Jak skalować kampanie Google Ads? 13 najlepszych sposobów

Jak skalowac kampanie Google Ads 13 najlepszych sposobow
Spis treści

• Czym jest skalowanie kampanii Google Ads?

• 13 sprawdzonych sposobów na skalowanie kampanii Google Ads

• Zidentyfikuj nowe słowa kluczowe

• Stwórz listę słów wykluczających

• Eksperymentuj z typami dopasowań słów kluczowych

• Zoptymalizuj swoje strony docelowe

• Rozmieść swój budżetu w optymalny sposób

• Używaj rozszerzeń reklam Google Ads

• Uruchom strategię remarketingu

• Skorzystaj z kampanii Performance-MAX

• Skoncentruj się na zwiększeniu CTR

• Popracuj nad wynikiem jakości

• Skorzystaj z kierowania reklam na podstawie lokalizacji

• Nie zapomnij o dostosowaniu kampanii do różnych urządzeń

• Wykorzystaj wydarzenia sezonowe

• Podsumowanie

Chcesz maksymalizować efektywność reklam w Google Ads? Jeśli tak, to zacznij skalować swoje kampanie! Sprawdź najskuteczniejsze sposoby stosowane przez specjalistów, które pomogą Ci skutecznie skalować kampanie reklamowe i zwiększyć zwrot z inwestycji w marketing internetowy. Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz przygodę z Google Ads, czy jesteś profesjonalistą w tej dziedzinie, te sprawdzone techniki pomogą Ci w osiągnięciu jeszcze lepszych wyników! 

Chcesz rozkręcić swoją stronę?

Skorzystaj z indywidualnych porad ekspertów

 

Chcesz zwiększyć wyniki swojej firmy? Skorzystaj ze wsparcia naszych ekspertów i poznaj pełnię możliwości Twojej strony. 

Poznaj bezpłatne wskazówki od Widocznych zakresu:

 • Pozycjonowania
 • Kampanii Google Ads
 • Optymalizacji UX
Umów się na darmowy audyt
widoczni 54


Czym jest skalowanie kampanii Google Ads?

Skalowanie kampanii Google Ads to strategia polegająca na zwiększaniu efektywności i zasięgu kampanii reklamowych, bez proporcjonalnego zwiększania wydatków. Proces ten polega na identyfikacji najbardziej skutecznych elementów, takich jak słowa kluczowe, grupy reklam czy strony docelowe, a następnie zwiększaniu ich udziału w kampanii. Może to obejmować zwiększenie budżetu dla tych elementów, dodawanie nowych słów kluczowych, rozszerzanie grup reklam czy tworzenie nowych kampanii na bazie tych, które okazały się najbardziej skuteczne. Ważne jest, aby podczas skalowania kampanii równocześnie monitorować i optymalizować inne aspekty, takie jak koszt za kliknięcie, wskaźnik konwersji czy wynik jakości reklam, aby kampania była nadal efektywna i rentowna. 


13 sprawdzonych sposobów na skalowanie kampanii Google Ads

Wiemy, że kluczem do sukcesu w Google Ads jest nieustanne doskonalenie i dostosowywanie strategii. Dlatego zgromadziliśmy listę 13 sprawdzonych sposobów na skalowanie kampanii Google Ads, które pomogą Ci w pełni wykorzystać potencjał tej platformy. Chcesz zwiększyć efektywność swoich reklam, bez konieczności zwiększania budżetu? Zaczynajmy!


1. Zidentyfikuj nowe słowa kluczowe

Skalowanie kampanii zaczyna się od słów kluczowych - podstawowego elementu, na którym opiera się cała strategia reklamowa w Google Ads. To one decydują, dla jakich zapytań użytkowników Twoja reklama ma się wyświetlać. Dlatego jednym z najważniejszych kroków do zwiększenia efektywności kampanii jest identyfikacja nowych, skutecznych słów kluczowych.

Pierwsze sukcesy kampanii Google Ads często opierają się na zestawie sprawdzonych słów kluczowych, ale z czasem warto je zaktualizować. Proces identyfikacji nowych może obejmować bardziej precyzyjne frazy związane z Twoim produktem lub usługą, synonimy istniejących słów kluczowych, a nawet nowe terminy, które mogą pojawić się w wyniku zmian na rynku lub w aktualnych trendach. Regularne identyfikowanie nowych, wartościowych słów kluczowych nie tylko pozwoli Ci docierać do większego grona odbiorców, ale także zwiększy jakość generowanego ruchu. Jeśli odpowiednio dobierzesz słowa kluczowe, będziesz docierać do użytkowników, którzy faktycznie mogą stać się Twoimi klientami. To wszystko może prowadzić do lepszych wyników sprzedażowych i wyższego zwrotu z inwestycji (ROI, Return on Investment).


2. Stwórz listę słów wykluczających

Podczas gdy dodawanie nowych słów kluczowych jest istotne dla zwiększenia zasięgu kampanii Google Ads, równie ważne jest skuteczne zarządzanie słowami wykluczającymi. Słowa wykluczające to te, które eliminujesz ze swojej strategii, aby Twoja reklama się na nie nie wyświetlała. Jest to obowiązkowe działanie dla efektywnego skalowania kampanii. Dlaczego? Ponieważ pomaga to skupić się na odpowiednich słowach kluczowych, odrzucając te, które mogą przyciągać niewłaściwy ruch, zwiększać koszty i obniżać efektywność kampanii. W praktyce oznacza to, że Twoje reklamy dotrą do osób, które wykazują największe prawdopodobieństwo wykonania konwersji, co z kolei zwiększy zwrot z inwestycji.

Jak znaleźć wykluczające słowa kluczowe? Skorzystaj z raportu wyszukiwanych haseł w Google Ads. Raport ten zawiera szczegółowe informacje o tym, które zapytania wprowadzane przez użytkowników spowodowały wyświetlenie Twoich reklam. Analizując te dane, możesz zidentyfikować i wykluczyć słowa kluczowe, które są nieodpowiednie lub nieefektywne. Przykładowo, jeśli sprzedajesz luksusowe zegarki, możesz zauważyć, że Twoje reklamy są wyświetlane dla zapytań takich jak „tanie zegarki” lub „zegarki dla dzieci". W takim przypadku, dodanie tych fraz do listy słów wykluczających zapewni, że Twoje reklamy będą wyświetlane tylko osobom szukającym produktów, które faktycznie oferujesz.

Sprawdź, jak ocenić efektywność swoich kampanii w Google Ads:

 • Top10 wskaźników reklamowych w Google i na Facebooku, które powinieneś śledzić
 • Wskaźniki kampanii Google Ads - jak ocenić efektywność płatnych reklam Google?
 • Wskaźniki efektywności marketingu internetowego - statystyki

Chcesz poprawić widoczność swojej strony w Google? Postaw na pozycjonowanie


3. Eksperymentuj z typami dopasowań słów kluczowych

Typy dopasowań słów kluczowych pozwalają kontrolować, jak Twoje reklamy w Google Ads są dostosowywane do zapytań użytkowników. Przemyślane wykorzystanie tej funkcji to bardzo ważny element w procesie skalowania kampanii, który umożliwia znalezienie optymalnego balansu między zasięgiem a specyfiką Twojej kampanii. Google Ads oferuje trzy główne typy dopasowań: ścisłe, przybliżone i do wyrażenia. Każdy z nich ma swoje zastosowanie:

 • Dopasowanie ścisłe to najbardziej restrykcyjny typ, który sprawia, że Twoja reklama jest wyświetlana tylko wtedy, gdy użytkownik wprowadzi dokładnie takie samo zapytanie.
 • Dopasowanie do wyrażenia pozwala na większą różnorodność zapytań, ponieważ, dopuszcza dodatkowe słowa przed lub po Twojej frazie kluczowej.
 • Dopasowanie przybliżone to najmniej restrykcyjny typ, który pozwala na wyświetlanie Twojej reklamy w przypadku zapytań w jakikolwiek sposób powiązanych z Twoim słowem kluczowym.

Wybierając odpowiednie dopasowanie słów kluczowych, możesz skutecznie docierać do swojej grupy docelowej i zwiększać jakość ruchu, który będzie generował dużą liczbę konwersji.

Typy dopasowań słow kluczowych w Google Ads.


4. Zoptymalizuj swoje strony docelowe

Nie możemy pomijać roli stron docelowych podczas skalowania kampanii Google Ads. To właśnie na stronie docelowej użytkownicy decydują, czy podjąć działanie, które określisz jako cel kampanii reklamowej - zakup produktu, rejestrację na stronie, czy pobranie pliku.

Zoptymalizowanie strony docelowej to proces, który może obejmować różne elementy, od designu, przez treść, po poprawę czasu ładowania. Wszystko po to, by użytkownik, który kliknął Twoją reklamę, nie opuścił strony, zanim dokona konwersji. Strona docelowa to także doskonałe pole do przeprowadzania testów A/B, gdzie możesz porównać efektywność różnych wersji strony. Może to dotyczyć zmiany treści, przycisków CTA czy układu elementów na stronie.

Warto pamiętać, że Google Ads ocenia jakość stron docelowych, co wpływa na koszt kliknięcia i pozycję Twojej reklamy. Dlatego, zoptymalizowanie stron docelowych to nie tylko sposób na zwiększenie konwersji, ale także na poprawę efektywności Twojej kampanii i oszczędność budżetu.

Dowiedz się więcej o optymalizacji stron docelowych:


5. Rozmieść swój budżetu w optymalny sposób

Skalowanie kampanii Google Ads nierozerwalnie wiąże się z optymalnym zarządzaniem budżetem. Kluczem jest wykorzystanie dostępnych środków w sposób, który przyniesie największy możliwy zwrot z inwestycji.

Najpierw warto przyjrzeć się wskaźnikowi udziału w wyświetleniach, a zwłaszcza utraconemu udziałowi w wyświetleniach. Ta metryka pokazuje, ile potencjalnych wyświetleń Twoja reklama mogła stracić z powodu ograniczeń budżetowych. Jeżeli liczba ta jest wysoka, rozważ zwiększenie dziennego budżetu. Taka zmiana może przynieść znaczącą poprawę wskaźnika wyświetleń, a co za tym idzie - liczby potencjalnych klientów i konwersji.

Pamiętaj jednak, że zwiększenie budżetu powinno iść w parze z analizą ROI. Musisz mieć pewność, że dodatkowe wydatki przyniosą oczekiwane rezultaty. Równocześnie, zwracaj uwagę na kampanie o niższym zwrocie z inwestycji - być może warto zmniejszyć na nie wydatki, aby lepiej wykorzystać budżet. Ostatecznym celem optymalizacji budżetu jest skalowanie kampanii Google Ads w taki sposób, aby generowane konwersje miały wyższą wartość niż średni koszt za kliknięcie. Jeżeli zainwestowane 10 zł przynosi Ci 15 zł z konwersji i osiągasz 5 zł zysku, to Twój zwrot z inwestycji jest na dobrym poziomie. Jeżeli nie osiągasz odpowiedniego zysku, to warto przemyśleć swoją strategię rozmieszczenia budżetu.


6. Używaj rozszerzeń reklam Google Ads

Odpowiednie wykorzystanie rozszerzeń reklam to kolejna przydatna taktyka w procesie skalowania kampanii Google Ads. Rozszerzenia pozwalają dodawać do reklam dodatkowe informacje, co zwiększa ich atrakcyjność, widoczność i ostatecznie efektywność. Poznaj kilka najskuteczniejszych rozszerzeń reklam, z których warto skorzystać:

 • Rozszerzenia połączeń - umożliwiają dodanie numeru telefonu do reklamy, dzięki czemu klienci mogą bezpośrednio skontaktować się Twoją firmą, bez konieczności wchodzenia na stronę internetową.
 • Rozszerzenia linków do podstron - to rozszerzenie daje Ci możliwość dodania do reklamy linku, który poprowadzi klienta do konkretnej podstrony. Może to być popularna kategoria produktów w Twoim sklepie czy podstrona dotycząca specjalnej oferty.
 • Rozszerzenia lokalizacji - dzięki nim potencjalny klient dowiaduje się, gdzie dokładnie znajduje się Twoja firma lub sklep i może z łatwością do Ciebie dotrzeć.
 • Rozszerzenia formularzy kontaktowych - umożliwiają szybki kontakt z Twoją firmą, za pomocą wygodnego i prostego formularza.
 • Rozszerzenia ocen sprzedawców - dzięki temu rozszerzeniu możesz pokazać swoim odbiorcom, jak oceniają Cię klienci, którzy skorzystali już z Twojej oferty.
 • Rozszerzenia promocji - te rozszerzenia powalają Ci wyróżnić konkretne oferty, rabaty czy wyprzedaże, które mogą zainteresować potencjalnych klientów.

Pamiętaj, że im więcej wartościowych informacji dostarczysz w swojej reklamie, tym większe szanse, że użytkownik zdecyduje się na kliknięcie. Dlatego, właściwie dobrane rozszerzenia reklam mogą znacząco przyczynić się do skutecznego skalowania Twojej kampanii.

Rozszerzenie połączeń w reklamie Google Ads.

Rozszerzenia promocji w reklamie Google Ads.


7. Uruchom strategię remarketingu

Remarketing to niezwykle skuteczna strategia, która może znacząco przyczynić się do skutecznego skalowania Twojej kampanii Google Ads. Polega na ponownym docieraniu z reklamami do osób, które wcześniej odwiedziły Twoją stronę internetową lub sklep online, ale nie wykonały żadnej konwersji. Dzięki remarketingowi masz szansę przypomnieć o sobie użytkownikom, którzy już wykazali zainteresowanie Twoją ofertą. Może to przyczynić się do zwiększenia liczby konwersji, bo często użytkownicy potrzebują więcej czasu na podjęcie decyzji o zakupie, a remarketing pomaga utrzymać Twoją markę w ich świadomości.

Możesz też użyć remarketingu dynamicznego, dzięki, któremu docierasz do odbiorców w bardziej indywidualny sposób — możesz wyświetlić im reklamę produktu, który wcześniej oglądali lub dodali do koszyka. Zobacz, jak wdrożyć remarketing dynamiczny.

Szukasz szybkiej i skutecznej reklamy online? Przetestuj Google Ads


8. Skorzystaj z kampanii Performance-MAX

Kampania Performance Max to relatywnie nowa usługa, która może przynieść duże korzyści w procesie skalowania kampanii Google Ads. Ten rodzaj kampanii pozwala wykorzystać całą siłę algorytmów Google do optymalizacji celów reklamowych.

Performance Max jest kampanią typu „wszystko w jednym". Umożliwia wykorzystanie różnych kanałów Google (w tym YouTube, Mapy, Gmail, Discover, sieć reklamową Google), bez konieczności tworzenia oddzielnych kampanii dla każdej platformy. Dzięki temu oszczędzasz czas i zasoby, jednocześnie zyskując dostęp do szerokiego spektrum potencjalnych klientów. Oprócz wyświetlania Twojej reklamy w różnych miejscach, Performance Max automatycznie optymalizuje stawki oraz dobiera odpowiednie treści reklamowe (teksty, grafiki, banery itp.).

Przede wszystkim Performance Max jest skoncentrowany na osiąganiu konkretnych celów biznesowych. Może to być na przykład zwiększenie liczby potencjalnych klientów oraz ruchu na stronie czy generowanie większej sprzedaży. Kampania samodzielnie optymalizuje swoje działania, aby jak najlepiej realizować ustawione cele.


9. Skoncentruj się na zwiększeniu CTR

Współczynnik klikalności (Click-Through Rate, CTR) to jedna z kluczowych metryk, na które powinieneś zwracać uwagę podczas skalowania kampanii Google Ads. CTR jest procentowym wskaźnikiem ilustrującym, jak często osoby widzące Twoją reklamę decydują się na kliknięcie. Wysoki CTR może świadczyć o dużej atrakcyjności Twojej reklamy dla odbiorców, co przekłada się na zwiększenie liczby odwiedzin na stronie oraz potencjalnych konwersji. Oto kilka sprawdzonych wskazówek, jak zwiększyć CTR:

 • Używaj odpowiednich słów kluczowych - dobrze dobrana lista słów kluczowych zwiększa szanse na dopasowanie Twojej reklamy do zainteresowań i potrzeb odbiorców.
 • Pracuj nad treścią reklamy - Twoja reklama powinna być atrakcyjna i przekonująca. Staraj się od razu wskazać korzyści, jakie klient uzyska, korzystając z Twojej oferty.
 • Zastosuj rozszerzenia reklam - rozszerzenia reklam wspomniane wcześniej, takie jak linki do podstron, rozszerzenia połączeń czy informacje o lokalizacji, mogą skutecznie zwiększyć atrakcyjność Twojej reklamy i wpłynąć na jej klikalność.
 • Umieść CTA w nagłówku - konkretne wezwanie do działania może znacząco wpłynąć na decyzję użytkownika o kliknięciu reklamy.
 • Użyj precyzyjnego kierowania reklam - określ różne grupy odbiorców, na podstawie informacji takich jak płeć, wiek, lokalizacja czy zainteresowania i kieruj do nich indywidualny przekaz reklamowy.
 • Testuj różne warianty reklam - nie bój się eksperymentować. Testuj różne treści, tytuły czy formaty reklam. Dzięki temu dowiesz się, co działa najlepiej dla Twojej kampanii. Sprawdź więcej sposobów na zwiększenie CTR w Google Ads.


10. Popracuj nad wynikiem jakości

Wynik jakości w Google Ads to kluczowy element, który decyduje o skuteczności i skali twojej kampanii reklamowej. Jest to wskaźnik od 1 do 10, służący do oceny jakości i trafności zarówno twoich słów kluczowych, jak i reklam PPC. Wysokość wyniku jakości zależy od:

 • trafności reklamy co do intencji użytkowników,
 • przewidywanego współczynnika CTR,
 • jakości strony docelowej,
 • oraz przeszłych wyników jakości na koncie Google Ads.

Wysoki wynik jakości przekłada się na niższy koszt konwersji, co oznacza wyższy zwrot z inwestycji reklamowej. Praca nad poprawą wyniku jakości pozwala na osiągnięcie lepszych rezultatów kampanii bez konieczności znacznego zwiększania budżetu. Dlatego jest to niezwykle ważne dla skalowania kampanii Google Ads. W celu poprawy wyniku jakości skup się na kilku kluczowych aspektach:

 • Przede wszystkim, zadbaj o to, aby Twoja reklama była jak najbardziej zgodna z intencjami i preferencjami użytkowników. Wybierz odpowiednie słowa kluczowe i stwórz treść reklamową, która przemówi do odbiorców.
 • Po drugie, upewnij się, że twoja strona docelowa jest przydatna i łatwa do nawigacji dla osób, które kliknęły Twoją reklamę. Pamiętaj o tym, by landing page zawsze był dostosowany do przekazu reklamy i zadbaj o pozytywne doświadczenia dla użytkowników.
 • Dodatkowo możesz także zoptymalizować strukturę grupy reklam i regularnie monitorować oraz aktualizować słowa kluczowe o niskiej stopie konwersji.


11. Skorzystaj z kierowania reklam na podstawie lokalizacji

Google Ads umożliwia precyzyjne kierowanie reklam do grupy docelowej na podstawie różnych kryteriów, w tym ich lokalizacji geograficznej. Określenie konkretnego zasięgu reklamy, np. miasta, dzielnicy czy większego obszaru zwiększa efektywność Twojej kampanii, redukując jednocześnie marnotrawstwo budżetu na rejony, które nie przynoszą oczekiwanych rezultatów. Kierowanie na podstawie lokalizacji pozwala skupić się na obszarach, które są najbardziej opłacalne dla Twojej firmy. Może to być na przykład miasto, w którym znajduje się Twoja siedziba, region, który generuje najwięcej sprzedaży, lub nowy rynek, który wykazał zainteresowanie Twoja działalnością.

Poza tym, dzięki kierowaniu na podstawie lokalizacji, możesz lepiej kontrolować swoje wydatki. Jeżeli zauważysz, że niektóre obszary przynoszą lepsze wyniki, możesz przekierować więcej budżetu na te regiony, co pomoże w skalowaniu Twojej kampanii.

Zadbaj o pozytywne doświadczenie klientów z Twoją stroną Poznaj naszą ofertę PRO SXO


12. Nie zapomnij o dostosowaniu kampanii do różnych urządzeń

W czasach, gdy większość z nas korzysta ze smartfonów i tabletów, kluczowe dla efektywnej kampanii Google Ads jest jej dostosowanie do różnorodnych urządzeń. Zrozumienie reakcji użytkowników poszczególnych urządzeń na Twoje reklamy umożliwi Ci optymalizację budżetu oraz poprawę wyników. Fundamentalnym krokiem jest zbadanie, jak Twoja kampania prezentuje się na różnych ekranach - zarówno tych mniejszych, jak i większych. Google Ads oferuje szczegółowe raporty ukazujące, które urządzenia generują najwięcej interakcji i konwersji. Analizując te dane, będziesz w stanie wykryć obszary wymagające optymalizacji, co pozwoli na lepsze wykorzystanie budżetu.

Kolejnym krokiem jest optymalizacja Twojej strony docelowej dla różnych urządzeń. Strona, która działa świetnie na komputerze, może nie działać tak dobrze na smartfonie lub tablecie. Landing page powinien być responsywny, co oznacza, że automatycznie dostosowuje się do rozmiaru ekranu urządzenia. Optymalizacja strony docelowej dla urządzeń mobilnych jest szczególnie ważna, ponieważ większość użytkowników używa smartfonów do codziennego przeglądania internetu czy zakupów online.


13. Wykorzystaj wydarzenia sezonowe

Wydarzenia sezonowe, takie jak rozmaite święta czy okresy natężonych zakupów, to doskonała możliwość na promowanie biznesu i efektywne skalowanie Twojej kampanii Google Ads. Wykorzystanie wydarzeń sezonowych polega na planowaniu i dostosowywaniu kampanii zgodnie z kalendarzem. Możesz na przykład zwiększyć budżet na reklamy w okresie przed świętami Bożego Narodzenia, kiedy ludzie szukają prezentów. Podobnie, jeśli prowadzisz firmę z branży turystycznej, warto zainwestować więcej w kampanie podczas wakacji. Pamiętaj, że wykorzystanie sezonowości nie oznacza tylko zwiększania budżetu. To także okazja do kreatywnego dostosowywania Twoich reklam. Możesz na przykład zmienić swoje przekazy, aby odzwierciedlały aktualne wydarzenia lub święta. Sprawdź, jak realizować kampanie sezonowe.

Aby Twoje kampanie sezonowe przynosiły oczekiwane rezultaty, potrzebna jest oczywiście przemyślana strategia. Musisz zacząć przygotowania na kilka tygodni, a nawet miesięcy wcześniej, aby mieć czas na optymalizację i testowanie swoich kampanii. Pamiętaj, aby po zakończeniu sezonowego szczytu dokładnie przeanalizować wyniki, aby lepiej zrozumieć, co działało, a co wymaga poprawy. To pozwoli Ci lepiej skalować swoje kampanie w przyszłości.


Jak skalować kampanie Google Ads? 13 najlepszych sposobów Podsumowanie.

Skalowanie kampanii Google Ads może być niezwykle korzystne dla Twojego biznesu, ale wymaga odpowiedniego podejścia i zastosowania konkretnych metod. Dzięki naszym sprawdzonym wskazówkom masz teraz narzędzia, aby w pełni wykorzystać potencjał reklam internetowych i zwiększyć swoje zyski. Pamiętaj, że skalowanie to proces stopniowy i wymaga ciągłej analizy oraz dostosowywania strategii. Nie bój się eksperymentować - monitoruj wyniki i optymalizuj swoje kampanie do zmieniających się potrzeb rynku. Wykorzystaj te wskazówki i przygotuj się na dynamiczny wzrost swojej obecności online dzięki Google Ads. 

Czym jest skalowanie kampanii Google Ads?
Down arrow

Skalowanie kampanii Google Ads polega na zwiększaniu jej zasięgu, nie tracąc na efektywności i wykorzystując określony budżet. Proces ten może obejmować techniki takie jak optymalizacja słów kluczowych, poprawa CTR i współczynnika konwersji, wykorzystanie rozszerzeń reklam, remarketing i wiele innych.

Czy zawsze muszę dążyć do skalowania kampanii Google Ads?
Down arrow

Skalowanie kampanii Google Ads ma sens, gdy kampania osiąga dobre wyniki i istnieje potencjał do zwiększenia zasięgu bez utraty efektywności. Jeśli kampania nie przynosi oczekiwanych rezultatów, najpierw należy skupić się na jej optymalizacji.

Czy muszę zawsze zwiększać mój budżet, aby skalować moją kampanię Google Ads?
Down arrow

Zwiększenie budżetu jest jednym ze sposobów na skalowanie kampanii, ale nie jest jedynym. Skalowanie może również polegać na lepszym wykorzystaniu istniejącego budżetu poprzez optymalizację kampanii.


Poznaj historie sukcesu naszych klientów

widoczni 56
Clitch
4.9
Google
4.8
Corner

Clutch.co to jedna z najbardziej wiarygodnych platform z opiniami na świecie!

opinie

Ponad 550 pozytywnych opinii w Google i 80 opinii na Clutch.co

 

Jesteśmy jedną z najlepiej i najczęściej ocenianych agencji marketingu internetowego w Polsce na największych platformach do ocen: Google i Clutch.co. Zobacz, nasze oceny i przekonaj się, że warto z nami współpracować.

 

 

 

 

Bezpłatna konsultacja SEO/ADS
Wyślij zapytanie
Wyślij zapytanie
Milena Masłowska
Milena Masłowska

Milena swoje doświadczenie w marketingu internetowym zdobywała, pracując na stanowisku copywriterki w agencji oraz jako freelancerka. Regularnie pogłębia wiedzę z zakresu content marketingu, SEO, czy Google Ads studiując na kierunku Copywriting jako narzędzie reklamy.

Jest absolwentką studiów na kierunku Filologia rosyjska, ze specjalizacją literaturoznawstwo. Ukończyła kursy marketingu internetowego, a na co dzień doszkala się, czytając blogi o promowaniu biznesu i poznaje nowe zagadnienia związane z Google Ads. Swoje treści opiera na najświeższych informacjach branżowych i danych pozyskanych z narzędzi takich jak Senuto, Semstorm i Ahrefs.

Przeczytaj o autorze
Oceń ten artykuł:
Jak skalować kampanie Google Ads? 13 najlepszych sposobów

Średnia ocen użytkowników4.98 na podstawie 135 głosów

UDOSTĘPNIJ