Jak korzystać z Google Bard?

jak korzystac z google bard
Spis treści

• Czym jest Google Bard AI?

• W jakim celu używać Google Bard?

• Do jakich zadań marketerzy mogą wykorzystać Barda?

• Jak zacząć korzystać z Bard AI?

• Funkcje interfejsu Google Bard

• Jak efektywnie korzystać z Google Bard?

• Jakie są ograniczenia Bard?

• Google Bard vs wyszukiwarka Google

• Google Bard vs ChatGPT

• Przyszłość Google Bard

• Podsumowanie

Poszukujesz alternatywy dla ChatGPT? Zastanawiasz się, jak skutecznie wykorzystać chatbota w swoim biznesie? Wypróbuj Google Bard! Jest to chatbot, który dostarcza precyzyjnych i informacyjnych, a także kreatywnych odpowiedzi na pytania. Odkryj, jak skutecznie rozpocząć korzystanie z jego funkcji i jakie możliwości oferuje dla Twojej działalności biznesowej.

Z artykułu dowiesz się:

 • Jak założyć konto i rozpocząć rozmowę z Google Bard.
 • Jak korzystać z różnych funkcji Google Bard.
 • Jakie są zastosowania Google Bard.

Chcesz rozkręcić swoją stronę?

Skorzystaj z indywidualnych porad ekspertów

 

Chcesz zwiększyć wyniki swojej firmy? Skorzystaj ze wsparcia naszych ekspertów i poznaj pełnię możliwości Twojej strony. 

Poznaj bezpłatne wskazówki od Widocznych zakresu:

 • Pozycjonowania
 • Kampanii Google Ads
 • Optymalizacji UX
Umów się na darmowy audyt
widoczni 54


Czym jest Google Bard AI?

Google Bard AI to rezultat zaawansowanego szkolenia modelu uczenia maszynowego opartego na zastrzeżonym modelu językowym firmy Google, znanym jako LaMDA (Language Model for Dialogue Applications). Model ten został przeszkolony na obszernym zbiorze danych tekstowych i kodów. Dzięki temu jest w stanie komunikować się i generować tekst w sposób podobny do człowieka. Może również korzystać z dostępu do informacji ze świata rzeczywistego i przetwarzać je za pomocą wyszukiwarki Google, aby udzielać wyczerpujących i aktualnych odpowiedzi na pytania. Jakie są główne możliwości Barda?

 • przetwarzanie języka naturalnego - doskonale radzi sobie z rozumieniem i generowaniem ludzkiego języka, obejmując tekst, kod i mowę. Dzięki temu może generować kreatywne treści, od prostych odpowiedzi po bardziej złożone teksty oraz jest w stanie analizować nastroje w tekście,
 • personalizacja - może uczyć się i dostosowywać się do indywidualnych preferencji użytkowników. Oznacza to, że może generować tekst, który jest bardziej odpowiedni dla konkretnej osoby lub grupy osób. Analizuje historię interakcji z użytkownikiem, uwzględniając wcześniejsze zapytania, preferencje i styl komunikacji, a także wykorzystuje takie informacje jak preferencje zakupowe, nawyki przeglądania i dane demograficzne. Przykładowo, może stworzyć reklamę tekstową promującą buty dla klienta, który niedawno przeglądał ofertę obuwia na Twojej stronie internetowej,
 • statystyki - Bard wspiera firmy w identyfikowaniu trendów, przewidywaniu popytu i ocenie ryzyka. Poprzez analizę danych, potrafi określić, które produkty cieszą się największą popularnością w różnych sezonach oraz prognozuje zapotrzebowanie na nowe produkty na podstawie zachowań klientów podczas przeglądania. Posiadając dane sprzedażowe, które zawierają informacje o produktach, które zostały sprzedane, ich ilościach i wartości sprzedaży, możesz wykorzystać Bard do wygenerowania wykresu słupkowego, który przedstawi sprzedaż produktów w różnych kategoriach.
 • integracja w czasie rzeczywistym - posiada zdolność do uzyskiwania danych w czasie rzeczywistym z internetu i usług Google, co umożliwia mu korzystanie z najświeższych danych. To daje mu przewagę nad innymi modelami sztucznej inteligencji. Na przykład, Bard może wykorzystać dane z YouTube do generowania wpisów na blogu dotyczących najnowszych i popularnych filmów lub korzystać z danych w czasie rzeczywistym z Map Google do stworzenia spersonalizowanego przewodnika turystycznego dla użytkownika. Dostęp do informacji w czasie rzeczywistym sprawia, że Bard jest nie tylko inteligentnym, ale także dynamicznym narzędziem.
  Możliwości Google Bard są wciąż rozwijane, ale już teraz jest to potężne narzędzie, które można wykorzystać w wielu różnych celach.

Sprawdź także:

Korzyści na start

Odbierz 1200 zł na kampanię Google Ads

To Twoja pierwsza kampania Google Ads? Odbierz 1200 zł na wydatki w kampanii Google Ads.

Ciesz się korzyściami już od pierwszego dnia współpracy. Więcej szczegółów uzyskasz u naszych doradców.

Odbierz 1200 zł na kampanię Google Ads
Odbierz 1200 zł na kampanię Google Ads
Kampania na Twoim koncie
Kampania na Twoim koncie
Skorzystaj z bezpłatnego audytu konta
Skorzystaj z bezpłatnego audytu konta


W jakim celu używać Google Bard?

Sztuczna inteligencja Google Bard może być wykorzystana w wielu dziedzinach życia, zarówno zawodowych, jak i codziennych, przynosząc innowacyjne rozwiązania i poprawiając efektywność w różnych obszarach:

W biznesie:

 • Generowanie treści marketingowych i sprzedażowych - może być używany do generowania kreatywnych i skutecznych treści marketingowych, takich jak reklamy, artykuły, blogi i materiały promocyjne. Może również pomagać w tworzeniu angażujących i informacyjnych stron internetowych i aplikacji.
 • Obsługa klienta - może odpowiadać na pytania, rozwiązywać problemy i oferować pomoc w zakresie produktów i usług.
 • Nowe pomysły - może być używany do generowania pomysłów na nowe produkty i usługi, a także do testowania i ulepszania istniejących produktów oraz analizy trendów.

W edukacji:

 • Pomoc w nauce - może być używany do pomocy uczniom w nauce w różnych dziedzinach, takich jak matematyka, języki czy sztuka. Może również pomagać w przygotowywaniu się do egzaminów.
 • Dostęp do informacji - pozwala na łatwe i szybkie wyszukanie informacji, a także dostarcza spersonalizowane materiały edukacyjne.

W medycynie:

 • Diagnostyka - wspomaga analizę danych medycznych, takich jak badania laboratoryjne, obrazy medyczne i historie chorób.
 • Wsparcie dla specjalistów - na podstawie danych medycznych może identyfikować nowe trendy i odkrywać nowe terapie.
 • Leczenie - może być używany do wspomagania lekarzy w wyborze leczenia poprzez sugerowanie, które leki lub terapie są najbardziej odpowiednie dla danego pacjenta.

W codziennym życiu:

 • Pomoc w organizacji - może zarządzać kalendarzem, listą zadań i kontaktami oraz planować podróże i wycieczki.
 • Rozrywka - tworzy kreatywne treści, takie jak wiersze, utwory muzyczne, e-maile, listy itp. Może również pomagać w nauce nowych rzeczy i rozwijaniu pasji.

Przeczytaj także:


Do jakich zadań marketerzy mogą wykorzystać Barda?

Google Bard AI jest wszechstronnym narzędziem, które oferuje wsparcie w wykonywaniu różnorodnych zadań. To narzędzie pracy może zdecydowanie ułatwić i usprawnić wykonywanie zadań marketerów. Jakie działania w tym obszarze może usprawnić chatbot Bard AI?

 • generowanie treści marketingowych - może pomóc w tworzeniu kreatywnych treści, takich jak artykuły, nagłówki reklamowe czy treści na social media,
 • personalizacja komunikacji - dzięki zdolnościom przetwarzania języka naturalnego, Bard AI może dostosowywać komunikację do indywidualnych preferencji klientów, co zwiększa skuteczność działań marketingowych,
 • prowadzenie kampanii reklamowych - może dostarczać propozycje słów kluczowych czy analizować skuteczność działań marketingowych online,
 • analiza danych i raportowanie - może dostarczać informacje analityczne, analizować dane rynkowe i przygotowywać raporty, co ułatwia podejmowanie trafnych decyzji marketingowych,
 • tworzenie skryptów na strony internetowe - może wspomagać w generowaniu treści do stron internetowych, tworzeniu skryptów czy opisów produktów,
 • zarządzanie i optymalizacja projektów - pozwala na tworzenie harmonogramów oraz planów strategii marketingowych.
 • automatyzacja zadań - może być wykorzystywany do automatyzacji zadań marketingowych, takich jak wysyłanie e-maili czy odpowiadanie na pytania klientów.

Wprowadzenie Google Bard AI do przepływu pracy marketerów może zwiększyć efektywność, oszczędzać czas oraz dostarczać precyzyjne i spersonalizowane rozwiązania.


Jak zacząć korzystać z Bard AI?

Aby zacząć używać Barda, musisz mieć konto Google. Gdy już się zalogujesz na swoje konto, możesz przejść do strony Barda, a następnie kliknąć kliknij przycisk "Zacznij".

Główny panel Google Bard

Dla wygodnego dostępu do Barda można rozważyć dodanie go jako zakładki lub ustawienie jako stronę główną przeglądarki. Bard działa sprawnie w różnych przeglądarkach, więc techniki szybkiego dostępu działają również w innych systemach. Przykładowo, w przeglądarce Safari na iPhone'ie, korzystając z bard.google.com, możesz skorzystać z opcji "Udostępnij" i dodać Barda do ekranu głównego, co pozwoli na łatwy dostęp do aplikacji na Twoim telefonie.


Funkcje interfejsu Google Bard

1. W dolnej części ekranu wpisz „Zadaj pytanie”, aby zainicjować konwersację. Na początek możesz podać tytuł artykułu, nad którym pracujesz. Jeżeli nie chcesz wprowadzać pytania ręcznie, skorzystaj z ikony mikrofonu. Bard postara się udzielić informacyjnych odpowiedzi nawet na pytania otwarte, trudne czy nietypowe.

Rozpoczęcie konwersacji w Bard

2. Aby edytować swoje pytanie, skorzystaj z ikony długopisu znajdującej się w prawym górnym rogu. Kliknięcie w nią umożliwi dokonanie zmian w wcześniej wprowadzonym pytaniu.

Edycja pytania w Google Bard

3. Google Bard posiada również funkcję przesyłania zdjęć i zadania pytania. Możesz zadać mu pytanie dotyczące zdjęcia, prosić o wyjaśnienie co znajduje się na obrazie lub o wypisanie kluczowych elementów.

Przykładowe pytanie dotyczące przesłanego zdjęcia

4. Czasami może zdarzyć się tak, że odpowiedź jest niesatysfakcjonująca lub niewyczerpująca tematu. W takiej sytuacji możesz skorzystać z opcji “Wyświetl inne wersje”, dzięki której otrzymasz kilka różnych wersji odpowiedzi.

Inne wersje odpowiedzi w Bard AI

5. Możesz pomóc w ulepszaniu chatbota Bard, oceniając odpowiedzi.

Opcje oceny odpowiedzi

6. Ze względu na to, że Google jest twórcą Bard, umożliwia on szybkie wyszukanie zapytania w wynikach wyszukiwania Google. Możesz również poprosić Barda, bezpośrednio podając mu polecenie "Wyszukaj to w Google".

Sugestie wyników wyszukiwania Google w odpowiedzi na dane zapytanie

7. Ikony widoczne na zdjęciu poniżej umożliwiają korzystanie z opcji "Zmień odpowiedź" oraz "Udostępnij i wyeksportuj". Klikając na pierwszą z nich, możesz zmodyfikować odpowiedź, aby była krótsza, dłuższa, prostsza, bardziej swobodna oraz bardziej profesjonalna. Natomiast ikona "Udostępnij i wyeksportuj" umożliwia udostępnienie lub wyeksportowanie odpowiedzi w różne formy, takie jak tekst, plik lub link, a także utworzenie odpowiedzi bezpośrednio w Gmailu. Te funkcje pozwalają na dostosowanie i udostępnianie treści generowanych przez Google Bard w zależności od Twoich potrzeb.

Ikony "Zmień odpowiedź" oraz "Udostępnij i wyeksportuj" w Bard

8. Wszystkie Twoje wcześniejsze czaty są zapisywane przez Bard, co pozwala Ci na powrót do nich w dowolnym momencie. Dodatkowo masz możliwość zmiany nazwy, usunięcia lub przypięcia czatu do zapamiętanych rozmów. Dzięki temu Bard oferuje elastyczność i kontrolę nad zarządzaniem historią Twoich interakcji, dostosowując je do Twoich preferencji.

Wcześniejsze czaty i ich edycja


Jak efektywnie korzystać z Google Bard?

Efektywne korzystanie z chatbota Bard wymaga pewnego podejścia i zrozumienia jego funkcji oraz możliwości. Modele językowe działają na zasadzie rozpoznawania wzorców w dostarczanych danych wejściowych. Odpowiednie sformułowanie pytania może zatem prowadzić do otrzymania odpowiedzi, której poszukujesz. Aby zwiększyć szanse na otrzymanie satysfakcjonujących informacji od Bard, zastosuj te wskazówki!

 • formułuj proste i klarowne prompty - formułuj pytania i polecenia w sposób prosty i zrozumiały. Im bardziej konkretny będziesz w swoich pytaniach, tym lepsze będą odpowiedzi Barda. Unikaj promptów, które są niejasne lub dwuznaczne, ponieważ mogą prowadzić do błędnych interpretacji i niedokładnych rezultatów,
 • podziel złożone zadania na mniejsze kroki - jeśli masz do wykonania złożone zadanie, rozdziel je na kilka etapów. To ułatwi zrozumienie i skuteczne radzenie sobie z poszczególnymi elementami.
 • sprawdzaj i weryfikuj - po otrzymaniu odpowiedzi od, zawsze warto je sprawdzić i zweryfikować, szczególnie w przypadku informacji specjalistycznych,
  dostarcz wystarczająco dużo szczegółów - im bardziej precyzyjne dane wejściowe, tym Bard lepiej zrozumie Twoje potrzeby,
 • poproś o wygenerowanie tabeli - jeśli potrzebujesz strukturyzowanych danych, poproś Barda o wygenerowanie tabeli. Może to pomóc w klarownym przedstawieniu informacji i ułatwić ich analizę.

Chcesz poprawić widoczność swojej strony w Google? Postaw na pozycjonowanie


Jakie są ograniczenia Bard?

Istnieje kilka obszarów, w których Google Bard mógłby być ulepszony w kolejnej aktualizacji:

 • tendencja do fałszywych informacji - jak wiele systemów opartych na sztucznej inteligencji, Google Bard może mieć tendencję do generowania fałszywych informacji, szczególnie gdy jest używany w kontekstach, w których dane wejściowe są nieprecyzyjne lub sprzeczne. Dlatego ważne jest, aby weryfikować każdą informację,
 • brak źródeł informacji - Bard nie zawsze podaje źródła wiedzy, które wykorzystuje do generowania odpowiedzi. To ograniczenie może być problematyczne, zwłaszcza gdy użytkownik chce zweryfikować lub sprawdzić dostarczone informacje,
 • ograniczony zbiór danych - może być ograniczony do danych, na których został pierwotnie przeszkolony. Oznacza to, że w niektórych przypadkach może brakować aktualnych informacji lub nie uwzględniać najnowszych trendów,
 • faza eksperymentalna - jest w fazie rozwoju, co oznacza, że może nie być jeszcze w pełni zoptymalizowany. Może występować ryzyko niedoskonałości lub niedoprecyzowania w generowanych odpowiedziach,
 • stronniczość - może być widoczna w odpowiedziach na pytania dotyczące takich tematów jak polityka, religia czy kultura.

Warto być świadomym tych wad i ograniczeń podczas korzystania z Google Barda, a także traktować generowane informacje z umiarem, dokładając wysiłków do weryfikacji istotnych faktów.


Google Bard vs wyszukiwarka Google

Pomimo że oba narzędzia zostały stworzone przez firmę Google w celu wyszukiwania informacji, różnią się od siebie pod wieloma względami:

Google Bard:

 • generuje kreatywne formaty tekstowe,
 • odpowiedzi generowane są na podstawie algorytmów uczenia maszynowego, wiedzy programistycznej oraz danych treningowych dostarczonych podczas szkolenia,
 • utrzymuje kontekst rozmowy, co pozwala na bardziej naturalne interakcje w trakcie dłuższych dialogów.

Wyszukiwarka Google:

 • jest to narzędzie służące do przeszukiwania i indeksowania treści dostępnych w internecie,
 • interakcja z odbywa się poprzez wprowadzanie fraz kluczowych w formie zapytań. Wyszukiwarka prezentuje wyniki w postaci listy linków do stron internetowych, które mogą zawierać odpowiedzi na pytania użytkownika,
 • każde zapytanie traktowane jest jako niezależne, a kontekst nie jest automatycznie utrzymywany między poszczególnymi zapytaniami.

​​Google Bard jest narzędziem kreatywnym, które może być wykorzystywane do generowania tekstu, tłumaczenia języków i odpowiadania na pytania. Wyniki wyszukiwania Google są natomiast narzędziem informacyjnym, które może być wykorzystywane do znajdowania informacji na konkretny temat.


Google Bard vs ChatGPT

Chatbot Bard AI posiada wiele alternatyw i zamienników, jednym i najpopularniejszym z nich jest ChatGPT. Bard i ChatGPT to dwa duże modele językowe, które są szkolone na ogromnych zbiorach danych tekstu i kodu. Obydwa systemy mają zdolność generowania tekstu, tłumaczenia języków oraz udzielania informacyjnych odpowiedzi na pytania. Niemniej jednak istnieją między nimi istotne różnice. Bard to model skupiający się na faktach, co oznacza, że jest lepiej przygotowany do udzielania informacji na temat konkretnych tematów. Z drugiej strony, ChatGPT to model językowy generatywny, co sprawia, że jest on lepiej przystosowany do tworzenia kreatywnego tekstu, takiego jak wiersze, kody, skrypty, utwory muzyczne, e-maile, listy i wiele więcej. Bard jest szkolony na zbiorze danych, który zawiera informacje z internetu, podczas gdy ChatGPT jest szkolony na zbiorze danych, który zawiera informacje z ludzkiej interakcji. To oznacza, że Bard jest lepiej dostosowany do rozumienia i reagowania na pytania dotyczące bieżących wydarzeń lub innych tematów, które są popularne w sieci. Wybór odpowiedniego chatbota zależy od Twoich indywidualnych preferencji. Jeśli potrzebujesz konkretnych, aktualnych informacji w danym temacie, wybierz Google Bard, a jeśli szukasz kreatywnego tekstu, skorzystaj z ChatGPT.

Przeczytaj więcej o ChatGPT:

Szukasz szybkiej i skutecznej reklamy online? Przetestuj Google Ads


Przyszłość Google Bard

Rozwój sztucznej inteligencji nieustannie przyspiesza zmiany. Google Bard jest narazie w fazie eksperymentalnej i ma duży potencjał na prawdopodobny rozwój w aspektach takich jak:

 • rozszerzenia i wtyczki - Google Bard planuje rozszerzenie swojego zasięgu poprzez wprowadzenie nowych wtyczek i aplikacji. To poszerzenie oferty sprawi, że stanie się kompleksowym asystentem, dostarczającym różnorodne integracje i narzędzia dla użytkowników. Jest to proces, który dopiero się rozpoczyna, jednak już teraz można dostrzec kilka potencjalnych korzyści. Dzięki wtyczkom Bard zyska takie możliwości jak np. generowanie kodu, który jest kompatybilny z określonym frameworkiem lub platformą, tłumaczenie języków z zachowaniem kontekstu czy efektywniejsze zarządzanie projektami.
 • tworzenie bardziej kreatywnych treści - obecne możliwości Google Bard w zakresie generowania kreatywnych formatów tekstowych nie są tak imponujące jak ChatGPT, ale w miarę dalszego rozwoju będzie prawdopodobnie zdolny do generowania treści, które są jeszcze bardziej oryginalne, naturalne i przystępne. Aby osiągnąć ten cel, Google musiałoby skupić się na rozszerzeniu wiedzy i rozumienia o świecie, zdolności do generowania nowych pomysłów i koncepcji, a także nowych technik generowania tekstu.
 • ulepszona integracja - w przyszłości może być zintegrowany z wieloma innymi produktami i usługami Google. Dzięki temu będzie można wykorzystać Bard na nowe i innowacyjne sposoby. Google Bard będzie mógł przykładowo zostać zintegrowany z: Google Docs, aby umożliwić użytkownikom generowanie kreatywnych formatów tekstowych bezpośrednio w dokumencie, Google Translate w celu tłumaczenia języków w bardziej naturalny i przystępny sposób, czy Google Assistant, aby ułatwić wyszukiwanie głosowe. Integracje chatbota z innymi usługami muszą zostać dobrze zaprojektowane i przetestowane, aby były wydajne.
  płatna subskrypcja - istnieje prawdopodobieństwo, że narzędzie wprowadzi płatne subskrypcje, co umożliwi użytkownikom korzystanie z bardziej zaawansowanych funkcji. W planach może być dostęp do ekskluzywnych rozszerzeń i wtyczek, niedostępnych w wersji bezpłatnej. Ostateczna decyzja dotycząca płatnych funkcji, które zostaną wprowadzone w przyszłości, jeszcze nie została podjęta.
 • wzmacnianie bezpieczeństwa — istnieje możliwość, że chatbot wykorzysta technologie uczenia maszynowego do identyfikacji i blokowania złośliwego oprogramowania, a także wprowadzi dodatkowe środki bezpieczeństwa, takie jak uwierzytelnianie dwuskładnikowe.
  W miarę dalszego rozwoju Google Bard będzie prawdopodobnie jeszcze bardziej wszechstronny i dokładny. Będzie mógł generować bardziej kreatywny i atrakcyjny tekst, tłumaczyć języki z większą dokładnością i odpowiadać na pytania w bardziej pouczający sposób.


Jak korzystać z Google Bard? Podsumowanie

Google Bard AI reprezentuje znaczący postęp w dziedzinie sztucznej inteligencji i jest jedną z najlepszych alternatyw dla ChatGPT. Jego wszechstronność obejmuje pomoc przy kodowaniu w różnych językach programowania, spersonalizowane układanie planów i harmonogramów oraz generowanie treści online. Google Bard posiada duży potencjał na rozwój i ulepszenie w wielu dziedzinach, takich jak edukacja, obsługa klienta czy marketing. Może stać się kluczowym narzędziem dla twórców treści, programistów i osób poszukujących inteligentnych rozwiązań do zadań codziennych. W miarę ewolucji Google Bard AI można spodziewać się coraz bardziej zaawansowanych i personalizowanych funkcji, umacniając jego pozycję jako znaczącego gracza w świecie sztucznej inteligencji.

​​Czym jest Google Bard?
Down arrow

Google Bard to duży model językowy (LLM) opracowany przez Google AI. Jest to potężne narzędzie, które można wykorzystać do różnych celów, takich jak generowanie tekstu, tłumaczenie języków, pisanie różnych rodzajów kreatywnych treści i odpowiadanie na pytania w sposób informacyjny.

Jak korzystać z Google Bard?
Down arrow

Aby korzystać z Google Bard, musisz mieć konto Google. Następnie możesz przejść na stronę internetową Google Bard lub otworzyć aplikację Google Bard na swoim urządzeniu mobilnym. Po zalogowaniu możesz rozpocząć rozmowę z Google Bard, wpisując pytanie lub prompt w polu tekstowym.

Jak skutecznie używać Google Bard?
Down arrow
 • Bądź konkretny w swoich pytaniach i promptach. Im bardziej konkretny będziesz, tym bardziej prawdopodobne jest, że Google Bard będzie w stanie udzielić wyczerpującej i pomocnej odpowiedzi.
 • Używaj prostych i jasnych sformułowań. Google Bard jest w stanie zrozumieć złożone pytania, ale łatwiej będzie mu odpowiedzieć, jeśli użyjesz prostych i jasnych sformułowań.

Nie bój się eksperymentować. Google Bard jest wciąż w fazie rozwoju, więc warto eksperymentować z różnymi pytaniami i promptami, aby zobaczyć, co możesz zrobić.


Poznaj historie sukcesu naszych klientów

widoczni 56
Clitch
4.9
Google
4.8
Corner

Clutch.co to jedna z najbardziej wiarygodnych platform z opiniami na świecie!

opinie

Ponad 560 pozytywnych opinii w Google i 70 opinii na Clutch.co

 

Jesteśmy jedną z najlepiej i najczęściej ocenianych agencji marketingu internetowego w Polsce na największych platformach do ocen: w Google i na Clutch.co. Zobacz, nasze oceny i przekonaj się, że warto z nami współpracować.

 

 

 

 

Bezpłatna konsultacja SEO/ADS
Wyślij zapytanie
Wyślij zapytanie
Maja Mróz
Maja Mróz

Maja jest osobą, która nieustannie poszerza swoje horyzonty. Po ukończeniu studiów na kierunku ochrona środowiska postanowiła spełnić się w dziedzinie marketingu internetowego. Aktualnie realizuje studia z e-marketingu, gdzie regularnie poszerza swoją wiedzę, skupiając się na obszarach związanych z SEO, Google Ads, pozycjonowaniem oraz content marketingiem. Jej zdolności analityczne i umiejętność wykorzystania narzędzi internetowych, takich jak Keyword Planner, Senuto, Ahrefs pomagają w tworzeniu atrakcyjnych i skutecznych treści.

Pasja do podróżowania jest dla niej ogromnym źródłem inspiracji. Kocha odkrywać nowe miejsca, poznawać różne kultury i smakować lokalne potrawy. Każda podróż to dla niej wyjątkowa okazja do zdobywania nowych doświadczeń i tworzenia niezapomnianych wspomnień. Maja to również entuzjastka długich spacerów z jej czworonożną przyjaciółką, które pozwalają im cieszyć się wspólnym czasem w naturze.

Przeczytaj o autorze
Oceń ten artykuł:
Jak korzystać z Google Bard?

Średnia ocen użytkowników4.95 na podstawie 135 głosów

UDOSTĘPNIJ