Twoja sprzedaż nie zachwyca? Zamów skuteczną strategię digital i nabierz rozpędu w biznesie!
Close
688CE84A-69B3-4183-AAEF-288688AF4E6E widoczni 128

Dział HR

Jeden zespół - kilkadziesiąt różnych talentów
Zespół ekspertów

Agata Stasik

Agata Stasik na LinkedIn

Jako specjalistka ds. HR i rekrutacji dba o sprawną, przyjazną rekrutację, budowę różnorodnego i świadomego zespołu, oraz pozytywne relacje, które są jednym z fundamentów naszej kultury organizacji.

Wcześniej Agata była copywriterką i liderką zespołu content marketingu, ale to właśnie dział HR umożliwia jej pracę z ludźmi na wielu różnych poziomach. Jej priorytetem są efektywna, przyjazna komunikacja wewnętrzna, budowa relacji i umiejętne wykorzystanie mocnych stron zespołu.

W wolnym czasie szuka równowagi – stara się robić dziesięć tysięcy kroków dziennie, słucha podcastów i zajmuje się karmieniem innych ludzi. Napisała pracę magisterską o śliwowicy łąckiej, poszła na doktorat, ale zrezygnowała z niego i wybrała pracę w naszym zespole.

agata stasik

Antropologia w marketingu


Jeszcze kilka lat temu przyszłość zawodową wiązałam z etnologią i gastronomią, szukając jednak swojej drogi zdecydowałam się spróbować w marketingu. Pracę w tym obszarze zaczęłam jako stażystka, gdzie wykorzystywałam swoją wiedzę antropologiczną uczestnicząc w tworzeniu marki, person i contentu.

W tamtym czasie zobaczyłam ogłoszenie agencji widoczni. Przekonał mnie profesjonalizm, jaki zauważyłam na stronie. Przeszłam kolejne etapy rekrutacji i zaczęłam pracę copywriterki. Dosyć naturalnie weszłam na tę drogę - czułam się pewnie tworząc różne treści, ponieważ słowo pisane było w moim życiu obecne cały czas, od wierszy w okresie gimnazjum po publikacje naukowe na studiach. W pracy w agencji mogłam tę wiedzę i doświadczenie wykorzystać.

Mój rozwój w agencji 

 

W trakcie studiów byłam przewodniczącą koła naukowego, realizowałam się też w gastronomi, gdzie miałam swój mały zespół. Te kompetencje liderskie i pasję do pracy z ludźmi szybko dostrzegła moja managerka, dzięki czemu zaczęłam dostawać nowe zadania i budować zespół. Lubię ludzi i pracę z nimi. Obserwowanie jak się rozwijają jest dla mnie niezwykle budujące. Dziś czas pracy dzielę pomiędzy zadania copywriterki -  zajmuje się pisaniem treści SEO i współpracą z klientami i klientkami, a zadania związane z prowadzeniem teamu, szkoleniem i wspieraniem kolegów i koleżanek. 

W pracy copywriterki nie brakuje mi wyzwań, nowości i niestandardowych tematów. Wciąż wśród moich projektów pojawiają się nowe branże - ostatnio taką nowością była dla mnie firma zajmująca się robotyzacją. Cieszę się, że mogę pisać na tyle różnych tematów. Moje studia (etnologia) nauczyły mnie też elastyczności i umiejętności wczuwania się w potrzeby klientów. Dzięki temu umiem się dostosować do różnych obszarów, ale też mogę wyciągnąć wartość dla siebie.

Co najbardziej cenię w pracy w agencji?

 

Najbardziej cenię tę pracę za ludzi, których tu spotykam, swobodę i życzliwą atmosferę. Zarówno z perspektywy liderki, jak i pracowniczki -  poziom wsparcia, jaki okazują sobie wzajemnie Widoczni i Widoczne jest nie do przecenienia.

Bardzo wartościowe jest też dla mnie, że w pracy mogę dzielić się swoim zainteresowaniem różnorodnością i równością społeczną. To dla mnie ważny obszar. Przygotowałam webinar na ten temat dla naszego zespołu i cieszę się, że trafił na stałe do naszej bazy wiedzy i został przyjęty z entuzjazmem.  

W agencji cały czas mogę podejmować nowe wyzwania. Ponieważ ważnym obszarem jest dla mnie edukacja, cieszę się, że i w tym zakresie mogę się realizować szkoląc, czy prowadząc warsztaty. Miałam też przyjemność prowadzić wywiady z prelegentami i prelegentkami Golden Marketing Conference w 2021 roku. Sprawdzanie się w różnych tematach, poszerzanie zakresu zadań i branie udziału w nowych projektach daje mi dużą satysfakcję.

Ty też możesz się tak rozwijać!

 

Zainteresowała Cię historia Agaty? Chcesz się rozwijać w naszym zespole? Zapoznaj się z aktualnymi ofertami pracy w agencji widoczni lub po prostu wyślij do nas swoje CV!

 

Konkurencja depcze Ci po piętach?

Umów bezpłatne konsultacje z ekspertem digital i wrzuć piąty bieg w biznesie.