Widoczni wykładają na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu

autor: Anna Zalewska

Widoczni na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu

Wraz z rozpoczęciem roku akademickiego rozpoczęliśmy intensywną współpracę z uczelniami. 18 października odbył się nasz pierwszy wykład w tym roku. Tym razem szkoliliśmy studentów Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu.

Szkolenie z narzędzi SEO

Studenci Uniwersytetu Ekonomicznego mieli okazję wziąć udział w bezpłatnym wykładzie, realizowanym uzupełniająco w ramach ich kierunku studiów. Anna Zalewska z agencji widoczni przygotowała przegląd najważniejszych narzędzi dla pozycjonera. Szkolenie było skierowane zarówno do osób, które chcą samodzielnie promować swoją stronę lub blog, jak także do osób, które rozważają rozwój zawodowy w branży marketingu internetowego.

Pomagamy budować biznes dzięki reklamom w Google

Czego potrzebuje pozycjoner?

Na to pytanie odpowiadała prezentacja dla studentów. W ramach szkoleniach mieli okazję poznać takie narzędzia jak: Google Analytics, Keyword Planner, KWfinder, Majestic, ahrefs, BuzzSumo i wiele innych. Narzędzia były prezentowane na przykładzie etapów pozycjonowania. Do każdego etapu studenci otrzymali kilka propozycji narzędzi do wykorzystania. Co najważniejsze, funkcje narzędzi prezentowane były na żywo.

Każdy etap pozycjonowania omówiony był z myślą o osobach, które chcą zacząć działać już dziś, a jednocześnie nie posiadają zaawansowanej wiedzy. Proponowane działania to wyszukiwanie fraz, tworzenie treści, analityka strony internetowej, budowa profilu linków przychodzących.

Więcej niż tylko wykład

Na zakończenie wykładu studenci otrzymali zadanie, które jest przepustką do wzięcia udziału w bezpłatnych warsztatach w siedzibie agencji widoczni. Dzięki temu będą mieli możliwość przetestowania swojej wiedzy i nauki w kameralnym gronie. To również szansa na sprawdzenie swoich predyspozycji do pracy w branży marketingu online. Trzymamy za nich kciuki!

Cykl wykładów i szkoleń

W tym roku zawitamy jeszcze na kilku innych poznańskich uczelniach. Naszą misją jest oswajać studentów z marketingiem internetowym i wspierać ich w odnalezieniu swojej ścieżki kariery jeszcze w czasie studiów.

Liczymy na równie wysoką frekwencję jak podczas zajęć na Uniwersytecie Ekonomicznym.

Śledź nasz fanpage na Facebooku, aby nie przegapić żadnego warsztatu i szkolenia!

Skontaktuj się z nami, aby otrzymać wycenę na pozycjonowanie!

 

Wyślij zapytanie
Poleć ten artykuł znajomym:

Autor
anna-z-m.jpg
Anna Zalewska

Pasjonatka content marketingu i marketingu internetowego. Chętnie sięga po wszelkie książki od powieści po książki kucharskie o wegańskiej kuchni. Dzień zaczyna od lektury dobrych biznesowych podcastów, a kończy na macie z jogą lub z hantlami. W pracy najbardziej ceni kreatywne zadania realizowane z zespołem inspirujących ludzi.

Zobacz więcej o autorze

Autor
Inne artykuły o podobnej tematyce:
widoczni w wsb
02-11-2017
To już trzecie spotkanie, jakie przeprowadzamy w Wyższej Szkole Bankowej. Tym razem poznańska uczeln...
Zobacz więcej
DSC 1048
02-11-2017
Jak przebiegały warsztaty z marketingu internetowego, które przeprowadziliśmy w Plus Jeden Poznań? P...
Zobacz więcej
DSC 0992
31-07-2017
Nasza agencja po raz kolejny otworzyła się na młode talenty, które dopiero stawiają pierwsze kroki w...
Zobacz więcej
Wyślij zapytanie

W ciągu max 2 godzin skontaktujemy się z Tobą.

Nie lubisz formularzy? Zadzwoń do nas: 61 224 83 26 lub wyślij e-mail na: zawsze@widoczni.pl
Warsztaty dla studentów Wyższej Szkoły Bankowej - relacja

Masz pytania?

Zadzwoń do Nas

61 224 83 26