunikacji.

Chęć ciągłego rozwoju i efektywna praca doprowadziły mnie do stanowiska Liderka Zespołu Content Marketingu. Czerpię przyjemność z dzielenia się własnym doświadczeniem oraz z pomocy w doskonaleniu warsztatu pisania i analizy treści wśród mojego zespołu. Jednocześnie w dalszym ciągu mogę liczyć na wsparcie innych liderek. Wspólnie analizujemy działania z szerszej perspektywy.

Co najbardziej lubię w swojej pracy i w Widocznych?

W mojej pracy szczególnie cenię sobie komunikację mojego zespołu, nad którą pracowaliśmy przez kilka lat. W trakcie pracy zdalnej bardzo trudno o zażyłe relacje, a my je wypracowaliśmy, dzięki regularnym konsultacjom, spotkaniom i różnym formom rozmowy. Jako copywriterzy jesteśmy w przełomowej sytuacji. Sztuczna inteligencja nie oznacza, że staliśmy się niepotrzebni, ale że czas rozwinąć nowe kompetencje i przystosować się do nowej rzeczywistości.

Zwłaszcza teraz cieszę się, że należę do zespołu Widocznych. Zdecydowanie nie pozwalają pozostać w tyle i dają możliwość rozwoju na miarę aktualnych potrzeb rynku i moich własnych. 

 

Ty też możesz się tak rozwijać!

Zainteresowała Cię historia Pauliny? Chcesz się rozwijać w naszym zespole? Zapoznaj się z aktualnymi ofertami pracy w agencji widoczni lub po prostu wyślij do nas swoje CV!