688CE84A-69B3-4183-AAEF-288688AF4E6E zespol widoczni

Zespół ekspertów

Zespół ekspertów

Adam Wysocki

In 2C 21px RAdam Wysocki

W swojej pracy poszukuje nowych wyzwań, które dają mu możliwość poszerzania umiejętności z zakresu SEO. Słynie ze skrupulatnego obserwowania i analizowania zleceń od klientów.

Czas wolny poświęca na samokształcenie w dziedzinie marketingu internetowego. Prowadzi własne strony internetowe. Po godzinach spędzonych w pracy wiernie śledzi wszelkie premiery filmowe, starając się być na bieżąco z kinowymi nowościami. Jest również miłośnikiem gier komputerowych.

Wcześniej pracował jako freelancer. Jednak taka praca okazała się na dłuższą metę męcząca, ze względu na nienormowane godziny pracy. W poszukiwaniu stabilnego zatrudnienia, zdecydował się na widocznych! Dlaczego? Jak sam przyznaje, chciał trafić do miejsca i zespołu, z którym będzie mógł popracować przy ciekawych i rozwijających projektach.

adam wysocki widoczni
Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych, w tym badania Twoich zainteresowań. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej